IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

    Бе не става дума за това ! Става дума ,че ако е нормален мъж доста преди 35 ще е разбрал ,че има проблем и да , тогава да се изследва . Но да се изследваш просто ей така след 35г възраст е работа на хипохондрик комплексар .
    Е как да е разбрал ако е правил секс с презервативи или не е имал дълготрайна връзка?Все пак жената може да забременее само 2-3 дни в месеца и може един мъж да е спал с десетки жени и никоя да не е забременяла и пак да няма проблем ако са били краткотрайни връзки.Същевременно в такъв случай може и някои от жените да не са забременяли и заради проблеми с оплождането. Не виждам нищо срамно ако се направи подобно изследване и няма връзка с хипохондрия.По-добре ли е да се роди дете с увреждания ако има проблем?Това ще е някакъв ужас .
    Last edited by mirodes; 23.11.2022, 13:58.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Имам един познат, който беше активен спортист и на 20 години не можеше да има деца. Та подобни изследвания е редно да си направи всеки мъж,който ще става баща. Не е свързано с това дали някой знае как се правят деца,а с оплодителната му система. Може да е най-големият сваляч и е..ч и пак да има проблем с оплождането.
      Бе не става дума за това ! Става дума ,че ако е нормален мъж доста преди 35 ще е разбрал ,че има проблем и да , тогава да се изследва . Но да се изследваш просто ей така след 35г възраст е работа на хипохондрик комплексар .
      ПП Пример ще ти дам със себе си , искали сме дете , направили сме дете .При това няколко пъти . Кога и защо точно да се изследвам да 20-исе години ?
      Last edited by pa4anga; 23.11.2022, 13:52.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

        Какво да си направи след 35г? Освен спермограмата е хубаво да се епилира,ботоксира и някой да му обръсне задника ! До 35г ако не е разбрал как се правят деца , най добре да осъзнае ,че е джендър !
        Имам един познат, който беше активен спортист и на 20 години не можеше да има деца. Та подобни изследвания е редно да си направи всеки мъж,който ще става баща. Не е свързано с това дали някой знае как се правят деца,а с оплодителната му система. Може да е най-големият сваляч и е..ч и пак да има проблем с оплождането.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Мъжът може да стане баща и на 70 години, но всичко е много относително. Хубаво е един мъж като мине 35 години да си направи спермограма,изследване на спермотозоидите относно броят им,подвижността, оплодителната им способност.Но трябва това изследване да включва и ДНК фрагментация на спермотозоидите,щото понякога при обикновената спермограма всичко е наред, а се оказва, че има проблем с ДНК фрагментацията. Тия неща е добре да се знаят, та ако има проблем да се отстрани навреме.
          Какво да си направи след 35г? Освен спермограмата е хубаво да се епилира,ботоксира и някой да му обръсне задника ! До 35г ако не е разбрал как се правят деца , най добре да осъзнае ,че е джендър !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
            По времето на НРБ мъжете ставаха дядовци на 50 г. Обаче тези времена отминаха.

            И не трябва да робуваме на стари догми, Това е божа работа и когато се случи,


            Четох статии на 2-ма уролози, професори, жена и мъж, не са двойка.

            Мъжът казва, че възрастта един мъж да стане баща е от 20 до 50 г. (в тези граници), отбелязва също че поради големия стрес дори мъжете 30+ понякога не вдигат самолета, както е характерно за 60+.

            Вирусът Ковид19 също влияе отрицателно върху еректилните способности.

            А жената споделя, че мъжете много се притесняват когато са на преглед при нея, дори един от тях искал да се обърне с гръб към нея, докато говори.

            Обяснява още, че на всеки се случва да не го вдигне, но липсата на твърдост на фалоса означава, че човекът има някакви бактерии.


            Надявам се да съм бил полезен.
            Мъжът може да стане баща и на 70 години, но всичко е много относително. Хубаво е един мъж като мине 35 години да си направи спермограма,изследване на спермотозоидите относно броят им,подвижността, оплодителната им способност.Но трябва това изследване да включва и ДНК фрагментация на спермотозоидите,щото понякога при обикновената спермограма всичко е наред, а се оказва, че има проблем с ДНК фрагментацията. Тия неща е добре да се знаят, та ако има проблем да се отстрани навреме.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
              По времето на НРБ мъжете ставаха дядовци на 50 г. Обаче тези времена отминаха.

              И не трябва да робуваме на стари догми, Това е божа работа и когато се случи,


              Четох статии на 2-ма уролози, професори, жена и мъж, не са двойка.

              Мъжът казва, че възрастта един мъж да стане баща е от 20 до 50 г. (в тези граници), отбелязва също че поради големия стрес дори мъжете 30+ понякога не вдигат самолета, както е характерно за 60+.

              А жената споделя, че мъжете много се притесняват когато са на преглед при нея, дори един от тях искал да се обърне с гръб към нея, докато говори.

              Обяснява още, че на всеки се случва да не го вдигне, но липсата на твърдост на фалоса означава, че човекът има някакви бактерии.


              Надявам се да съм бил полезен.
              Продължавай обаче да се ограмотяваш. Потентност е едно, а плодовитост / фертилност друго и различно нещо.

              Общо взето липсва и сексуална и медицинска култура при някои форумци, но ти правилно си почнал да четеш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                Добре, минавам на следващата. 99,9% съм сигурен, че ще ти допадне. Искрено се надявам да разбираш езика, макар че според полезните изкопаеми всяка жена трябва да го владее
                https://m.youtube.com/watch?v=7ss-xmvLGFw

                Цецо, слушаш ли парчетата?
                Тази да - интелигентна музика. Мерси

                Коментар


                • По времето на НРБ мъжете ставаха дядовци на 50 г. Обаче тези времена отминаха.

                  И не трябва да робуваме на стари догми, Това е божа работа и когато се случи,


                  Четох статии на 2-ма уролози, професори, жена и мъж, не са двойка.

                  Мъжът казва, че възрастта един мъж да стане баща е от 20 до 50 г. (в тези граници), отбелязва също че поради големия стрес дори мъжете 30+ понякога не вдигат самолета, както е характерно за 60+.

                  Вирусът Ковид19 също влияе отрицателно върху еректилните способности.

                  А жената споделя, че мъжете много се притесняват когато са на преглед при нея, дори един от тях искал да се обърне с гръб към нея, докато говори.

                  Обяснява още, че на всеки се случва да не го вдигне, но липсата на твърдост на фалоса означава, че човекът има някакви бактерии.


                  Надявам се да съм бил полезен.
                  Last edited by Evgo; 23.11.2022, 13:04.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                    ....................

                    https://m.youtube.com/watch?v=7ss-xmvLGFw

                    Цецо, слушаш ли парчетата?
                    Не. Лайквам ти ги само от колегиалност. Но за нищо на света не ги слушам. Защото тук ми писаха, че само "хлапетата слушат песни" [1]. На 20 е трябвало да се размножа, а когато потомството стане на 20 от своя страна, да размножа и него. Понеже съм на 45 сега, от 5 години е трябвало вече да съм дядо. А както виждаш "дядовците ходят по екскурзии". Много ми се иска, да съм на висотата на обществените очаквания и да изпълня моралните норми и изискванията, но аз вече съм обиколил по-интересната за мен част на света. При това съм сглупил, както обикновено правя и съм обикалял земната шир, когато младите ми крака още са ме държали и очите ми са виждали отлично. Голяма грешка. Както обикновено при мен. Но както писах и вчера "Животът е всичко онова, което ни се случва, докато кроим планове за него". [2]. Така, че моля те, не ми задавай смешни въпроси, дали съм слушал парчетата. Ето виж и тук, няколко старци като мен са си купили билети само, за да освиркат изпълнителката. А тя даже отрони сълза милата и загуби глас:




                    [1]

                    Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                    Когато човек живее активно в настоящето, детайлите от миналото избледняват, и нямат голямо значение за него...

                    Колкото и приятни неща да са ти се случвали в миналото... тук и сега има по-големи предизвикателства... по-силни изживявания... по-големи удоволствия... по-щастливи мигове... Живота е хубав!

                    Хлапетата слушат песни...
                    Младите сменят памперси...
                    Тези, на средна възраст, помагат на младите...
                    Бабите и дядовците ходят по екскурзии...

                    Всеки е щастлив по своему... в рамките на ограниченията, които сам си е дефинирал!

                    Hakuna Matata!

                    [2]

                    Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
                    Животът е всичко онова, което ни се случва, докато кроим планове за него. Не ви ли озадачава, как хората отчаяно гребат в малката си лодка. Насред тъмнината. Докато си мислят, че се движат в някаква посока. Мислят си дори, че знаят къде отиват. А всъщност се лутат. Отгоре леко подухва вятър и ги праща на съвсем друго място. Вятърът обаче често задържа дъха си само, за да се наслади на емоциите ни. Оставяйки ни да стигнем там, където сме си мислели, че искаме да бъдем. Но само, за да се убедим, че искаме да избягаме на мига и никога повече да не се върнем там. Странна е съдбата. Още по-странни са онези, които си мислят, че са я хванали за шлифера. А когато се подхлъзнат виждат с тих ужас, че държат в ръката си мъгла. А колко хубаво звучи само. Аз имам план. Аз имам планове. За живота. За децата си. На 20 се женя. На 40 женя децата. На 60 умирам. Купувам акции само на дъно. Продавам акции само на връх. Но гадният живот си има негова адженда и не му пука за нашите жалки планове. Един яде телешки стекове и се пръсва от пиене, а друг се храни здравословно и спортува. Грешникът още изкупува греховете си тук в калта, а светецът вече е финиширал там в облаците. Виждал съм 30 годишни старци, както и 60 годишни младежи. Родната ми сестра е от планировчиците. Житейска състезателка. Винаги трябва да е първа. Във всичко. И си има план. Кое ще е първо и кое второ. Кое кога ще се случи и как ще стане. Не е щастлива. Защото не това е пътят.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Скандинавката е интересна. Италианосите не ме грабната но е субективно пренасищане от моя страна.
                      Добре, минавам на следващата. 99,9% съм сигурен, че ще ти допадне. Искрено се надявам да разбираш езика, макар че според полезните изкопаеми всяка жена трябва да го владее
                      https://m.youtube.com/watch?v=7ss-xmvLGFw

                      Цецо, слушаш ли парчетата?
                      Last edited by harpiata; 23.11.2022, 10:48.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Но ги помня, между шегите, които пускаш,
                        радвам се, че имаш добре развито чувство за хумор
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          На някои жени им се отдава. За съжаление моята жена не е сред тях.
                          Отдава или удава, ама да не издребняваме.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                            Благодаря.
                            Да видим как ще ти се отрази тази.
                            За мен е припева, а гласа на вокалистката ме праща буквално в друго измерение.
                            https://m.youtube.com/watch?v=uwqM2gXahDw

                            А тази буквално ме разтапя, защото наистина мисля само за нея и виждам само нея.
                            https://m.youtube.com/watch?v=w1f6o1HQBvg
                            Скандинавката е интересна. Италианосите не ме грабнаха, но е субективно пренасищане от моя страна.
                            Last edited by Arana; 23.11.2022, 15:59.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Пропущила съм ги тез ценни сведения, та ще си я ползвам по нашенските, хабитатски предназначения - за фъркане,
                              Съвсем на кратко, че да не се повтарям... "Метлата" всъщност е китка от билки за... хм, за фъркане. Проблема е, че взети перорално, предизвикват повръщане, та алтернативата е да се абсорбират през различна от стомашната лигавица...

                              Наздраве!
                              Тъй, тъй...
                              Наздраве!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                                Някъде бях обяснявал аз за метлата... Какво точно символизира и какъв ѝ е произхода.
                                Пропущила съм ги тез ценни сведения, та ще си я ползвам по нашенските, хабитатски предназначения - за фъркане, за предпазване на къщата от магии и против уроки.
                                Когато по-кльощавата 1/3-та беше бебе, редовно го урочасваха. Затова му миех очите с вода с гасени въглени или преминала през метлата над дръжката на входната врата.
                                Това бяха едни от първите сблъсъци на по-едрата 1/3-та с ритуалите ми. С разбиране се отнесе, не се наложи много да фуча.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X