IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

    Ми не е по-добре. Както жената е програмирана да ражда деца, така мъжът е да се грижи за някой....иначе не се чувства щастлив.
    А и ти не си толкова възрастен да се притесняваш за специалистки по старците. Но ако не вземеш мерки, ще се появи и тази опасност.
    Аз например се ожених за първи път на 38г., вторият ми опит на същата височина е на 44г. Хич не се притеснявам, ако се наложи, и за трети път.
    Иначе разбирам(по приказките ти) къде те стяга чепика. Да, жените каквото и да казват, да речем в 8 от 10 случая, ще предпочетат арогантният грубиан пред скромното чистичко момче. Особено ако другият има и физическо предимство. Така е устроен светът, но пък има баланс, по същият начин ние мъжете ще изберем тази с по-големите цици
    Абе....не губи време момче....
    А ти имаш ли деца от тези две жени?

    Защо не съм се оженил до сега........защото преди 20г положението беше бедно и хората едвам си плащаха сметките.

    Никога не съм бил безработен и много често съм имал и втора (допълнителна) работа. Бачкал съм, вместо да гоня мадамите.

    Щеше да е хубаво, ако имах свестен баща.........да ми купи жилище, кола и да ми дава пари, а аз да се концентрирам върху мадамите.

    Но моя случай не е такъв.

    Преди години Ники Илиев беше казал в едно интервю: "Беден съм и жените не ме харесват". А беше на 20+ тогава.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
      Тук добавям нещо дето няма да се хареса на някои. Все пак темата е какво искат жените. Абе момчета, много рано се отказвате. Няма втори, трети опит, това за Евго го казвам и не говоря за това колко е похарчил, а за отношението към жената.

      Жената като скорост е малко по-бавна, изчакайте я, но не спирайте да я каните дори да е на разходка в парка с кучето. А вие - мине една вечеря - не ви се получи и край. Не стават така тези работи. Не е речено даже да харчите пари но поне отделете време за общуване…
      Селенче,

      Принципно съм съгласен, но това беше вярно до преди 20-на години... Не знам кой хлъзна жените да мерят сили с мъжете последните 2 десетилетия, но от това те само губят! Виждам как им промиват главите с тъпите реклами дето постоянно се въртят - за тренировки, па повторения, па хран. добавки, па не знам си кви глупости и в някои групи дето чат-пат имам досег нали ги виждам - на по 30+ години, а само магнезий, белтъци и въглехидрати са им в главите, една на друга само се хвалят по не знам си колко повторения правела, после инстаграми и прочее тъпотии - всяка вече се изживява като звезда от световна величина, легенди и прочее тъпни... пусти мерак за слава и известност не една глава е затрил, а това сега се случва с цели поколения! Само това ги вълнува, на 1-во място в списъка им е другите да говорят за тях!

      Слушам я едната - отишла на среща с някакво момче, то ѝ казало, че обича да се разхожда в планините, отишли на Мальовица, тя се качила 2 пъти по-бързо до горе от него и айде - зарязала го... Не я разбирам - алпинист ли си търси или мъж? Мога да ти давам такива примери до следобяд.

      Това което обаче виждам (и съдя по твоите изказвания) е, че жените още чакат мъжете да правят първата стъпка, че и като им отказват - те да не спират, а дори да продължават да ги гонят!? Значи един път са еманципирали, извоювали са си равноправието с мъжете, имат същите права, взимат същите, че и по-големи заплати, командват цели екипи и фирми... обаче продължават да чакат предложения от мъжете? Тоест един път ще се радваме на облагите на еманципацията, втори път /понеже така им изнася/ да се ползват от облагите на кавалерството?! Подобно неравновесно положение няма как да продължава дълго! И затова води до такива кофти резултати. Търсенето и предлагането да не могат да се срещнат.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
        ТАЙМИНГЪТ на това "падане и ставане - корекция на грешки - ПОСЛЕ (някога!) напред , падане и ставане - корекция , НЯКОГА...." (до безкрай)
        ..
        Дааа, твоят лирически герой явно е доста по-глупав от моя

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение

          Хората търсят различни неща. И при доста от жените е така - по принцип харесват Брад Пит, пък приберат някой мунчо и си го отглеждат като дете, заедно с общите деца.
          Факт, но си е загуба на генофонд.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

            Грешен прочит на жените, бай Митьо

            По-скоро жените предпочитат мъжете, който действат, а не дървени философи, които много говорят и нищо не правят...

            Трябва да се действа!!! Може и грешно Падане, ставане, няма значение... корекция на грешките... и напред

            Във всеки от нас има по една божествена частичка. Тя не трябва да умира... заради глупави страхове, които пораждат бездействие...

            Сега!

            ТАЙМИНГЪТ на това "падане и ставане - корекция на грешки - ПОСЛЕ (някога!) напред , падане и ставане - корекция , НЯКОГА...." (до безкрай) - ПРОТИВОРЕЧИ на изначално заложеното от майката-природа ЩЕНИЕ за увеличаване на популацията..., или поне за задоволяване на нагона - които са така преплетени, че ХИТРАТА Природа е нямала равна на себе си, когато е създала ЖЕЛАНИЕТО за възпроизводство и го е заклещила в красиви изживявания от вида "Ох и ах..."..., НО...

            ...да не се отделяме от същината на нещата! Той "пада и става, пада и става..." , с годинките МУ се трупат ли трупат... Той си казва, че е млад и продължава да... "пада и става" , но той търси оная "Божествена частичка, която не трябваЛО (някак) да умира..."

            Ето, и този живот се изниза... Започваме следващият... Това е реалната перспектива в търсенето на "Божествени частички", за които сме убедени, че съществуват в дамскиТЕ партиИ (около нас)...

            Пепел ми на езика! Ама то имало и други дами наоколо! Опааа, събудихме се! Нещо повече: ТЕ (другите дами) - също притежавали "Божествени частички", които са склонни да ни предоставят с много по-малко усилия!...

            В заключение: всеки Евго отдавна е прозрял истината, в изпълнение на Повика на Майката-Природа и няма да ВЪРВИ срещу себе си година след година, защото не вярва, че има 9 живота като котараците...

            Котките могат да развиват всякакви "теории" (включително - за падане, ставане и продължаване...), но поне в размножителния период Той я издебва и я "скъсва" , защото Майката Природа иска това от него.

            Да не забравяме, че ТАЙМИНГЪТ е важен!

            За Евго си говорим.(да ме извини, ако съм го засегнал, но вероятно той споделя мнението ми, че все още е млад, но "купонът тече".и изтича, разбира се....)


            ..
            Last edited by mikomikov; 25.08.2022, 09:43.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Доста точно попадение. Специално някои индивиди буквално се парализират пред стойностни жени и накрая се женят за безлични жени тип слугини.

              Това винаги ме е озадачавало.


              За да не рискуваш и от страх вземаш трето качество вместо първо качество.
              Хората търсят различни неща. И при доста от жените е така - по принцип харесват Брад Пит, пък приберат някой мунчо и си го отглеждат като дете, заедно с общите деца.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                Ние не ЗНАЕМ какво искат жените.
                Как вие си представяте развитието на една връзка?
                Ние пък не сме запознати със съвременните достижения на българската еротична мисъл.
                Освен сексуалния смисъл на пиърсинга на езика, други екзотики???
                За една приятелка питам

                Коментар


                • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                  Грешен прочит на жените, бай Митьо

                  По-скоро жените предпочитат мъжете, който действат, а не дървени философи, които много говорят и нищо не правят...

                  Трябва да се действа!!! Може и грешно Падане, ставане, няма значение... корекция на грешките... и напред

                  Във всеки от нас има по една божествена частичка. Тя не трябва да умира... заради глупави страхове, които пораждат бездействие...
                  Доста точно попадение. Специално някои индивиди буквално се парализират пред стойностни жени и накрая се женят за безлични жени тип слугини.

                  Това винаги ме е озадачавало.

                  За да не рискуваш и от страх вземаш трето качество вместо първо качество.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Аман от излишни страхове. Ти кажи как си представяш развитието на една връзка. Канил я на една вечеря и тя хоп е готова или по друг начин?

                    Опиши във времето как според теб трябва да се развият нещата, за да си щастлив.
                    Ние не ЗНАЕМ какво искат жените.
                    Как вие си представяте развитието на една връзка?
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                      Пак ти казвам, че с татуировката - е напълно възможно тя да опитва да тушира (да скрие) някакъв недостатък. Дамите са чувствителни на тая тема, което ние няма как да разберем.

                      Споделям другите ти виждания (за силикона, липосукция и други корекции)
                      верно - недостатък на мозък. Ама така още повече си личи
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                        Иначе разбирам(по приказките ти) къде те стяга чепика. Да, жените каквото и да казват, да речем в 8 от 10 случая, ще предпочетат арогантният грубиан пред скромното чистичко момче. Особено ако другият има и физическо предимство. Така е устроен светът, но пък има баланс, по същият начин ние мъжете ще изберем тази с по-големите цици
                        Грешен прочит на жените, бай Митьо

                        По-скоро жените предпочитат мъжете, който действат, а не дървени философи, които много говорят и нищо не правят...

                        Трябва да се действа!!! Може и грешно Падане, ставане, няма значение... корекция на грешките... и напред

                        Във всеки от нас има по една божествена частичка. Тя не трябва да умира... заради глупави страхове, които пораждат бездействие...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          То по-добре един мъж да е сам, отколкото да го допипа някоя специалистка по старци, за който съм ви разказвал,

                          Интересното е, че мога да се оправям в битов план и сам. Като приготвя вкусна храна и като имам и пари, всяка по-гладна мадама ще дойде,

                          На готово всеки харесва.
                          Аман от излишни страхове. Ти кажи как си представяш развитието на една връзка. Канил я на една вечеря и тя хоп е готова или по друг начин?

                          Опиши във времето как според теб трябва да се развият нещата, за да си щастлив.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            Не виждам какво мога да харесам в същество направило се на маймунски гъз (сложило си джуки), или плондери на гърдите (няма по голяма отврат от мачкане на силиконови цици) или па се нашарила кат вещица. Пълна отврат. единствено пиърсинг на езика има някакъв сексуален смисъл

                            Пак ти казвам, че с татуировката - е напълно възможно тя да опитва да тушира (да скрие) някакъв недостатък. Дамите са чувствителни на тая тема, което ние няма как да разберем.

                            Споделям другите ти виждания (за силикона, липосукция и други корекции)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              То по-добре един мъж да е сам, отколкото да го допипа някоя специалистка по старци, за който съм ви разказвал,

                              Интересното е, че мога да се оправям в битов план и сам. Като приготвя вкусна храна и като имам и пари, всяка по-гладна мадама ще дойде,

                              На готово всеки харесва.
                              Ми не е по-добре. Както жената е програмирана да ражда деца, така мъжът е да се грижи за някой....иначе не се чувства щастлив.
                              А и ти не си толкова възрастен да се притесняваш за специалистки по старците. Но ако не вземеш мерки, ще се появи и тази опасност.
                              Аз например се ожених за първи път на 38г., вторият ми опит на същата височина е на 44г. Хич не се притеснявам, ако се наложи, и за трети път.
                              Иначе разбирам(по приказките ти) къде те стяга чепика. Да, жените каквото и да казват, да речем в 8 от 10 случая, ще предпочетат арогантният грубиан пред скромното чистичко момче. Особено ако другият има и физическо предимство. Така е устроен светът, но пък има баланс, по същият начин ние мъжете ще изберем тази с по-големите цици
                              Абе....не губи време момче....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                                Уважавам мнението ти. Все пак, да игнорираш човек за някакъв външен белег не винаги е най-доброто решение. Всеки човек взема подобни решения, воден от свои причини, които останалите трудно осъзнават, дори ако ги познават. Да "отлъчим" човек от "стадото" априори - не е най-разумното, което може да направим в бързината, без да го изслушаме, щом това е важно за нас!

                                Т.е - и това е още една безсмислена "разделителна линия" , които регистрираме не само в последните години...
                                Не виждам какво мога да харесам в същество направило се на маймунски гъз (сложило си джуки), или плондери на гърдите (няма по голяма отврат от мачкане на силиконови цици) или па се нашарила кат вещица. Пълна отврат. единствено пиърсинг на езика има някакъв сексуален смисъл
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X