IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Значи, има един баланс, който е тънък. Да речем Евго се бори и аз харесвам това негово качество, че не спира да опитва. Но Евго се отказва много рано. В случая с твоя познат, може би “борбата” е продължила малко по-дълго от необходимото.

    Въпросът е умееш ли да се справяш психологически с “губенето”?

    Можеш ли да падаш, да ставаш и да продължаваш?
    Точно затова не уважавам pick up движенията. Стремежът там е да имитират баланса, а не да го постигнат. Взима се шаблон на успешен човек със самочувствие и се играе роля - Какво би казал успешния човек, какво би направил и т.н., докато "сваляча" тотално не се омота, или така да се вживее в ролята, че вече да не е себе си.

    Единственото нещо, с което съм съгласен, е по отношение на опита и порочния кръг. Жените харесват мъже с опит, а на тези без, рядко дават шанс да натрупат. Което води до неравномерното разпределение, както в капитализма - малък процент от хората да притежават голям процент от благата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Нали пишеш,че не били се борили за жените затова ги отхвърляли. Напротив-в тоя случай пича правеше какво ли не,ама резултат нямаше.
      Колкото да жените и мъже,които ги търсят само за секс-ами то и такива жени има.Не всички бързат да сложат булчинска рокля след втората среща.
      Значи, има един баланс, който е тънък. Да речем Евго се бори и аз харесвам това негово качество, че не спира да опитва. Но Евго се отказва много рано. В случая с твоя познат, може би “борбата” е продължила малко по-дълго от необходимото.

      Човек трябва да знае и да губи. Съгласи се, че е много по-трудно да загубиш дело отколкото да го спечелиш, въпреки че и двамата знаем, че загубата или спечелването на дело не зависи само и изцяло от адвоката.

      Въпросът е умееш ли да се справяш психологически с “губенето”?

      Можеш ли да падаш, да ставаш и да продължаваш?

      Фигуративно говоря не визирам никого конкретно.

      За жените, търсени само за секс от мъжете не си разбрал контекста. Няма жена, на която да ѝ е приятно да я ползват като обществена тоалетна.

      Тук се отваря дълбоката и дълга тема за днешната “hoockup” култура, за тоталната загуба на ценности и съдържание в една връзка и за нароилите се от съвреченните “бета мъжкари” “pick up masters”.

      На тази тема можем да си говорим до зори. За мен е интересна защото е част от работата ми. Не може да си добър хуманитар без непрекъснато да следиш динамиката на социума, който те заобикаля, а непрекъснато изникват нови форми.
      Last edited by Arana; 09.10.2022, 12:09.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Трябвало е да му светне лампата по-рано. Френдли зоната за мъжете е еквивалентна на фъкбоди зоната за жените - когато си парче месо за някой сульо.

        И в двата случая решението е незабавно прекъсване на отношенията и търсене на нов партньор.

        Даже като се замисля няма значение дали си мъж или жена. Веднага се махаш от мястото, на което не те зачитат.
        Нали пишеш,че не били се борили за жените затова ги отхвърляли. Напротив-в тоя случай пича правеше какво ли не,ама резултат нямаше.
        Колкото да жените и мъже,които ги търсят само за секс-ами то и такива жени има.Не всички бързат да сложат булчинска рокля след втората среща.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Точно така ще да е.Единият ходеше с една мадама няколко години и правеше какво ли не,за да й се хареса. Даже записа да учи висше образование заради нея въпреки че изобщо не му трябваше,щото прави достатъчно пари без образование. И аз един път я срещнах, щото отдавна я познавам и й вкарах един два лафа и оная взе да ми се хили. Веднага ми светна червената лампичка,която наричам"п..детектора".След това я поканих да идем уикенда на един спа хотел и оная се нави.И там ,след като редихме пасианси я попитах какво става с нейният приятел да не са скъсали и тя ми вика:"Ходим заедно, ама той ми е най-голямата приятелка ".Просто не го е възприемала като мъж,с който да има сексуална връзка.Вкарала го е във"friendly zone"и каквото и да направи от тази зона трудно се излиза.
          Трябвало е да му светне лампата по-рано. Френдли зоната за мъжете е еквивалентна на фъкбоди зоната за жените - когато си парче месо за някой сульо.

          И в двата случая решението е незабавно прекъсване на отношенията и търсене на нов партньор.

          Даже като се замисля няма значение дали си мъж или жена. Веднага се махаш от мястото, на което не те зачитат.
          Last edited by Arana; 09.10.2022, 11:33.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Не могат да си намерят жени, защото на 40+ е трудно.
            Трудно е, ако ти липсват необходимите социални и комуникационни умения. Ако до 40 не си ги развил, малко вероятно е след това да ги придобиеш. Имам няколко примера около себе си, при които мои приятели започнаха "начисто" на 50 - създадоха нови семейства с 15 години по-млади момичета - хубавки, интелигентни и образовани.

            Отделно един колега писа, че от 15-20г няма качествен материал.
            Ако за другите има, пък за тебе - не... хм, възможно е, проблема да не в кривогъзия свят, а в твоя телевизор.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Въпросът съдържа в себе си и отговора. Не жените следва да се “бият” за мъжете. Мъжът е активната част от уравнението.

              Не ги познавам тези хора, но е възможно просто те да не са се “били” достатъчно за жените.

              Криворазбраната еманципация взема жертви …

              Ако не са били уверени в себе си е следвало да работят по себе си и да се борят.

              Отхвърлили са ги поради липса на борбеност най-вероятно.
              Точно така ще да е.Единият ходеше с една мадама няколко години и правеше какво ли не,за да й се хареса. Даже записа да учи висше образование заради нея въпреки че изобщо не му трябваше,щото прави достатъчно пари без образование. И аз един път я срещнах, щото отдавна я познавам и й вкарах един два лафа и оная взе да ми се хили. Веднага ми светна червената лампичка,която наричам"п..детектора".След това я поканих да идем уикенда на един спа хотел и оная се нави.И там ,след като редихме пасианси я попитах какво става с нейният приятел да не са скъсали и тя ми вика:"Ходим заедно, ама той ми е най-голямата приятелка ".Просто не го е възприемала като мъж,с който да има сексуална връзка.Вкарала го е във"friendly zone"и каквото и да направи от тази зона трудно се излиза.
              Last edited by mirodes; 09.10.2022, 11:22.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Не могат да си намерят жени, защото на 40+ е трудно.

                Отделно един колега писа, че от 15-20г няма качествен материал. Емигрират, бягат или искат да са сами.
                Да речем, че е вярно второто изречение от поста ти. Замислял ли си се защо така става?
                Last edited by Arana; 09.10.2022, 11:31.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Total bullshit!Познавам поне 10 свестни мъже,без пороци, с добри професии, финансово също са добре и биха били прекрасни съпрузи и бащи, но са сами ,щото жените не ги отразяват. Защо не се бият жените за тях?Нито един не е дебел или с бирено шкембе. А за такива като Благо ще се избият.
                  И той няма дълготрайни връзки,не защото жените му бият шута, а той на тях.
                  Въпросът съдържа в себе си и отговора. Не жените следва да се “бият” за мъжете. Мъжът е активната част от уравнението.

                  Не ги познавам тези хора, но е възможно просто те да не са се “били” достатъчно за жените.

                  Криворазбраната еманципация взема жертви …

                  Ако не са били уверени в себе си е следвало да работят по себе си и да се борят.

                  Отхвърлили са ги поради липса на борбеност най-вероятно.
                  Last edited by Arana; 09.10.2022, 11:02.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Не могат да си намерят жени, защото на 40+ е трудно.

                    Отделно един колега писа, че от 15-20г няма качествен материал. Емигрират, бягат или искат да са сами.
                    По-скоро не са атрактивни за жените. Въпреки че са отговорни, без пороци и биха били прекрасни съпрузи и бащи.Но не са самоуверени, не се обличат модно,не могат да разсмиват жените. И те ги отсвирват.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Не могат да си намерят жени, защото на 40+ е трудно.

                      Отделно един колега писа, че от 15-20г няма качествен материал. Емигрират, бягат или искат да са сами.
                      Трудно им е на 40+ на тези на които им е било трудно и на 20+
                      А това за липсата на качествен материал от 15-20г ми напомня за вица за двамата старци дето се жалвали какви презервативи имало едно време, а сегашните не стават, огъвали се.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Не са ми приятели,а познати .Просто са по-неуверени в отношенията с жени,затова са и самотни.И надали имат кой знае какви претенции към жените. Единият сваляше една медицинска сестра с 7 години по-стара и с доста наднормено тегло. Ама и тя не му върза.
                        Нали жените харесвали подобни мъже, защо тия не могат да си хванат гадже?
                        Не могат да си намерят жени, защото на 40+ е трудно.

                        Отделно един колега писа, че от 15-20г няма качествен материал. Емигрират, бягат или искат да са сами.

                        Коментар


                        • Хайде, един виц.

                          Защо до сега не си се женил ?
                          - Мама, не ги харесва
                          Заведи някоя която прилича на майка ти !
                          -Водих, тате не я хареса

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Не са ми приятели,а познати .Просто са по-неуверени в отношенията с жени,затова са и самотни.И надали имат кой знае какви претенции към жените. Единият сваляше една медицинска сестра с 7 години по-стара и с доста наднормено тегло. Ама и тя не му върза.
                            Нали жените харесвали подобни мъже, защо тия не могат да си хванат гадже?
                            Не познавам познатите ти ,написах го вече Винаги има причина не се съмнявай в това, никой не бяга от хубавото

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                              Не познавам приятелите ти за да имам отношение защо имат проблеми. Много на ангро ако всичко им е наред не могат да се пласират или търсят и харесват жени "кукувици" .
                              Не виждам смисъл да коментирам повече "перушани" мъже, това се отнася и за такива жени, естествено Радвам се ,че нямам такива познати ,нито децата ми имат подобни приятели.
                              Не са ми приятели,а познати .Просто са по-неуверени в отношенията с жени,затова са и самотни.И надали имат кой знае какви претенции към жените. Единият сваляше една медицинска сестра с 7 години по-стара и с доста наднормено тегло. Ама и тя не му върза.
                              Нали жените харесвали подобни мъже, защо тия не могат да си хванат гадже?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Total bullshit!Познавам поне 10 свестни мъже,без пороци, с добри професии, финансово също са добре и биха били прекрасни съпрузи и бащи, но са сами ,щото жените не ги отразяват. Защо не се бият жените за тях?Нито един не е дебел или с бирено шкембе. А за такива като Благо ще се избият.
                                И той няма дълготрайни връзки,не защото жените му бият шута, а той на тях.
                                Не познавам приятелите ти за да имам отношение защо имат проблеми. Много на ангро ако всичко им е наред не могат да се пласират или търсят и харесват жени "кукувици" .
                                Не виждам смисъл да коментирам повече "перушани" мъже, това се отнася и за такива жени, естествено Радвам се ,че нямам такива познати ,нито децата ми имат подобни приятели.

                                Коментар

                                Working...
                                X