IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
    Прибирам се към София . На магистралата хубаво, мургаво момиче ,подскача,танцува,усмихва ни се, вдига си пъстрата рокличка. Грее слънце, направо ни вдигна настроението . Всички в колата се усмихваме .
    После се сещам за всички снимки, на сериозни , тежки путки , гледащи сърдито и изморено от мощни коли луксозни курорти и бутикови вили във Фейсбук и Инстаграм и си мисля- какво нещо е живота ?! За едни магистралата е щастие, за други лукса е мъка !
    А професията - една и съща ...
    И жените ли се усмихнаха в колата?

    Братовчед ми живее в малко провинциално градче. Там няма жени и е принуден да се занимава с ромки.

    Разказвал ми е, че били много весели, като останел насаме с тях си знаели работата и не чакали той да ги подканя или да им се моли,

    Коментар


    • Прибирам се към София . На магистралата хубаво, мургаво момиче ,подскача,танцува,усмихва ни се, вдига си пъстрата рокличка. Грее слънце, направо ни вдигна настроението . Всички в колата се усмихваме .
      После се сещам за всички снимки, на сериозни , тежки путки , гледащи сърдито и изморено от мощни коли луксозни курорти и бутикови вили във Фейсбук и Инстаграм и си мисля- какво нещо е живота ?! За едни магистралата е щастие, за други лукса е мъка !
      А професията - една и съща ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

        Джейчо,
        много интересна и поучителна история... Те си приказвали, ти си ги чул, те са разбрали, и се смяли, смяли, смяли... от сърце!!!
        А двата извода направо къртят:
        Извод 1: ако бяха майките им, щяха са б@ти смачканите, намусени и скучни скумрии, ако усетят, че си ги чул
        Извод 2: Да има момичета, които си ги кефят по-големи или директно много по-големи мъже. Други не.

        Джейчо, чупи ми тъпомера... на две!

        И ми показа нагледно силата на Гнева и Омразата... и как ако не внимаваш, могат да ти отровят Ума!!!

        Момчета, спирам да ви чета... Непоносими сте!

        Хубу де мани тва четене и писане , дай по напреко.
        Качи некоя снимчица.

        ПП Може като за начало да снимаш кво си сготвила за обяд.
        Last edited by Майстора233; 08.07.2022, 11:09.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение

          Дай снимка да я видим тая .
          Иначе жените са в по - силна позиция днес заради социалните мрежи .Много им се вдига самочувствието от лайкове на снимки , л.с. и т.н.
          Мъже , не им пишете и не ги лайквайте, така се самопрецаквате . Ако има възможност ударете дислайск или им пишете на л.с. че са дебели и грозни .
          Не е редно да качвам чужди снимки.

          Визуално е ОК, с хубава фигура.

          Като стил на обличане, не е нещо особено. Аз харесвам жени, които обличат пъстри рокли лятото, с бижута, за едно весело настроение.
          А нейния стил не е такъв.

          На зрели години визията не е толкова от значение, а характера и разбирателството.

          Често ходя на море с България Ер. Стюардесите са много хубави млади момичета (понякога се държат като снежни кралиици, студено).

          И мъжете стюарди са симпатяги,

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
            Ами не всички! Например преди малко, прибирам се, а пред мен 3 момичета около 17-20 г. нямам идея дори и си говорят за мъже и едната ''Той е дърт! На 31 е!'' а другата ''На 31 е, но... и взе да обяснява, че излизали, много приказвали и я кефил''. Аз минавам край тях и се засмях. Те ме поглеждат , аз съм направо съученик на Хепопс и също почнаха да се смеят Разбраха, че съм ги чул! Ама се смеят човек, от сърце се смеят - истински, а ако бяха майките им, щяха са б@ти смачканите, намусени и скучни скумрии, ако усетят, че си ги чул. Там е разликата! Да има момичета, които си ги кефят по-големи или директно много по-големи мъже. Други не.
            Джейчо,
            много интересна и поучителна история... Те си приказвали, ти си ги чул, те са разбрали, и се смяли, смяли, смяли... от сърце!!!
            А двата извода направо къртят:
            Извод 1: ако бяха майките им, щяха са б@ти смачканите, намусени и скучни скумрии, ако усетят, че си ги чул
            Извод 2: Да има момичета, които си ги кефят по-големи или директно много по-големи мъже. Други не.

            Джейчо, чупи ми тъпомера... на две!

            И ми показа нагледно силата на Гнева и Омразата... и как ако не внимаваш, могат да ти отровят Ума!!!

            Момчета, спирам да ви чета... Непоносими сте!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Благодаря ти за подкрепата.

              Това искам и Полки да го прочете:

              Описаната от мен жена наистина е повърностна и тъпа. От една година й следя фейсбука.

              Не ме интересува, че е копунджийка и води социален живот (и вероятно се занимава с разни пичове от време на време). Като професионалист е слаба работа, има хора с английски език, които много работят и много изкарват, но тя не е от тях. Занимава се с куче, пишее тъпотии във фейсбук, нито е мила, нито е сърдечна. Тя е на 40г и не е в силна позиция да си избира мъже,

              Може да звуча крайно, но го мисля.

              Поздрави
              Дай снимка да я видим тая .
              Иначе жените са в по - силна позиция днес заради социалните мрежи .Много им се вдига самочувствието от лайкове на снимки , л.с. и т.н.
              Мъже , не им пишете и не ги лайквайте, така се самопрецаквате . Ако има възможност ударете дислайск или им пишете на л.с. че са дебели и грозни .
              Last edited by Andi11; 08.07.2022, 10:33.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Malka Boza Разгледай мнение

                Един приятел преди много години каза това,Около 40-те започва бързото и необратимо превръщане на жената в Кикимора.Тогава не му обърнах внимание но напоследък се сещам от време на време
                Правилно!
                Жената отразява мъжа...
                Докато мъжа е Пич, жената е Сладуранка. Мъжа като почне да става досаден инертен циничен Чичак, жената се превръща Кикимора...
                Всеки получава това, което заслужава

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Благодаря ти за подкрепата.

                  Това искам и Полки да го прочете:

                  Описаната от мен жена наистина е повърностна и тъпа. От една година й следя фейсбука.

                  Не ме интересува, че е копунджийка и води социален живот (и вероятно се занимава с разни пичове от време на време). Като професионалист е слаба работа, има хора с английски език, които много работят и много изкарват, но тя не е от тях. Занимава се с куче, пишее тъпотии във фейсбук, нито е мила, нито е сърдечна. Тя е на 40г и не е в силна позиция да си избира мъже,

                  Може да звуча крайно, но го мисля.

                  Поздрави
                  Един приятел преди много години каза това,Около 40-те започва бързото и необратимо превръщане на жената в Кикимора.Тогава не му обърнах внимание но напоследък се сещам от време на време

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                    Край мен на млади години ми се въртяха някави мамчета и лелки, а като минах 35 компанията ми започнаха да търсят дъщерите им. Общо взето не ми пука, коя с какъв се думка и кой, колко годишен и го слага в целулитния задник, но ме развеселяват, когато имат нужда от нещо, да пробват дали някой като нас няма да им помага Повечето 40-50 годишни са глупави и повърхностни, като описаната от теб. Няма какво да си говориш с тях. Скучни са и мислят, че един мъж трябва да се държи по някакъв сценарий. Отделно, че дори децата, нямат толкова инфантилно и филмарско поведение, като тях. Дъщерите им са с класи над тях, в поведение, в ум, имат интуиция, оценяват от раз, дори да нямат опита на майките си, които го имат (но пак са останали тъпи). Мъжете на средна и над средна възраст, вероятно също не са стока! Въобще, нещо яко е увредено в много хора от големите поколения и е лошото, че младите заради скапаните си родители, масово емигрират навън, защото родителите им не стават за нищо.
                    Благодаря ти за подкрепата.

                    Last edited by Evgo; 08.07.2022, 11:01.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Останалите отлитате на метлите си. Факт
                      Гроздето е кисело .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Толкова си можеш. Ти и подобните на теб.

                        Спирам да те отразявам, че пак се оля.

                        Уверените жени с покритие принципно сриват всеки комплексар. Факт.
                        Останалите отлитате на метлите си. Факт

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Чувала си ти испански поговорки - на пилона само
                          Аз не светя с отразена светлина - нататък сещай се сама.
                          Толкова си можеш. Ти и подобните на теб.

                          Спирам да те отразявам, че пак се оля.

                          Уверените жени с покритие принципно сриват всеки комплексар. Факт.
                          Last edited by Selena; 07.07.2022, 22:11.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                            Ами не всички! Например преди малко, прибирам се, а пред мен 3 момичета около 17-20 г. нямам идея дори и си говорят за мъже и едната ''Той е дърт! На 31 е!'' а другата ''На 31 е, но... и взе да обяснява, че излизали, много приказвали и я кефил''. Аз минавам край тях и се засмях. Те ме поглеждат , аз съм направо съученик на Хепопс и също почнаха да се смеят Разбраха, че съм ги чул! Ама се смеят човек, от сърце се смеят - истински, а ако бяха майките им, щяха са б@ти смачканите, намусени и скучни скумрии, ако усетят, че си ги чул. Там е разликата! Да има момичета, които си ги кефят по-големи или директно много по-големи мъже. Други не.
                            Има и такива като полицайката, дето се кефят на друго, така е.
                            Връстниците на 25 годишните жени нямат увереността на 45 годишен. Като цяло това е причината, отделно сигурността - и от опита, и от кинтата.
                            Каквото и да си говорим - жените искат някой да им осигури жилището и режийните, инстинкт е. Не меркантилност. Ако имат екстрата да се разбират и да не скучаят (и в кревата, и извън него) - поредния ЕВГО изревава на умряло тука

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                              В днешно време дъщерите на 25 налитат на нечии бащи на 40-50 Както чух наскоро - на тая възраст проглеждали, че бащите по-стават за чукане отколкото връстниците хахахаха!
                              Ами не всички! Например преди малко, прибирам се, а пред мен 3 момичета около 17-20 г. нямам идея дори и си говорят за мъже и едната ''Той е дърт! На 31 е!'' а другата ''На 31 е, но... и взе да обяснява, че излизали, много приказвали и я кефил''. Аз минавам край тях и се засмях. Те ме поглеждат , аз съм направо съученик на Хепопс и също почнаха да се смеят Разбраха, че съм ги чул! Ама се смеят човек, от сърце се смеят - истински, а ако бяха майките им, щяха са б@ти смачканите, намусени и скучни скумрии, ако усетят, че си ги чул. Там е разликата! Да има момичета, които си ги кефят по-големи или директно много по-големи мъже. Други не.

                              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                              Коментар


                              • Като гледах снимката в 24 ч на оня маминия хубавец дето уби двете момичета и на приятелката му полицайката почвам да се съгласявам с Евго по какви мъже си падат младите жени , е бил свидетел (участник може би) от група за разпространение на наркотици но това са подробности,намерили го надрусан та не знаел кой е ама "Хубавец" харесват го жените,Ще опитам да сложа линк но нещо не ми се получава
                                Attached Files

                                Коментар

                                Working...
                                X