IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    Затова първата работа да я отделиш от родата и най-вече майка и да не и пълни главата с глупости, ака да те слуша тебе.
    Ко не иска - шут со всичка сила. Ко слуша майка си СВАЛЯШ майка И колко си добра партия, па мое и да я изплющиш (само ако си сигурен че няма да го забрави и не мое си стои на краката и седне на дирника)
    За чий ми е на баир лозе? Нека си врещят после че никой не ги иска, то логично

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Добре дошла, айде почвай да въртиш, от полвин час те чакам

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

        Не става въпрос за парите, става въпрос за вниманието. Допълних поста по-долу. Жената трябва да се зарежда с емоции, а мъжът - с внимание.
        И тъй като емоциите и вниманието на жената се включват на 100% към детето, мъжът може да остане валат откъм вниманието. Сам си дава точки за това, което прави. Айде, 2-3-4 месеца се търпи, докато младата майка разбере, че бебето не е чупливо и нещата да потръгнат горе-долу, ама тя обикновено се оставя на вълната "бебето е най-важно" и дотам. И адио "любов", остават двамата просто като екип по обслужване на поколението. Всеки да се оправя както може с емоциите, вниманието и напрежението под кръста
        P.S. Говоря за два реални случая на приятели, довели до развод в рамките на 2-3 години след раждането на дете, а двойките са били 5-6-7 години заедно. Парите не са били проблем - другаде е проблема. Пиша това, което съм разбрал от историите. И в двата случая булките казват следродилна депресия в началото, после тая работа продължава с години. Жените с деца, кажете кво става?
        Следродилната депресия е ад. Всички ни учат как да дишаме по време на раждането. Раждането е тежко, но е кратко.

        Никой не ни предупреждава за последващия период, който емного критичен, защото се изхабяват и мъжът и жената. Освен, че жената е изцеждана за микроелементи от кърменето, понякога се налага да се търпят тъщи, свекърви и всякаква малоумна рода. Ако родата е и злонамерена - проблем.

        Нямам рецепта, но поне първескините следва да са предупредени да се наливат с желязо, всички микроелементи и витамини до дупка, защото е много опасно. Именно от тази липса идват депресиите, а оттам не всяка двойка издържа.

        После - липсата на сън е чудовищна. Ако може някой да помага но добронамерено на двойката в отглеждането на малкото е добре дошъл. За да могат те двамата да отделят време за себе си като двойка. Иначе има риск двойката да се разпадне.
        Last edited by Selena; 02.12.2020, 16:23.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение

          Ся ако дойде Селена да ти отвърти един, ще забравиш и четвъртинки и осминки.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

            Колко сложно и невярно обяснение на нещо простично:

            мама учи щерката, че тати трябва да носи и да слушка.
            мама учи сина, че трябва да носи и да слушка жена си.

            Резултатът е очакван, един сульо, дето блъска като алтав - и недоклатената принцеса с общото им дете, дето го прави на маймуна и е все недоволна. По вина на бабите и на двамата.
            Затова първата работа да я отделиш от родата и най-вече майка и да не и пълни главата с глупости, ака да те слуша тебе.
            Ко не иска - шут со всичка сила. Ко слуша майка си СВАЛЯШ майка И колко си добра партия, па мое и да я изплющиш (само ако си сигурен че няма да го забрави и не мое си стои на краката и седне на дирника)
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение

              Ся ако дойде Селена да ти отвърти един, ще забравиш и четвъртинки и осминки.
              Ще и дам да върти, щом иска - може пък да са я научили, то на нейната възраст ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Много просто бря, щото сте четвърт от това, дето трябва да сте Туй е отговорът.
                Ся ако дойде Селена да ти отвърти един, ще забравиш и четвъртинки и осминки.
                Не е препоръка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  Много просто бря, щото сте четвърт от това, дето трябва да сте Туй е отговорът.
                  Ма аз не се оплаквам, само констатирам. Питанката е риторика..
                  Last edited by mia11; 02.12.2020, 15:58.
                  Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Айде почна се Куелю-то на скучаещите пенсионерки
                    За теб специално:
                    Първото споразумение
                    Бъди безгрешен в словото си


                    https://chitanka.info/text/2784-chet...ja/5#textstart
                    Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                      Бат Пешо, съвсем накратко, че времето е късо...

                      Според мен, всяка дама знае какво е любов, но има съществено значение - факторът ВРЕМЕ, когато дамата е подвластна на това чувство (във вида му/й - чувство/любов, които знаем)...

                      В най-младата (или по-младата) възраст - любовта е оная, която визираш. За да е възможна подобна любов - факторът "деца" - все още не съществува!

                      Когато факторът "деца" (дете) е реализиран, има кратък период, в който нещата са "на кантар", но постепенно - бързо и все по-упорито НАД любовта надделява другото чувство - инстинктът на майката...

                      Майчинското чувство е толкова силно, че остава (очевАдно) - до края на дните (й). То е така силно, че бързо заличава (спомена за) любовта/"любовта" (зад кавичките често се крие откровена ирония!)... Дамата набързо изритва от живота си "любовта" и в него остава да царува инстинктът на майката...

                      Това, много често - е зверски инстинкт, защото въпросът е за оцеляване (не само нейното!)... Този зверски инстинкт води дамата дори към мимикрия, при хипотетично връщане към "любовта", а това е по-скоро ново усещане за омерзението от любовта...

                      Нямам повече време, но до тук вече става ясна тезата, извлечена като поука (не само в тоя форум)

                      Мимикрията е идеалното сравнение, при което незащитеният организъм/чувства - подражава на ЗАЩИТЕНИЯТ модел/чувства!

                      И оцелява, разбира се - този незащитен организъм (плюс неговите отрочета, пръкнали се - по ирония на съдбата - от същата тази ЛЮБОВ - без кавички...)

                      Природата е хитро чудовище!

                      Хубав и усмихнат ден на всички!
                      ​​​​​​​
                      Колко сложно и невярно обяснение на нещо простично:

                      мама учи щерката, че тати трябва да носи и да слушка.
                      мама учи сина, че трябва да носи и да слушка жена си.

                      Резултатът е очакван, един сульо, дето блъска като алтав - и недоклатената принцеса с общото им дете, дето го прави на маймуна и е все недоволна. По вина на бабите и на двамата.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                        Добро утро,

                        да ви кажа, че приятелката, която съм намерил, съвсем не е ОК.

                        Уж е учила висше и знае езици, но простее, от просто и бедно семейство и няма хубава реализация.

                        Вчера ми вика: "Обещаваш ли да ме вземеш като мине пандемията" и после (в друга връзка) ми написа нещо гнусно, което ме отврати.

                        Все пак, ако се отдаде случай, мисля да отбележа гол като за последно,

                        Поздрави
                        Имаш предвид кореспондентката. Не знам какво е било гнусното, ама сигурно я порят за последно Мара преди да се ожени за тебе - моминско парти му викали

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                          Тук колегата Ендер професионално може да го разясни.



                          Защо уж търсят пълно щастие, а винаги се озовават и по неволя задоволяват с някакви четвъртинки и стотинки от щастието? Туй е въпросът.
                          Много просто бря, щото сте четвърт от това, дето трябва да сте Туй е отговорът.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                            Не приемай нищо лично!

                            https://chitanka.info/text/2784-chet...ja/6#textstart

                            Заслужава си цялата да се прочете
                            Айде почна се Куелю-то на скучаещите пенсионерки

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Дори да го отмени, пак си е гол,

                              Аз няколко уикенда я каня да дойде до София, но тя се прави на хитра и на интересна. Казах й, че ще и дам пари за път (тъй като не работи).

                              Иска да я взема, за да си уреди живота (става дума за сделката, за която Груьо написа), но няма да се постарае да прави нещата както на мен ми харесват.....да свири на инструмент, да ме предразположи, да ми бъде интересно и готино......
                              Прати жената при майка и да и инсталира вирус па после се чудиш що не върви .... тегли и една Пу@ка майна
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Дори да го отмени, пак си е гол,

                                Аз няколко уикенда я каня да дойде до София, но тя се прави на хитра и на интересна. Казах й, че ще и дам пари за път (тъй като не работи).

                                Иска да я взема, за да си уреди живота (става дума за сделката, за която Груьо написа), но няма да се постарае да прави нещата както на мен ми харесват.....да свири на инструмент, да ме предразположи, да ми бъде интересно и готино......
                                Правилно ти дума Пиката
                                Живота си върви и за игричките времето е минало (мисля, че до 30-35 и двата пола трябва вече да са се наиграли достатъчно), слагай я на дузпата и ако тоя път каже не, чао Гергино, беше ми приятно..... минаваш на следващата
                                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                                Коментар

                                Working...
                                X