IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    +1

    Реализирана е, но не ми се иска да давам всички подробности.

    Преди малко имах предвид 2-ма приятели, богати, уепешни и красиви, които бяха предадени от невернтие си жени.

    Единят е икономист, а другият билдър.
    За билдъра стероидите са виновни. Гаранция

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Тя е бедничка и няма работа, но ме харесва.

      Иначе е образована, но хич "не умее да се справя" при намирането на работа.

      Селена,

      връзката е реализирана от първата среща на живо, .
      Алелуя. Тогава това твоето са тънки дребнави сметки. Демек, не си наясно какво точно искаш. Сега даже Моника Белучи е заета, така че ...

      Ако я искаш еманципирана и с професия и да докарва пари - ще й търпиш характера.

      Ако я искаш нееманципирана и домакиня - ще я гледаш.

      И двете не може. Трябва да избереш.

      И аз като еманципирана и с характер и носеща пари ти казвам, че ще те търпя точно пет минути.

      Така, че не се помайвай. Вземай момичето и прави бебета по дяволите. Мисли за генофонда.
      Last edited by Selena; 09.11.2020, 17:03.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        е поне няколко основни дай де.
        Тя е бедничка и няма работа, но ме харесва.

        Иначе е образована, но хич "не умее да се справя" при намирането на работа.

        Селена,

        връзката е реализирана от първата среща на живо, .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          +1

          Реализирана е, но не ми се иска да давам всички подробности.

          Преди малко имах предвид 2-ма приятели, богати, уепешни и красиви, които бяха предадени от невернтие си жени.

          Единят е икономист, а другият билдър.
          е поне няколко основни дай де.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            +1
            Ся реализира ли я или не? По-долу друго каза.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              аз останах с впечатление, че вече я е реализирал...докато му е била на гости.
              +1

              Реализирана е, но не ми се иска да давам всички подробности.

              Преди малко имах предвид 2-ма приятели, богати, уепешни и красиви, които бяха предадени от невернтие си жени.

              Единят е икономист, а другият билдър.
              Last edited by Evgo; 09.11.2020, 16:43.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                Аз ти казах да я пратиш за бира , ти я прати на село. Следващият път момичето ще си хване торбичката ще прескощи София. и ще забегне я у Гемачно я у Испания при Селена. Ей да му е..ба мамата нема да оправим тая демография.
                Дълбока тема..,за цел докторат...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                  Добро утро,

                  надявам се, че сте имали хубав и спокоен уикенд.

                  Вчера една жена ми писа в един сайт за запознанства.

                  Обаче отново греда. На 41г (извън срока на годност), регистрирана от 2011 г. (което е лош знак, че виси толкова време там), от снимките и личи , че е с висок социален статус, има опит с компаниите и нощния живот, а най-лошото е, че пише малко нахално и надменно,

                  С приятелката ми не знам до къде ще стигнем, тъй като заради пандемията не мога да я поканя у на нас за постоянно и тя не може да си намери работа в София (и не се й опитва). Стои си безработна в нейния град.

                  Поздрави
                  Аз ти казах да я пратиш за бира , ти я прати на село. Следващият път момичето ще си хване торбичката ще прескощи София. и ще забегне я у Гемачко я у Испания при Селена. Ей да му е..ба мамата нема да оправим тая демография.
                  Last edited by Todor Sabev; 09.11.2020, 16:42.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    аз останах с впечатление, че вече я е реализирал...докато му е била на гости.
                    Не. Не му е “пуснала”. Това, което той вече е време да научи е, че една връзка изисква усилие и старание и от двете страни и да, една връзка е риск. Трябва да порасне и да се научи да поема и управлява рискове без да се страхува от потенциален неуспех.

                    Неговите проблеми са два: 1. Страх да се поеме риск и 2. Страх от неуспех и отхвърляне.

                    Поради тези два проблема вулгаризира (“всички жени са курви с изключение на майка ми, но са не забравяме, че и тя е жена”, всички жени са ирационални и се “праскат” с други мъже и т.н., и т.н.) и демонизира жените.

                    Т.е. изнася собствен проблем извън себе си. Ендър да ме поправи но това си е “проекция”.

                    Проектираш твоите страхове и твоята липса на самоувереност върху другия партньор и така бягаш от отговорност за твоите СОБСТВЕНИ страхове.

                    А всъщност работата е проста. Скачаш и плуваш. Ако не стане с тази жена, скачаш със следващата жена. Докато се появи Жената.

                    Когато стане достатъчно самоуверен след достатъчен брой проба- грешка, Жената автоматично ще се появи.

                    Коментар


                    • Между
                      Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                      Но жената е ирационална и често прави глупости - да изневерява на красив, богат и готин мъж.
                      и
                      Първоначално изпратено от Selena
                      Жената кръшка, когато не получава добър секс и добро отношение. Ако тя получава това тя не кръшка.
                      няма противоречие....жена се държи с х*й или с бой
                      Така че, наблягай на креватните упражнения, докато сама не дойде и не ти сготви мусака.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Ми така си мислиш ти. Няма такова нещо. Ти ако така разсъждаваш за всичко в живота как въобще сутрин ще отидеш на работа? Ами ако ти падне саксията на съседката от шестия етаж на главата?

                        Просто те е страх да поемеш риск. Ако още малко се страхуваш рискуваш от пубертета плавно да преминеш в андропаузата

                        Стига вече с това шубе. Стегни се и реализирай връзката.
                        аз останах с впечатление, че вече я е реализирал...докато му е била на гости.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          По принцип е така.

                          Но жената е ирационална и често прави глупости - да изневерява на красив, богат и готин мъж.

                          Нямам предвид моя случай, тъй като ние от скоро сме гаджета.
                          Ми така си мислиш ти. Няма такова нещо. Ти ако така разсъждаваш за всичко в живота как въобще сутрин ще отидеш на работа? Ами ако ти падне саксията на съседката от шестия етаж на главата?

                          Просто те е страх да поемеш риск. Ако още малко се страхуваш рискуваш от пубертета плавно да преминеш в андропаузата

                          Стига вече с това шубе. Стегни се и реализирай връзката.
                          Last edited by Selena; 09.11.2020, 16:14.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Тц. Ако ти си ок, няма да го направи. Ако вярваш в противното работи по самочувствието си. Жената по принцип е моногамна. Тя иска да е обичана, закриляна и уважавана.

                            Жената кръшка, когато не получава добър секс и добро отношение. Ако тя получава това тя не кръшка.

                            Няма сега да се страхуваш и да мислиш лоши неща. Дай шанс на връзката.
                            По принцип е така.

                            Но жената е ирационална и често прави глупости - да изневерява на красив, богат и готин мъж.

                            Нямам предвид моя случай, тъй като ние от скоро сме гаджета.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Според мен, от време на време мадамата се пердаши и с други пичове.

                              То това си личи,

                              А елмаз и гепиме са доста зле, от там трудно става нещо, стари сайтове, които са компроментирани и изчерпани.
                              Тц. Ако ти си ок, няма да го направи. Ако вярваш в противното работи по самочувствието си. Жената по принцип е моногамна. Тя иска да е обичана, закриляна и уважавана.

                              Жената кръшка, когато не получава добър секс и добро отношение. Ако тя получава това тя не кръшка.

                              Няма сега да се страхуваш и да мислиш лоши неща. Дай шанс на връзката.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                                На оная работа брояч няма. Никога не можеш да си сигурен, така че ги зарежи тия неволи
                                Па той кат гледам не се е спрял, пробва всяка Така че и изисквания - баш са се намерили хахахаха, да правят едно АД у тях ся.

                                Коментар

                                Working...
                                X