IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Malka Boza Разгледай мнение
    Копирано от БГ мама,но съвпада с моите наблюдения:
    "Не мога да повярвам! Живея в чужбина и когато в програмите за запознанства като Тиндър казвах, че съм от България, разговорът не вървеше. Западно Европейките си предпочитат някой западен. Славянските народи пък искат или свой или западняк. Евентуално Гърция им звучи по-добре. Но сега няколко рускини и чехкини не само ми отговарят, но и те задават въпроси. Сега разбирам защо толкова малко БГ мъже се котират сред чужденките, ами те дискриминират от момента в който кажеш, че си Българин. Българките също го правят - една си хванала мароканец, който я лъжел, че е испанец. Но пред свършен факт се влюбила и приела лъжата.... Та се чудя в любовта нали всичко е позволено? Та сега казвам че съм от САЩ и не могат да се спрат да ми пишат хаха. Като българин ми пишеха само неевропейки от Северна и Южна Америка, Азия и Африка. Вече и рускините предпочитат западняци, а тук в Прага избор от тях много. Разбрах много за жените в тези чат програми и изобщо. Ако кажете че не е честно да ги лъжа, а честно ли е да смятат произхода ми като пречка пред запознанство и връзка? "
    В любовта и във войната …

    Преди години в едно интервю един умен човек го каза. Имаме проблем с марката “България”. С предразсъдъци по този повод се срещам всеки ден. Неинформирани и зле информирани западняци в порядък по-прости от нас се опитват да ни гледат отгоре. Ще премине. Остатък от желязната завеса. Всеки един от нас навън е ходеща реклама на България. Още много работа ни предстои но напредваме.
    Last edited by Selena; 20.02.2022, 08:45.

    Коментар


    • Копирано от БГ мама,но съвпада с моите наблюдения:
      "Не мога да повярвам! Живея в чужбина и когато в програмите за запознанства като Тиндър казвах, че съм от България, разговорът не вървеше. Западно Европейките си предпочитат някой западен. Славянските народи пък искат или свой или западняк. Евентуално Гърция им звучи по-добре. Но сега няколко рускини и чехкини не само ми отговарят, но и те задават въпроси. Сега разбирам защо толкова малко БГ мъже се котират сред чужденките, ами те дискриминират от момента в който кажеш, че си Българин. Българките също го правят - една си хванала мароканец, който я лъжел, че е испанец. Но пред свършен факт се влюбила и приела лъжата.... Та се чудя в любовта нали всичко е позволено? Та сега казвам че съм от САЩ и не могат да се спрат да ми пишат хаха. Като българин ми пишеха само неевропейки от Северна и Южна Америка, Азия и Африка. Вече и рускините предпочитат западняци, а тук в Прага избор от тях много. Разбрах много за жените в тези чат програми и изобщо. Ако кажете че не е честно да ги лъжа, а честно ли е да смятат произхода ми като пречка пред запознанство и връзка? "

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        и като спра да пиша в темата,
        Оtiвай малко в залата по бокс да вдигнеш тестостерона

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
          Хич не харесвам шегите на свой гръб. В България животът не е много уреден, постоянно има някакви проблеми и за това все още не съм решил въпроса с репордукцията.
          ​​​​​​​И сгодни жени много си няма.
          Не харесваш, ама и не спираш да даваш поводи да се гъбаркат с тебе!

          България е кочина - спор няма! И простаците стават все повече и повече.....

          Така че ако си решил, че тая държава не заслужава децата ти - изнасяй се и гради семейство.

          Само че ти си типичното мрънкало - седиш и нищо не правиш и чакаш нещата от самосебе си да се наредат.

          НЯМА ДА СЕ НАРЕДЯТ!

          Ти трябва да ги наредиш както ти харесва... или поне да опиташ да ги наредиш.

          А ти само киснеш у форумите и не спираш да се оплакваш......

          Еми напълно си заслужаваш всичко, което ти се случва, какво друго очакваш?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            и като спра да пиша в темата,
            Не мож удържа да не пишеш. Ти обичаш вниманието, а темата ти го дава в изобилие.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              И да профука натрупаното както си му е реда
              и като спра да пиша в темата,

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Така е. На 40+ не си с тази енергия като на 25 г.

                Въпреки че правиш нещата по-перфектно, обикновено е по-бавно и по-трудно.

                Но вината е отново на съвременните българки, които раждат късно и малко деца.

                Един лекар обясняваше, че не пандемията е виновна, а липсата на комуникация и много високите критерии и при двата пола.
                Ми тука по испанско пандемията произведе и бебета и разводи. Не е пандемията фактор, а самото общество. Пандемията е лакмус, който засилва една или друга вече налична тенденция.

                Когато престанеш да обвиняваш за всичко жените и да се държиш като ощипана госпожица, тогава ще се развали магията зла и ще си намериш жена.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  И ще му роди тризнаци от раз.Разгеле тия имоти и къщи трябва някой да ги наследи...
                  И да профука натрупаното както си му е реда

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                    Абе и мъжете е добре да си правят децата, ако е възможно, по-рано. Щото то не е само да ги направиш, после си е гледане, търчане. Добре е до около 30 да си свършил тази работа.
                    Така е. На 40+ не си с тази енергия като на 25 г.

                    Въпреки че правиш нещата по-перфектно, обикновено е по-бавно и по-трудно.

                    Но вината е отново на съвременните българки, които раждат късно и малко деца.

                    Един лекар обясняваше, че не пандемията е виновна, а липсата на комуникация и много високите критерии и при двата пола.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      чувал съм, че при мъжете срока на годност е по-дълъг
                      Абе и мъжете е добре да си правят децата, ако е възможно, по-рано. Щото то не е само да ги направиш, после си е гледане, търчане. Добре е до около 30 да си свършил тази работа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Кой ти говори за корекции. Веднъж не описа едно хубаво момиче, не разбрахме и какви жени харесваш - ниски, високи, тънки, дебели, руси, червенокоси?

                        Само за срока на годността разбрахме.

                        И то в женската тема и то уж търсиш жена. Дай някакво описание на твоя тип жена поне.

                        Малко е странно, че живо те вълнува мъжката опаковка, ако че не се интерсуваш от женската опаковка.

                        Пич, ако си хетеро следва да е обратното…
                        Обратно наобратно ...все обратно

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          а на мен един познат ми е разказвал, че негов приятел е женен за такава жена,
                          която известно време е работила като ненадеждна в гърция.
                          и казваше, че много добре се грижи за децата и за мъжа си.
                          ok,

                          Въпросната жена изглеждаше като курвенце, което виси по кафетата.

                          Беше ми казала, че иска да забременее в рамките на 2021, но така й не успя като не прави опити.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                            В една от групите за запознанства, където пиша, има един мъж на 30г, с когото си чатим понякога.

                            Висок, симпатичен, образован, от София (аз съм го споменавал) ........., каза, че подобно на мен е похарчил доста пари да черпи момичета с 0 или малък успех.

                            С него имаме обща приятелка, на 37г. от Пловдив. Тя е много активна в тези групи, привества мъжете, контактва ги, но не е пуснала нито на него, нито на мен. С него са се виждали и на живо, но няма да стане нищо след 3-4 срещи. Възприема го като приятел и няма намерение да пуска.

                            Ние сме се виждали с нея на камери. Виждал съм и стари нейни снимки от преди 10г., на които изглежда "ненадеждна". Друга дума искам да напиша.
                            а на мен един познат ми е разказвал, че негов приятел е женен за такава жена,
                            която известно време е работила като ненадеждна в гърция.
                            и казваше, че много добре се грижи за децата и за мъжа си.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • В една от групите за запознанства, където пиша, има един мъж на 30г, с когото си чатим понякога.

                              Висок, симпатичен, образован, от София (аз съм го споменавал) ........., каза, че подобно на мен е похарчил доста пари да черпи момичета с 0 или малък успех.

                              С него имаме обща приятелка, на 37г. от Пловдив. Тя е много активна в тези групи, привества мъжете, контактва ги, но не е пуснала нито на него, нито на мен. С него са се виждали и на живо, но няма да стане нищо след 3-4 срещи. Възприема го като приятел и няма намерение да пуска.

                              Ние сме се виждали с нея на камери. Виждал съм и стари нейни снимки от преди 10г., на които изглежда "ненадеждна". Друга дума искам да напиша.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                                Благодаря за точния и позитивен коментар.

                                Хич не харесвам шегите на свой гръб. В България животът не е много уреден, постоянно има някакви проблеми и за това все още не съм решил въпроса с репордукцията.

                                И сгодни жени много си няма.
                                И бакшиша ли ти отказа

                                Коментар

                                Working...
                                X