IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

    Аз пък не разбирам мотивацията на артелчиците. Явно Миро покрива изискванията на определен контингент жени, пък останалите са свободни и да не се възползват. Друг е въпроса, че съветите, които Евго получава, са му полезни колкото на змия - тиранти...
    Защото си пацифист по душа . Драмата тръгна от общи обиди въобще вулгарно отношение и изказвания към женския пол. Пък таз артелчица тук е раждана във вторник, денят на бог Марс

    Сред мотивите винаги търси някой от седемте смъртни гряха…
    Last edited by Arana; 01.10.2022, 22:41.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
      Харесвам големия черпак, с който Arana и останалите сипват яко в купите
      Аз пък не разбирам мотивацията на артелчиците. Явно Миро покрива изискванията на определен контингент жени, пък останалите са свободни и да не се възползват. Друг е въпроса, че съветите, които Евго получава, са му полезни колкото на змия - тиранти...

      Коментар


      • евго, кога ще разкажеш за новата булка
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
          Харесвам големия черпак, с който Arana и останалите сипват яко в купите

          Коментар


          • Харесвам големия черпак, с който Arana и останалите сипват яко в купите

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Ааааа манипулираш или поне се опитваш и то много яко. Когато хъшлашки каза да наминеш към клуба дето съм била и ти пратих линк, гроздето излезе кисело, после вулгарният отговор бе “за едното чукане няма да се разкарвам до Мадрид”, след което без да си ме виждал реши, че съм стара грозна и че с “приятелки” никой не ме бил погледнал ))))))

              Альоу слез малко от белия кон ))))


              У̀мреш да си герой/жертва. Айде отърви ни малко от толкова нарцисизъм.
              Нямаш проблем. Чао.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                В случая, ставаше въпрос за гледната точка на бг психолога. Дискусията я четох, и не може да се отрече, че сам се набута между шамарите. Затова не се пали, take it easy. Гледаш клипчета на психолози и pick-up техники, пък ти убягват общи понятия като реактивност. Спри, прецени и кажи пак дали не съм прав...

                Между другото ми излезна съобщение - Невалиден Емайл адрес, което не знам какво значи, но е вероятно да не получавам и да не мога да пращам вече съобщения и да пиша с тоя профил във форума...към кого трябва да се обърна?
                Аха, подозирах аз, че за пикапър става дума.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Пълни глупости. Аз съм последният човек на света,който ще забранява нещо на някого (с което злоупотребяват дъщерите ми).Право на всеки е да си се чувства както намери за добре и да ходи,където поиска. Мен какво ме бърка това?
                  И не дискриминирам жените по възраст и външен вид просто казвам,че по-младите и по-красиви жени са по атрактивни за мъжете.Ако някоя има противно мнение ок.Нейно си право е да мисли каквото иска. И ако ме смята за еснаф щом предпочитам 25 годишна жена в перфектна физическа форма пред 50 годишна лелка с отпуснато тяло и 30 кила наднормено тегло, то нека ме смята за такъв.
                  А определенията към двете споменати от теб жени беше по повод обиди от тях към мен.Изобщо не ме бърка задоволени са или не.Ако си имат мъже, те да мислят по тоя въпрос.
                  Абе квалифицираш всяка спореща с теб жена като “незадоволена”. Айде спри се малце…

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                    В случая, ставаше въпрос за гледната точка на бг психолога. Дискусията я четох, и не може да се отрече, че сам се набута между шамарите. Затова не се пали, take it easy. Гледаш клипчета на психолози и pick-up техники, пък ти убягват общи понятия като реактивност. Спри, прецени и кажи пак дали не съм прав...

                    Между другото ми излезна съобщение - Невалиден Емайл адрес, което не знам какво значи, но е вероятно да не получавам и да не мога да пращам вече съобщения и да пиша с тоя профил във форума...към кого трябва да се обърна?
                    Пишеш на моята любима моди МБова и получаваш доста бързо отговор. И аз това гледам, че не налучквам бутон да ти отговоря на лично. Мерси за твоите пояснения там.
                    Last edited by Arana; 01.10.2022, 19:24.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Коя чужда гледна точка не съм допуснал?Ти явно не си чел/а дискусията.Аз бях определен като нямащ класа за Мадрид провинциалист,който бе сравнен с бай Ганьо. Ето това е недопускане на чужда гледна точка, защото при различно мнение бивам подиграван и осмиван.
                      Но това естествено на теб не ти прави впечатление.
                      Ааааа манипулираш или поне се опитваш и то много яко. Когато хъшлашки каза да наминеш към клуба дето съм била и ти пратих линк, гроздето излезе кисело, после вулгарният отговор бе “за едното чукане няма да се разкарвам до Мадрид”, след което без да си ме виждал реши, че съм стара грозна и че с “приятелки” никой не ме бил погледнал ))))))

                      Альоу слез малко от белия кон ))))


                      У̀мреш да си герой/жертва. Айде отърви ни малко от толкова нарцисизъм.
                      Last edited by Arana; 01.10.2022, 19:25.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Коя чужда гледна точка не съм допуснал?Ти явно не си чел/а дискусията.Аз бях определен като нямащ класа за Мадрид провинциалист,който бе сравнен с бай Ганьо. Ето това е недопускане на чужда гледна точка, защото при различно мнение бивам подиграван и осмиван.
                        Но това естествено на теб не ти прави впечатление.
                        В случая, ставаше въпрос за гледната точка на бг психолога. Дискусията я четох, и не може да се отрече, че сам се набута между шамарите. Затова не се пали, take it easy. Гледаш клипчета на психолози и pick-up техники, пък ти убягват общи понятия като реактивност. Спри, прецени и кажи пак дали не съм прав...

                        Между другото ми излезна съобщение - Невалиден Емайл адрес, което не знам какво значи, но е вероятно да не получавам и да не мога да пращам вече съобщения и да пиша с тоя профил във форума...към кого трябва да се обърна?
                        Last edited by Bad_Bear; 01.10.2022, 18:58.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                          Беше отдавнашна статия, за жалост едва ли ще я намеря.

                          mirodes, нали знаеш, че хората търсят в нета предимно неща които потвърждават мнението им. А еснафщината както ти обясни Arana е ограниченост в мисленето и недопускане на чуждата гледна точка. Между другото, работил ли си като даскал?
                          Коя чужда гледна точка не съм допуснал?Ти явно не си чел/а дискусията.Аз бях определен като нямащ класа за Мадрид провинциалист,който бе сравнен с бай Ганьо. Ето това е недопускане на чужда гледна точка, защото при различно мнение бивам подиграван и осмиван.
                          Но това естествено на теб не ти прави впечатление.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Че отрича същото право на жената на каквато и да е възраст. Че се съмнява, че жената в зряла възраст може да се чувства и да изглежда добре, и, че се опитва да дискриминира по възраст и външен вид принципно жените.

                            Това е отживелица. Точно еснаф. Ограничено, тесногръдо мислене.

                            В две теми ти определяш Бони и Дюри като “незадоволени” просто защото изразяват мнение различно от твоето. Аз пък съм “загоряла”.

                            Ами ако грешиш?

                            Не е необходимо да получиш валидация за сметка на тези методи, а тук едва ли ще сработи.
                            Пълни глупости. Аз съм последният човек на света,който ще забранява нещо на някого (с което злоупотребяват дъщерите ми).Право на всеки е да си се чувства както намери за добре и да ходи,където поиска. Мен какво ме бърка това?
                            И не дискриминирам жените по възраст и външен вид просто казвам,че по-младите и по-красиви жени са по атрактивни за мъжете.Ако някоя има противно мнение ок.Нейно си право е да мисли каквото иска. И ако ме смята за еснаф щом предпочитам 25 годишна жена в перфектна физическа форма пред 50 годишна лелка с отпуснато тяло и 30 кила наднормено тегло, то нека ме смята за такъв.
                            А определенията към двете споменати от теб жени беше по повод обиди от тях към мен.Изобщо не ме бърка задоволени са или не.Ако си имат мъже, те да мислят по тоя въпрос.
                            Last edited by mirodes; 01.10.2022, 18:19.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              Цъкнах преди 10 мин. Явно не си го получила.

                              Провери вътре в кутията, защото аз не получих известие в страницата, че имам съобщение.
                              Отговорих. Ще видим кога ще дойде.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Цъкни ми един отговор да видим.
                                Цъкнах преди 10 мин. Явно не си го получила.

                                Провери вътре в кутията, защото аз не получих известие в страницата, че имам съобщение.

                                Коментар

                                Working...
                                X