IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • От женски форум:
    - Моят мъж, нит пие, нит пуши, по жени не оди, от сутрин до вечер с*кс до припадък, кво да прая сега?!
    99 коментара:
    - Да пукнеш дано!
    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

    Коментар


    • Говорят две баби:
      - Минке, чу ли, че на Пена мъжа ѝ бил кремиран? - Е браво! За нас мъже няма, а тя си пали печката с тях....

      Добро утро !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        Може ли така да праиш, зарад теб бастисаха диска сега...
        Те индийките са при тебе.
        Диска ли живее в бад игур ай ти спешалист на48 / бивш разбира се/ и търси млади индийки? Ако си направил Миро нещо с личните данни на Диска' непременно ще му дам твоя адрес за комуникация
        Last edited by RUBLA; 10.02.2021, 09:35.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Откак те разкри нещо бая си се укротил.Намери некоя индиийка
          Може ли така да праиш, зарад теб бастисаха диска сега...
          Те индийките са при тебе....
          Last edited by RUBLA; 10.02.2021, 09:35. Причина: Спазвайте добрия тон!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            Имат, ама в Алжир и Мароко са повече.
            А коафьорите в Инсбрук не работят заради пандемията.
            Коафьорите ги е резервирал Евго, ама при толкоз араби и индута у немско ... Щото той си е хубавец иначе

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
              Каквото и да търси, нямат ли бербери в тоя инсбрук?
              Имат, ама в Алжир и Мароко са повече.
              А коафьорите в Инсбрук не работят заради пандемията.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                да не те е мандръсАл...като пийне.
                как си направил муцунката на човчица и с това бретонче...
                ти всъщност индийка ли търсиш в оня сайт или индиец
                Каквото и да търси, нямат ли бербери в тоя инсбрук?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  Недей с лошо, тоз си е много осъзнат. Особено като пийне...
                  да не те е мандръсАл...като пийне.
                  как си направил муцунката на човчица и с това бретонче...
                  ти всъщност индийка ли търсиш в оня сайт или индиец
                  Last edited by ratten; 09.02.2021, 22:48.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Недей с лошо, тоз си е много осъзнат. Особено като пийне...
                    Откак те разкри нещо бая си се укротил.Намери некоя индиийка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Дай пример за полезно зацикляне. Щото аз прогрес виждам стига зациклянето да не се проточи прекалено. По твоята логика, ако правилно те разбирам, наш Евго е върховно прогресиращ индивид.
                      Предполагам не си ме разбрала. Имам в предвид ,че всеки човек, мъж ,жена без значение зацикля {има и такива които цял живот неразбират че са зациклили}. Да кажем ,че това се дължи отчасти и но това ,че живеем живота си почти механично с лек или не съвсем привкус на щуротии мислейки си ,че това е поривА на свободата. Всеки живее и върви по един път който спира някъде и който трябва да се надскочи като разбиране и именно тук е зациклянето ,то ни кара да осъзнаем,че сме спряли . Обикновено това е период на криза и преоценка. И обикновено е и много болезнено ,защото трябва да умре старото разбиране за да се роди ново .
                      ПС Ако не си гледала гледай Never let me go и изкажи мнение,любопитен съм ! Нокаутира филма ,за четящите по романа на Ишигуро .
                      Last edited by pa4anga; 09.02.2021, 22:06.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                        Зациклянето е задължително условие за прогрес,поне според мен .Имайки в предвид несъвършената човешка същност,човек трябва да бърка за да се движи. Щастието обикновено е застой но поне заслужен уж ...
                        Дай пример за полезно зацикляне. Щото аз прогрес виждам стига зациклянето да не се проточи прекалено. По твоята логика, ако правилно те разбирам, наш Евго е върховно прогресиращ индивид.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          На този етап от житейското си пътуване оценявам страшно много работи. Втората фраза е много вярна мисъл. Много е опасно човек да зацикли ментално. От това бягам най-много. Въпрос на ментална дисциплина.

                          Италианците са казали, че вечната младост е във вечното пътуване
                          Зациклянето е задължително условие за прогрес,поне според мен .Имайки в предвид несъвършената човешка същност,човек трябва да бърка за да се движи. Щастието обикновено е застой но поне заслужен уж ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                            Надявам се да оценяваш подобаващо напъна на няко герои тук .Миналото винаги преследва тези които са спряли някъде .
                            На този етап от житейското си пътуване оценявам страшно много работи. Втората фраза е много вярна мисъл. Много е опасно човек да зацикли ментално. От това бягам най-много. Въпрос на ментална дисциплина.

                            Италианците са казали, че вечната младост е във вечното пътуване

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                              Що, какво да им е лошо лелите
                              Нищо лично преци, не се засягай И аз съм си чичак хахахаха!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                                Ти импотентен ли си бе, амън от неосъзнати пед...и !
                                Недей с лошо, тоз си е много осъзнат. Особено като пийне...

                                Коментар

                                Working...
                                X