IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
    Маа му стара.... толкова негативизъм вчера тук, не е истина....
    Жените виновни за всичко - мърли, меркантилни, не знам кви още, че и кръшкат на всичкото отгоре.
    Ние - светци и джентълмени, всичко правим за тях... ама йок - не вървят нещата.
    Откачена работа...
    Добро утро,

    просто хората си казаха мнението.

    Много ценя Груьо, който ме подкрепя на 100% и показва разбиране и мъжкарска солидарност.

    Нещата са комплексни, демографска криза, емиграция, нови ценности и дори хубави и реализирани мъже не могат да намерят булка (тук включвам и себе си).

    Това е като при фитнес маняците. Ходи редовно на тренировки, прави супер форма и си мисли, че мадамите ще му кажат:

    "Enter me", "Give me your seed", но на практика не се случва така. Хората имат нереални представи.

    Поздрави

    Коментар


    • Маа му стара.... толкова негативизъм вчера тук, не е истина....
      Жените виновни за всичко - мърли, меркантилни, не знам кви още, че и кръшкат на всичкото отгоре.
      Ние - светци и джентълмени, всичко правим за тях... ама йок - не вървят нещата.
      Откачена работа...
      Темата залита към "Какво искат мъжете?"
      Last edited by Kildirim_Bei; 09.12.2020, 10:39.
      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Sahib31 Разгледай мнение

        Честно казано, това мнение ме обогати в много отношения! Ще си го копна и запазя завинаги. Миналият март 2019г. срещнах точно този тип жена, кани ме в дома си след вечеря в екзотичен р-т. Вътре пълен потрес, дебел кастриран котарак, който в следващите дни драскаше да влиза в хола-спалня, храната му гранулна, разхвърляна из пода на банята, непипната от соц. времената, с капеща батерия на топлата вода, която ремонтирах на третата ни среща у тях. Боклукйт се събира в найлонова торбичка, не в такава в кош. Тостерът за сутрешна тост закуска беше с брутално счупена закопчалка. Харесваше ни да слушаме музика и отегчен разговор на тема, как от всичко е отегчена...с усилие изкарахме два месеца и се разделихме малко грозно, но поради друга причина
        Такава мърла не бих я търпял повече от десетина минути.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          чуесно предложение.
          дано отворят скоро кръчмите.
          По онова време имах предвид, извинявай, не, че не важи и за това...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Sahib31 Разгледай мнение

            Личните не ми работят, но кратка подсказка, предложение за бира по това време
            чуесно предложение.
            дано отворят скоро кръчмите.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              ако не се съмнявах в историите на репрезентирания тракторист бих възкликнат;
              та вие сте баджанаци!
              Личните не ми работят, но кратка подсказка, предложение за бира по това време

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Sahib31 Разгледай мнение

                Честно казано, това мнение ме обогати в много отношения! Ще си го копна и запазя завинаги. Миналият март 2019г. срещнах точно този тип жена, кани ме в дома си след вечеря в екзотичен р-т. Вътре пълен потрес, дебел кастриран котарак, който в следващите дни драскаше да влиза в хола-спалня, храната му гранулна, разхвърляна из пода на банята, непипната от соц. времената, с капеща батерия на топлата вода, която ремонтирах на третата ни среща у тях. Боклукйт се събира в найлонова торбичка, не в такава в кош. Тостерът за сутрешна тост закуска беше с брутално счупена закопчалка. Харесваше ни да слушаме музика и отегчен разговор на тема, как от всичко е отегчена...с усилие изкарахме два месеца и се разделихме малко грозно, но поради друга причина
                ако не се съмнявах в историите на репрезентирания тракторист бих възкликнат;
                та вие сте баджанаци!
                Last edited by ratten; 08.12.2020, 21:20.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от representjah
                  Нещо изключително интересно. Новата корица на New Yorker:
                  Новото поколение strong independent woman (tm). Заслужава си рагзлеждането в детайли скъсах се да се смея:
                  - Мъхестите чехли, що майтапи отнасяха миналата година девойките от мен заради тях
                  - Пълната кочина в която живеят
                  - котките, поне две на брой
                  - Бутилките вино по рафтовете (wine - lovers). Всички станаха изведнъж уайнловъри.
                  - Пакетите на амазон
                  - гиричките на земята където само хващат прах
                  - fast food навсякъде, но има Тенджери се виждат на заден план
                  - Кухненската мивка е задръстена
                  - торбата с бокулука прелива
                  - спалнята се вижда малко - чорапите и гащите навсякъде
                  - самата мацка - това е показателно. Това е съвременният online живот и профил. Фасадата отвън, прическа, обеци, чаша мартини....
                  надолу - косматите крака, шортите и "удобните гащи"

                  И всички тези жени са с претенции за Принц, за "специалният" мъж, за "единствения", "половинката" , "мъжа на мечтите"

                  Няма да си кривя душата, попадам в подобни кочини, но следвам стриктно съветите на Буковски, бърша го в предето, изпърдявам се шумно и се изнасям с двеста.
                  Малко и за котките, аз не ги понасям изобщо имам лични вражди с тях. Понякога обаче се озовавам на място като това по-горе. И като видя котка, раздавам два-три бързи шута. И да, не винаги ме гонят мацките след това упражнение. Някои дори ме харесват още повече, и за да ми угоди една - винаги изхвърля котката на терасата. Навън зима, минус пет, аз в кухнята съм опънал стопанката, котенцето жално с лапичка драска по прозореца. И като ми изцепи тая "търкай миличко, търкай прозорците, нека да са чисти", ми замина ерекцията. Толкова много се смях, че забравих да довърша започнатото, чак като се прибрах усетих че нещо не е наред и си посегнах. Добрата стара мастурбация с въображение!

                  Това е съвременното поколение жени, пълен Фарс. Но е толкова забавно и приятно с тях за час-два. Ама да съжителствам с подбоен човек, не благодаря, личната ми хигиена е безупречна, а и нямам желание да свърша като Томи в Трейнспотинг с токсоплазмоза в мозъка.
                  Което ме навежда на заключението, че не съм пушил марихуана от един месец, тази вечер ще бъде специална.

                  П.С
                  Радвам се и да видя напредък у някои хора, вероятно това е след последното преспиване на дивана.
                  Честно казано, това мнение ме обогати в много отношения! Ще си го копна и запазя завинаги. Миналият март 2019г. срещнах точно този тип жена, кани ме в дома си след вечеря в екзотичен р-т. Вътре пълен потрес, дебел кастриран котарак, който в следващите дни драскаше да влиза в хола-спалня, храната му гранулна, разхвърляна из пода на банята, непипната от соц. времената, с капеща батерия на топлата вода, която ремонтирах на третата ни среща у тях. Боклукйт се събира в найлонова торбичка, не в такава в кош. Тостерът за сутрешна тост закуска беше с брутално счупена закопчалка. Харесваше ни да слушаме музика и отегчен разговор на тема, как от всичко е отегчена...с усилие изкарахме два месеца и се разделихме малко грозно, но поради друга причина

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Пробвай му се мое го свалиш

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Не знам.майка му и леля му на тоя моя роднина все не одобряваха момичетата които водеше.Той е много по голям от мен но когато бях студент му казах в очите да нс слуша никого са съжалява ма е късно.Бяха се уплашили че някоя хитра жена ще им прилапа имототи са кукуват и по цел ден въртят телефони да досаждат на родата
                      Хаха, подсети ме за забавна история, която ми разказаха за тоя същия виден ерген на 60, в по-младите му години майка му и баща му водели проекто снахи, да ги препитва. Добре, ама той социопат, не може да говори за нищо, някакви опити за разговор с една, па се повъртял, повъртял и скочил - "аз ще ида да нахраня овцете", и отворил вратата да ходи, и хоп - оттам изпадали майка му и баща му. Подслушвали да не се обърка нещо, един вид...
                      Та така, много сметки, много мислене, много лакомия и накрая нищо.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                        Че и аз имам едни такива съседи с няколко парцела, всеки на цената на апартамент в София, голяма къща с 2 декара двор в същото село, и това не им стига, ами накараха и роднина да им припише своите парцели щото бездетна и нема на кой да ги остави. Щото па те имат - сина вече гони 60, вечния ерген, бащата над 80 сигурно, майката починала вече. Айде кажи ми къде е логиката от тая лакомия, за какво са ти още и още парцели.
                        Не знам.майка му и леля му на тоя моя роднина все не одобряваха момичетата които водеше.Той е много по голям от мен но когато бях студент му казах в очите да нс слуша никого са съжалява ма е късно.Бяха се уплашили че някоя хитра жена ще им прилапа имототи са кукуват и по цел ден въртят телефони да досаждат на родата

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Да ти кажа, че на вилата на морето богат чичо (съсед) ме иска за щерка си.

                          И ме е харесал (в погледът му имаше харесване и одобрение) - висок симатяга (аз) с гола глава, с тен, седи си по обед на сянка, пийва бира и гледа морето, чете си книга или работи нещо на лаптопа.

                          Пробвай му се мое го свалиш

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Забавлявай се докато не са те оборудвали с някое внуче
                            Наздраве и честит празник, Пеше!
                            Дай Боже по скоро

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                              Aз не знам що за боклук трябва да си за да наричаш Родината си кенефистан да не изброявам и другите ти простотии.На всички ни е ясно че си подивал от мъка но защо се репчиш тука
                              чакай малко, родината на кенефистанчо е индия.
                              до сега лоша дума не е обелил за нея.
                              защо го нападаш?
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Тряя си много болен, да наречеш емигрант - предател. Че то по тая логика Австралия, Америка, Канада, ЮАР са пълни с предатели хахахаха Че даже и цяла Европа, има какви ли не в чужди за тях държави - и нямам спомен да са ги наричали предатели. Само тук в Б-стан го има това, сигурно заради изостаналия манталитет и чакането някой да даде.

                                Да, коефициентите ви са зле. Обаче на другите, дето ги споменах - не са. 40+ е медианната в цяла Европа, май само турчолята (айде пишман и те в групата) са по-млади, айде да ми теореизираш сега как тъй техните са добре - само вий сте зле?
                                Айде сега да видим що аджеба детеправните емигрират от Рай Б-стан? Или да запитам по-скоро защо да стоят (и аз изкарах 2 хлапета оттам, вече пълнолетни). Те на туй ми отговори - по каква точно причина човек здрав прав ще иска да седи на кофтито, като може да има целия свят пред себе си. Или да припомня за изходните визи в НРБ? И като вземе та излезе в чужбина - и вие после го наречете предател, мислиш ли че ще иска да се върне? При кого, при тия болни хора ли? Нещо друго да ти споделя - емигрантските пари са до време, 1 поколение. Защото няма да има към кого да се изпращат скоро. Тогава къде ще ходите и какво ще правите, като ни пенсиите ви стигат за нещо, ни здравните системи, какво говоря, че тя средната заплата в страната е на нивото на социала в Германия. Процеса почна 2007, засили се 2014 (с отпадане на последните пречки за работа в чужбина) - затова именно грамотните и кадърните се махнаха още 2007, после и по-далновидните си събраха багажа 2014. Брой първата вълна +20 години да сменят поколението - ето ти трус 2027, втората - 2034, след това и потоп на Територията. И да църкате "предатели", все тая - ще потънете в забвение, дори смятам ще се случи много по-рано под кафявата вълна хъхреци - ония с яката демография, детеправните.

                                Буров ти не знаеш какво е казал. Дори не си проумял, че четеш Памукчиев, едно комунистическо мекере. По негово време (на Буров) не можем да съдим как е било, аз за днешно време смятам че българите (не само българките) сме мързеливи говеда и сме склонни да си клатим краката и на малкото, това най-много ме дразни всъщност - когато можем да постигнем повече. Ей затова и не се кефя на българката, защото като е в уредената държава тук - не си дава зор да се развива и почва едно мрънкане само, инак като човек живял до 40 в Б-стан, ми е най-близка като манталитет и навици.
                                Aз не знам що за боклук трябва да си за да наричаш Родината си кенефистан да не изброявам и другите ти простотии.На всички ни е ясно че си подивал от мъка но защо се репчиш тука

                                Коментар

                                Working...
                                X