IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Евго, бях сериозен, като предложих да си разпишеш изисикванията на един лист.
    Направи го и ще се убедиш, че такава жена няма.
    До Бате Пешо, за сега не търся мъж, въпреки че ми допадат коментарите на някои колеги тук.

    До Ендер,

    Имам само 2 изисквания към жената, те са като на Петър от "Фермата", дано сте го гледали. Само 2 изисквания.
    Last edited by Evgo; 23.12.2020, 23:11.

    Коментар


    • Евго, бях сериозен, като предложих да си разпишеш изисикванията на един лист.
      Направи го и ще се убедиш, че такава жена няма.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        А пък ти си от времето на колетите и провинциалните простотии.
        Само че аз имам семейство и деца а ти си некадърен жена да си намериш.Ако си търсиш мъж тука не е мястото

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Tи си пълно куку
          А пък ти си от времето на колетите и провинциалните простотии.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Възможно е, но парите ми ще ги дам на детето ми или на племеника ми предварително,

            За да не ги харчи с друг тъпкач. Пердетата ми не съм ги шил аз.

            Младите жени нямат морал и докато съм в командировка една такава е способна да си покани гостенин в спалнята ни.
            Tи си пълно куку

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Ти имаш ли доверие на твоята?
              Братчед, аз на себе си нямам доверие, по принцип.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                E, проверката е визша форма на доверие.
                Тракер в телефона и колата и.
                Самоактивиращи се на движение камери в къщата.
                Ти имаш ли доверие на твоята?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Възможно е, но парите ми ще ги дам на детето ми или на племеника ми предварително,

                  За да не ги харчи с друг тъпкач. Пердетата ми не съм ги шил аз.

                  Младите жени нямат морал и докато съм в командировка една такава е способна да си покани гостенин в спалнята ни.
                  E, проверката е визша форма на доверие.
                  Тракер в телефона и колата и.
                  Самоактивиращи се на движение камери в къщата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                    Евго, има един аспект дето не си го обмислил много-много. Жените в София (според НСИ) живеят средно 8 години повече от мъжете. Та ако си вземеш млада булка, вместо "лелка" на твоята възраст, някой ден момето ще се разпука да ти харчи паричките и да кани разни хора в спретнатото ти апартаменче, с перденца дето сам си си ушил. И така едни 30-40 години...
                    Възможно е, но парите ми ще ги дам на детето ми или на племеника ми предварително,

                    За да не ги харчи с друг тъпкач. Пердетата ми не съм ги шил аз.

                    Младите жени нямат морал и докато съм в командировка една такава е способна да си покани гостенин в спалнята ни.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Понеже наближавам тази възраст (е, имам още 4 години), да ти отговоря - перфектно си я представям! Вярно, не съм имал такава връзка скоро (в смисъл с този възрастов диапазон), но наскоро имах забежка с едно под 30-годишно кифле. Ми идеално си го представям и 10-на година по-младо Щом ти рипа питоня, на младо още повече ще рипа - ти поне би трябвало да я знаеш тази работа, от висотата на годините си? Само не ми казвай, че никога не си поглеждал чуждо, че ще излезеш по-светещ от мамата на папата

                      Иначе за краваркина и от сорта - диви скочубри, от такова наистина, тук си прав, с готов да ида, ще ми падне, ама аз няма и да ида, щото не съм си го намерил на улицата. Хазартчето пък подхванало темата за оня пор Тонкин - тоя само мега комплексирани индивиди могат да изтърпят. Но понеже такива има много, хеле пък в София, си е намерил нишата, в която да се прави на звезда и му се получава доста успешно - за имотното му състояние си напълно прав

                      Абе гледайте да ви става (работата - тая или оная), пък другото е бошлаф. Е, ис едни приятели снощи пихме по едно, та подхванахме и темата за жените и т.н., та му викам на единия, че нещо беше забил на криза да ми говори и ала-бала - ми, викам, както не се бръсна, щото ме мързи, ако престана и да не евъ, за чий живея изобщо? та така, бъдете здрави и наздравИ
                      Груец тва със забежката ще се направя че ти вярвам.Аз забежки нямам щото преди да се оженя се наживях.Не се смятам за светец за мен семейството е най важното нещо.Иначе кефиш нямал си подобна връзка ама ного добре било...Пич си ти голем пич.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        +1

                        Обещавам, че с края на 2020 г. ще приключи Ледената епоха при мен, и ще има топла пролет и горещо лято.

                        Ще си имам гостенка по празниците, ако не излъже.

                        Малко грешиш в преценката си спрямо мен. Ти твоята мадама не си я намерил от улицата, а тя те е харесала и ти се е метнала на врата.

                        И не ми е много ОК да се правя на сваляч на продавачките. Няма да го приемат добре.

                        Аз пък редовно се бръсна и не ме мързи, като военните съм.


                        Поздрави
                        Ще ще честна комсомолска

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Тя ще се разпука и без да го чака да гушне букета бе, не го ли виждаш какъв е ....
                          ...сладур....
                          Last edited by 4i40; 23.12.2020, 18:40.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                            Евго, има един аспект дето не си го обмислил много-много. Жените в София (според НСИ) живеят средно 8 години повече от мъжете. Та ако си вземеш млада булка, вместо "лелка" на твоята възраст, някой ден момето ще се разпука да ти харчи паричките и да кани разни хора в спретнатото ти апартаменче, с перденца дето сам си си ушил. И така едни 30-40 години...
                            Тя ще се разпука и без да го чака да гушне букета бе, не го ли виждаш какъв е ...
                            Last edited by RUBLA; 23.12.2020, 18:13. Причина: Спазвайте добрия тон!

                            Коментар


                            • Евго, има един аспект дето не си го обмислил много-много. Жените в София (според НСИ) живеят средно 8 години повече от мъжете. Та ако си вземеш млада булка, вместо "лелка" на твоята възраст, някой ден момето ще се разпука да ти харчи паричките и да кани разни хора в спретнатото ти апартаменче, с перденца дето сам си си ушил. И така едни 30-40 години...

                              Коментар


                              • Евго, добре спориш, но защо спориш?

                                https://youtube.com/watch?v=0LzNNgctnbs
                                Last edited by Иван Петкандраганов; 23.12.2020, 17:30.

                                Коментар

                                Working...
                                X