IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

    Имах намерение да се подстрижа миналата седмица, което ми коства няколко часа загуба на време. В 13:00 на обяд всички салони бяха пълни с метросексуални юнаци - боядисваха си брадите, къдреха си косите, правеха си маникюр и педикюр. А моето чакане за 5 минути с машинка.
    Ха..хаа..Ама, че съвпадение и наблюдение..Сигурен ли си, че е било само за машинката, защото много е подозрителна тази активност и присъствие няколко часа.. ХУБАВ СПОМЕН А..
    Жалко , че не ми работят личните данни, но и без тях всички знаят кой е 4Д, Ендер лъжите и мурафетите му..
    Last edited by kiro7; 26.08.2022, 17:01.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

      Имах намерение да се подстрижа миналата седмица, което ми коства няколко часа загуба на време. В 13:00 на обяд всички салони бяха пълни с метросексуални юнаци - боядисваха си брадите, къдреха си косите, правеха си маникюр и педикюр. А моето чакане за 5 минути с машинка.
      Постригвай се сам ! А юнаците търсят своята индентичност ,чрез поддържане на емоционалната им същност.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
        Изражда се човечеството и това ще доведе до съответните следствия ,бабите стават майки, младите момчета са мъже под прикритие, момчетата пък търсят своята емоционалност и т.н.
        Имах намерение да се подстрижа миналата седмица, което ми коства няколко часа загуба на време. В 13:00 на обяд всички салони бяха пълни с метросексуални юнаци - боядисваха си брадите, къдреха си косите, правеха си маникюр и педикюр. А моето чакане за 5 минути с машинка.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Аз съм потресена и от друга социална митология, че една здрава жена на 30 + години я изкарват едва ли не залежала стока, стара мома и прочее дивотии.

          Потресаващи глупости битуват в нечии мъжки глави. На запад биха се смяли до сълзи.
          Потресаващи глупости пишеш уви . След определена възраст женската първа бременост е сложно начинание изискващо определен скрининг с набор изследвания за пригодността на закъснелия плод. Но уви ,доколкото зная си в зряла възраст и мирогледЪт ти е потресаващ.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Този разговор няма пак да го повтаряме. Живея в Испания, испанката ражда от 38-46 годишна възраст масово. Населението е от 47 милиона.

            Описвам какво виждам около себе си.

            Чувал ли си за замразяване на яйцеклетки?Също е масово.

            Т.е. навлизането в менопауза не се явява пречка, а че козата си искала пръч е вече сексуална тематика имаща малко общо с напредването на техниките за фертилност и репродуктивност.

            Дали ти харесва или не няма голямо значение.

            Нещата динамично се променят и е добре да се ограмотяваме постоянно.

            Не убивай вестоносеца .
            Аз в лично качество не говоря , аз говоря за статистика. И замразените яйцеклетки го потвърждават по крещящ начин ! Хормоните като позачезнат, жената не е баш жена и всякакви нейни действия и приоритети попадат в една друга категория, а това става във все по ранна възраст,статистика какво да правиш !!! Изражда се човечеството и това ще доведе до съответните следствия ,бабите стават майки, младите момчета са мъже под прикритие, момчетата пък търсят своята емоционалност и т.н.
            И да вестоносец си , но съвремения прочит на упадъка . До какво води това е въпрос на мироглед и ниво на съзнание .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение
              @Ender
              Ender, бъди пич! Изтрий личните данни на kiro.
              Има колеги, които пишат с имената си. Но други предпочитат да са анинимни. Трябва да уважаваме решението им, даже и ако не се харесваме
              Сигурна ли си, че това са личните данни на Kiro? Стига той да пожелае, ще изтрия поста на момента.

              П.С. Жалко, че не ми работят личните съобщения, за да те светна кой и какво представлява Огнян.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
                Да, ненадеждна работа - веднага режат стария ерген. А той така се надявал...

                С хейт не си помагаш, никаква работа няма да свършиш.

                Ето ти жокер - попитай потребителите в темата, а и колегите и колежките на работа, защо тази календарна година нито един път не са предложили да те запознаят с някоя сгодна 30-40 годишна с цел да се съберете. Всеки има я сестра, я братовчедка, приятлека, съседка, някои и дъщери, които в пандемията са без гаджета.
                И като чуеш отговорите, помисли, пробвай да направиш някакви изводи.
                После може и да ми благодариш.
                Нечистоплътния начин, по който разказва случки, описва жени, генерализира и т.н., няма как да ме насърчи да извадя от ръкава кръшна позната, която е сингъл.
                Всяка самостоятелна 40- годишна трябва да му бъде благодарна за вниманието му, а бъдещото и дете - 50% от днк-то му. Недобра перспектива.

                Коментар


                • Казваш, съгласни са с теб, че са арогантни грубияни и затова са женени, а че готините мъже жените ги не щат. Никак не си измисляш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                    Екселски таблици, "дал Кольо -взел Кольо" и резултатът не е изненадващ. Двойки с репродутивни проблеми се борят с това заедно, но те са двойки, както казах, а за такива като теб - търси се термин.
                    Да ти кажа, че мъжете от темата ми казват на лично:

                    "Това, което разказваш за жените, е така. И ние имаме познати, които не могат да намерят половинка. Обаче, трябва да решиш важния върпос по някакъв начин."

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Една от тях ставаше, но имаше репродуктивен проблем и не се разбрахме. А и беше егоистка.

                      Понеже ви е интересно, не съм правил нищо с мъж. Само ви споменах, че с самолета имаше симпатяги като мен, без половинка.
                      Екселски таблици, "дал Кольо -взел Кольо" и резултатът не е изненадващ. Двойки с репродутивни проблеми се борят с това заедно, но те са двойки, както казах, а за такива като теб - търси се термин.

                      Коментар


                      • Чистите, скромни, умни, образовани и добре сложени мъже не били желани от женската част?! Това, серизно ли ни го пробутваш?
                        Не бях виждала толкова липса на елемнетарно възпитание. Тотална неадекватност.
                        В началото те жалех, но не си за жалене.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Една от тях ставаше, но имаше репродуктивен проблем и не се разбрахме. А и беше егоистка.

                          Понеже ви е интересно, не съм правил нищо с мъж. Само ви споменах, че с самолета имаше симпатяги като мен, без половинка.
                          Евго, лично не се интересувам и не ми е интересно само се опитвам приятелски да помогна
                          Винаги ще има с кого да се сравняваш ,но мисля, че не винаги "съперника" ти за женското сърце ще прилича на теб за да спечели жената. Има голяма вероятност ти да не го харесваш, но жената да го предпочете пред теб, та спри да го правиш. Жените, ще ти се струваме винаги егоистки колкото до репродуктивните проблеми в днешно време в голяма част от случаите се преодоляват успешно. Съвета ми е да опитваш колкото може повече и да не се плашиш от сериозна връзка. Опитвай пък каквото стане.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                            Евго, никой не се заяжда с теб ,че да спираш да пишеш, уверявам те. Разбира се ,че кой какво прави и кой какво харесва си е негова работа, важното е сам да разбере какво иска за да е в мир със себе си.
                            Интересното в случая е защо не си се оженил за нито една от тези четири жени, толкова ли нито една от тях не ставаше за твой партньор и майка на децата ти ?
                            Една от тях ставаше, но имаше репродуктивен проблем и не се разбрахме. А и беше егоистка.

                            Понеже ви е интересно, не съм правил нищо с мъж. Само ви споменах, че с самолета имаше симпатяги като мен, без половинка.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Заради теб и г-жа Фирдес ще спра да пиша тук.

                              Кой какво прави си е негова работа, кой какво харесва си е негова работа.

                              Методът "сватосване" и "препоръчване" много не играе в днешно време.

                              Тези дни ви разказвах, че 4 жени искаха да се женят за мен, но не бяха подходящи. 2 от тях бяха и богати, А другите 2 - безработни и не искаха да си намерят нещо колкото да имат пари за себе си.





                              Евго, никой не се заяжда с теб ,че да спираш да пишеш, уверявам те. Разбира се ,че кой какво прави и кой какво харесва си е негова работа, важното е сам да разбере какво иска за да е в мир със себе си.
                              Интересното в случая е защо не си се оженил за нито една от тези четири жени, толкова ли нито една от тях не ставаше за твой партньор и майка на децата ти ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение



                                @Бай Митьо, @mikomikov
                                Момчовци, жената не е само гъз и цици. Има и душа! Докато не го разберете, няма да ви се получава много добре, все нещо ще ви куца!!!

                                @mikomikov
                                Като казах "божествена частичка", имах предвид частичка от Бога, а не "clitoris". Мисли малко повече! Уважавам чувството ти за хумор, ама малко се поизложи...



                                @Бай Митьо
                                Извинявай Бай Митьо, станало е недоразумение. Може би и двамата излязохме леко от контекста... Исках да възразя на нещо, което ти беше писал малко по-рано: "Да, жените каквото и да казват, да речем в 8 от 10 случая, ще предпочетат арогантният грубиан пред скромното чистичко момче. Особено ако другият има и физическо предимство.".

                                @bota156
                                И ти се поизложи за мъжката еротична мисъл, очаквах от теб по-оргинален отговор.

                                @Ender
                                Ender, бъди пич! Изтрий личните данни на kiro.
                                Има колеги, които пишат с имената си. Но други предпочитат да са анинимни. Трябва да уважаваме решението им, даже и ако не се харесваме

                                @Selena
                                Selena също би следвало да изтрие цитата на Ender.
                                8 от 10, даже оптимистично съм го определил. Много може да се компенсира с характер и ум, но няма ли и физическо привличане.....нищо не става.

                                Коментар

                                Working...
                                X