IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
    На всички мъже ли проучваш фейса
    Не. Случайност.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
      Ми не знам да ти кажа. Първо лелка наричай жена си, ако нямаш нейсе. Второ, не се познаваме. От фейса ти виждам, че не си първа младост. Така че, спести ми някакви имагинерни обобщения. Какви лелки те гонят не е мой проблем. Аз лично забелязвам друг момент. Млади жигола, които си търсят заможни жени да ги издържат. Да си ме чул да ги одумвам както го правиш ти? Не. Въпреки че да се предлагаш и да си мъж поне според мен е доста по-унизително.
      На всички мъже ли проучваш фейса
      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
        Аз лично забелязвам друг момент. Млади жигола, които си търсят заможни жени да ги издържат. Въпреки че да се предлагаш и да си мъж поне според мен е доста по-унизително.
        Ако не са карали казарма - явно не е унизително!

        Аз такива не ги броя за мъже.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
          Модита, що ми изтрихте текста за лазурния бряг бе хора?

          Не беше заяждане. Сега Крети как ще ми отговори?
          Min Argis

          Коментар


          • Модита, що ми изтрихте текста за лазурния бряг бе хора?

            Не беше заяждане. Сега Крети как ще ми отговори?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
              За разлика от вас лелките, ни един от тях не е хукнал да гони и да се слага сам на момичето, то е избрало него, а дори не става дума за пари.

              А вие сте направо, като разгонени бабички Ходите опипвате охраната в молове и заведения, друсате виснали цици на бара пред някое барманче, дано ви забележи, преследвате някой млад колега, като закъсали мастии или лепите сърчица на де що има младежи в социалните мрежи Точно като пияните баби англичанки, в Слънчака сте

              Там е разликата бейби! Не зная мъж, поне от познатите ми да е ходил да притеснява или да досажда на момиче, а вие сте станали б@си мастиите
              Ми не знам да ти кажа. Първо лелка наричай жена си, ако нямаш нейсе.

              Второ, не се познаваме. От фейса ти виждам, че не си първа младост.

              Така че, спести ми някакви имагинерни обобщения. Какви лелки те гонят не е мой проблем.

              Аз лично забелязвам друг момент. Млади жигола, които си търсят заможни жени да ги издържат.

              Да си ме чул да ги одумвам както го правиш ти? Не. Въпреки че да се предлагаш и да си мъж поне според мен е доста по-унизително.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение
                Дай снимка да я видим тая . Иначе жените са в по - силна позиция днес заради социалните мрежи .Много им се вдига самочувствието от лайкове на снимки , л.с. и т.н. Мъже , не им пишете и не ги лайквайте, така се самопрецаквате . Ако има възможност ударете дислайск или им пишете на л.с. че са дебели и грозни .
                Животът си е техен и да правят каквото си искат. И за тях си има пътници.
                Имам 2-3 ма млади познати, излизат и въртят някави любови само с лелки, но това е обяснимо. Изглеждат зле и мърляви, а поне единият е и нечистоплътен и ходи с някви вечно лекьосани дрехи.
                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                  Ясно. Дърта си
                  Понеже ми се лепят да ме опипват някви бабушеки на работа и да ме канят на кафе или да ми обясняват, как още 3 пъти може се оженя, тия дни питам един млад от охраната (около 30 така) ''Теб опипват ли те, човек?'' , а той М@ка ииммм! Най-страшни са пияните лелки!'' и като започна да се оплаква и разказва, паднах да се смея. А си излиза с едно момиче колежка и въобще не му е до милфките

                  http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                    Мъжете си гонят млади мацки от памтивека
                    За разлика от вас лелките, ни един от тях не е хукнал да гони и да се слага сам на момичето, то е избрало него, а дори не става дума за пари.

                    А вие сте направо, като разгонени бабички Ходите опипвате охраната в молове и заведения, друсате виснали цици на бара пред някое барманче, дано ви забележи, преследвате някой млад колега, като закъсали мастии или лепите сърчица на де що има младежи в социалните мрежи Точно като пияните баби англичанки в Слънчака сте

                    Там е разликата бейби! Не зная мъж, поне от познатите ми да е ходил да притеснява или да досажда на момиче, а вие сте станали б@си мастиите
                    Last edited by Jay Gould; 10.07.2022, 13:00.
                    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                      Хубавата усмивка, винаги радва !
                      За това говорим! Основното е усмивката, която ти оправя деня
                      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                        Виждам си прекалено изнервен , млад падауан
                        Баш.

                        https://youtu.be/Mp0axH5MsfY

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Хехе ти ли ще определяш на някого мястото? Мечтай си Ептен изкукурига
                          Виждам си прекалено изнервен , млад падауан

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            Тия на Евго ги пробутвай, наясно си и защо те пратих баш където ти е мястото
                            Хехе ти ли ще определяш на някого мястото? Мечтай си Ептен изкукурига
                            Last edited by Selena; 08.07.2022, 21:06.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Все забравям, че литературата не ти е силата, уви домашното възпитание тоже

                              https://chitanka.info/text/48648-lisitsata-i-grozdeto
                              Тия на Евго ги пробутвай, наясно си и защо те пратих баш където ти е мястото

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Ми не го яж ма кака, или викаш - друго няма
                                Все забравям, че литературата не ти е силата, уви домашното възпитание тоже

                                https://chitanka.info/text/48648-lisitsata-i-grozdeto

                                Коментар

                                Working...
                                X