IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Не съм я блокирал (изтрих я) и не съм я обиждал. Аз просто и написах нещо, което е вярно в общия контекст, без да казвам, че се отнася за нея.

    Тя е стара мома и срокът й изтича. Какво чака и какво очаква?
    Ами извинявай, но подчертаното е обидно. Отделно, че не е вярно. Не подценявай хората. Някои жени нямат приоритет обезателно да имат деца. А ако искат деца внимателно подбират бащата.

    Може просто да не си бил нейн тип. Не е искала да те обиди не ти го е казала направо. Само малките деца реагират толкова агресивно.

    Очисти го това съзнание от това кой на колко години е и кой колко пари изкарва.

    На бас, че не помниш какъв цвят са били очите й.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Ами ти си се държиш като 15 годишен това е положението. Милиграм промяна не виждам. Давай към следващата.

      Сега разбор на ситуацията:

      1. Спира да ти пише - превеждам, защото не зацепваш - жената ти казва и то деликатно, че няма интерес - не е длъжна, не те е харесала, не го приемаш лично и я оставяш на мира.

      2. Ти обаче продължаваш да досаждаш - пишеш ултиматуми в стил руска посланничка до наш Киро - резултат - вече си окончателно отписан.

      3. Накрая като не става на твоята почваш и да обиждаш - е извинявай, ама ти е отговорила, защото вече си бил мега досаден.

      4. Накрая позорно я блокираш.

      Евго, голямо си дете. Кога ще узрееш не знам.

      Поуката от цялата случка е да се оттегляш навреме без да обиждаш. С възпитание. А ти си изгорил пак моста. Един слон в стъклария е балерина от “Лебедово езеро” в сравнение с твоите действия.
      Не съм я блокирал (изтрих я) и не съм я обиждал. Аз просто и написах нещо, което е вярно в общия контекст, без да казвам, че се отнася за нея.

      Тя е стара мома и срокът й изтича. Какво чака и какво очаква?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        Поуката е че след 1. може да тресне сестра и примерно, с което ще изпълни елегантно и останалите точки + топката в нейното поле
        По изключение се съгласявам с таз позиция, обаче проблемът е, че и към сестрата ако подходът е в стил слон в стъклария, сестрата едва ли ще го допусне до втора бейзболна база.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Ами ти си се държиш като 15 годишен това е положението. Милиграм промяна не виждам. Давай към следващата.

          Сега разбор на ситуацията:

          1. Спира да ти пише - превеждам, защото не зацепваш - жената ти казва и то деликатно, че няма интерес - не е длъжна, не те е харесала, не го приемаш лично и я оставяш на мира.

          2. Ти обаче продължаваш да досаждаш - пишеш ултиматуми в стил руска посланничка до наш Киро - резултат - вече си окончателно отписан.

          3. Накрая като не става на твоята почваш и да обиждаш - е извинявай, ама ти е отговорила, защото вече си бил мега досаден.

          4. Накрая позорно я блокираш.

          Евго, голямо си дете. Кога ще узрееш не знам.

          Поуката от цялата случка е да се оттегляш навреме без да обиждаш. С възпитание. А ти си изгорил пак моста. Един слон в стъклария е балерина от “Лебедово езеро” в сравнение с твоите действия.
          Поуката е че след 1. може да тресне сестра и примерно, с което ще изпълни елегантно и останалите точки + топката в нейното поле

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
            Привет,

            Един приятел от Варна ме беше запознал с една госпожица, на 40г, неомъжвана, учителка по английски, без мъж.

            И аз се надявах, че може да станат нещата, обаче отново греда. Тя си се занимава с разни старомомински глупсоти, има куче, пише простотии във фейсбук, предполагам от време на време се пердаши с местни варненци, излиза от време на време, не е амбициозна и вероятно не изкарва много пари. Има учители с английски, които са трудолюбиви и печелят добре (от преводи и уроци + заплатата). Аз се държах културно и сме чатили с нея, лайквам й нещата, честитя й празниците в продължение на 1 г.

            И взе да не ми отговаря, при което аз се ядосах и й написах, че ще прекратя приятелството. Тя се прави на утрепана.

            И след това й написах на английски:

            "Hi, ....generally speaking, spinsters in Bulgaria are bad, sour and difficult to conquer. Sad, but true."

            Тя ми написа, че я е развеселило това и аз я изтрих оканчателно.
            Ами ти си се държиш като 15 годишен това е положението. Милиграм промяна не виждам. Давай към следващата.

            Сега разбор на ситуацията:

            1. Спира да ти пише - превеждам, защото не зацепваш - жената ти казва и то деликатно, че няма интерес - не е длъжна, не те е харесала, не го приемаш лично и я оставяш на мира.

            2. Ти обаче продължаваш да досаждаш - пишеш ултиматуми в стил руска посланничка до наш Киро - резултат - вече си окончателно отписан.

            3. Накрая като не става на твоята почваш и да обиждаш - е извинявай, ама ти е отговорила, защото вече си бил мега досаден.

            4. Накрая позорно я блокираш.

            Евго, голямо си дете. Кога ще узрееш не знам.

            Поуката от цялата случка е да се оттегляш навреме без да обиждаш. С възпитание. А ти си изгорил пак моста. Един слон в стъклария е балерина от “Лебедово езеро” в сравнение с твоите действия.
            Last edited by Selena; 06.07.2022, 15:26.

            Коментар


            • Привет,

              Един приятел от Варна ме беше запознал с една госпожица, на 40г, неомъжвана, учителка по английски, без мъж.

              И аз се надявах, че може да станат нещата, обаче отново греда. Тя си се занимава с разни старомомински глупсоти, има куче, пише простотии във фейсбук, предполагам от време на време се пердаши с местни варненци, излиза от време на време, не е амбициозна и вероятно не изкарва много пари. Има учители с английски, които са трудолюбиви и печелят добре (от преводи и уроци + заплатата). Аз се държах културно и сме чатили с нея, лайквам й нещата, честитя й празниците в продължение на 1 г.

              И взе да не ми отговаря, при което аз се ядосах и й написах, че ще прекратя приятелството. Тя се прави на утрепана.

              И след това й написах на английски:

              "Hi, ....generally speaking, spinsters in Bulgaria are bad, sour and difficult to conquer. Sad, but true."

              Тя ми написа, че я е развеселило това и аз я изтрих оканчателно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Има връзка. Човекът казва, че не е ходил на училище (ти гледаш ли материалите, които поставш?) и затова не мода си “спелне” името. Колкото до африканските крале, те обикновено учат в Итън или в доволно снбско подобно швейцарско училище/университет.

                Обаче … на чужд гръб исто тояги/подигравки са малко …
                Ех Карен, знаех си че ще внесеш нотка на социално равноправие, абе там екуалити и диверсити и каквото е нужно

                Коментар


                • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                  Няма връзка, човекът можеше да е син на кралят и кралицата в изгнание на Намибия и да се е родил в Монако и пак да се казва Увувуевуевуе
                  Има връзка. Човекът казва, че не е ходил на училище (ти гледаш ли материалите, които постваш въобще?) и затова не може да си “спелне” името. Колкото до африканските крале, те обикновено учат в Итън или в доволно снобско подобно швейцарско училище/университет.

                  Обаче … на чужд гръб исто тояги/подигравки са малко …
                  Last edited by Selena; 02.07.2022, 00:05.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Никой не избира къде да се роди.
                    Няма връзка, човекът можеше да е син на кралят и кралицата в изгнание на Намибия и да се е родил в Монако и пак да се казва Увувуевуевуе

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                      Трийте ама се сетих за това https://www.youtube.com/watch?v=W85F...SASCOMEDYSKITZ
                      Никой не избира къде да се роди.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                        https://www.instagram.com/reel/CezEL...d=YmMyMTA2M2Y=

                        леко намигане към ергените
                        Трийте ама се сетих за това https://www.youtube.com/watch?v=W85F...SASCOMEDYSKITZ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          https://www.instagram.com/reel/CezEL...d=YmMyMTA2M2Y=

                          леко намигане към ергените
                          Свежо

                          Коментар


                          • https://www.instagram.com/reel/CezEL...d=YmMyMTA2M2Y=

                            леко намигане към ергените
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                              Цитат от една приятелка

                              ''Жената не иска да я искаш, ако тя не те иска, но не иска и да не я искаш, защото тогава тя те иска и ако тогава размислиш и я искаш, тогава пак не те иска, защото не иска да я искаш, но не точно, а иска да я искаш. Какво неясно има тук?''
                              Абсолютно точно, какво неясно има тук?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mag-inv Разгледай мнение

                                Можем ли да направим извод, че Решението е човек да се самоусъвършенства, да става по-добре версия на себе си?

                                Причината не е ли само една - да пренаредиш някаква (микро) Матрица / Система според твоите желания?
                                Накратко:
                                Да. Решението ускорява нещата, иначе става по-бавно и с много повече шамари от живота. Но и без това решение еволюцията си върви.

                                Да и не. Да мачкаш другите заради собствените си демони/желания е резултат от погледа върху живота. И едно дете си мисли, че върши правилното нещо, когато набие друго и му вземе играчката, но ако има осъзнаването на възрастен няма да го прави. Ако станеш малко по-осъзнат, би трябвало да ти се промени отношението и към партньорите в частност, иначе какво осъзнаване е? Агресията към другите, незвисимо кои, може да ти стане безсмислена.
                                ​​​​

                                Коментар

                                Working...
                                X