IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    Кажи на една жена - намери ми за 1000лв да посетим забележителности и ще ти направи списък 5 страници дълъг.
    Една колежка планува и времената между забележителностите .......
    Какво чакаш? Запознавай ги веднага с Евго!

    Той ще остане много доволен, ако тя е планирала и секса между забележителностите...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


      Изрично съм споменал "няколко стотин лева за екскурзия". (подобен харч едва ли би се приел от Евго, независимо, че според мен - е добра опция за него).

      Не разбирам, от коя точка на света, до Белоградчишките скали - екскурзията според теб би струвала няколко стотин лева? В общия случай говорим за екскурзия с начална точка София, а Евго не си пада по големи харчове. Тук говорим за това, че може да "види свят" и същевременно да намери "сродна душа"... , казано поетично...

      Например (но ме само!) - екскурзия до Венеция + Милано (през Загреб...), с добър екскурзовод, предварително установени хотели, по маршрута за няколко дни.

      Може би - ол инклузив - обслужване е по-добрия вариант за човек, който иска да има повече контакти с нови хора, с които е в група за няколко дни.

      Моето мнение - за ходенето "С КОЛИ" - това би трябвало да е на познати места - характерно за двойки, семейни хора. Тук "пробивът" на Евго би бил труден (освен ако ти не му предоставиш конкретни данни на тия, които "ходят с КОЛИ")

      Ако на някого му се наложи да пътува по различни дестинации, с различни групи хора, едва ли би се справил толкова лесно и би загубил много време с организацията на хотели, изхранване, забележителности, атракции..., а за дамската част кога ще му остане време - не е ясно?

      Всъщност, добре разбирам Евго. Той имал вила на морето и искал "да забърше" нещо в движение - едва ли предложението ми е приложимо за него...
      Кажи на една жена - намери ми за 1000лв да посетим забележителности и ще ти направи списък 5 страници дълъг.
      Една колежка планува и времената между забележителностите с кое, как ще се придвижваш с номера на бусче, метро че да може да обиколи повече.
      Планира от кое магазинче какво ще си купи, в кое кафе ще пие, къде ще хапне нещо си .... Абе по СЕКУНДИ правят програма
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        абе тез с парите одят с КОЛИ. Аз имам поне 20 такива колежки. Без кола одят в мексико, куба, бали. Не до белоградчишките скали

        Изрично съм споменал "няколко стотин лева за екскурзия". (подобен харч едва ли би се приел от Евго, независимо, че според мен - е добра опция за него).

        Не разбирам, от коя точка на света, до Белоградчишките скали - екскурзията според теб би струвала няколко стотин лева? В общия случай говорим за екскурзия с начална точка София, а Евго не си пада по големи харчове. Тук говорим за това, че може да "види свят" и същевременно да намери "сродна душа"... , казано поетично...

        Например (но ме само!) - екскурзия до Венеция + Милано (през Загреб...), с добър екскурзовод, предварително установени хотели, по маршрута за няколко дни.

        Може би - ол инклузив - обслужване е по-добрия вариант за човек, който иска да има повече контакти с нови хора, с които е в група за няколко дни.

        Моето мнение - за ходенето "С КОЛИ" - това би трябвало да е на познати места - характерно за двойки, семейни хора. Тук "пробивът" на Евго би бил труден (освен ако ти не му предоставиш конкретни данни на тия, които "ходят с КОЛИ")

        Ако на някого му се наложи да пътува по различни дестинации, с различни групи хора, едва ли би се справил толкова лесно и би загубил много време с организацията на хотели, изхранване, забележителности, атракции..., а за дамската част кога ще му остане време - не е ясно?

        Всъщност, добре разбирам Евго. Той имал вила на морето и искал "да забърше" нещо в движение - едва ли предложението ми е приложимо за него...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение

          Само идеи давам - като е самотен човек има ли значение
          Пепел ти на устата

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Привет,

            вече си дойдох от море, прекарах чудесно, отпочинал свеж и изглеждам добре.


            Бях поканил и братовчед ми от провинцията за няколко дни (дойде и ни донесе екологично чиста продукция - мед, домати, сирене и орехи). Каза, че в неговия град има или ромки или "малоумни" българки (едвам завършили гимназия, не говорят, не работят, дори не могат да смятат). Той харесва първите.

            В полета до морето и обратно имаше доста сами мъже на 20,30 и 40 г. Симпатични и без половинка на морето. Имаше един от бизнес класата, с костюмче Хуго Бос, без татуси, епилиран, с мускули без да е прекалено, като цяло с много хубава визия и беше сам.

            Така че е често срещано човек да няма половинка, не казвам, че е хубаво.

            И не върви да спираш непознати жени по улицата или да им подсвирваш както правят някои.
            Нищо ли не заби?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Ти това ли харесваш?
              Само идеи давам - като е самотен човек има ли значение
              Не-заслужил инвеститор

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                Евго, едно бързо предложение - точно във връзка с твоето последно изречение:

                Включвай се често, за няколко дни - в платени екскурзии по различни маршрути, организирани от туроператори.

                Ще имаш възможност за контакт със случайни хора, между които - и много самотни пътуващи дами на различна възраст.

                Нали разбираш, че е много вероятно, щом дамите са платили няколкостотин лева за екскурзия, то това няма да им бъде за първи път, а също и те да не са от ония, които не харесваш: най-вероятно си имат и гарантиран доход, а другото ще прецениш на място...

                Може би е добре да си доплатиш и за самостоятелна двойна стая, независимо от сумата - в случай, че ти се отвори парашута.

                Средна класа, или поне над останалите (с доход, каквито търсиш), а и те, самите - търсещи...

                Основното: не стискай парите в подобен случай!

                Успех!
                абе тез с парите одят с КОЛИ. Аз имам поне 20 такива колежки. Без кола одят в мексико, куба, бали. Не до белоградчишките скали
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Чудесно предложение, сигурен съм, че самотните пътуващи дами си мечтаят за изпълнените със смисъл и съдържание разговори с Евго, а не за някакви примати от местната фауна.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Привет,

                    вече си дойдох от море, прекарах чудесно, отпочинал свеж и изглеждам добре.
                    ............

                    И не върви да спираш непознати жени по улицата или да им подсвирваш както правят някои.
                    Евго, едно бързо предложение - точно във връзка с твоето последно изречение:

                    Включвай се често, за няколко дни - в платени екскурзии по различни маршрути, организирани от туроператори.

                    Ще имаш възможност за контакт със случайни хора, между които - и много самотни пътуващи дами на различна възраст.

                    Нали разбираш, че е много вероятно, щом дамите са платили няколкостотин лева за екскурзия, то това няма да им бъде за първи път, а също и те да не са от ония, които не харесваш: най-вероятно си имат и гарантиран доход, а другото ще прецениш на място...

                    Може би е добре да си доплатиш и за самостоятелна двойна стая, независимо от сумата - в случай, че ти се отвори парашута.

                    Средна класа, или поне над останалите (с доход, каквито търсиш), а и те, самите - търсещи...

                    Основното: не стискай парите в подобен случай!

                    Успех!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение

                      Толкова много сами мъже и толкова много пропуснати възможности. А колко щастливи двойки биха могли да слезнат след полета.
                      Ти това ли харесваш?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Привет,

                        вече си дойдох от море, прекарах чудесно, отпочинал свеж и изглеждам добре.


                        Бях поканил и братовчед ми от провинцията за няколко дни (дойде и ни донесе екологично чиста продукция - мед, домати, сирене и орехи). Каза, че в неговия град има или ромки или "малоумни" българки (едвам завършили гимназия, не говорят, не работят, дори не могат да смятат). Той харесва първите.

                        В полета до морето и обратно имаше доста сами мъже на 20,30 и 40 г. Симпатични и без половинка на морето. Имаше един от бизнес класата, с костюмче Хуго Бос, без татуси, епилиран, с мускули без да е прекалено, като цяло с много хубава визия и беше сам.

                        Така че е често срещано човек да няма половинка, не казвам, че е хубаво.

                        И не върви да спираш непознати жени по улицата или да им подсвирваш както правят някои.
                        Толкова много сами мъже и толкова много пропуснати възможности. А колко щастливи двойки биха могли да слезнат след полета.
                        Не-заслужил инвеститор

                        Коментар


                        • Не ни изоставяй за толкоз дълго време обаче. Не е добре така

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Gogo2000 Разгледай мнение
                            Хубаво е началото на Август да се сложи текст в темата-Евго отиде на вилата на морето,затваряне на темата до Септември.
                            Добре си е той на плажа
                            Привет,

                            вече си дойдох от море, прекарах чудесно, отпочинал свеж и изглеждам добре.


                            Бях поканил и братовчед ми от провинцията за няколко дни (дойде и ни донесе екологично чиста продукция - мед, домати, сирене и орехи). Каза, че в неговия град има или ромки или "малоумни" българки (едвам завършили гимназия, не говорят, не работят, дори не могат да смятат). Той харесва първите.

                            В полета до морето и обратно имаше доста сами мъже на 20,30 и 40 г. Симпатични и без половинка на морето. Имаше един от бизнес класата, с костюмче Хуго Бос, без татуси, епилиран, с мускули без да е прекалено, като цяло с много хубава визия и беше сам.

                            Така че е често срещано човек да няма половинка, не казвам, че е хубаво.

                            И не върви да спираш непознати жени по улицата или да им подсвирваш както правят някои.

                            Коментар


                            • Хубаво е началото на Август да се сложи текст в темата-Евго отиде на вилата на морето,затваряне на темата до Септември.
                              Добре си е той на плажа

                              Коментар


                              • - Скъпи, колко ни е хубаво на двамата, тук в джакузито!
                                - Не е джакузи.
                                - Ама излизат балончета...
                                - Не е джакузи ти казвам!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X