IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    Как го е родила след като е направена от неговото ребро???
    ако е родила баш първия, кой ша да а бил баща му?
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      Тъй тъй, не мине ли теста с мотиката ...
      Ти гледам си го минал язък за мотиката счупи се в празната ти кратуна

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

        Жената роди първия човек !!!
        Мъжът уби първия човек !!!
        Как го е родила след като е направена от неговото ребро???

        Коментар


        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

          То за това ли се кичите като маймуни и се мажете с всекакви боклуци слагате си цици джуки червила гелове цицарници с подплънки?????Ще те разочаровам тука.С тия мурафети привличате само глупаците и си намирате белята.
          Тъй тъй, не мине ли теста с мотиката ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            Според настроението на жената - и тако и вако
            А шамар де

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              В последно време има такъв феномен (Ани Владимирова също говори за него), мъже и жени на 35-40г живеят сами, понякога са с висок социален статус и с пари, и не могат да намерят половинка.

              Аз също съм се чудил, готини пичове (с мъжкарска визия), а не могат да си намерят жена.

              Но както казват психолозите......"причините за това са в миналото и човек трябва да извърви дълъг път, за да го преодолее".

              А другата причина е, че хората са станали егоисти. И мъже, и жени.

              Това е истината за мен, другарки и другари,
              Коя е Ани Владимирова?Сигур некоя дръта кукувица или маненкенка претърпяла трудова злополука и с пенция след решение на ТЕЛК?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Не съм много съгласен.

                Колежките редовно се прехласват по мъжка хубост......но все пак парите са по-важен фактор в днешно време.
                М да парите ми що не я питаш парите ли ще си слага на онова място?С тях ли ще спи и на тях ли ще разчита?Боже ама това тъпотията в днешно време май наистина се е развихрила в огромни мащаби

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  “Визията” е последният критерий, за да се подбере мъж. Визията е мъжки критерий за подбиране на жена.
                  То за това ли се кичите като маймуни и се мажете с всекакви боклуци слагате си цици джуки червила гелове цицарници с подплънки?????Ще те разочаровам тука.С тия мурафети привличате само глупаците и си намирате белята.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Ся, това строго индивидуално за всяка жена. Като знам какви нива на адреналина са ми здравословни, на мен ми пасва рисковия играч. Други дами обожават спокойствието и ще предпочетат доброто момче.
                    Наздраве, сър Събев!
                    Tи май не си виждала рисков играч на живо и си търсиш белята..А жена дето си търси белята винаги я намира.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      лек път
                      Мишок си ми ти

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Що бе ти себе си ли описа? А кво правим с камъчетата?

                        Ето тука един дето нема нужда и от сексапил
                        https://www.segabg.com/hot/category-...hivee-oholstvo
                        лек път
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение


                          Са, неразбрах мъжът трябва да е добро момче или рисков играч.
                          Ся, това строго индивидуално за всяка жена. Като знам какви нива на адреналина са ми здравословни, на мен ми пасва рисковия играч. Други дами обожават спокойствието и ще предпочетат доброто момче.
                          Наздраве, сър Събев!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            о, не съм се и надявал на толко бърз резултат
                            Що бе ти себе си ли описа? А кво правим с камъчетата?

                            Ето тука един дето нема нужда и от сексапил
                            https://www.segabg.com/hot/category-...hivee-oholstvo

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena

                              Ако се пяви нуждата ти пръв ще разбереш. Сега стягам дисагите за София ;)
                              о, не съм се и надявал на толко бърз резултат
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Различавай “хубост” от харизма и сексапил. Един мъж може да е грозен и дяволски сексапилен и харизматичен.
                                Имах колега - нисък и привидно грацилен, но какъв хъс за работа и какъв магнетизъм и какво устойчиво поведение.

                                Даже парите не са толкова важен фактор, а мъжкият драйв, мотор, потенциал и зрялост. Говоря ти за създаване на семейство тук.
                                мани го, искаш ли да те запозная с един висок, никак неграцилен и без дори заченки на желание за работа.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X