IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

    Размотай 2-3 винта под матрака и като започне да скърца, ще те приспива.
    И какво им е на "най-тъпите", щом са създали род и число.
    А и "висшите" не струват вече, не знам защо ги тълкуваш като на нещо на което някой трябва да се кланя. Знам един кандидат за кмет с образование 8ми клас, (няма сигурни данни да е дозавършил средното) а е находчив и си е купил 2-3 дипломи. Находчив и с дамите. Е вече си седна на задника, уж и не прелюбодейства, Разбра след толкова години, че нема смисъл да го прави за бройката. Искам да кажа, да не се вземаш прекалено насериозно, да не се водиш по субективни акъли на свалячи, може би и да не правиш тотална равносметка кой какво има и дава , па знае ли човек, отсреща може да се отговори по сходен начин. Val/She поне като жена облагородява форума, ползвай се и от нейната гледна точка. Ако си само сред кочове по-трудно ще изясниш вярната линия, бабаитлъци на мачовци са безмислени
    Интересното е, че в реалния живот аз се разбирам с лелките, те ме харесват, правят ми комплименти, и се чудят как може все още да съм свободен.

    Говоря културно, не простея и знам как да се държа с жените (но не и с коврите).

    А пък при мъжете има такова нещо, че в реалния живот всеки се мисли за много велик и много могъщ и това нещо пречи и не позволява да има приятелство. Във форума е обратното.

    За мен val/she е проста жена, щом бърка в раните на хората и по болните им теми.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      И какво им е на "най-тъпите", щом са създали род и число.
      А и "висшите" не струват вече, не знам защо ги тълкуваш като на нещо на което някой трябва да се кланя.
      Пак опряхме до дълбоко-екзистенциалния въпрос от другата спам-тема - "И кой ся е по-успешен - Бай Мангау с 5-те чавета или Бат'Евго с 2-те дипломи?".

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Много добре знам какво е содена питка и какво е некадърна питка.

        Не си прочела разказа ми от преди един ден, как в Еконт служителката ме взе за младичък.

        Щом не скърца спалнята, нещата не са на добре. И за мен е важно сексуалното общуване с жената, останалите неща са второстепенни.

        С претенции съм, защото съм с 2 висши и съм реализиран човек (и съм постигнал всичко с труд), въпреки че нямам деца все още.

        Най-тъпите хора се женят най-рано в БГ.

        Виждам, че си хейтърка, както е модерно сега.
        Размотай 2-3 винта под матрака и като започне да скърца, ще те приспива.
        И какво им е на "най-тъпите", щом са създали род и число.
        А и "висшите" не струват вече, не знам защо ги тълкуваш като на нещо на което някой трябва да се кланя. Знам един кандидат за кмет с образование 8ми клас, (няма сигурни данни да е дозавършил средното) а е находчив и си е купил 2-3 дипломи. Находчив и с дамите. Е вече си седна на задника, уж и не прелюбодейства, Разбра след толкова години, че нема смисъл да го прави за бройката. Искам да кажа, да не се вземаш прекалено насериозно, да не се водиш по субективни акъли на свалячи, може би и да не правиш тотална равносметка кой какво има и дава , па знае ли човек, отсреща може да се отговори по сходен начин. Val/She поне като жена облагородява форума, ползвай се и от нейната гледна точка. Ако си само сред кочове по-трудно ще изясниш вярната линия, бабаитлъци на мачовци са безмислени

        Коментар


        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

          Evgo, ти си завършен стар ерген. Нямай съмнение, че е така. Капризен, самовлюбен и с претенции, които ме карат да се усмихвам.
          За коледа девойката най-вероятно е правила содена питка, която е постна. Содената питка, за разлика от погачата, която се прави с мая, не бухва толква, че да "прелее" от тавата. Не се възгордявай от кулинарните си умения. Щерчето ми направи страхотна погача с точени кори оформени като розички гледайки тубата и и се получи страхотно и от към фаца, и от към вкус ако и да и беше дебют в това кулинарно поприще,.... а се бях приготвила да си настъпя езика и да дъвча тиклаво тестяно иделие.
          Много добре знам какво е содена питка и какво е некадърна питка.

          Не си прочела разказа ми от преди един ден, как в Еконт служителката ме взе за младичък.

          Щом не скърца спалнята, нещата не са на добре. И за мен е важно сексуалното общуване с жената, останалите неща са второстепенни.

          С претенции съм, защото съм с 2 висши и съм реализиран човек (и съм постигнал всичко с труд), въпреки че нямам деца все още.

          Най-тъпите хора се женят най-рано в БГ.

          Виждам, че си хейтърка, както е модерно сега.

          Коментар


          • Отишъл глупак при мъдрец и му казал:
            - О, Мъдрейши, дошъл съм при теб за съвет. Обичам една жена и искам да се оженя за нея, но тя не е девствена. По-старите ми казват, че жената обезателно трябва да е девствена, но аз не разбирам защо. Моля те, разтълкувай ми това нещо!
            - Това е много просто-казал мъдрецът, усмихвайки се. След това извадил от джоба си две бонбони. Едната била завита в цветен станиол, а другата вече разопакована.
            - Коя ще избереш?-попитал мъдрецът
            - Разопакованата-отговорил човекът.
            - Защо?-учудил се мъдрецът.
            - Защото не знам какво точно е завито в този станиол, Мъдрейши, а тази, която е разопакована виждам, че наистина е бонбон, който ми харесва.
            - Върви на майната си!-ядосал се мъдрецът,-Цялата притча ми развали!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

              Да я лансирам?!
              Просто му обръщам огледалото, за да се съвземе малко.

              Щерките са, които сме отглеждали, за да ни радват с вниманието, загрижеността, усмивката си. Намират време сред толкова много ангажименти...

              (аз също моите не съм ги лансирал - когато стане времето - гарантирано, сами най-добре усещат нещата... женската интуиция им е подвластна ...)


              Коментар


              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                Няма такава опасност.
                Евго ще трябва да осъзнае, че таргетът му е 30 /оптимистино/- 35-40 /реалиситино/- годишните. Другото са копнежи.
                Да де ама го харесвали 50 годишните.

                Коментар


                • Азимов се подсмихва.
                  https://www.globaltimes.cn/content/1211593.shtml

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Малей, колко пасторално.
                    Наздраве!

                    П.П. По принцип мъжът прикадява масата и разчупва питата. Да знаеш за догодина и да не позволяваш да ти се изземват функциите.

                    Какви функции му преписваш? Човекът си рахатясва - ти му търсиш работа и задължения!

                    Ти сега, сигурно ще кажеш, че и храната не трябва да му поставят в устата? Това е сага, заложена в идеята за домашното огнище : мъжът е център на вниманието! Той не върши нищо (изморен от ежедневните проблеми)!


                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      Содена питка и сърми кисело зеле с плънка праз и ориз на Бъдни вечер.

                      Цялта къща се е наситила с аромата на прясно изпечен хляб и постните ястия.

                      Греяната ракия също направо те удря дълбоко в носът докато си изгладнял.

                      Всички са събрани около масата и трепетно очакват докато домакинята прекадява домът.


                      А тепърва всичко предстой а сетивата са изострени до крайност. Ехх....

                      А най важото е че си най близките си и толината е. навсякъде.





                      Малей, колко пасторално.
                      Наздраве!

                      П.П. По принцип мъжът прикадява масата и разчупва питата. Да знаеш за догодина и да не позволяваш да ти се изземват функциите.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        Аз си мисля ква е тая дето лансира 20г щерка у форум на чичаци !?!?
                        Сал тарифата не е обявила
                        Да я лансирам?!
                        Просто му обръщам огледалото, за да се съвземе малко.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                          Няма такава опасност.
                          Евго ще трябва да осъзнае, че таргетът му е 30 /оптимистино/- 35-40 /реалиситино/- годишните. Другото са копнежи.

                          Копнежите са част от мотивацията ни за бъдещи действия...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                            Така, ти голяма дума не казвай - да не ти го доведе утре и да ти каже: "Мамо - този ще е! Срещнах голямата любов на моя живот!"

                            ... И Евго да ти целуне ръка..., а ти да се разтопиш от щастие!...

                            Няма такава опасност.
                            Евго ще трябва да осъзнае, че таргетът му е 30 /оптимистино/- 35-40 /реалиситино/- годишните. Другото са копнежи.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              Аз си мисля ква е тая дето лансира 20г щерка у форум на чичаци !?!?
                              Сал тарифата не е обявила

                              Не я лансира! Просто така тръгна приказката...и аз намерих вариант за продължение...

                              А това си е форум на инвеститори и праволинейни (общо-взето) хора!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                                Зет? Ха-ха, че той може да и бъде баща /спомена, че е на 42 т.е. - 2 пъти по-възрастен, като слагам акцент в/у думата възрастен/. Хубаво е човек да има самочувствие, но е смешно, ако не е с мярка.
                                Е баща е за предпочитане пред дядо

                                Коментар

                                Working...
                                X