IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Детето ще е добре осигурено и обгрижено, не се притеснявай.
    Не ме притеснява материалната страна. В това вярвам 200%. Детето има нужда от емоционална топлина и съпричастност. От емпатия.

    При теб емоционалността липсва. Оттам и проблемите. Жените го усещат и бягат като от прокажен. Много важно как изглеждаш и какви пари и мускули имаш.

    Я да те видим. Тест:

    Вземаш я богата, с добра работа, гледа те в очите. Но фалира. Остава без пари и се разболява от рак.

    Как ще постъпиш с нея?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      A за детето помисли ли? При този нарцисизъм ...
      Детето ще е добре осигурено и обгрижено, не се притеснявай.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        Аз му предложих да си наеме, но каза че му е скъпо.
        И все пак смятам, че в случая е оптимално решение.
        A за детето помисли ли? При този нарцисизъм ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          Аз му предложих да си наеме, но каза че му е скъпо.
          И все пак смятам, че в случая е оптимално решение.
          Емоционално кастриран.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            Аз му предложих да си наеме, но каза че му е скъпо.
            И все пак смятам, че в случая е оптимално решение.
            В България не е разрешено законно, а в чужбина е скъпо.

            Все ще намеря някоя другарка,

            В реалния живот много се разбирам с лелите, държа се културно, уважително, те си ме харесват, правят ми искрени комплименти, че съм готин и възпитан (стегнат и изтупан) и се чудят как такова хубаво и добро момче не е женено.

            Те обаче са от друго време, а младата българка съм ви казвал каква е.....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
              Търсиш просто утроба, а не любов и приятелство.
              Аз му предложих да си наеме, но каза че му е скъпо.
              И все пак смятам, че в случая е оптимално решение.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                Сега не, че съм разбирач, ама давай жмиш с двете очи и каквото ти се падне и да си строшиш неколко пъти главата, голема работа. Тъй или иначе немаш за къде да чакаш. Пък жените се усмиряват много лесно правиш две чавета и нема мърдане Ае. С чаветата нема кой да ти я земе друг споко, никой не ще тежести, като с имотите е
                +1

                Коментар


                • Сега, не че съм разбирач, ама давай жмиш с двете очи и каквото ти се падне и да си строшиш неколко пъти главата, голема работа. Тъй или иначе немаш за къде да чакаш. Пък жените се усмиряват много лесно, правиш две чавета и нема мърдане Ае. С чаветата нема кой да ти я земе друг споко, никой не ще тежести, като с имотите е
                  Last edited by pepe1234; 08.01.2021, 22:06.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                    Имам съмнения, че от ранна възраст са му набивали в главата колко коварни са жените.
                    И аз. Оттам тръгват нещата. Началното калибриране.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Откакто Селена се опита да ме запознава с някаква чужденка, но го направи по много смотан начин и нескопосано, не я харесвам. Не ме познавала и не можела да гарантира за мен.

                      Така ли се говори??? Нито е много позитивна, нито нищо.
                      И добре, че не я запознах. Ти пак не ме харесвай. Аз съм само огледало.

                      Каква чужденка? С българка от горно нанадолнище не можеш да се оправиш още. Софиянките ги изключвам по дефолт.

                      Човек преди да участва в маратон трябва да е проходил все пак.
                      Last edited by Selena; 08.01.2021, 22:11.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                        Казано по друг начин - Евго също търси качествено партньорство (по неговите критерии)... и - доколкото е възможно - равностоен партньор (както стана въпрос по-долу)....

                        И аз за това говорех. "Равностоен" партньор не съществува. В началото може да има опити за някаква "равностойност". По-късно - нещата ще бъдат променени в полза на единият от партньорите. Това няма алтернатива!

                        Нямам предвид единствено и непременно фактът, че единият от партньорите ще почне да "наказва" другия с двусмислени и не толкова - откази за достъп до неговото тяло. Това е по-скоро дамата (предполага се)... И други варианти за изнудване има - да не обезсърчаваме Евго...

                        Може да ни се види комично, но това е част от общуването между "равностойните" партньори... "Гаранция - Франция!" - думат...
                        Евго, според мен има нереалистични идеи за връзките, но незнам как да помогна. Със съветване не би станало.
                        Разбирам за какво говориш, има много двойки, които не са равностойни и някой доминира. Наказанията са ми ясни в много форми Но има и понятие: равнопоставени.
                        Аз съм добре в отношенията си - имаме баланс и разпределение на отговорностите. Жената няма думата за много решения както и аз се консултирам за други.
                        Ето един любим мой виц:
                        През първите 5 години от брака мъжът се бори за надмощие. През следващите 5 се бори за равенство. Оттам нататък борбата е за оцеляване.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Кое точно не е достойно?
                          Търсиш просто утроба, а не любов и приятелство.
                          Опитай се да видиш подобни отношения с детски очи, ако можеш. Усещам, че ти е трудно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                            Щом си в добри отношения се опитай да видиш това, което предлагаш като сценарий през собствените си очи на дете и през тези - на бъдещото си такова. Крайно недостойна, според мен, позиция.
                            Кое точно не е достойно?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              имаш съмнения за едипов комплекс ли
                              Имам съмнения, че от ранна възраст са му набивали в главата колко коварни са жените.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                                Откакто Селена се опита да ме запознава с някаква чужденка, но го направи по много смотан начин и нескопосано, не я харесвам. Не ме познавала и не можела да гарантира за мен.

                                Така ли се говори??? Нито е много позитивна, нито нищо.

                                С майка ми се разбирам много добре, като ме питате.



                                Щом си в добри отношения се опитай да видиш това, което предлагаш като сценарий през собствените си очи на дете и през тези - на бъдещото си такова. Крайно недостойна, според мен, позиция.

                                Коментар

                                Working...
                                X