IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

    Може пък да търси избавление/отмъщение от "мъчителя" си кви праволинейни знам, не ти е работа пък ако знаеш и колко добре са възпитани...
    Така е,

    Но аз не харесвам жените тип "уруспъ".

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Привет Ага,

      имам едно правило да не се занимавам със семейни жени (знам, че може да е хубаво), но не е коректно спрямо мъжа й и се създават сложни отношения.

      А и семейните жени са много праволинейни, особено ако са със старото възпитание.
      Може пък да търси избавление/отмъщение от "мъчителя" си кви праволинейни знам, не ти е работа пък ако знаеш и колко добре са възпитани...
      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

        Абе и да не е госпожица... жена като е решила да пусне, ще пусне, ако ще да са я заключили с 9 катинара
        Гледам за пускане говориш, не за сериозни неща
        Привет Ага,

        имам едно правило да не се занимавам със семейни жени (знам, че може да е хубаво), но не е коректно спрямо мъжа й и се създават сложни отношения.

        А и семейните жени са много праволинейни, особено ако са със старото възпитание.

        По принцип, търся жена за семейство. И съм решил да звънна на адвокатката след празниците да й честитя, от дума на дума да я поразпитам и може да й предложа да дойде в София да се запознаем.

        Видях я в гугъл, младичка е, подобна на красивите девойки при ЧСИ, за които Груьо говори.

        Поздрави

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Ако е госпожица, няма да й простя.
          Абе и да не е госпожица... жена като е решила да пусне, ще пусне, ако ще да са я заключили с 9 катинара
          Гледам за пускане говориш, не за сериозни неща
          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Ако е госпожица, няма да й простя.

            Това с имотите е субективно:

            ако имате 1-2 деца, не е хубаво да се продава.

            Обаче е хубаво да се трансформира и консолидира, т.е. да се продадат ненужните и да се купи нещо, което ви трябва.

            Инфлацията гризка от депозита в банка, но ако си си набил парите в смотани имоти, може никога да не се продадат.

            Разкажи нещо за теб, никът е познат, но не си споделял лично инфо. Може и на лично.

            Това, че си ориентиран към госпожици - моЕ ти играе лоша шега... (има достолепни госпоЙци, над 60-70 годишни)... Компромисно: може би свързваш подобна връзка с притежаваните от госпожиците имоти...

            От друга страна, да "пренебрегваш" млади госпоЖИ (около 20-35 - годишни) ми звучи много расистко...

            Хипотетично, млада госпожа (26-годишна), с няколко наследствени имоти - си губи акъла по Евго! (всичко може да се очаква от една госпожа!) Евго е непреклонен! Търси госпожица, за да "не й прости"!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение

              Ще я опаткаш ли и нея ако ти падне
              Какво ще кажеш за рецесията- ако човек има повече имоти, добре ли е да освободи някой от тях
              Ако е госпожица, няма да й простя.

              Това с имотите е субективно:

              ако имате 1-2 деца, не е хубаво да се продава.

              Обаче е хубаво да се трансформира и консолидира, т.е. да се продадат ненужните и да се купи нещо, което ви трябва.

              Инфлацията гризка от депозита в банка, но ако си си набил парите в смотани имоти, може никога да не се продадат.

              Разкажи нещо за теб, никът е познат, но не си споделял лично инфо. Може и на лично.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                Привет,

                предвид това, че пандемията не отминава и след това ще има рецесия в България, имам усещането, че готините мадами ще падат като узрели круши,

                Преди малко говорих по бизнес с хубава адвокатка от провинцията,


                Поздрави
                Ще я опаткаш ли и нея ако ти падне
                Какво ще кажеш за рецесията- ако човек има повече имоти, добре ли е да освободи някой от тях
                Last edited by zlatna treska; 18.12.2020, 00:19.

                Коментар


                • догодина ще има много боровинки.
                  и ще са много сладки.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                    Привет,

                    предвид това, че пандемията не отминава и след това ще има рецесия в България, имам усещането, че готините мадами ще падат като узрели круши,

                    Преди малко говорих по бизнес с хубава адвокатка от провинцията,


                    Поздрави
                    АЙДЕ ДА ИДВА ПО СКОРО БАУ, МЯУ,
                    че вече ми писна от тези Рускини.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      И ти ли търсиш половинка?
                      А, осминка или шестнадесетинка, от време на време, така едно...

                      Аз съм по-стар от теб и по-скептичен вече.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение

                        От твоите уста в божиите уши!
                        А дано!
                        И ти ли търсиш половинка?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                          Привет,

                          предвид това, че пандемията не отминава и след това ще има рецесия в България, имам усещането, че готините мадами ще падат като узрели круши,

                          Преди малко говорих по бизнес с хубава адвокатка от провинцията,


                          Поздрави
                          От твоите уста в божиите уши!
                          А дано!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            тя беше ли готова да пада?
                            Проверих я в гугъл, изглежда младичка и вероятно е госпожица.

                            И звучеше много културно, винаги личи, кога човек е учил и знае какво да говори.

                            Аз навремето, през 2014 г. писах в имотната тема, че над българската икономика започват да духат топли ветрове и бях предсказал икономическия подем.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                              Привет,

                              предвид това, че пандемията не отминава и след това ще има рецесия в България, имам усещането, че готините мадами ще падат като узрели круши,

                              Преди малко говорих по бизнес с хубава адвокатка от провинцията,


                              Поздрави
                              тя беше ли готова да пада?
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Привет,

                                предвид това, че пандемията не отминава и след това ще има рецесия в България, имам усещането, че готините мадами ще падат като узрели круши,

                                Преди малко говорих по бизнес с хубава адвокатка от провинцията,


                                Поздрави

                                Коментар

                                Working...
                                X