IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Евго, има един аспект дето не си го обмислил много-много. Жените в София (според НСИ) живеят средно 8 години повече от мъжете. Та ако си вземеш млада булка, вместо "лелка" на твоята възраст, някой ден момето ще се разпука да ти харчи паричките и да кани разни хора в спретнатото ти апартаменче, с перденца дето сам си си ушил. И така едни 30-40 години...
    Възможно е, но парите ми ще ги дам на детето ми или на племеника ми предварително,

    За да не ги харчи с друг тъпкач. Пердетата ми не съм ги шил аз.

    Младите жени нямат морал и докато съм в командировка една такава е способна да си покани гостенин в спалнята ни.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Понеже наближавам тази възраст (е, имам още 4 години), да ти отговоря - перфектно си я представям! Вярно, не съм имал такава връзка скоро (в смисъл с този възрастов диапазон), но наскоро имах забежка с едно под 30-годишно кифле. Ми идеално си го представям и 10-на година по-младо Щом ти рипа питоня, на младо още повече ще рипа - ти поне би трябвало да я знаеш тази работа, от висотата на годините си? Само не ми казвай, че никога не си поглеждал чуждо, че ще излезеш по-светещ от мамата на папата

      Иначе за краваркина и от сорта - диви скочубри, от такова наистина, тук си прав, с готов да ида, ще ми падне, ама аз няма и да ида, щото не съм си го намерил на улицата. Хазартчето пък подхванало темата за оня пор Тонкин - тоя само мега комплексирани индивиди могат да изтърпят. Но понеже такива има много, хеле пък в София, си е намерил нишата, в която да се прави на звезда и му се получава доста успешно - за имотното му състояние си напълно прав

      Абе гледайте да ви става (работата - тая или оная), пък другото е бошлаф. Е, ис едни приятели снощи пихме по едно, та подхванахме и темата за жените и т.н., та му викам на единия, че нещо беше забил на криза да ми говори и ала-бала - ми, викам, както не се бръсна, щото ме мързи, ако престана и да не евъ, за чий живея изобщо? та така, бъдете здрави и наздравИ
      Груец тва със забежката ще се направя че ти вярвам.Аз забежки нямам щото преди да се оженя се наживях.Не се смятам за светец за мен семейството е най важното нещо.Иначе кефиш нямал си подобна връзка ама ного добре било...Пич си ти голем пич.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        +1

        Обещавам, че с края на 2020 г. ще приключи Ледената епоха при мен, и ще има топла пролет и горещо лято.

        Ще си имам гостенка по празниците, ако не излъже.

        Малко грешиш в преценката си спрямо мен. Ти твоята мадама не си я намерил от улицата, а тя те е харесала и ти се е метнала на врата.

        И не ми е много ОК да се правя на сваляч на продавачките. Няма да го приемат добре.

        Аз пък редовно се бръсна и не ме мързи, като военните съм.


        Поздрави
        Ще ще честна комсомолска

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          Тя ще се разпука и без да го чака да гушне букета бе, не го ли виждаш какъв е ....
          ...сладур....
          Last edited by 4i40; 23.12.2020, 18:40.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            Евго, има един аспект дето не си го обмислил много-много. Жените в София (според НСИ) живеят средно 8 години повече от мъжете. Та ако си вземеш млада булка, вместо "лелка" на твоята възраст, някой ден момето ще се разпука да ти харчи паричките и да кани разни хора в спретнатото ти апартаменче, с перденца дето сам си си ушил. И така едни 30-40 години...
            Тя ще се разпука и без да го чака да гушне букета бе, не го ли виждаш какъв е ...
            Last edited by RUBLA; 23.12.2020, 18:13. Причина: Спазвайте добрия тон!

            Коментар


            • Евго, има един аспект дето не си го обмислил много-много. Жените в София (според НСИ) живеят средно 8 години повече от мъжете. Та ако си вземеш млада булка, вместо "лелка" на твоята възраст, някой ден момето ще се разпука да ти харчи паричките и да кани разни хора в спретнатото ти апартаменче, с перденца дето сам си си ушил. И така едни 30-40 години...

              Коментар


              • Евго, добре спориш, но защо спориш?

                https://youtube.com/watch?v=0LzNNgctnbs
                Last edited by Иван Петкандраганов; 23.12.2020, 17:30.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Има вариант да взема сегашната ми приятелка или евентуално друга. Престанете вече.
                  Evgo, знам че не съм ти от любимите съфорумци, но е добре да чуеш женската гледна точка.
                  Докато гледаш на отношенията си с някого като компромис те ще бъдат такъв и то - доста горчив. Липсата на искрена отдаденост се усеща и поражда несигурност. Никой, независимо дали е мъж или жена, не иска да бъде компромис, временно решение, спирка, на която чакаш по-добър транспорт.
                  Бъди естествен и не превръщай всяко запознанство с необвързана, умна, красива и успешна жена в договор гарантиращ възпроизводство.
                  Подхождаш със снисхождение, а трябва с топлота, приятелство, а най-добре - любов. Възможна е и на 20, и на 5Х20.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                    И други ти го казаха, и аз ще повторя - ако отидеш на среща с нагласата, че тя няма да мине добре, девойката е използвачка и тем подобни, срещата наистина НЯМА да мине добре.
                    И недей разправя директно за заплождане и деца на първа среща, тая работа я остави за по-нататък, когато вече се виждате всеки ден или през ден, и се въргаляте из кревата спонтанно, без хън-мън Играй го уверено-лежерно, а не като гонещ последния влак На жените трябва да им е интересно, и това е твоя работа да го направиш. Ако си световноизвестен милиардер, или поне локално известен мЕлЕонер х50 минимум, тогава те ще го правят, ама ти не си още
                    Добре Ага,

                    ще ви слушам,

                    Аз знам какво да говоря, лежерни неща, непринудени.......нито им говоря за имоти, нито за репродукция. Много често им разказвам къде съм ходил по света и какво съм видял.

                    А днес научих от колежка, че един познат на 37 г си е хванал младо гадже на 22 г. Яко, нали,

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Мерси

                      Един приятел, който е тип "Груьо" (готин, весел и отворен, а и хубав като мъж) и с него си споделяме всичко също ми се оплаква, че излиза на срещи с разни кокошки и не минават хубаво.

                      Те си гледат телефона, разсейват се и му обръщат внимание както трябва, и до секс не се стига винаги.
                      И други ти го казаха, и аз ще повторя - ако отидеш на среща с нагласата, че тя няма да мине добре, девойката е използвачка и тем подобни, срещата наистина НЯМА да мине добре.
                      И недей разправя директно за заплождане и деца на първа среща, тая работа я остави за по-нататък, когато вече се виждате всеки ден или през ден, и се въргаляте из кревата спонтанно, без хън-мън Играй го уверено-лежерно, а не като гонещ последния влак На жените трябва да им е интересно, и това е твоя работа да го направиш. Ако си световноизвестен милиардер, или поне локално известен мЕлЕонер х50 минимум, тогава те ще го правят, ама ти не си още
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Мерси

                        Един приятел, който е тип "Груьо" (готин, весел и отворен, а и хубав като мъж) и с него си споделяме всичко също ми се оплаква, че излиза на срещи с разни кокошки и не минават хубаво.

                        Те си гледат телефона, разсейват се и му обръщат внимание както трябва, и до секс не се стига винаги.
                        ми той и груйчо е така
                        мани го какво пише
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                          Карай наред бе, брат! Има продавачки с по две висши образования и поне 1 чужд език. Живота е странна работа, понякога има много свестни, дето нещо се е случило накриво за момента....Пък и търговците ги избират по външен вид. Някой е свършил половината ти работа
                          Асото ти казва да придобиваш опит, не е задължително нещо да стане.... Като дойде момента да си подготвен, а не да се чудиш кво да правиш...
                          А, и ходи повече насам-натам, навирай се между шамарите мадамата няма да я впечатлиш да и разказваш как си правил превод 3 седмици и си се ровил по речниците.... ми да й разкажеш нещо от типа, как си се оправил с некви типове в някоя кръчма, как си спал насред полето щото колата закъсала и батерията на телефона ти паднала, какво дърво си изял заради приятел, ама си му помогнал, ей такива неща... Ти с тва ще я впечатлиш, после имоти и пари са екстри, дето тя ще ги оцени, щом е харесала душата ти...
                          Обещай си за 2021-ва да мислиш повече за живота и за душата си и как да ги направиш по-интересни за себе си, а оттам те ще станат по интересни и за другите, включително и за потенциалната ти партньорка
                          Успех ти пожелавам от сърце!
                          P.S. Барманки, сервитьорки и продавачки се държат по принцип добре с клиентите и недей много да се превъзнасяш, ако някоя ти обърне малко внимание - все пак оборота е важен, оттам и бакшишите ама за тренировка е добре, както казва Асото. Тренировка на живо, брат, това е рецептата, заеби тъпите чатове
                          Мерси

                          Един приятел, който е тип "Груьо" (готин, весел и отворен, а и хубав като мъж) и с него си споделяме всичко също ми се оплаква, че излиза на срещи с разни кокошки и не минават хубаво.

                          Те си гледат телефона, разсейват се и му обръщат внимание както трябва, и до секс не се стига винаги.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            +1

                            Обещавам, че с края на 2020 г. ще приключи Ледената епоха при мен, и ще има топла пролет и горещо лято.

                            Ще си имам гостенка по празниците, ако не излъже.

                            Малко грешиш в преценката си спрямо мен. Ти твоята мадама не си я намерил от улицата, а тя те е харесала и ти се е метнала на врата.

                            И не ми е много ОК да се правя на сваляч на продавачките. Няма да го приемат добре.

                            Аз пък редовно се бръсна и не ме мързи, като военните съм.


                            Поздрави
                            Карай наред бе, брат! Има продавачки с по две висши образования и поне 1 чужд език. Живота е странна работа, понякога има много свестни, дето нещо се е случило накриво за момента....Пък и търговците ги избират по външен вид. Някой е свършил половината ти работа
                            Асото ти казва да придобиваш опит, не е задължително нещо да стане.... Като дойде момента да си подготвен, а не да се чудиш кво да правиш...
                            А, и ходи повече насам-натам, навирай се между шамарите мадамата няма да я впечатлиш да и разказваш как си правил превод 3 седмици и си се ровил по речниците.... ми да й разкажеш нещо от типа, как си се оправил с некви типове в някоя кръчма, как си спал насред полето щото колата закъсала и батерията на телефона ти паднала, как си ходил на курс по салса примерно, какво дърво си изял заради приятел, ама си му помогнал, ей такива неща... Ти с тва ще я впечатлиш, после имоти и пари са екстри, дето тя ще ги оцени, щом е харесала душата ти...
                            Обещай си за 2021-ва да мислиш повече за живота и за душата си и как да ги направиш по-интересни за себе си, а оттам те ще станат по интересни и за другите, включително и за потенциалната ти партньорка
                            Успех ти пожелавам от сърце!
                            P.S. Барманки, сервитьорки и продавачки се държат по принцип добре с клиентите и недей много да се превъзнасяш, ако някоя ти обърне малко внимание - за тях това е част от работата, все пак оборота е важен, оттам и бакшишите и бонусите ама за тренировка е добре, както казва Асото. Тренировка на живо, брат, това е рецептата, заеби тъпите чатове
                            Last edited by Kildirim_Bei; 23.12.2020, 14:30.
                            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              +1

                              Обещавам, че с края на 2020 г. ще приключи Ледената епоха при мен, и ще има топла пролет и горещо лято.

                              Ще си имам гостенка по празниците, ако не излъже.

                              Малко грешиш в преценката си спрямо мен. Ти твоята мадама не си я намерил от улицата, а тя те е харесала и ти се е метнала на врата.

                              И не ми е много ОК да се правя на сваляч на продавачките. Няма да го приемат добре.

                              Аз пък редовно се бръсна и не ме мързи, като военните съм.


                              Поздрави

                              "Сваляч на продавачките..."

                              До сега не си казвал, че имаш претенции за професията на дамата.... Уж САМО искаше да работи НЕЩО!

                              В тоя твой стил - адвокатката - не зная как ще я прилъжеш, особено ако тя, самата е във вихъра на предварителните договори (за които говориш) ...

                              Коментар


                              • Четох тук "разчупени" съвети. ОК са!

                                Не давам съвети, но в случая мога да споделя (поне едно мое наблюдение)...

                                Човек често застава срещу млади продавачки на насипни- или - част от цялото - продукти.

                                Често ми се случва при покупката на ядки, ..., сирена, ....

                                Например, казвам, че желая 300 гр. бадеми. Дамата отсреща добре знае - с колко загребвания би стигнала до този грамаж и...

                                За пореден път тя е надскочила (случайно!) 300-та грама...

                                Тия, така да "наплашени" от претенциозни клиенти, че - ако в случая везната показва 368 гр. - тя пита, дали да останат така или направо почва да отнема...

                                Моята реакция, при зададен от нея въпрос:

                                - Имате много точна ръка! Щях да поискам точно 368 гр., но ми беше съвестно да ви товаря с толкова дребнави претенции.

                                И добавям: "Страхотна телепатия притежавате!"

                                След първата ми реплика следва искрена усмивка... Дори някои споделят, че денят им ще бъде неочаквано по-добър...

                                Без препоръки! )) (при мен винаги работи...)

                                Коментар

                                Working...
                                X