IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Повечето мъже не осъзнават или късно ,че не са избрани.Ти прекрасно ме разбираш за какво говоря ,защото си жена .Те си мислят че те са водещи и определящи.Затова засегнах и случая с това жената реално дали е искрена .После ,минава време ,години ,брак и така нататък и изведнъж айде който от където е ,защото самата жена никога реално не е обичала или е имала тръпка към човека до себе си .
    Тук можем да поспорим с теб, защото ти говориш за емоциите като за константа, а те се изменят с времето, защото самите ние се променяме с времето. Една връзка например почва в точка А с едни емоции и завършва в точка Б със съвсем други емоции. Не можеш да твърдиш, че някой “никога” не те е обичал. Зависи как се е развивала връзката, какви са били очакванията, как е вървяла комуникацията, и прочее и прочее.

    Та ние се изменяме дори чисто физиологически с времето. Един пие и се похабява, друг консумира наркотици, трети спортува. Само след пет години начинът на живот буквално се вижда на лицето ти.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      Евго така няма се задържи жена при тебе.
      Ще се настройвам според партньорката все пак.

      Обаче и жените искат да скърца леглото на първо място, тези неща за хубавото отношение, за чувствата, за внимание, уважение, приятелство са малко на втори план.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Наистина си личи, кога се преструва, защото е изкуствено.

        Браво, че си с голяма бройка, на 20+ си бил много готин - онзи тип, който много се харесва на младите жени.

        Обаче, съм на мението на Репрезентативния за здравия, примитивен, класически секс, където мъжът е отгоре и обладава жената. И се интересува от това само на него да му е добре, но лашка яко.

        Другите разновидности не се водят за секс, а имат други имена, И за правото само класическият секс се признава като секс (колегата ви го обясни наскоро).
        Евго така няма се задържи жена при тебе.
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Да не прозвучи като хвалба бил съм с достатъчно жени за да имам опит .
          С моята не се разбрахме защото нещата закъсаха със секса ,стрес,работа ежедневие ,стандатните неща ,в един момент аз спрях да искам да си лягам с нея и нормално се разделихме ,както и да е това са лични неща .
          Размиваш казуса ,защото въпроса беше за секса ,и оргазма чисто физически .Ясно е че жените искат и емоционална връзка ,ментална ,разбирателство,ред други неща.В този случай твоя егоизъм не коренспондира с качество в секса което ти си способен да дадеш.Всеки си мисли че е най велик ,тук спор няма .Това което написах,засягаше една ситуация която е пробвана много пъти и по която заради чисто физиологически причини свързани с женския организъм много лесно и деликатно можеш да разбереш,дали жената наситина си пада по теб или се преструва/което е често срещано,или не знае още какво иска/.
          След като засегнах този казус веднага имаше засягане на чест и достойнство.
          Лесно е да ръгаш чушки в боба ,както се казва ,но колкото повече научаваш,ве си мисля че ще е от полза,както и да е .
          Наистина си личи, кога се преструва, защото е изкуствено.

          Браво, че си с голяма бройка, на 20+ си бил много готин - онзи тип, който много се харесва на младите жени.

          Обаче, съм на мението на Репрезентативния за здравия, примитивен, класически секс, където мъжът е отгоре и обладава жената. И се интересува от това само на него да му е добре, но лашка яко.

          Другите разновидности не се водят за секс, а имат други имена, И за правото само класическият секс се признава като секс (колегата ви го обясни наскоро).

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            В неговия случай, той просто ти казва, че не му пука за партньора, емоциите на партньора, камо ли за физиологията на партньора. И той е искрен.

            За повечето неща си прав. Може би именно, защото ти се с случило да се замислиш по тематапоради лични причини.
            Повечето мъже не осъзнават или късно ,че не са избрани.Ти прекрасно ме разбираш за какво говоря ,защото си жена .Те си мислят че те са водещи и определящи.Затова засегнах и случая с това жената реално дали е искрена .После ,минава време ,години ,брак и така нататък и изведнъж айде който от където е ,защото самата жена никога реално не е обичала или е имала тръпка към човека до себе си .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Да не прозвучи като хвалба бил съм с достатъчно жени за да имам опит .
              С моята не се разбрахме защото нещата закъсаха със секса ,стрес,работа ежедневие ,стандатните неща ,в един момент аз спрях да искам да си лягам с нея и нормално се разделихме ,както и да е това са лични неща .
              Размиваш казуса ,защото въпроса беше за секса ,и оргазма чисто физически .Ясно е че жените искат и емоционална връзка ,ментална ,разбирателство,ред други неща.В този случай твоя егоизъм не коренспондира с качество в секса което ти си способен да дадеш.Всеки си мисли че е най велик ,тук спор няма .Това което написах,засягаше една ситуация която е пробвана много пъти и по която заради чисто физиологически причини свързани с женския организъм много лесно и деликатно можеш да разбереш,дали жената наситина си пада по теб или се преструва/което е често срещано,или не знае още какво иска/.
              След като засегнах този казус веднага имаше засягане на чест и достойнство.
              Лесно е да ръгаш чушки в боба ,както се казва ,но колкото повече научаваш,ве си мисля че ще е от полза,както и да е .
              В неговия случай, той просто ти казва, че не му пука за партньора, емоциите на партньора, камо ли за физиологията на партньора. И той е искрен.

              За повечето неща си прав. Може би именно, защото ти се е случило да се замислиш по темата по лични причини.
              Last edited by Selena; 28.01.2021, 14:01.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от representjah

                Имам два въпроса
                1. Защо след като си толкова вещ с жените и си правил такива чудеса, жена ти те е напуснала? Не го пиша за да се заяждам, нито знам историята, попадал ми е като коментар някъде. Нали уж колкото повече я глезиш и се грижиш за нея, тя толкова трябва да е по-влюбена? Иначе си прав за това състояние за което говориш - но то е временно, краткосрочно и свършва в момента в който напуснете леглото. Бързо се опомнят жените..
                2. Погледни отстрани - ти си механика - натискаш еди къде си, пипаш еди какво си, стимулираш еди какво си. Пинокио е прав, и аз вече съм писал по въпроса. Не ми дреме дали жената ще получи оргазъм. Ама изобщо. Чувствам се щастлив и доволен когато получа това което искам и на което се наслаждавам - това е грубото, диво, първично животинско чукане, завършващо с депозит на семенна течност в устата ѝ. Нито я стимулирам, нито се грижа за каквото и да е (лъжа, старя се да не оставям видим белези по видимите места на тялото)... Някои гълтат, други плюят, трети се учат с времето.
                Няма какво да направя (не искам), не насилвам никоя жена. На която не ѝ харесва - няма проблем - кой от къде е. Нямам никакво желание да "правя любов" да бъда "по-нежен", "страстен" или подобни женски щуротии. Тук във форума е пълно с такива любовчии, до един се оплакват че нищо не вдяват за жените, правят секс ведъж годишно и задължително по милост. Добрият секс е този, който радва ТЕБ. Който носи наслада на ТЕБ.

                Ето ти изследване з аоргазма ако толкова ти се чете:
                https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5087699/

                Резултат: Въпреки очакванията, жените не получават по-чести оргазми чрез практикуване на маструбация или чрез експериментиране с различни сексуални партньори. Ключът за честотата на оргазма е в менталните и relationship фактори. Такива фактори са: важността на оргазма, сексуалното привличане към партньора, самочувствието в секса, и отвореността в сексуалната комуникация с партньора. Жените ценят оргазма на партньора си повече отколкото техният собствен.


                Какви механики, какви техники - всичко е в мозъка на жената - най-върховната ерогенна зона. С нея трябва да си играете не с тялото ѝ. Удебеленото аз съм го направил - никой мъж не трябва да го ЗНАЕ и никога да не го ЗАБРАВЯ.
                Да не прозвучи като хвалба бил съм с достатъчно жени за да имам опит .
                С моята не се разбрахме защото нещата закъсаха със секса ,стрес,работа ежедневие ,стандатните неща ,в един момент аз спрях да искам да си лягам с нея и нормално се разделихме ,както и да е това са лични неща .
                Размиваш казуса ,защото въпроса беше за секса ,и оргазма чисто физически .Ясно е че жените искат и емоционална връзка ,ментална ,разбирателство,ред други неща.В този случай твоя егоизъм не коренспондира с качество в секса което ти си способен да дадеш.Всеки си мисли че е най велик ,тук спор няма .Това което написах,засягаше една ситуация която е пробвана много пъти и по която заради чисто физиологически причини свързани с женския организъм много лесно и деликатно можеш да разбереш,дали жената наситина си пада по теб или се преструва/което е често срещано,или не знае още какво иска/.
                След като засегнах този казус веднага имаше засягане на чест и достойнство.
                Лесно е да ръгаш чушки в боба ,както се казва ,но колкото повече научаваш,ве си мисля че ще е от полза,както и да е .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от representjah

                  Имам два въпроса
                  1. Защо след като си толкова вещ с жените и си правил такива чудеса, жена ти те е напуснала? Не го пиша за да се заяждам, нито знам историята, попадал ми е като коментар някъде. Нали уж колкото повече я глезиш и се грижиш за нея, тя толкова трябва да е по-влюбена? Иначе си прав за това състояние за което говориш - но то е временно, краткосрочно и свършва в момента в който напуснете леглото. Бързо се опомнят жените..
                  2. Погледни отстрани - ти си механика - натискаш еди къде си, пипаш еди какво си, стимулираш еди какво си. Пинокио е прав, и аз вече съм писал по въпроса. Не ми дреме дали жената ще получи оргазъм. Ама изобщо. Чувствам се щастлив и доволен когато получа това което искам и на което се наслаждавам - това е грубото, диво, първично животинско чукане, завършващо с депозит на семенна течност в устата ѝ. Нито я стимулирам, нито се грижа за каквото и да е (лъжа, старя се да не оставям видим белези по видимите места на тялото)... Някои гълтат, други плюят, трети се учат с времето.
                  Няма какво да направя (не искам), не насилвам никоя жена. На която не ѝ харесва - няма проблем - кой от къде е. Нямам никакво желание да "правя любов" да бъда "по-нежен", "страстен" или подобни женски щуротии. Тук във форума е пълно с такива любовчии, до един се оплакват че нищо не вдяват за жените, правят секс ведъж годишно и задължително по милост. Добрият секс е този, който радва ТЕБ. Който носи наслада на ТЕБ.

                  Ето ти изследване з аоргазма ако толкова ти се чете:
                  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5087699/

                  Резултат: Въпреки очакванията, жените не получават по-чести оргазми чрез практикуване на маструбация или чрез експериментиране с различни сексуални партньори. Ключът за честотата на оргазма е в менталните и relationship фактори. Такива фактори са: важността на оргазма, сексуалното привличане към партньора, самочувствието в секса, и отвореността в сексуалната комуникация с партньора. Жените ценят оргазма на партньора си повече отколкото техният собствен.


                  Какви механики, какви техники - всичко е в мозъка на жената - най-върховната ерогенна зона. С нея трябва да си играете не с тялото ѝ. Удебеленото аз съм го направил - никой мъж не трябва да го ЗНАЕ и никога да не го ЗАБРАВЯ.
                  Глупости. С нарцистичен уклон. Все се чудех този точно профил на какво ми напомня. Ето нещо по въпроса:
                  https://youtu.be/Es82_5M7KM4

                  Поне си искрен. Нарцисизмът обхваща, за съжаление, все по-голям процент от населението на планетата. Характерно е пълното неразбиране и незачитане на другия. За нарцисиста, бил той мъж или жена, хората са салфетки. Той ги ползва и изхвърля. За него те са “гориво”.

                  Ти си доста добър пример,и вярвам, че си искрен в това, което пишеш.

                  Твоето описание като профил е в минута 3.06.

                  И понеже темата е за жени. Съветвам всички жени, четящи темата да се замислят и внимават с появата на този тип профил на мъж в живота им.
                  Last edited by Selena; 28.01.2021, 14:59.

                  Коментар


                  • Един виц по повода.
                    Внучката пипа баба си.
                    Бабо бабо, едно време като е нямало деколтета и минижуп как сваляхте гаджетата?
                    Едно време внучке имаше ебачи а не зяпачи
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                      Аз пък, им шепнем на ушенце и изпадат в транс.
                      ама от телевизора чуват ли те
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        +1

                        А пък мъжете от предишните 2 поколения много не използваха кондоми и всичко впръскваха в жената.

                        В резултат на това имаше висока раждаемост и семейства с по 2 деца.

                        Иначе и мен не ми пука дали тя е била задоволена, но ми е неприятно, когато тя не се старае и е дърво и трябва всичко аз да правя.
                        Какво са впръсквали, бе, Евго, да не са имали някакви карбуратори в гащите тия поколения?

                        Коментар


                        • Аз пък, им шепнем на ушенце и изпадат в транс.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от representjah

                            Имам два въпроса
                            1. Защо след като си толкова вещ с жените и си правил такива чудеса, жена ти те е напуснала? Не го пиша за да се заяждам, нито знам историята, попадал ми е като коментар някъде. Нали уж колкото повече я глезиш и се грижиш за нея, тя толкова трябва да е по-влюбена? Иначе си прав за това състояние за което говориш - но то е временно, краткосрочно и свършва в момента в който напуснете леглото. Бързо се опомнят жените..
                            2. Погледни отстрани - ти си механика - натискаш еди къде си, пипаш еди какво си, стимулираш еди какво си. Пинокио е прав, и аз вече съм писал по въпроса. Не ми дреме дали жената ще получи оргазъм. Ама изобщо. Чувствам се щастлив и доволен когато получа това което искам и на което се наслаждавам - това е грубото, диво, първично животинско чукане, завършващо с депозит на семенна течност в устата ѝ. Нито я стимулирам, нито се грижа за каквото и да е (лъжа, старя се да не оставям видим белези по видимите места на тялото)... Някои гълтат, други плюят, трети се учат с времето.
                            Няма какво да направя (не искам), не насилвам никоя жена. На която не ѝ харесва - няма проблем - кой от къде е. Нямам никакво желание да "правя любов" да бъда "по-нежен", "страстен" или подобни женски щуротии. Тук във форума е пълно с такива любовчии, до един се оплакват че нищо не вдяват за жените, правят секс ведъж годишно и задължително по милост. Добрият секс е този, който радва ТЕБ. Който носи наслада на ТЕБ.

                            Ето ти изследване з аоргазма ако толкова ти се чете:
                            https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5087699/

                            Резултат: Въпреки очакванията, жените не получават по-чести оргазми чрез практикуване на маструбация или чрез експериментиране с различни сексуални партньори. Ключът за честотата на оргазма е в менталните и relationship фактори. Такива фактори са: важността на оргазма, сексуалното привличане към партньора, самочувствието в секса, и отвореността в сексуалната комуникация с партньора. Жените ценят оргазма на партньора си повече отколкото техният собствен.


                            Какви механики, какви техники - всичко е в мозъка на жената - най-върховната ерогенна зона. С нея трябва да си играете не с тялото ѝ. Удебеленото аз съм го направил - никой мъж не трябва да го ЗНАЕ и никога да не го ЗАБРАВЯ.
                            +1

                            А пък мъжете от предишните 2 поколения много не използваха кондоми и всичко впръскваха в жената.

                            В резултат на това имаше висока раждаемост и семейства с по 2 деца.

                            Иначе и мен не ми пука дали тя е била задоволена, но ми е неприятно, когато тя не се старае и е дърво и трябва всичко аз да правя.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Ха ха ха ,не пожела да научиш нещо ново и интересно .Щеше да ти е от полза .Нищо ,те жените си падат по такива като теб ,колкото по лесно им е да ги въртят толкова повече се кефят .Важното е да ти е кеф на теб ,но лошото е че понякога така ще те врътнат че после няма да знаеш от къде ти е дошло .
                              Ами аз си имам една жена от 30 години и с твоите ученически хватки мога да си ям само супата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                                Ти си мислиш, че като си сядал върху Малката русалка и всичко ти е ясно. С едно селфи не става тая работа. Тя си е била мокра от водата, не от теб.
                                Ха ха ха ,не пожела да научиш нещо ново и интересно .Щеше да ти е от полза .Нищо ,те жените си падат по такива като теб ,колкото по лесно им е да ги въртят толкова повече се кефят .Важното е да ти е кеф на теб ,но лошото е че понякога така ще те врътнат че после няма да знаеш от къде ти е дошло .

                                Коментар

                                Working...
                                X