IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

    Коментирали сме го назад в темата. На Евго не му се дават пари.
    Сумата за сурогации в чужбина е доста голяма - мин. 40 000 евро.

    Имам шанс, просто не търся както трябва. Имаше и пандемия.


    Откакто проклех Чаената чаша, която ми се подиграваше, вече не пише тук,

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

      Коментирали сме го назад в темата. На Евго не му се дават пари.
      Без пари при него едва ли ще стане.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        защото още има шанс да стане по нормалния начин, нито съм куц, нито съкат
        Никакви шансове нямаш. От такива като теб жените бягат и не се обръщат. Казвам ти, без да влагам и грам обида в думите си.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          А бе, човек! Щом си финансово осигурен, защо те си осигуриш сурогатна майка. В част от бившите републики на СССР това е законно.
          Наемаш си адвокат, плащаш си и след около година се оборудваш с наследник.
          Коментирали сме го назад в темата. На Евго не му се дават пари.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            А бе, човек! Щом си финансово осигурен, защо те си осигуриш сурогатна майка. В част от бившите републики на СССР това е законно.
            Наемаш си адвокат, плащаш си и след около година се оборудваш с наследник.
            Вярно, после ще трябва сам да се грижиш за него или нея, но това едва ли ще ти създава грижи. Като те чета, бая инерция си набрал.
            защото още има шанс да стане по нормалния начин, нито съм куц, нито съкат

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo

              Сложих по един лайк на последните 3 поста.

              Яне. самите жени днес не искат да раждат на 25 г.

              Тази година се молих на 3 жени, на 39-42 г. да им направя бебе и да го гледаме и да го осигуря.

              Нито една не се съгласи. И не са мадами, много мъже с голямо его няма да искат да спят с тях. И са почти безнадежден случай като се има предвид, че мъжът иска младичко и готина.

              Дори бях предложил правенето да не е по естествен път, предвид напредналата възраст на някой от тях.

              стига, бе!
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo

                Сложих по един лайк на последните 3 поста.

                Яне. самите жени днес не искат да раждат на 25 г.

                Тази година се молих на 3 жени, на 39-42 г. да им направя бебе и да го гледаме и да го осигуря.

                Нито една не се съгласи. И не са мадами, много мъже с голямо его няма да искат да спят с тях. И са почти безнадежден случай като се има предвид, че мъжът иска младичко и готина.

                Дори бях предложил правенето да не е по естествен път, предвид напредналата възраст на някой от тях.

                А бе, човек! Щом си финансово осигурен, защо те си осигуриш сурогатна майка. В част от бившите републики на СССР това е законно.
                Наемаш си адвокат, плащаш си и след около година се оборудваш с наследник.
                Вярно, после ще трябва сам да се грижиш за него или нея, но това едва ли ще ти създава грижи. Като те чета, бая инерция си набрал.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                  Войводо, няма да се плашиш за бат Цецко. Фолиевата киселина прави чудеса Иначе си прав. Но има и друго. Който е сменял памперси на 20 - 25, пак ще сменя на 45. Децата нямат милост към "младите" баби и дядовци. Който сменя памперси на 45, ще сменя после само своите Едно време са правили много деца. И са ги почвали от рано. И аз съм 1/4 войвода. Дядо ми е от Сандански. Повечето му братя и сестри са умрели още докато е бил малко дете. Болести, глад, мизерия и войни. Но той е бил корав и късметлия. И ето днес си има правнуци. Няколко канадчета и ирландчета. Другата братовчедка, която има неблагоразумието да не замине като мен, още няма деца. Братовчедите от другия ми дядо, обаче се размножиха тук. После се изпоразведоха. На тях баща им обаче е мазна номенклатура от прехода. Смениха се сто правителства, а той все си е на служба. Само сменя агенции и ведомства, но все оцелява. Построи къщи на братовчедите в Бояна. Още бяха на по 20 пикльовци. Бързо се ожениха. Нищо смислено не работят и до днес. Каквото и да са хващали не им е стигало да се изхранят. Номенклатурата ги изхранва и до днес. И двамата имат глоби за кражба на ток в къщите си в Бояна. Ако не ми бяха кръвни роднини щях да напиша... Какво да си кривя душата - боклуци. Децата им иначе са готини. То всички деца са години
                  Децата може да нямат милост, но на 45 не си като на 25 повярвай ми. Аз на 35 имах бебе, и беше много различно спрямо когато големите бяха бебета а аз на 25, за 45 как щеше да е не ми се мисли. Сега съм почти на 50 и е вече на 15, но ако бях на 70? Младостта не може да се замени с нищо, колкото и пари да имаш. Най-много да се обградиш с бавачки, но не е същото.
                  Аз не мога да разбера защо трябва да емигрираш за да имаш деца. Та ти имаш по-висок стандарт на живот от сестра ти в Канада, очевидно парите не са проблема. А това с номенклатурните боклуци също не е нещо ново или типично българско, много често наследниците на бързо забогатяли мошеници профукват всичко. То да можеш да ги възпиташ и да надградят след тебе си е по-важната част, то иначе и Манго може да прави деца.

                  Коментар


                  • Днес светът вече е с 8 милиарда жители. И все по-малък става процента на бялата раса.В нито една държава коефициентът на плодовитост сред белите европейци и потомците им по света не е над 2,1 колкото е необходимо, за да се увеличава населението. Така че всички европейски народи намаляват,а най-бързо намаляват българите. На печелившите честито.Бъдещето е на Бонго от Конго и Ахмед от Афганистан.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

                      Пич, не си прави илюзии. Едно е пето дете на 40 и кусур, съвсем друго първо. Ако въобще все още имате някакъв шанс, можете отсега да спрете да се пазите. Много малка е вероятността да забременее, евентуално след години, така че не виждам какво има да го мислите. Или си въобразявате че на 50 е като да си на 30? Не забравяй че едно е да имаш тийн на 45, съвсем друго на 65.
                      Войводо, няма да се плашиш за бат Цецко. Фолиевата киселина прави чудеса Иначе си прав. Но има и друго. Който е сменял памперси на 20 - 25, пак ще сменя на 45. Децата нямат милост към "младите" баби и дядовци. Който сменя памперси на 45, ще сменя после само своите Едно време са правили много деца. И са ги почвали от рано. И аз съм 1/4 войвода. Дядо ми е от Сандански. Повечето му братя и сестри са умрели още докато е бил малко дете. Болести, глад, мизерия и войни. Но той е бил корав и късметлия. И ето днес си има правнуци. Няколко канадчета и ирландчета. Другата братовчедка, която има неблагоразумието да не замине като мен, още няма деца. Братовчедите от другия ми дядо, обаче се размножиха тук. После се изпоразведоха. На тях баща им обаче е мазна номенклатура от прехода. Смениха се сто правителства, а той все си е на служба. Само сменя агенции и ведомства, но все оцелява. Построи къщи на братовчедите в Бояна. Още бяха на по 20 пикльовци. Бързо се ожениха. Нищо смислено не работят и до днес. Каквото и да са хващали не им е стигало да се изхранят. Номенклатурата ги изхранва и до днес. И двамата имат глоби за кражба на ток в къщите си в Бояна. Ако не ми бяха кръвни роднини щях да напиша... Какво да си кривя душата - боклуци. Децата им иначе са готини. То всички деца са години

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
                        Ето, че никога не е късно
                        Пич, не си прави илюзии. Едно е пето дете на 40 и кусур, съвсем друго първо. Ако въобще все още имате някакъв шанс, можете отсега да спрете да се пазите. Много малка е вероятността да забременее, евентуално след години, така че не виждам какво има да го мислите. Или си въобразявате че на 50 е като да си на 30? Не забравяй че едно е да имаш тийн на 45, съвсем друго на 65.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                          Усещам на къде биеш ама в моята история няма грам измислица пък било и художествена.
                          е, в моята имаше
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            полаксчо, нищо ли не си чувал в годините преди студенството за "художествена измислица"
                            Усещам на къде биеш ама в моята история няма грам измислица пък било и художествена.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                              Нищо не си разбрал.
                              Правилно е да се каже: "от обяви във вестника"
                              полаксчо, нищо ли не си чувал в годините преди студенството за "художествена измислица"
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                какви гсм, бе евго
                                полаксчо с обяви във вестника ги е търсил момите
                                Нищо не си разбрал.
                                Правилно е да се каже: "от обяви във вестника"

                                Коментар

                                Working...
                                X