IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ич ви нема в презентациите..



    ,, Търся надута и меркантилна жена за лицемерна и взаимно изгодна връзка ,,

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      търся си меркантилна жена до 100лв на час
      Циция...
      давам 150 лв за 2 часа.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Докато си търсиш оправдания и се самозалъгваш с тях нищо няма да се получи.Имало пандемия тая такава другата онакава.Аз не знам как я търсиш тая жена и къде но е ясно че в интернет няма да я намериш..Казвал съм ти и друг път че си на възраст в която трябва да се правят компромиси.И да не търсиш жена която съществува само в твоята глава а такава дето предлага реалността..Ако бях ергенин за тия две години и жена да си бях намерил дете да имам че вече и с второто да е бременна.Нещата са прости много прости трябва действие а не развиване на теории
        +1

        Не мога да забременявам жена, с която не се разбирам, и ме дразни и няма хубаво привличане и постоянно ме засича и ми дрънка уникални глупости.


        Бота, има и готини платени и ми е интересно да опитам.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Сега е пандемия и е трудно човек да си намери жена.

          Аз съм ви разказвал за предишните случаи как протичаха и вече имам доста голям опит и още от самото начало всичко се вижда и личи.

          Да ти кажа, че на лично мъжете от темата също споделят мнението ми "Прав си. Наистина правят такива номера и са меркантилни."
          Докато си търсиш оправдания и се самозалъгваш с тях нищо няма да се получи.Имало пандемия тая такава другата онакава.Аз не знам как я търсиш тая жена и къде но е ясно че в интернет няма да я намериш..Казвал съм ти и друг път че си на възраст в която трябва да се правят компромиси.И да не търсиш жена която съществува само в твоята глава а такава дето предлага реалността..Ако бях ергенин за тия две години и жена да си бях намерил дете да имам че вече и с второто да е бременна.Нещата са прости много прости трябва действие а не развиване на теории

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Ако си доволен, може да ми дадеш телефона й,
            е нали не искаш такива
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              търся си меркантилна жена до 100лв на час
              Ако си доволен, може да ми дадеш телефона й,

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Сега е пандемия и е трудно човек да си намери жена.

                Аз съм ви разказвал за предишните случаи как протичаха и вече имам доста голям опит и още от самото начало всичко се вижда и личи.

                Да ти кажа, че на лично мъжете от темата също споделят мнението ми "Прав си. Наистина правят такива номера и са меркантилни."
                търся си меркантилна жена до 100лв на час
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Ми явяваш се уникален случаи казвал съм ти много пъти.Замисли се.Много хора искат да ти помогнат ти сам не искаш
                  Сега е пандемия и е трудно човек да си намери жена.

                  Аз съм ви разказвал за предишните случаи как протичаха и вече имам доста голям опит и още от самото начало всичко се вижда и личи.

                  Да ти кажа, че на лично мъжете от темата също споделят мнението ми "Прав си. Наистина правят такива номера и са меркантилни."

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Защо така мислиш?
                    Ми явяваш се уникален случаи казвал съм ти много пъти.Замисли се.Много хора искат да ти помогнат ти сам не искаш

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Ако ти удовлетворява злорадството приеми че е така.Но това няма да ти намери жена и да ти направи дете щото дори и да си намериш мъж няма да можеш да родиш.От глупавите ти теории нямащи нищо общо с реалността дотегна на всички ни.Прикритието ти не помага всички разбраха че си търсиш мъж..
                      Защо така мислиш?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Ти обаче си типичен стар чичо - хейтър.

                        Хората ти казаха, че не ги интересува какви неволи си имал през 90-те години, защото всички сме ги имали. Просто времето беше такова.

                        ОК?

                        Ако ти удовлетворява злорадството приеми че е така.Но това няма да ти намери жена и да ти направи дете щото дори и да си намериш мъж няма да можеш да родиш.От глупавите ти теории нямащи нищо общо с реалността дотегна на всички ни.Прикритието ти не помага всички разбраха че си търсиш мъж..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Уф поредните ялови теории.
                          Ти обаче си типичен стар чичо - хейтър.

                          Хората ти казаха, че не ги интересува какви неволи си имал през 90-те години, защото всички сме ги имали. Просто времето беше такова.

                          ОК?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Така е, но е много важно да научиш едно дете на труд. То като е работливо, само ще си изкара пари за каквото трябва (както е в нашия случаи).

                            Аз съм забелязъл друга тенденция:

                            ако майката и бащата са много икономични по еснафски (както по времето на колетите и провинциалните икономии), то детето е развей прах и с лоша финансова култура.

                            Дай Боже да имам дете, намислил съм всеки ден да си има джобни (като стане на 6 г. и тръгне на училище), но да го науча как да си ги разпределя и да може да държи пари, да не го лъжат и крадат.

                            Поздрави
                            Уф поредните ялови теории.

                            Коментар


                            • - Казвал ли си някога на жена си, какво мислиш за нея?
                              - Да! Искаш ли да ти покажа белега?
                              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Деликатна работа е това правописът на форумци. Аз там не пипам. Туй “й” вместо “и”, туй членуване, туй пунктуация, бисер до бисер пред бисер след бисер. А и се сърдят, че корекцията на нечий правопис е дребнавост. Има един пише на маймуница с четворки, шестици и прочее.

                                Мъка.

                                После чуждиците. Хеле пък английските чуждици.

                                Мъка.
                                А, не само английски чуждици ненужно се ползват от многото хора наоколо...

                                Коментар

                                Working...
                                X