IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Да се смее ли човек или да плаче....
    И в кво се изразяват преговорите ?
    - Марийке айде да се еб.м...!
    - И па Аванчо, кви преговори ми праиш....
    Нали си учил как Цар Калоян водил преговори с папата и получил подарък златна корона, за да легитимира властта си и получил титлата "крал".

    Тъжно е това, че филмът "Сексът и градът" побърка българката и й създаде нереални представи. То за това има толкова госпожици на 40 г и 40+ г.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

      Ша умиргам от смях...Твоя приятел хем не забелязвал дребните суми от по 500 и 800 кинта хем се разделил със жената..Хвала такива дребни суми. Омръзна ми да обяснявам че когато парадираш с пари коли и възможности към теб се насочват точно такива жени...
      Абсолютно си прав. 800лв вече е забелязъл. Имал е съмнения, но и той не си брои парите много-много. Има и други фрапантни случаи с този човек. Такъв типаж е.

      Всъщност още повече се съгласявам с тебе. Не е случайно, че на даден тип мъже или жени им се лепят партньори с точно определени качества. Краставите магарета се надушват през девет баира.

      Сегашната ми съпруга, като са я питали каква кола карам, само е обяснявала,че е "сребърна" и много се и се чудели. Други жени щяха да знаят марката, модела и годината.
      Last edited by troika; 18.01.2022, 12:38.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Да се смее ли човек или да плаче....
        И в кво се изразяват преговорите ?
        - Марийке айде да се еб.м...!
        - И па Аванчо, кви преговори ми праиш....
        Да плаче и не защото е тъжно, а защото е толкова нелепо, че е чак трагично..

        п.п.Евго, да няма оставено някакво завещание, което да поставя условие възпроизводство, най-общо казано? При тази ти очевида омраза към женския пол - една добра дума не прочетох за жена, но за сметка на това - доста хвалебствия към разни батки, с чудя защо се хабиш в разни безплодни дирения.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          В момента преговарям с 2 стари моми на 40 г/, при тях ножът е опрял до кокала и може да склонят.
          Да се смее ли човек или да плаче....
          И в кво се изразяват преговорите ?
          - Марийке айде да се еб.м...!
          - И па Аванчо, кви преговори ми праиш....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            В момента преговарям с 2 стари моми на 40 г/, при тях ножът е опрял до кокала и може да склонят.
            Ама къде остана романтиката, цветята, пеперудите в стомаха. ))

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              В момента преговарям с 2 стари моми на 40 г/, при тях ножът е опрял до кокала и може да склонят.
              Може може ама надали

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                +1

                Твоят приятел е трябвало да си намери нещо младичко и свежо, без деца,
                Е, той си имаше и такива няколко, ама те искат дискотеки и други неща. Човека е със внуци все пак.
                То такива случаи много, но и мъжете не падат по-долу. Там даже знам по-интересни истории.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  Ти стана специалист по пврели некипели приказки под шипковият храст...Абе като не ти харесват жените намери си мъж и да се приключва с тая мъка
                  В момента преговарям с 2 стари моми на 40 г/, при тях ножът е опрял до кокала и може да склонят.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                    Добро утро,

                    в днешно време такива хитри лисици има, че слагат специалистките по старци от времето на НРБ в джоба си,

                    Един приятел споделяше, че като бил на 25г си хванал гадже и имали силно сексуално привичане и било страхотно. Като се разделили, тя му допипала портфейла и му откраднала една заплата??? По онова време той не разполагал с много пари (в периода на Новото време).

                    А някой работят доста по на едро.
                    Ти стана специалист по пврели некипели приказки под шипковият храст...Абе като не ти харесват жените намери си мъж и да се приключва с тая мъка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                      Е, такива жени, използвачки, определено има. А тези, които се борят за апартаменти са доста хитри. Не знам дали са и умни, защото ако бяха такива щяха сами да се оправят със способностите си а не да действат като лешояди. Но в природата има нужда от всички същества, така, че и те имат важно място в обществото. Докато има изкукали мъже да се хващат с такива жени, така ще е.

                      А играчи на дребно, в случая жени, колкото искаш. Имам добър познат, който след развода си живя доста време с друга жена и детето и, момиче. От тинейджърката само лошо отношение а жената накрая се разбра колко пъти му е бъркала в портфейла. Дребните суми от 300-500 лв не ги е усещал, но веднъж е бил сигурен, че е имал около 1500лв и тя му дръпнала 800лв. И то за момичето. Тогава се светнал и накрая се раздели с нея. При положение, че само като каже е щял да и даде каквито иска суми тя действала доста елементарно и направо е крадяла.

                      Но това са изолирани случаи и масата хора, мъже и жени са си наред, според мен.

                      ​​​
                      Ша умиргам от смях...Твоя приятел хем не забелязвал дребните суми от по 500 и 800 кинта хем се разделил със жената..Хвала такива дребни суми. Омръзна ми да обяснявам че когато парадираш с пари коли и възможности към теб се насочват точно такива жени...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        какво?
                        не ми беше хрумвало, че може да е толко подла и прикрита.
                        И коварна.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                          Е, такива жени, използвачки, определено има. А тези, които се борят за апартаменти са доста хитри. Не знам дали са и умни, защото ако бяха такива щяха сами да се оправят със способностите си а не да действат като лешояди. Но в природата има нужда от всички същества, така, че и те имат важно място в обществото. Докато има изкукали мъже да се хващат с такива мъже, така ще е.

                          А играчи на дребно, в случая жени, колкото искаш. Имам добър познат, който след развода си живя доста време с друга жена и детето и, момиче. От тинейджърката само лошо отношение а жената накрая се разбра колко пъти му е бъркала в портфейла. Дребните суми от 300-500 лв не ги е усещал, но веднъж е бил сигурен, че е имал около 1500лв и тя му дръпнала 800лв. И то за момичето. Тогава се светнал и накрая се раздели с нея. При положение, че само като каже е щял да и даде каквито иска суми тя действала доста елементарно и направо е крадяла.

                          Но това са изолирани случаи и масата хора, мъже и жени са си наред, според мен.

                          ​​​
                          +1

                          Твоят приятел е трябвало да си намери нещо младичко и свежо, без деца,

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                            Добро утро,

                            в днешно време такива хитри лисици има, че слагат специалистките по старци от времето на НРБ в джоба си,

                            Един приятел споделяше, че като бил на 25г си хванал гадже и имали силно сексуално привичане и било страхотно. Като се разделили, тя му допипала портфейла и му откраднала една заплата??? По онова време той не разполагал с много пари (в периода на Новото време).

                            А някой работят доста по на едро.
                            Е, такива жени, използвачки, определено има. А тези, които се борят за апартаменти са доста хитри. Не знам дали са и умни, защото ако бяха такива щяха сами да се оправят със способностите си а не да действат като лешояди. Но в природата има нужда от всички същества, така, че и те имат важно място в обществото. Докато има изкукали мъже да се хващат с такива жени, така ще е.

                            А играчи на дребно, в случая жени, колкото искаш. Имам добър познат, който след развода си живя доста време с друга жена и детето и, момиче. От тинейджърката само лошо отношение а жената накрая се разбра колко пъти му е бъркала в портфейла. Дребните суми от 300-500 лв не ги е усещал, но веднъж е бил сигурен, че е имал около 1500лв и тя му дръпнала 800лв. И то за момичето. Тогава се светнал и накрая се раздели с нея. При положение, че само като каже е щял да и даде каквито иска суми тя действала доста елементарно и направо е крадяла.

                            Но това са изолирани случаи и масата хора, мъже и жени са си наред, според мен.

                            ​​​
                            Last edited by troika; 18.01.2022, 11:15.

                            Коментар


                            • Добро утро,

                              в днешно време такива хитри лисици има, че слагат специалистките по старци от времето на НРБ в джоба си,

                              Един приятел споделяше, че като бил на 25г си хванал гадже и имали силно сексуално привичане и било страхотно. Като се разделили, тя му допипала портфейла и му откраднала една заплата??? По онова време той не разполагал с много пари (в периода на Новото време).

                              А някой работят доста по на едро.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Опа. Много точно. Хайде сега го обърни с хастара навън и … получаваме стария ерген … Щом до 40 е стоял … ни секс ще прави като хората (бай бабо за хидравликата), нито ще е добър баща и так далее и так далее ….

                                Обаче да те обнадеждя. Позната испанка сега решила на 45 да ражда и ще ражда. Наигра се. Наблюдавам я от много години. И това тук е тенденция. Друга позната румънка роди миналата година на 50 момченце от баща испанец на 60 години. Така, че дерзай, е я де Европата какви ги върши .

                                Прочее в Европа подобни изрази като стара мома и дърт ерген отдавна са пълен анахронизъм.

                                Загледай се в героите на този френски клип. Хората си живеят живота и не си лепят етикети. Просто живеят. Щастливо, някои от пубертета в мено/андро паузата без да се усещат дори …. O tempora, o mores

                                https://youtu.be/NiHWwKC8WjU

                                Продължавам нататък с примери как хората на всяка възраст около мен си живеят живота и не зациклят. Съдебна администраторка на 62 години дълги години гледаше всеотдайно болните си родители. Беше “стара мома” по твоите стандарти. Сега, след като погреба и двамата си родители, буквално разцъфна. Обади й се стар и прясно разведен съученик на 70 години, който я разхожда насам натам с …. Марков мотор. И двамата се чувстват прекрасно.

                                Продължавам нататък. През 2019 година спечелих дело благодарение на брилянтен травматолог експерт, който тогава орактикуваше на 77 годишна възраст. Великолепен. Гледаше майка си на 104 години. Сега продължава да практикува. Уникален.

                                Защо ти ги разправям всичките тези работи. Спри да лепиш етикети и излез от тия сковани твои мисловни рамки. Отпусни я тая душа и живей. Даже забрави за момент, че и жена търсиш. Живей. Наслаждавай се. Бъди благодаре/ за всичко, което ти е дадено.
                                За тебе ясно, че само с лузъри се занимаваш - от своите си среди. Хората на 50 гледат внуци

                                Коментар

                                Working...
                                X