IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    И ти по същият начин ще си заминеш.Така и не разбра че жените и децата не са вещи.Кой те е възпитал така не знам
    В УБО така ги учат. Той живее в блок на убо...
    Я всегда буду твоим поводом напиться.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
      Квалифициран 8-енител?
      Несполучлив опит за жиголо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo
        Братле, ако е удобно, питай тези самотни приятелки на жена си дали искат да станат майки и ми кажи на лично,
        Квалифициран 8-енител?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Когато купих апартамента преди 13 г. имаше доста стари хора, които си заминаха бързо.

          А много често по входовете дрънкат глупости, така че не се интересувам какво говорят. Момичето обаче е като модерните мацки, дискретна, тихичко си гони целите, трае си и действа,
          И ти по същият начин ще си заминеш.Така и не разбра че жените и децата не са вещи.Кой те е възпитал така не знам

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Когато купих апартамента преди 13 г. имаше доста стари хора, които си заминаха бързо.

            А много често по входовете дрънкат глупости, така че не се интересувам какво говорят. Момичето обаче е като модерните мацки, дискретна, тихичко си гони целите, трае си и действа,
            И тук сюблимно ми идва на акъла един стар брадат виц:

            Шефеее, една мастиска в ъгъла …

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Когато купих апартамента преди 13 г. имаше доста стари хора, които си заминаха бързо.

              А много често по входовете дрънкат глупости, така че не се интересувам какво говорят. Момичето обаче е като модерните мацки, дискретна, тихичко си гони целите, трае си и действа,
              A Евго не е ли еманципиран?! хаха
              Седи и гледа как действа мацката.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Ааааа не може да няма някоя клюкарка. Има по дефолт.
                Когато купих апартамента преди 13 г. имаше доста стари хора, които си заминаха бързо.

                А много често по входовете дрънкат глупости, така че не се интересувам какво говорят. Момичето обаче е като модерните мацки, дискретна, тихичко си гони целите, трае си и действа,

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Ааааа не може да няма някоя клюкарка. Има дефолт.
                  Е, той де.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    В блока няма такава баба.

                    Интересното е, че момичето си действа и има резултат.
                    Ааааа не може да няма някоя клюкарка. Има по дефолт.
                    Last edited by Selena; 20.01.2022, 16:09.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Толкова похабен талант. Направо отваряй страничен нов бизнес - детективска агенция.

                      А има и по-прост метод. Черпиш едно кафе бабата от партерния етаж на блока и се осведомяваш за всичко. Хайде да не ти давам повече идеи гратис.
                      В блока няма такава баба.

                      Интересното е, че момичето си действа и има резултат.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Не се знае, аз не съм го виждал много отблизо, изглежда млад мъж, а не чичак.

                        Най-странното е, че не излизат заедно и не са живяли дълго време като двойка. Тя разхожда бебето с майка си.

                        Възможно е да е любовник или донор на материал. Важното е, че жената си има дете.
                        Толкова похабен талант. Направо отваряй страничен нов бизнес - детективска агенция.

                        А има и по-прост метод. Черпиш едно кафе бабата от партерния етаж на блока и се осведомяваш за всичко. Хайде да не ти давам повече идеи гратис.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                          Евго, този ще да е шефът, който и дава кола и 3000 лв, другият път се рекламирай направо при него
                          Не се знае, аз не съм го виждал много отблизо, изглежда млад мъж, а не чичак.

                          Най-странното е, че не излизат заедно и не са живяли дълго време като двойка. Тя разхожда бебето с майка си.

                          Възможно е да е любовник или донор на материал. Важното е, че жената си има дете.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                            Евго, този ще да е шефът, който и дава кола и 3000 лв, другият път се рекламирай направо при него
                            как ги разбираш?
                            Що офис манагерки ака любовници има. На всяко едно представителство на чужда фирма.
                            Само бунаци като пацо шнорхела нямат - манагерка, любовница си има
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Евго, този ще да е шефът, който и дава кола и 3000 лв, другият път се рекламирай направо при него

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Дори да не ми хареса резултата и да ми води дела за издръжка и да ми прави номера, ще съм доволен, че имам дете.

                                Може пък да стана баща от 2 жени в рамките на 1 година (аз мога да си позволя да плащам дори 3 издръжки на месец). И да имам и близнаци. Така ще бъда възнаграден за дългото чакане,
                                Значи ако имаш дете ням да даваш издръжка преди да те осъдят.Така ли.

                                Коментар

                                Working...
                                X