IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
    Добре де, поради каква причина хората правят секс?

    .......................?
    Защото това е част от живота...
    Отделят се хормони, жените са весели и доволни, а мъжете живеят по-дълго....Хората изглеждат по млади, работливи, щастливи...

    Коментар


    • https://m.youtube.com/watch?v=6aG_BBW7uEA

      Коментар


      • https://m.youtube.com/watch?v=B9FzVhw8_bY

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
          Добре де, поради каква причина хората правят секс?
          Вероятно ще останеш изненадана ако кажа, че мотивите могат да варират в доста широки граници...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
            пп
            "не си разбрала фразата ми,"
            разбрах,
            но не разбрах каква връзка има въпроса с личната ми визия?
            Ми понеже въпросът ти "защо хората си разтропват кокалите" в смисъла "защо хората правят секс" ми се стори неадекватен, естествено предположих, че не си разбрала опосредствената ми фраза.

            За "визията", или точно казано, физиката ти: това има пряко отношение към подозрението ми, че не си разбрала фразата ми и, мислейки, че може да си саде кожа и кокали, предложих да ти обясня думите по същество и по реално съдържание без думи. Харесва ми да отварям очите на незнаещите, защото споделянето на знание е негово удвояване.

            Предполагам, че има голяма вероятност да си само кожа и кокали, щото си адепт на здравословния живот.
            Най-вероятно си и некоа веганка...

            Та, ако не си запозната с това защо хората правят секс и как при това се разтропват кокалите ти, готов съм да ти отворя очите и каквато още има там за отваряне при теб.
            Last edited by chan_tura_naga; 04.08.2021, 16:21.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

              62.
              Щях да заложа на 12.

              Коментар


              • Добре де, поради каква причина хората правят секс?

                пп
                "не си разбрала фразата ми,"
                разбрах,
                но не разбрах каква връзка има въпроса с личната ми визия?
                Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
                  Поради какви причини мъжките и женските индивиди си "разтропват кокалите"?
                  Ако не си разбрала фразата ми, това е бурен секс с много слаба жена, за която може да се каже "саде кожа и кокали".
                  Ти такава ли си, щото държа на предложението си?

                  Коментар


                  • Поради какви причини мъжките и женските индивиди си "разтропват кокалите"?
                    Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Belcho Разгледай мнение
                      Друг е въпроса какво прави такава тема във форум като инвестор заедно с инвестиции, лихви, пари и т.н.
                      Мчи то инвеститора ни ибе ли, ва?
                      Или инвеститорката?

                      Коментар


                      • Жените искат каквото и мъжете, и като цяло хората - да се чувстват добре и да са щастливи. Друг е въпроса какво прави такава тема във форум като инвестор заедно с инвестиции, лихви, пари и т.н.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от MrSamGold

                          Да си плаща екскурзиите самичка. Сърбал съм попарата на такива девойки. Която ще ме обича, ще ме обича и на Равда и на Малдивите.
                          Ако те обича само като шарите нагоре-надолу, мача е свирен и е ясно що е с теб. Баба ми все по 3 пъти на почивка е ходила. Лигли : )))
                          Младите жени (20-40 г) не са по плащането.

                          Дори да е решила да не ти пусне, ще гледа максимално да те използва преди "да свали картите". Ще те залъгва, ще те баламосва. "Хайде по-натам, принципно съм съгласна. Нека се опознаем първо. Искам всичко да стане естествено и постепенно."

                          Още като я чуя как говори и какво ми пише, ми става ясно от кой тип е и какво ще се случи натам.

                          Ани Владимирова говори за жени на 35-38 г, с висок социален статус, с кариера, но и с комплекс на стара мома, които трудно допускат и правят номера. Аз съм разказвал за една аптекарка на колегите тук, Искаше да я водя на море през 2019 г., но не като гаджета (аз й казах "ОК"), след което се отказа. И при тях всичко много често е само на приказки.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                            Виждам, че интересна дискусия се води.

                            Съвременната българка не й пука как си купил апартамента и през какво си преминал, за да го имаш. Никога няма да оцени труда ти.

                            Но е хубаво да си го купиш сам, за да не може да ти го отмъкне един ден при раздяла,

                            Самите каки си живеят при мама до много късно, защото така им е хубаво и всичко е наготово.

                            Като цяло, след като си купил, ремонтирал и обзавел, започваш да разбираш от тези неща, и ще можеш да си стегнеш вилите и апартамента на вашите (като го правят Мария Силвестър и Нейт и Джеремая). Има и ползотворен ефект от покупката.

                            Груьо беше казал, че животът е какво може ти да постигнеш, а не да чакаш един ден да наследиш от родителите си.
                            Eвго ,евго . Живота не е постигане на материалното бре, това е само основата ,справка Маслоу . СмисълЪт е нейде другаде !

                            Коментар


                            • Виждам, че интересна дискусия се води.

                              Съвременната българка не й пука как си купил апартамента и през какво си преминал, за да го имаш. Никога няма да оцени труда ти.

                              Но е хубаво да си го купиш сам, за да не може да ти го отмъкне един ден при раздяла,

                              Самите каки си живеят при мама до много късно, защото така им е хубаво и всичко е наготово.

                              Като цяло, след като си купил, ремонтирал и обзавел, започваш да разбираш от тези неща, и ще можеш да си стегнеш вилите и апартамента на вашите (като го правят Мария Силвестър и Нейт и Джеремая). Има и ползотворен ефект от покупката.

                              Груьо беше казал, че животът е какво може ти да постигнеш, а не да чакаш един ден да наследиш от родителите си.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Колко си годишен, братле?
                                62.

                                Коментар

                                Working...
                                X