IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
    ...........................

    Определено, критериите ти за "правилна настройка" - самият ти свързваш с лежане на хълбок и с отворена уста, чакайки "да бъдеш възнаграден с щастие" - т.е. - да бъде напълнена устата ти (с дефинираното от самият теб щастие)...

    В подобна ситуация (на изчакване с отворена уста) - все някога ще бъдеш "възнаграден с щастие"..., независимо от вида на "щастието", което ще се изсипе (като от самосвал) - в отворената ти уста...

    ..........................
    А има и опастност некой манаф да мине наблизо...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
      +1

      И аз това имах предвид по-долу. Вселената има неприятния навик да ни се отплаща за изборите и намеренията ни. Ако правим за всичко тънки сметки и настройката ни към света е неправилна, малко вероятно е да бъдем възнаградени с щастие, защото липсва причина за това.

      Добре е, в крайна сметка да прочиташ написаното от теб, за да го осмислиш, преди да пуснеш своите произволни предположения пред публиката...

      1. Обосновката ти за "правилна настройка към света" - твоите лични критерии ли следва?

      2. Не си ли мислил за възможността - хората да гледат на света чрез различни от твоите критерии за "правилна настройка"?

      ...........................

      Определено, критериите ти за "правилна настройка" - самият ти свързваш с лежане на хълбок и с отворена уста, чакайки "да бъдеш възнаграден с щастие" - т.е. - да бъде напълнена устата ти (с дефинираното от самият теб щастие)...

      В подобна ситуация (на изчакване с отворена уста) - все някога ще бъдеш "възнаграден с щастие"..., независимо от вида на "щастието", което ще се изсипе (като от самосвал) - в отворената ти уста...

      ..........................

      Някои хора не разчитат да бъдат "възнаградени с щастие", а това е много по-добре от факта - да се закотвиш и да чакаш, за да бъдеш... "възнаграден"!

      По презумпция - никой не мисли да дарява / "възнаграждава" с щастие. Принципът НЕ е този: "полага ми се щастие" и е различен от пасивно изчакване нещото, наречено от теб "щастие" - да ТИ се случи.
      ​​​​​​​

      Коментар


      • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

        Е за хората с его, ако са криви дървета - всеки друг е виновен, включително Господ. Прошката е от него, вследствие предшестващи разкаяние и смирение. Грешно тълкувате посвещението в йезуитския орден.

        Нищо не тълкувам . Забавлявам се При това доста .Събудих се преди малко , а след малко смятам да ходя да пия кафе в Пловдив , да речем .Смирен ден ти желая , за да си по-близо до шефа и прошката . Прошка за какво ? Много ли си грешен ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение


          Друго си е да го каже йезуит , а не Пешо - мръсната уста .
          Кайте се и се смирявайте и се молете , да си простите
          Е за хората с его, ако са криви дървета - всеки друг е виновен, включително Господ. Прошката е от него, вследствие предшестващи разкаяние и смирение. Грешно тълкувате посвещението в йезуитския орден.
          http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

          Коментар


          • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

            Може да се повлияе на последствията - покаяние, смирение и прошка.
            Носейки обаче непроменено его - няма освобождаване от последствията.

            Друго си е да го каже йезуит , а не Пешо - мръсната уста .
            Кайте се и се смирявайте и се молете , да си простите

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              И да обобщя напъните:

              Свободен си да избираш, но не си свободен от последствията на избора !
              Може да се повлияе на последствията - покаяние, смирение и прошка.
              Носейки обаче непроменено его - няма освобождаване от последствията.
              http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                +1

                И аз това имах предвид по-долу. Вселената има неприятния навик да ни се отплаща за изборите и намеренията ни. Ако правим за всичко тънки сметки и настройката ни към света е неправилна, малко вероятно е да бъдем възнаградени с щастие, защото липсва причина за това.
                И да обобщя напъните:

                Свободен си да избираш, но не си свободен от последствията на избора !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                  +1

                  И аз това имах предвид по-долу. Вселената има неприятния навик да ни се отплаща за изборите и намеренията ни. Ако правим за всичко тънки сметки и настройката ни към света е неправилна, малко вероятно е да бъдем възнаградени с щастие, защото липсва причина за това.
                  Трудно е да се освободим от човешкото у себе си. Затова светът е човешки. Едва ли някой за нещо ни се отплаща. Ако се позовем на гениалния Вернадски за ноосферата като наша перспектива и надстройка на биосферата, то човекът е Творец и Жертва. Ако проследим библейския разказ, там е същото - Бог и Агнец. Стари Писания - Стари Истини. Науката върви след митовете, а хората се борят с махмурлука на невежеството си.

                  Коментар


                  • Хммммм... за кое да излъже? Тя най-вероятно иска ти да се сетиш какво трябва да направиш, т.е. първо ти да отидеш в нейния град и да се видите... Това не е лъжа, а флирт, игра и т.н.

                    В един флирт винаги има "лъжа"/игра и ако не можеш да се изкефиш на флирта, добре е поне да го преглътнеш някак. Иначе... не знам


                    Честита Коледа и на любителите и разбирачите на женската душа

                    Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                    Намерила си е временна работа в супермаркет и все още не знае кой ден ще дойде.

                    Излъже ли, bye-bye.

                    Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение
                    Варианта Вие да отидете при нея, макар и да изпиете по едно кафе в обедната ѝ почивка, изключен ли е?
                    Last edited by Money; 26.12.2020, 09:59.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
                      Та това, което исках да кажа е, че раздавайки се и споделяйки блага с другите, ти се връщат и към теб, дори и да не си го помислял дори.
                      И в любовта и взаимоотношенията е същото- раздавайки се, получаваш.
                      +1

                      И аз това имах предвид по-долу. Вселената има неприятния навик да ни се отплаща за изборите и намеренията ни. Ако правим за всичко тънки сметки и настройката ни към света е неправилна, малко вероятно е да бъдем възнаградени с щастие, защото липсва причина за това.

                      Коментар




                      • Честита Коледа!

                        Минавам да ви кажа как си прекарваме на село междусъседски. Съседът ни е от ,,чичовците,, които са в графа сингъли. Та вчера преди да си пожелаем приятно изкарване за Бъдни вечер, бях на двора и предложих на комшу да си набере зеле, защото бях заета, а зелето ни е в излишък и подарявам. Набра си няколко, благодари човекът и предложи да върне жеста с безплатен масаж, защото е масажист. Преотстъпих услугата по- късно на майка ми, че тя има по-голяма нужда от масаж, заради болките в кръста, а и зелето все пак е от тяхната градина. Имам още за раздаване.
                        Та това, което исках да кажа е, че раздавайки се и споделяйки блага с другите, ти се връщат и към теб, дори и да не си го помислял дори.
                        И в любовта и взаимоотношенията е същото- раздавайки се, получаваш.
                        Вкопчваш ли се в нещо- то ти се изплъзва като жива рибка в ръцете.
                        Наздраве!
                        ................
                        Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение

                          Има половин милион Груйовци в софия и секви тарикати от 'шумен'. Ше ти я опраскат булката в летеж. По-добре не я вземай, за да не си отровиш нервите.
                          ха ха
                          Те и твоята могат да опраскат, нали?

                          Тя още от сега ми прави селски номера, с което ме кара да търся друга.
                          Last edited by Evgo; 25.12.2020, 19:50.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение

                            Варианта Вие да отидете при нея, макар и да изпиете по едно кафе в обедната ѝ почивка, изключен ли е?
                            не се бях замислял.

                            евго ми иди да навестиш тъстовете. да се опознаете.
                            все пак у вас ще дойдат да живеят, нали.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение

                              Варианта Вие да отидете при нея, макар и да изпиете по едно кафе в обедната ѝ почивка, изключен ли е?
                              Да си разменят шапките с баджанаците?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Намерила си е временна работа в супермаркет и все още не знае кой ден ще дойде.

                                Излъже ли, bye-bye.
                                Варианта Вие да отидете при нея, макар и да изпиете по едно кафе в обедната ѝ почивка, изключен ли е?

                                Коментар

                                Working...
                                X