IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


    За няколко часа може дори да си направиш малък харем....
    Сакън ! Само това ми остава, да имам харем от мъжища. Какво ще ви правя тогава ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

      Бе как така ще харчи пари за чужди деца ти чуваш ли се какво говориш
      Що ве като му казва татко. Па и повече ще го обича, щот те има темерутския пример на биологичния изрод.
      И ние хич не сме цвете - оставили сме 2 млн родители на произвола на съдбата, да ги крадат и убиват за 2лв щот повече нямат в джоба
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

        Е, слагам ти голям, голям Плюс и на теб хахаха

        За няколко часа може дори да си направиш малък харем....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


          И на мен си ми симпатична, особено, когато ми говориш за Женева и за Женевското езеро!

          Е, слагам ти голям, голям Плюс и на теб хахаха

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

            Не ти желая злото, Евго. Напротив, пожелавам ти да намериш жена с която да изживееш живота си с любов и да отгледате спокойни и добри деца. Това не означава да имаш комплекси от жени с деца, дори обратното може да се случи. Една, млада жена с дете ,която е видяла лошото може да е точно твоя човек ,който да оцени какъв си и да те гледа в очите с любов, което ще зависи и от теб, разбира се
            Бе как така ще харчи пари за чужди деца ти чуваш ли се какво говориш

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

              Ама ,веднагически ти слагам един голям, голям ...Плюс !!!

              И на мен си ми симпатична, особено, когато ми говориш за Женева и за Женевското езеро!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Точно преди 20г едни колежки (2 бр.) имаха гаджета чичовци, 40+ и едната се ожени за него. Онези чичаци изглеждаха по-дърти от мен сега, изобщо не бяха симпатични, а сега трябва да са 60+.

                Не одобрявам такава разлика, изобщо не става дума за любов, а комплекси, интереси или нещо сбъркано при колежките ми.
                Не ти желая злото, Евго. Напротив, пожелавам ти да намериш жена с която да изживееш живота си с любов и да отгледате спокойни и добри деца. Това не означава да имаш комплекси от жени с деца, дори обратното може да се случи. Една, млада жена с дете ,която е видяла лошото може да е точно твоя човек ,който да оцени какъв си и да те гледа в очите с любов, което ще зависи и от теб, разбира се

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                  Тогава 20 годишните ще му викат "мечо" ама на приятелките си ще го обозначават като "чичко-паричко" и тогава ще е прав да се притеснява да не го мамят.
                  Да ти отговоря все пак, никога не съм писала за инвестора , все още
                  Ха ха ха тоя скъперник чичко паричко хи хи хи ша ма уморите от смех

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                    Ся пич кака Дъри е истинска брокерка и пише добри статии в Инвестора, не е злобна по характер, иначе тва в червеното в твоя пост супер точно си го описал ама тва се отнася за бабето Селена .... ама как си го написал само с най- точните думи еваларка пич

                    Не, че настоявам да зная, ама как така промени отношението си изведнъж - от "мис Селена..." - недоумявам!

                    Ще да ти е отказала - идва ми наум, на първо четене...

                    Толкова ли не си разбрал, че тук няколко ника са много "гъсти" с нея? (може и един човек да стои зад тях, но смисълът е ясен)...

                    Въпросът е риторичен. Взаимоотношенията са сложни и добре е да се решават, вън от реалните взаимоотношения (лично мнение)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                      На мен пък си ми симпатична.
                      Ама ,веднагически ти слагам един голям, голям ...Плюс !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                        Е, браво ! По-големи глупости не съм чела. Не е лошо да обясниш какво означава според теб да съм "живяла" хахаха
                        Посипах се с пепел, щом Асака каза.

                        Не обичам, ако съм сбъркал, да се правя на ампили-куку. Шси призная.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                          Тогава 20 годишните ще му викат "мечо" ама на приятелките си ще го обозначават като "чичко-паричко" и тогава ще е прав да се притеснява да не го мамят.
                          Да ти отговоря все пак, никога не съм писала за инвестора , все още
                          Точно преди 20г едни колежки (2 бр.) имаха гаджета чичовци, 40+ и едната се ожени за него. Онези чичаци изглеждаха по-дърти от мен сега, изобщо не бяха симпатични, а сега трябва да са 60+.

                          Не одобрявам такава разлика, изобщо не става дума за любов, а комплекси, интереси или нещо сбъркано при колежките ми.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
                            Чакай малко, бъркаш ме с някоя симпатична брокерка, която пише хубаво за инвестора Иначе за другото си прав, не съм нито злобна, нито лоша по характер
                            На мен пък си ми симпатична.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                              Ся пич кака Дъри е истинска брокерка и пише добри статии в Инвестора, не е злобна по характер,
                              Чакай малко, бъркаш ме с някоя симпатична брокерка, която пише хубаво за инвестора Иначе за другото си прав, не съм нито злобна, нито лоша по характер

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение

                                Къв чичак, бе - Дурито е злобна баба, защото още не е живяла и завижда.

                                Дъри, за да умреш спокойно, требва да си живела.

                                Но ако не си живела, никой не ти е виновен и змийските ти съскания показват само, че си дърта суха студена отровна змия.
                                Е, браво ! По-големи глупости не съм чела. Не е лошо да обясниш какво означава според теб да съм "живяла" хахаха

                                Коментар

                                Working...
                                X