IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes

    Това въпрос ли е или предложение?
    А мечтите са за това да се сбъдват.
    Сакън, не е предложение, а здравословно любопитство, лаф да става в Ганкиното кафене

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes

      Ами представям си я ,че при 6.5 милиона население опасността от инбрийдинг е изключително ниска.А и не е задължително жените да са само българки.Наясно ли си колко жени по света мечтаят да се задомят в държава като България?
      В миналото не е имало такава мобилност като сега и женитбите са ставали между хората в едно село. Или в съседни села. Ситуацията няма нищо общо със сега.
      Произхождам от род с няколко столетна история. В миналото най-възрастната жена от рода е казвала кой за кого ще се ожени. Жените са били грамотни и са си водели бележки, точно за не стане близко родствено кръстосване. Още от раждането си момчето и момичето са знаели кой ще е партньора й/му. Брак по любов почти не се е допускал. Дори не са се женели извън определени гилдии - куюмджия не може да се ожени за мома от гайтанджийте. Още повече, че са живели на различните брегове на реката.
      И първият и вторият брак на баба ми и дядо ми са били уговорени. Вторият - с голяма разлика в годините и наличие на пет деца. Доведени, заварени и природени, което не им пречеше да бъдат много задружни.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes

        Ами представям си я ,че при 6.5 милиона население опасността от инбрийдинг е изключително ниска.А и не е задължително жените да са само българки.Наясно ли си колко жени по света мечтаят да се задомят в държава като България?
        В миналото не е имало такава мобилност като сега и женитбите са ставали между хората в едно село. Или в съседни села. Ситуацията няма нищо общо със сега.
        Наясно съм, че яко ти се е развихрила фантазията .

        А с доходите как си?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes

          Какво общо има това с многоженството?Не съм казал,че ще тръгнем да се женим за братовчедките си.
          Представи си тази система за три-четири поколение напред.

          Именно това ревностно са избягвали старите българи.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Графикът ми е доста уплътнен и през седмицата нямам сили да ходя на танци и да подскачам след работа,
            Народните танци не са просто подскачане...в кръвта са ни, зареждат и разтоварват от психическата умора. Освен това, там кифли почти не можеш да срещнеш. Нали търсиш свястна и хубава жена...или бъркам?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes

              Аз не искам да живея в мюсюлманска държава, а в България да се въведе многоженството. При тоя демографски срив много жени ще си намерят съпруг и ще се родят бъдещи работници и данъкоплатци.
              Всеки печели в тая ситуация.
              За проблемите породени от ендогамията дали си чувал?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Аааааа това не се знае и аз мога да ти кажа, че съм на Анджелина близначката
                Нали назад в темата и Анжелина писа по тоя въпрос! Дори споменаваше, че осмият език, който учат нейните деца бил (представи си) испански... Нямаше да го повярвам, но тя си го каза...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Аз разбирам от спорт, а тя е народно момиче. Ще ходим в Родопите понякога.

                  И не съм хърбав, може да ме хареса.

                  Ти си я открил вече! Разбира се, че ще те хареса!

                  Трябва много да държиш на разговори по темата с децата, семейните ценности и желанието да имаш сериозна и стабилна дама до себе си, която да обича децата. Кажи й, че със сигурност ще има и различия, които постоянно ще напасвате, в името на децата и семейството, а доброто възпитание и образованост на децата са най-големия приоритет за теб... (това се усеща е твоите постове тук).

                  Евго, Сливен не е голям град и лесно би я открил. Не пропускай такава възможност!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes

                    Аз се ожених чак на 38 години. Така че доста си походих по жени.Ама още ми се иска.
                    Ако бяхме мюсюлманска държава щях да си взема 4 жени.Гледах наскоро един документален филм за един мъж в ОАЕ,който каза,че имал 17 жени.А той след това попита репортера колко жени има и той му отговори,че има само една.И оня се спука от смях. Явно за него всички с по една жена сме балъци. И е прав.
                    Мдам … има едно нещо … викат му “криза на средната възраст” … обаче, ако можеш да си позволиш да издържаш 17 жени и да ги търпиш - ашколсун бабо машалла - от сърце ти ги пожелавам

                    Колкото до мюсюлманска държава - ей я де е Турция. Местният султан е на път да го постигне … даже тескере не ти искат за влизане - вече само с бг лична карта.

                    Признавам, почувствах се привилегирована гяурка
                    Last edited by Arana; 09.09.2022, 18:13.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes

                      Най-лесно се свалят кила с бягане. Аз ако почна и да бягам ще стана много слаб.
                      И жените няма толкова да ме харесват
                      Много е екстремно обаче и трябва да си почнал на по-млада възраст. Но … вкусове разни …

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes

                        Аз много спортувам и хабя доста енергия.
                        Дай го тоз спорт да заслабне и останалото форумно братство

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          И двамата сме готини и не сме чичаци.



                          Още ми казват "момче" в градския транспорт, дори в работата ми една колежка наскоро. Не Ви лъжа.
                          Значи не е проблем външността при теб.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes

                            Не знам дали е красив в женските очи, но със сигурност няма шкембе. На мен пък проблемът ми е с качването на килограми,не със свалянето.В момента съм на оптималните си килограми,но се тъпча с калорична храна. Спра ли веднага свалям.
                            Слабее се от стрес.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Абе предпочитам и женско мнение
                              И двамата сме готини и не сме чичаци.



                              Още ми казват "момче" в градския транспорт, дори в работата ми една колежка наскоро. Не Ви лъжа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes

                                Приятели сме във Фейсбук и го знам как изглежда и той мен.
                                Абе предпочитам и женско мнение

                                Коментар

                                Working...
                                X