IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение


    Тоя конкретен мач е свирен.
    Иначе Евго е събирателен образ, характерен типаж един такъв, та можем да говорим и неперсонално.

    Между другото негова колежка писа тук преди време, но почти никой не обърна внимание на постовете ѝ.
    А той обърна ли й внимание? Явно не е била “скромна и от провинцията”, а ужасна софиянка като мене

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Навремето колежките ми не бяха много ОК.

      1) Постоянно искаха да се явяваме на първа дата и да не се използва максимално времето на сесията.

      2) Не си даваха лекциите и материалите. Ако разберат нещо важно, не го споделят. Тогава не можеше да се учи чрез Интернет и нямаше материали там.

      3) Твърдяха, че няма хубави момчета в нашата група и в съседните. А самите те много не се гласяха, някои износваха дрехи от майките си.

      4) Обичаха да чатят с чужденци и да се занимават с тях, както и с чичовци на живо. И тогава много се харесваше мачо типът - трениран, едър и добре сложен, леко груб.

      При нас следването беше сериозно и не можеше да го караш лежерно както в УНСС.

      Нито една колежка не забременя в 3-ти или 4-ти курс.

      Все пак е моя грешката, че не съм се оглеждал, можех да взема някое скромно момиче от провинцията.
      Че то освен твоя Факултет (стопанския явно) е имало още сто, хеле пък хуманитарните специалности, хеле пък флиртологиите

      Бил си пасивен. Резултат - 0.

      Активност трябва.

      Добре е че го признаваш и осъзнаваш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Чакай сега ние общо взето тук всички сме семейни , а с дружни усилия тикаме Ергенът - наш Евго

        Това е като седянките в манастира на Хаджи Ровоама

        Тоя конкретен мач е свирен.
        Иначе Евго е събирателен образ, характерен типаж един такъв, та можем да говорим и неперсонално.

        Между другото негова колежка писа тук преди време, но почти никой не обърна внимание на постовете ѝ.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
          Да повторя - оцеляват и продължават приспособимите. Тези, които само мрънкат и прекарват десетилетия в чепкане на вълна, т.е. какви са гадни жените, пък какви са мъжете, пък едно време, пък сега "линее нашто поколенье", изпадат от въртележката.
          Чакай сега ние общо взето тук всички сме семейни , а с дружни усилия тикаме Ергенът - наш Евго

          Това е като седянките в манастира на Хаджи Ровоама

          Коментар


          • Да повторя - оцеляват и продължават приспособимите. Тези, които само мрънкат и прекарват десетилетия в чепкане на вълна, т.е. какви са гадни жените, пък какви са мъжете, пък едно време, пък сега "линее нашто поколенье", изпадат от въртележката.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
              И преди 20, и преди 30 години хората се женеха. Студентските бракове бяха стандарт, за разлика от сега. Който не е пожелал, той не се е оженил.
              Навремето колежките ми не бяха много ОК.

              1) Постоянно искаха да се явяваме на първа дата и да не се използва максимално времето на сесията.

              2) Не си даваха лекциите и материалите. Ако разберат нещо важно, не го споделят. Тогава не можеше да се учи чрез Интернет и нямаше материали там.

              3) Твърдяха, че няма хубави момчета в нашата група и в съседните. А самите те много не се гласяха, някои износваха дрехи от майките си.

              4) Обичаха да чатят с чужденци и да се занимават с тях, както и с чичовци на живо. И тогава много се харесваше мачо типът - трениран, едър и добре сложен, леко груб.

              При нас следването беше сериозно и не можеше да го караш лежерно както в УНСС.

              Нито една колежка не забременя в 3-ти или 4-ти курс.

              Все пак е моя грешката, че не съм се оглеждал, можех да взема някое скромно момиче от провинцията.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                Това че протеините били "грижа за себе си" - зарежи таз песен любовна.
                Що народ се самозатри с тия химии...

                Пак ти казвам - всеки ден го наблюдавам - жени си мерят (не знам какво) с мъжете! На всяка крачка!
                Оняден водя едно обучение и една в залата тръгва да ми се репчи - няма да влизам в подробности.
                С две думи я направих за смях (а не исках)! Избягвам директни сблъсъци и то пред широка аудитория.
                Но за съжаление се наложи... приземих я, сложих я на мястото ѝ, а можеше да се избегне това.
                Обаче тръгнала да ми се перчи и то в област, където съм отишъл да ги обучавам ?!?
                Явно и вкъщи така е свикнала, ама аз не съм мъжът ѝ, че да я търпя.

                Агресивната жена НЕ е привлекателна за сваляне! А повечето вече станаха такива!
                Това искам да ти кажа, разбираш ли?
                Сега, успоредно си тече и някакъв криворазбран феминизъм - справка лезбо партитата на финската премиерка.

                Явно са моди и ще оттекат в канала, но аз съм от един месец дома и наблюдавам българския мъж.

                Каквото ме дразнеше преди 20 години продължава да ме дразни и сега. Моделът на поведение е пасивен и надменен при по-интелигентните и просташки агресивен при по-простите, които пък ти говорят на “ма”, дори и тук в този форум, след което ти пращат реплики сякаш нищо не е станало.

                Не е от “еманципацията” уверявам те. Все същото е. Аз затова се чупих. Заспала история, разглезена и претенциозна. Пък като се помъкнат сега и с тез бради … мъка…мъка…пък като се нашарят с тез татуировки, абе Папуа Нова Гвинея пасти да яде - и мъже и жени, пък като се перфорират с тези пиърсинги… модерни времена - мозък йок, а пера бол.

                Да ти кажа не знам дали проблемът не е в тоталното глобално опростачване на населението - простачки и простаци, а не точно еманципацията и равните права в трудов и политически план.

                И да, агресивната жена не е привлекателна, както и агресивният мъж. Възможно е нещата да са поизлезли ептен от релси. Аз съм тук на гости - ти ще разказваш, но ми се струва, че смесваме няколко теми, които са си отделни.

                С тези нарцистични соц мрежи сме отгледали инфантилно поколение.

                Все ще се оправят някак помежду си.
                Last edited by Selena; 25.08.2022, 11:08.

                Коментар


                • То добре тестостерон с хормони, но една доста голяма част от мъжете днес до 30-40години не ги активират , а стоят и работят седнали пред компютрите..От 30 г. момчетата не ходят в армията, а там се изграждаха много качества и нагони.. Споделяли са ми момичета колежки, че и в секса нещата не са добре на това поколение..
                  Евго, стига си търсил идеалната, а се жени по- бързо, че времето върви..Това за красотата и парите с жилища , които пишеш няма да направи брака ти щастлив..Търси си скромно и грижовно момиче, ама ти на тях им намираш кусури , че са провинциалистки..
                  Знаеш ли колко много заможни стари моми и ергени познавам..Бързай, че самотата като остарееш е страшна без другар, деца и внуци..
                  Last edited by kiro7; 25.08.2022, 11:03.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                    Ние пък не сме запознати със съвременните достижения на българската еротична мисъл.
                    Освен сексуалния смисъл на пиърсинга на езика, други екзотики???
                    За една приятелка питам
                    други подобрения по жените не ми харесват. Ко намеря такова ще те информирам да си направиш.
                    Обичам да е гъвкава, ко мое и да си слага крака на рамото ми, па другия на земята че дофтурите са ми забранили да вдигам тежко (макс 10 кила)
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                      Ще ти кажа къде бъркаш и каква е женската логика.
                      Еманципацията е на ниво работа. Толкоз. Тук говорим за лични отношения. Няма връзка.
                      То кавалерството е двупосочна улица. Наречи го взаимно зачитане и уважение.
                      Мъжът няма да спре да произвежда тестостерон с хормоналната система щото на Мара й е голяма заплатата.
                      Мъж без грам инициатива е непривлекателна стока. А това, че Мара се грижи за себе си и пие протеини - пак го прави да се хареса на Пешо.
                      Те и в Испания са си еманципирани мацките, но мъжете активно и настойчиво си ги гонят и свалят.
                      Хеле пък аржентинци и италианци и португалци.
                      После що Ви бягат жените…
                      Това че протеините били "грижа за себе си" - зарежи таз песен любовна.
                      Що народ се самозатри с тия химии...

                      Пак ти казвам - всеки ден го наблюдавам - жени си мерят (не знам какво) с мъжете! На всяка крачка!
                      Оняден водя едно обучение и една в залата тръгва да ми се репчи - няма да влизам в подробности.
                      С две думи я направих за смях (а не исках)! Избягвам директни сблъсъци и то пред широка аудитория.
                      Но за съжаление се наложи... приземих я, сложих я на мястото ѝ, а можеше да се избегне това.
                      Обаче тръгнала да ми се перчи и то в област, където съм отишъл да ги обучавам ?!?
                      Явно и вкъщи така е свикнала, ама аз не съм мъжът ѝ, че да я търпя.

                      Агресивната жена НЕ е привлекателна за сваляне! А повечето вече станаха такива!
                      Това искам да ти кажа, разбираш ли?

                      Коментар



                      • Еманципацията не е от вчера все пак, не е виновна тя за днешните мъже без жени.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Какво му е? Хубав мъж е и дрехи рекламира.
                          Няма да разнасям клюки. Поразрови се сам.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Тя там с никито работата ептен се прецака. Не е база за сравнение.
                            Какво му е? Хубав мъж е и дрехи рекламира.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                              Селенче,

                              Принципно съм съгласен, но това беше вярно до преди 20-на години... Не знам кой хлъзна жените да мерят сили с мъжете последните 2 десетилетия, но от това те само губят! Виждам как им промиват главите с тъпите реклами дето постоянно се въртят - за тренировки, па повторения, па хран. добавки, па не знам си кви глупости и в някои групи дето чат-пат имам досег нали ги виждам - на по 30+ години, а само магнезий, белтъци и въглехидрати са им в главите, една на друга само се хвалят по не знам си колко повторения правела, после инстаграми и прочее тъпотии - всяка вече се изживява като звезда от световна величина, легенди и прочее тъпни... пусти мерак за слава и известност не една глава е затрил, а това сега се случва с цели поколения! Само това ги вълнува, на 1-во място в списъка им е другите да говорят за тях!

                              Слушам я едната - отишла на среща с някакво момче, то ѝ казало, че обича да се разхожда в планините, отишли на Мальовица, тя се качила 2 пъти по-бързо до горе от него и айде - зарязала го... Не я разбирам - алпинист ли си търси или мъж? Мога да ти давам такива примери до следобяд.

                              Това което обаче виждам (и съдя по твоите изказвания) е, че жените още чакат мъжете да правят първата стъпка, че и като им отказват - те да не спират, а дори да продължават да ги гонят!? Значи един път са еманципирали, извоювали са си равноправието с мъжете, имат същите права, взимат същите, че и по-големи заплати, командват цели екипи и фирми... обаче продължават да чакат предложения от мъжете? Тоест един път ще се радваме на облагите на еманципацията, втори път /понеже така им изнася/ да се ползват от облагите на кавалерството?! Подобно неравновесно положение няма как да продължава дълго! И затова води до такива кофти резултати. Търсенето и предлагането да не могат да се срещнат.
                              Значи, първо да тегля една на тъпия ъп грейд - няма начин да се влезе в профила от компа и си чупя пръстите на мобилния. Чудо то грейд.

                              Ще ти кажа къде бъркаш и каква е женската логика.

                              Еманципацията е на ниво работа. Толкоз. Тук говорим за лични отношения. Няма връзка.

                              То кавалерството е двупосочна улица. Наречи го взаимно зачитане и уважение.

                              Мъжът няма да спре да произвежда тестостерон с хормоналната система щото на Мара й е голяма заплатата.

                              Мъж без грам инициатива е непривлекателна стока. А това, че Мара се грижи за себе си и пие протеини - пак го прави да се хареса на Пешо.

                              Те и в Испания са си еманципирани мацките, но мъжете активно и настойчиво си ги гонят и свалят.
                              Хеле пък аржентинци и италианци и португалци.

                              После що Ви бягат жените…

                              Коментар


                              • И преди 20, и преди 30 години хората се женеха. Студентските бракове бяха стандарт, за разлика от сега. Който не е пожелал, той не се е оженил.

                                Коментар

                                Working...
                                X