IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Намерила си е временна работа в супермаркет и все още не знае кой ден ще дойде.

    Излъже ли, bye-bye.
    Има половин милион Груйовци в софия и секви тарикати от 'шумен'. Ше ти я опраскат булката в летеж. По-добре не я вземай, за да не си отровиш нервите.
    ха ха
    Last edited by shokova terapia; 25.12.2020, 15:46.
    Не е препоръка

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      да не е отказала да идва на гости по празниците?
      Намерила си е временна работа в супермаркет и все още не знае кой ден ще дойде.

      Излъже ли, bye-bye.

      Коментар


      • Моята нова жена е много ревнива, което ме забавлява, щото не й давам поводи, напълно съм доволен от нея като половинка във всички аспекти. Питането ми към по-опитните казановци е, дали като е толкова ревнива, също ми е и така вярна?На този въпрос се сетих, че мачовците едва ли са наясно какво са им спретвали подобни половинки зад гърба, ако че се правят на недостижими алфа мъжкари, има и рогати такива Така, че на този въпроас апелирам, призовавам и моля най-учтиво да отговорят тяхно величество ЖЕНИТЕ!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
          Искаш жената с която ще живееш да ти е вярна и да те гледа в очите и да не ти изневерява и да не те излага. Ти обаче имаш някъв страх дълбоко в теб че жената с която ще живееш ще ти изневерява. Какъвто и да си, квото и да правиш и на какъвто и да се правиш тя ще ти изневерява. И си убеден и сигурен че няма жена дето да не изневерява на мъжа си.
          Ами да, ако един мъж има този страх, от изневяра, такива жени ще си харесва и ще си избира, подсъзнателно. Или пък, от женска гледна точка, жената си намира мъж, когото да превъзпита, да му писне от изневерите и и да се откаже от този страх.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Привет,

            съгласен съм с мненията на момчетата (по-долу) и на теб благодаря за приятелството.

            Аз съм обяснил на Агата защо мисля, че сегашната ми приятелка е малко лековата и вероятно лесно пристава на мъжете. Дори сега ми прави дребни номера. Както и да е. Здрав съм, прав съм, не съм куц кон, имам си качества, ще отмине пандемията и ще си намеря момиче и без да приемам исляма,

            Аз също мога да изневерявам дискретно един ден, ако не ми пускат секс, или е малко секса и не като хората. Че корът е до време.

            Поздрави и наздраве,
            да не е отказала да идва на гости по празниците?
            препоръка е

            Коментар


            • [QUOTE=ratten;n3694139]

              чакай сега, не се ли ти хвалеше с големи успехи сред помашкия етнос?[/QUOTE]

              ================================

              Мой ..... в грешка неква си попаднал но много лесно ще оправим твоето недоразумение. Ся влизаш в архива на моите коментари и кат намериш тоя мой пост че съм се хвалил за тва в червеното горе ,, го копираш и постваш тука. Моем се хваним на 1 коледно басче, ако намериш такъв пост ти пращам 1 бутилка водка, ако не го намериш ти ми пращаш 1 бутилка водка, вървиш ли мой ?? Водката требва да е между 50 - 100 лв кат цена, вървиш ли мой ??
              Last edited by Асо Пика; 24.12.2020, 15:09.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                Братле снощи много мислех по твоя случай много мислих човек и виж ся кво измислих, сериозен съм и не се гъбаркам с тебе сериозно ще го кажа.

                Искаш жената с която ще живееш да ти е вярна и да те гледа в очите и да не ти изневерява и да не те излага. Ти обаче имаш някъв страх дълбоко в теб че жената с която ще живееш ще ти изневерява. Какъвто и да си, квото и да правиш и на какъвто и да се правиш тя ще ти изневерява. И си убеден и сигурен че няма жена дето да не изневерява на мъжа си. Затова мисля че за теб е най- добре да приемеш исляма. Приемеш ли исляма ще си намериш жената мечта която търсиш. Има невероятни кадъни и туркини братле, ще ти отекат очите по тях, модерно се обличат и носят, културни са, възпитани, никога няма да те изложат пред други хоря, гледат си децата,, НО трябва да си от тяхната вяра. Жена мюсюлманка НЕ изневерява на мъжа си и му е вярна до гроб. Знаеш тва и нищо ново не казвам, просто тяхната религия, култура, ценностна система, възпитание и други фактори тва не го позволява, за тях тва е направо немислимо. Ще ти е вярна и няма да ти изневерява. Е в всяко стадо дет се вика има по 1 черна овца може на 10 000 туркини 1 да изневерява на мъжа си,, но не вярвам да си чак такъв карък че да изтеглиш късата клечка и точно на нея да налетиш…..

                Ся и другото важно за теб – да ражда, ами че те туркините раждат братле без никакъв проблем, раждат си по естествен начин и религията негласно ги задължава да имат поне по 2 деца най- малко. Те да не са кат нашите жени изобщо кат жените от Запада – надути кифлоци, еманципирани, фригидни, феминистки, раждат с секцио повечето да не ги боли и то по 1 дете отгледано после с зор и мъки, щото майката требва да бачка и да прави кариера баси.

                Обмисли варианта пич сериозно ти го казвам тва
                Привет,

                съгласен съм с мненията на момчетата (по-долу) и на теб благодаря за приятелството.

                Аз съм обяснил на Агата защо мисля, че сегашната ми приятелка е малко лековата и вероятно лесно пристава на мъжете. Дори сега ми прави дребни номера. Както и да е. Здрав съм, прав съм, не съм куц кон, имам си качества, ще отмине пандемията и ще си намеря момиче и без да приемам исляма,

                Аз също мога да изневерявам дискретно един ден, ако не ми пускат секс, или е малко секса и не като хората. Че корът е до време.

                Поздрави и наздраве,

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  Абе трябва по-малко да се мисли. Дали щала да изневери и т.н. Божа работа. Ама колкото повече се мислят такива неща, толкова повече мисловни бариери се поставят, което пречи нещата да се случват
                  Money, има неща които не могат предварително да се измислят.
                  Има си и лаф по тоя повод - за някаква патка която от многото мислене и накрая се гътнала. Но тука има и някакъв проблем при дефинициите, т.е. те са лишени от принципност и са зависими от типчето на човека - например при Евго дефиницията на "леля" беше: "жена над 35 с дете". Уж добре звучащо за разни маймунеци, но пък какво излиза че Евго се стреми да превърне всяка жена в леля, като преди това я ожени за себе си Щом пък стане леля, значи е анатема - т.е. заложена бомба-противоречие, при това нипричьом, т.е без да е задължен за "промяната". И това е за целия гещалт-симпатизанти на дефиницията, въпреки, че формалната логика не бива да се абсолютизира
                  Еми ако обичаш някой, би трябвало да си щастлив и да даваш, без да е необходимо да правиш сметка. Изобщо пък не си помислям да провокирам дефиницията, която стои зад "обичам някого", явно, че и там има съответни опции за типчетата

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                    Братле снощи много мислех по твоя случай много мислих човек и виж ся кво измислих, сериозен съм и не се гъбаркам с тебе сериозно ще го кажа.

                    Искаш жената с която ще живееш да ти е вярна и да те гледа в очите и да не ти изневерява и да не те излага. Ти обаче имаш някъв страх дълбоко в теб че жената с която ще живееш ще ти изневерява. Какъвто и да си, квото и да правиш и на какъвто и да се правиш тя ще ти изневерява. И си убеден и сигурен че няма жена дето да не изневерява на мъжа си. Затова мисля че за теб е най- добре да приемеш исляма. Приемеш ли исляма ще си намериш жената мечта която търсиш. Има невероятни кадъни и туркини братле, ще ти отекат очите по тях, модерно се обличат и носят, културни са, възпитани, никога няма да те изложат пред други хоря, гледат си децата,, НО трябва да си от тяхната вяра. Жена мюсюлманка НЕ изневерява на мъжа си и му е вярна до гроб. Знаеш тва и нищо ново не казвам, просто тяхната религия, култура, ценностна система, възпитание и други фактори тва не го позволява, за тях тва е направо немислимо. Ще ти е вярна и няма да ти изневерява. Е в всяко стадо дет се вика има по 1 черна овца може на 10 000 туркини 1 да изневерява на мъжа си,, но не вярвам да си чак такъв карък че да изтеглиш късата клечка и точно на нея да налетиш…..

                    Ся и другото важно за теб – да ражда, ами че те туркините раждат братле без никакъв проблем, раждат си по естествен начин и религията негласно ги задължава да имат поне по 2 деца най- малко. Те да не са кат нашите жени изобщо кат жените от Запада – надути кифлоци, еманципирани, фригидни, феминистки, раждат с секцио повечето да не ги боли и то по 1 дете отгледано после с зор и мъки, щото майката требва да бачка и да прави кариера баси.

                    Обмисли варианта пич сериозно ти го казвам тва
                    чакай сега, не се ли ти хвалеше с големи успехи сред помашкия етнос?
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      ...Няма нищо безнаказано на тоя свят няма
                      Да, съгласен съм с теб по тоя въпрос.
                      Може би затова в нашия разглезен консуматорски свят няма много истински щастливи хора.
                      ​​​​​
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Коригирах поста.

                        Изискванията на Петър и моите са: да може да ражда и да не ме излага.

                        Братле снощи много мислех по твоя случай много мислих човек и виж ся кво измислих, сериозен съм и не се гъбаркам с тебе сериозно ще го кажа.

                        Искаш жената с която ще живееш да ти е вярна и да те гледа в очите и да не ти изневерява и да не те излага. Ти обаче имаш някъв страх дълбоко в теб че жената с която ще живееш ще ти изневерява. Какъвто и да си, квото и да правиш и на какъвто и да се правиш тя ще ти изневерява. И си убеден и сигурен че няма жена дето да не изневерява на мъжа си. Затова мисля че за теб е най- добре да приемеш исляма. Приемеш ли исляма ще си намериш жената мечта която търсиш. Има невероятни кадъни и туркини братле, ще ти отекат очите по тях, модерно се обличат и носят, културни са, възпитани, никога няма да те изложат пред други хоря, гледат си децата,, НО трябва да си от тяхната вяра. Жена мюсюлманка НЕ изневерява на мъжа си и му е вярна до гроб. Знаеш тва и нищо ново не казвам, просто тяхната религия, култура, ценностна система, възпитание и други фактори тва не го позволява, за тях тва е направо немислимо. Ще ти е вярна и няма да ти изневерява. Е в всяко стадо дет се вика има по 1 черна овца може на 10 000 туркини 1 да изневерява на мъжа си,, но не вярвам да си чак такъв карък че да изтеглиш късата клечка и точно на нея да налетиш…..

                        Ся и другото важно за теб – да ражда, ами че те туркините раждат братле без никакъв проблем, раждат си по естествен начин и религията негласно ги задължава да имат поне по 2 деца най- малко. Те да не са кат нашите жени изобщо кат жените от Запада – надути кифлоци, еманципирани, фригидни, феминистки, раждат с секцио повечето да не ги боли и то по 1 дете отгледано после с зор и мъки, щото майката требва да бачка и да прави кариера баси.

                        Обмисли варианта пич сериозно ти го казвам тва

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                          Има много жени в диапазона 25-35, които отговарят на условията ти. И пак може да се окажеш с гора от рога след 2-3 години макс. Евго, познавам жени, дето са перфектни домакини, гледат си семействата и децата, работят, не излагат мъжете си.... и се късат да им изневеряват мъжете им могат само да подозират, но не ги хващат и играта си върви. Жените могат да са много изобретателни, и повярвай, брат, учудвал съм се как жена може да върви към дадена цел и да я постигне без оглед на усилия, средства и време. Малко мъже го могат това.
                          Но тия жени изневеряват, защото мъжете им са ги прецакали някъде - неуважение, липса на внимание, липса на подкрепа във важен момент за жената и такива неща. Не говоря за неква тъпа изневяра. Истински истории ти разправям, не си ги смуча от пръстите. И то за красиви, свестни, интелигентни и т.н. жени, каквито ти търсиш. Няма да ти е лесен живота с такава, много трябва да дадеш от себе си, абе направо всичко
                          Жените могат много да прощават, но не си ли вземеш поука навреме, в един момент чашата прелива и връщане назад няма. А жена и вода тръгнат ли, спиране няма
                          ​​​​
                          Фантазиите са хубаво нещо ама в реалността вариант да изневериш и да не те хванат не съществува...Продължавай да го самозалъгваш...На мен много ми е чудно след като изневеряваш защо не се разделиш с жена си и ходи къде искаш.След изневяра семейство няма дори и да не се разделите.Мача приключва...Събрали сте се да живеете заедно а хитрувате и си правите тънки сметки как да изневерявате как да живеете на гърба на партньора си а децата гледат и мълчат или плачат...После порастват и се случва същото.Вие се радвате и казвате тате браво на жена ти гледай как се пляска с комшията....Този свят в който живеете е обречен.Всеки иска да мами да клеца ама видиш ли него да не го мамят и да не го клецат.Мамини убавци пийте си апчетата редовно и не се чудете що ви се случват едни лоши неща на вас и на децата ви..Навремето имах един приятел първо си заразя гаджето което го обичаше безумно.Въпреки това тя всичко му прости и го чакаше няколко години да се осъзнае.Нашия категорично я напъди.Тя се ожени роди си детенце и нашия герой после заедно с нея разбира се съсипаха семейството и.В един хубав летен ден се разхождахме по центъра и седнахме да пием бира.По едно време един младеж седна на нашата маса и му каза ще те убия рано или късно дето ми съсипа селейството.Майката на нашия герой от негово чудо се разболя и почина.А сега ти познай дъщерята на моя приятел какви ги върши и как се чувства той...Няма нищо безнаказано на тоя свят няма
                          Last edited by national power; 24.12.2020, 11:15.

                          Коментар


                          • Абе трябва по-малко да се мисли. Дали щала да изневери и т.н. Божа работа. Ама колкото повече се мислят такива неща, толкова повече мисловни бариери се поставят, което пречи нещата да се случват

                            Коментар


                            • То хубаво суругатни ама може и да си напазарува директно къде че оди до Украйна , пък и дествена и младичка как иска Евго


                              https://www.youtube.com/watch?v=HD8Tnmeba40
                              Last edited by Todor Sabev; 24.12.2020, 09:58.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

                                Бах, колко да е скъпо...взимаш една украинка и си готов. Въпреки, че ще се замисля, дали да е сурогатна майка, или да я напълня лично...
                                Ама ако ти се струват нашенките шавливи, на изток е още по-зле.
                                А въпросния Петър специално се напънах да го видя, защото всички ме бъзикаха че имам по-млад двойник във фермата Ми прав е човека, но и той цели все греди. Такива, които искаш да не те излагат, няма да ги намериш в чалготеките...а и в хамстера ги няма.
                                Имам близък приятел с дете, родено от сурогатна майка. Вече е на 5 години, да му е жив и здрав дивака.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X