IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    И ти ли търсиш половинка?
    А, осминка или шестнадесетинка, от време на време, така едно...

    Аз съм по-стар от теб и по-скептичен вече.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение

      От твоите уста в божиите уши!
      А дано!
      И ти ли търсиш половинка?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
        Привет,

        предвид това, че пандемията не отминава и след това ще има рецесия в България, имам усещането, че готините мадами ще падат като узрели круши,

        Преди малко говорих по бизнес с хубава адвокатка от провинцията,


        Поздрави
        От твоите уста в божиите уши!
        А дано!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          тя беше ли готова да пада?
          Проверих я в гугъл, изглежда младичка и вероятно е госпожица.

          И звучеше много културно, винаги личи, кога човек е учил и знае какво да говори.

          Аз навремето, през 2014 г. писах в имотната тема, че над българската икономика започват да духат топли ветрове и бях предсказал икономическия подем.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
            Привет,

            предвид това, че пандемията не отминава и след това ще има рецесия в България, имам усещането, че готините мадами ще падат като узрели круши,

            Преди малко говорих по бизнес с хубава адвокатка от провинцията,


            Поздрави
            тя беше ли готова да пада?
            препоръка е

            Коментар


            • Привет,

              предвид това, че пандемията не отминава и след това ще има рецесия в България, имам усещането, че готините мадами ще падат като узрели круши,

              Преди малко говорих по бизнес с хубава адвокатка от провинцията,


              Поздрави

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение
                Е, се жените ви виновни...
                Разбили ви сърцата.....Холивуд!

                Аз като скачам с главата надолу не обвинявам никого за останалото.
                Че аз да съм обвинил някого?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Наистина, така е както го описвате.

                  Но след 25-30 г възраст няма любов и човек не може да се влюби както на 16-20 г. (или 25 г.).

                  Така че не вярвам в голямата любов, сексът е до време, но има други ценности, които са важни, но да не ги изброявам, че ще пропусна някоя.
                  Евго, любовта не подбира по години и пази Боже да те удари голямата любов след тая възраст, особено след 40+. Не е ясно дали ще съумееш да събереш парчетата, ако нещо се счупи. И бате Пешо, и Асото, и Батъла ти го написаха достатъчно ясно и детайлно какво става.
                  Ценностите не се събират току така, ако ще и двамата да вярват в тях. Все едно да направиш къща от тухли без да ползваш вар. Да, може да я построиш и като духне вятъра два-три пъти, или някой се опре по-невнимателно на стената, и всичко рухва. Тая вар е любовта, тя пази къщата да не рухне при всеки ураган или по-силен удар. А какво е любовта и как става, не знам брат. Тя се случва, не можеш да я сметнеш и предвидиш, ако ще да си и Айнщайн. Сахиба ти писа как една го опустошила, събрал се някак, вървял си по улицата и срещнал любовта, всеки може да ти каже подобен случай.
                  Успех ти желая, няма рецепти, можем само да разказваме преживявания и какво сме разбрали от тях.
                  Last edited by Kildirim_Bei; 14.12.2020, 18:33.
                  Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                  ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Що не преместите темата в "Аз - жената " и да се мирне форума ...
                    Там на воля ще разисквате етапите на една връзка - от това как да я омаям за да си зададе въпроса - не бягам ли бързо и кога да се спъна, до колко ще ми струва G - точката и дали да се охарча с толкова пари...?
                    Не съм съгласна. Въобще не "влизам" у "Аз - жената".
                    А тук чета, сверявам си часовника и набивам чемберите на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието. Зер, другите господа искат разни неща, пък той изостава относно съвременните тенденции в семейния живот.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Наистина, така е както го описвате.

                      Но след 25-30 г възраст няма любов и човек не може да се влюби както на 16-20 г. (или 25 г.).

                      На по-зрели години има 2 типа мъже: 1) които искат да имат горещо лято, яко мадами, ходят по хотели, вземат виагри (ако засичат) и харчат пари по кобрите: 2) тези, които искат да имат дълъг спокоен есенен ден преди да настъпи зимата, по-улегнали, които търсят чувствата и отношенията както в немските романтични филми, красота и хармония, и си търсят другарка,

                      Аз съм ви разказвал за една случка, с една мома, запознаваме се в сайт за запознанства, чатим доста и се уговаряме за среща на кафе в сладкарница "Неделя". Тя ми закъснява с 10-15 мин, още като я видях от далече, как върви, фигура и излъчване и си викам: "Боже, с какви съм тръгнал да ходя на среща" После си казвам "Еми и аз не съм пръва младост, културен пич съм и ще се държа както трябва". И ходихме на кафе, говорихме си общи неща, почерпих я. След това........тя ми прави разни номера, аз й пиша, тя не ми отговаря (беше ми казала step by step да станат нещата) и накрая ме блокира. И още има регистрация там.

                      Така че не вярвам в голямата любов, сексът е до време, но има други ценности, които са важни, но да не ги изброявам, че ще пропусна някоя.
                      Казвал съм ти много пъти да не бъркаш секса и брака с любовта.Това че една жена не се е омъжила за тебе не може да те спре да я обичаш.Любов има и след 25г възраст.На млади години сме по незрели и често допускаме грешки.Тези грешки водят до последствия за цял живот.и няма поправяне.Просто си приемаш съдбата и не мрънкаш..Всичко е от Бога когато не ти дава нещо и задника да си скъсаш няма да го получиш...Ходенето днеска с тая утре с оная е глупост голяма глупост.

                      Коментар


                      • Що не преместите темата в "Аз - жената " и да се мирне форума ...
                        Там на воля ще разисквате етапите на една връзка - от това как да я омаям за да си зададе въпроса - не бягам ли бързо и кога да се спъна, до колко ще ми струва G - точката и дали да се охарча с толкова пари...?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Еми тогава може би не е трябвало да ѝ пишеш след срещата. А и тя може да е усетила, че при тебе няма тръпка
                          Ами да, жената може да си е търсила по-различен мъж, независимо какъв. И брата на Брат Пит да си, не става.

                          Коментар


                          • Еми тогава може би не е трябвало да ѝ пишеш след срещата. А и тя може да е усетила, че при тебе няма тръпка

                            Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                            Аз съм ви разказвал за една случка, с една мома, запознаваме се в сайт за запознанства, чатим доста и се уговаряме за среща на кафе в сладкарница "Неделя". Тя ми закъснява с 10-15 мин, още като я видях от далече, как върви, фигура и излъчване и си викам: "Боже, с какви съм тръгнал да ходя на среща" После си казвам "Еми и аз не съм пръва младост, културен пич съм и ще се държа както трябва". И ходихме на кафе, говорихме си общи неща, почерпих я. След това........тя ми прави разни номера, аз й пиша, тя не ми отговаря (беше ми казала step by step да станат нещата) и накрая ме блокира. И още има регистрация там.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                              още като я видях от далече, как върви, фигура и излъчване и си викам: "Боже, с какви съм тръгнал да ходя на среща" После си казвам "Еми и аз не съм пръва младост, културен пич съм и ще се държа както трябва".
                              Ако вкараш малко хумор между двамата ви, в което няма лошо, можеше да и кажеш между редовете, двусмислено може би, образно, че ще си запишеш тази среща с нея в дневника си.
                              Не е лъжа, защото, виждаш, че си го запомнил.
                              Не е и истината, както нея и се би искало да разбере, така че не се обвързваш и нея не обвързваш "от вратата за краката".
                              Но оставяш една миша опашчица в сърцето и, която шавва насам натам.
                              ​​​​​​Интерес? Интерес!
                              Игра? Игра!
                              Хумор? Хумор.

                              Но това може да те/ви отпусне и да откарате накрая едно ебане ей така, за запознанство. След първата или третата среща.
                              Ако ли не, пак оставате с приятното чувство за качествен флирт, а и тя е може би доволна, че може би си и поискал.

                              Коментар


                              • Я се покажи да те преценим бре, Аполоне недооценен?

                                Коментар

                                Working...
                                X