IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение

    Аз... такова... за милионите. Май не изключвате жените и децата .
    Станало е недоразумение. Под милиони визирам населението на дадена държава.

    Какви жени и деца? Това не го разбирам. Би ли пояснил.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Имаме няколко вили.

      На една от тях до скоро цъвтяха лалета, посадени от баба ми преди повече от 20 г.

      На другите също има цветя - рози, перуники, летни цветя......нека дойде Таня, ще насадим. Аз също гледам на остъкления ми балкон.

      А ти Пинокьо какви хобита имаш?
      ЦъФтяха

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение

        Как да им го обясниш? Да хвърля боклука! Че да му се смеели съседите! Някой написа и за прането. Същата работа, казвам му: Прибери прането, защото трябва да готвя. Женска работа било прибирането. Пък за чистене с прахосмукачка да не отварям дума. Търпях, търпях, търпях една година.
        Защо постингите на повечето завършват с "Наздраве"? Това част от някакъв ваш ритуал ли е?
        Наздравицата е закачка между хора с чувство за хумор. Използва се обикновено от пишещите във Виртуална Кръчма, но напоследък и други се включиха.

        Преди време сър Събев ми направи забележка, че ползвам израза за поздрав само у Кръчмата и за да не ме докладва на уважаемата модература в опити за дискриминация, наложи се почти след всеки коментар да надигам чашата
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Киприяновата молитва е за разваляне на магии и против урочасване. Не съм сигурна, че ще свърши работа при изхвърляне на боклука. За по-сигурно, това свещенодействие се извършва по светло. Боклук никога не се изнася по мръкнало, за да не го огрее луната. Защото заедно с него, можеш да изнесеш късмета и щастието от къщата.

          Но за участието в мероприятието на физически по-силната част от човешкия род съм напълно съгласна. Първо съпругът, после евентуално - синът - за да може после свекървата да получава горещи благодарности от снахата
          Наздраве!
          Не
          , боклука се изхвъля по тъмно за да не те видят съседите.

          Last edited by Todor Sabev; 17.02.2021, 16:25.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

            Що? Аз те разбирам.
            Според мен, ако мъж остави жена си/приятелката да изхвърля боклука или да носи торби с покупки, ако са заедно и той е с празни ръце.... жената трябва сериозно да се замисли....
            Коментарът ми беше в посока, че до една година от връзката, не е желателно да се раждат деца. За да могат младите да свикнат един с друг и да се разберат, кой аджеба, ще изхвърля боклука
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

              Изхвърлянето на боклука е свещенодействие. Това е занимание за патриарси, каквито са мъжете в семейството. Чете се Киприанова молитва само да излиза боклук, а да не влиза. Това предпазва семейството от изневери, защото действа пречистващо.
              Наздраве!
              Киприяновата молитва е за разваляне на магии и против урочасване. Не съм сигурна, че ще свърши работа при изхвърляне на боклука. За по-сигурно, това свещенодействие се извършва по светло. Боклук никога не се изнася по мръкнало, за да не го огрее луната. Защото заедно с него, можеш да изнесеш късмета и щастието от къщата.

              Но за участието в мероприятието на физически по-силната част от човешкия род съм напълно съгласна. Първо съпругът, после евентуално - синът - за да може после свекървата да получава горещи благодарности от снахата
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                С импорт експорт. То Тошето се усети. Що требе да се боря за 10% от квота 7 милиона, като мога да се боря за 10% от квота 46 милиона
                Аз... такова... за милионите. Май не изключвате жените и децата .

                Коментар


                • Интересни изисквания има 92 към мъжете. Да. му избира , каква кола даси купи и кара.Да простира да хвърля боклука .......се си мислим че това е било само началото.
                  Last edited by Todor Sabev; 17.02.2021, 16:09.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                    Защо да не направиш още един компромис в името на разбирателството? Можеш да се съгласиш и на къща от 150 кв.м., с двор, нали а?

                    Дааа

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение

                      Не съм манипулирала, не съм използвала нито заплахи, нито съм правила сделки: Ако направиш това, аз ще направя онова. Исках нещата да стават от само себе си и по естествен начин да се случват. За картоните е готина идея. Но не съм сигурна в себе си дали аз ще спазя срока от десет дена
                      Ми не е бил тоя момък за теб и това е, радвай се на живота, приеми го като урок и не повтаряй грешки. Ти си го гледала като майка му, а той си е играел с играчки (Теслата в случая). Не е дорасъл за връзка тоя.
                      Last edited by Kildirim_Bei; 17.02.2021, 17:55.
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение

                        И след няколко години тя ще те напусне, Евго, дори няма да ти остави бележка на хладилника, както правят във филмите, които гледаш. И ти ще бъдеш смазан, безкрайно шокиран и учуден защо го е направила. Ще се питаш, Евго: във всичко й угаждах, нищо не й липсваше, пари й давах, имаше къде да живее, секс получаваше, готвех, чистих. А тя, неблагодарницата, ме напусна. Защо? А отговора е толкова прост и толкова незабележим, че ти не го виждаш. Защото той е скрит, там, между изрядно подредените ти и педантично сгънати дрехи в гардероба
                        Отговорът е доста лесен, дори без Евговите излагации. Защото чака благодарност. Друг манталитет, друга национална черта, трябва да я пусне на тръстиката и да я остави малко над ръба на оцеляването - тогава българката е в стихията си именно Не допринася ли за общото, пиши я бегала, няма смисъл да се хабиш въобще за едната благодарност. Сещам се един като виц, ама май истински - живяли си двама на семейни начала в Перник под наем и по едно време след години жената случайно разбрала, че мъжът е собственик на апартамента...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Дори в момента имам цъфнали сакъзи на балкона ми.

                          Наистина Тани има критерии, които аз покривам. Дано станат нещата.

                          Изобщо не живея в нета. Има дни, в които не пиша и не чета, защото графикът ми не го позволява.
                          Зная, че е така! И Тани ще мисли... А дано!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                            Да, де, ама 90% от жените са мераклии за тези 10% от мъжете. Как да решим това уравнение?
                            Наздраве!
                            С импорт експорт. То Тошето се усети. Що требе да се боря за 10% от квота 7 милиона, като мога да се боря за 10% от квота 46 милиона

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение

                              Не съм манипулирала, не съм използвала нито заплахи, нито съм правила сделки: Ако направиш това, аз ще направя онова. Исках нещата да стават от само себе си и по естествен начин да се случват. За картоните е готина идея. Но не съм сигурна в себе си дали аз ще спазя срока от десет дена
                              Една (умна) дама винаги може да прецени кога може да направи отстъпки, без да изгуби позициите си в дома...

                              Например... Сигурен съм, че би приела ангажимента -.дори доживот да изхвърляш боклука, без да правиш въпрос за това...

                              Достатъчно е Евго да осигури къща - да кажем - 200-300 кв. м. - с градина и обслужващ персонал?

                              Защо да не направиш още един компромис в името на разбирателството? Можеш да се съгласиш и на къща от 150 кв.м., с двор, нали а?


                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                                Евго, ти няма да спреш да пишеш в темата! За подобно твое решение е необходим голям катаклизъм. Ти си човек, който живее в нета...

                                Приеми, че дамите са на възрастта, която е винаги под твоята и не коментирай числа. Числата не ти помагат с нищо, но могат много да ти навредят...

                                Май имаш някакъв реален шанс с Тани (лично усещане), но...

                                Тя има мечта! Къща с голям двор. За това (на първо четене) трябва градинар, който да работи с различни инструменти и техника (мотофреза, тример, резачка)... Т.е. - доста средства са необходими за това хоби... Разбира се, за един милионер това може да са джобни пари...

                                Казвам това, защото каквито и да са хобитата ти, Евго - зная, че можеш да варосваш стаите във вилата ти, но това изобщо няма да ти е достатъчно... Градинар, със заплата... и цветята - гаранция, че може да се гледат дори и в зимна градина... И Тя би била усмихната и най-доволната и обичлива жена на света...

                                До тук нещата не ми изглеждат така леки за изпълнение...

                                (но това е лично мое усещане)
                                Дори в момента имам цъфнали сакъзи на балкона ми.

                                Наистина Тани има критерии, които аз покривам. Дано станат нещата.

                                Изобщо не живея в нета. Има дни, в които не пиша и не чета, защото графикът ми не го позволява.

                                Мисля да спра да споделям лични неща заради коментарите и подигравките на лелките! ОК?
                                Last edited by Evgo; 17.02.2021, 16:03.

                                Коментар

                                Working...
                                X