IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Хммм, не е точно така. Синът ми и съпругът ми са почти на еднаква височина, но са с близо 50 кг разлика в личното тегло. Затова, когато споменавам сина си /не винаги/, го наричам по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието. Пълноправните сме трима, имаме и един непълноправен член.
    Наздраве!
    Дебелото псе още е с Вас. Живи и здрави !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Ами ти всеки път като говориш за мъжа си го наричаш"По-едрата част от семейството ".Значи за теб е много важно това ,че мъжът ти е едър.Аз лично никога не съм наричал жена ми "По-дребната част от семейството ",щото изобщо не ми пука затова.Със сигурност не съм се оженил за нея,щото е дребна. Ама жените предпочитат по-едри от тях мъже.
      Хммм, не е точно така. Синът ми и съпругът ми са почти на еднаква височина, но са с близо 50 кг разлика в личното тегло. Затова, когато споменавам сина си /не винаги/, го наричам по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието. Пълноправните сме трима, имаме и един непълноправен член.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Обаче е упорит. Още малко като го почета и съвсем ще си променя желанията.
        Наздраве!
        Ами ти всеки път като говориш за мъжа си го наричаш"По-едрата част от семейството ".Значи за теб е много важно това ,че мъжът ти е едър.Аз лично никога не съм наричал жена ми "По-дребната част от семейството ",щото изобщо не ми пука затова.Със сигурност не съм се оженил за нея,щото е дребна. Ама жените предпочитат по-едри от тях мъже.
        Last edited by mirodes; 05.11.2022, 17:09.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение


          Защото се опитваш да обясняваш на женската половина какво искаме и когато напишем ,че не си прав се обиждаш
          Обаче е упорит. Още малко като го почета и съвсем ще си променя желанията.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение


            Защото се опитваш да обясняваш на женската половина какво искаме и когато напишем ,че не си прав се обиждаш
            А ВИЕ знаете ли какво искате. Или то се сменя на всеки час?
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение


              Защото се опитваш да обясняваш на женската половина какво искаме и когато напишем ,че не си прав се обиждаш
              На женската част от форума не се обиждам. Ценя прекалено много жените,та да им се обиждам. Дори и да са прехвърчали искри с някоя жена, то е било за момента и там си е останало, тъй като не съм злопаметен.
              Но има двама комплексари в тая тема ,които използват всеки повод да се заяждат.Те си знаят кои са, затова им казвам Fuck off.
              А към жените във форума
              Между другото днес водих на кино децата си на филма "Безсмъртният и красавицата".Безсмъртният беше злодей, който отвлече красавицата по поръчка на краля.И в крайна сметка красавицата се влюби в злодея. Подобен сюжет на"Красавицата и звярът".Та и в живота често красавиците се влюбват в злодеи.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                На хората с твърди и устойчиви убеждения, изобщо не им дреме какво пишете. Те са наясно, какво искате.
                Дървени глави много в България хахаха

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение


                  Защото се опитваш да обясняваш на женската половина какво искаме и когато напишем ,че не си прав се обиждаш
                  На хората с твърди и устойчиви убеждения, изобщо не им дреме какво пишете. Те са наясно, какво искате.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    То в тая тема конструктивен диалог не може да се води. Като напиша истината какво искат жените ме обявяват за човек със средновековни разбирания.За да се поддържа активността в темата трябва някой измислен герой като бай Стамен да предизвика интерес.

                    Защото се опитваш да обясняваш на женската половина какво искаме и когато напишем ,че не си прав се обиждаш

                    Коментар


                    • Баба Шер на 76 години си е хванала гадже с 40 години по-млад. Любовта няма граници.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        И аз това си мислех днес.

                        Само подигравки, хващат се за една дума, забавляват се ......... прости и елементарни хора.
                        Е, не можем всички да сме сложни, многофункционални и със стройна душевна организация като теб.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          То в тая тема конструктивен диалог не може да се води. Като напиша истината какво искат жените ме обявяват за човек със средновековни разбирания.За да се поддържа активността в темата трябва някой измислен герой като бай Стамен да предизвика интерес.
                          И аз това си мислех днес.

                          Само подигравки, хващат се за една дума, забавляват се ......... прости и елементарни хора.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Бай Стамен, Космонавта, Репрезентативния и една жена Кристина бяха фейк профили, пишеха измислени неща, като по книга, за да се харесат на аудиторията. Много украсени, напудрени, но нереални.
                            То в тая тема конструктивен диалог не може да се води. Като напиша истината какво искат жените ме обявяват за човек със средновековни разбирания.За да се поддържа активността в темата трябва някой измислен герой като бай Стамен да предизвика интерес.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                              Не знам дали Стамен Тракториста и Космонавта са един и същ човек, ама тоя Стамен беше голям образ. Имал жена и две любовници, с които живеел заедно, а и казваше, че постоянно им кръшкал. Звучи невероятно, но гледах предаване в Ютуб за един руснак с 4 жени,от които имаше 15 деца. И четирите бяха красиви,две работеха,другите две гледаха децата,а тоя въртеше синджира и разпределяше семейните финанси от социалните помощи за децата и заплатите на двете жени.Така че нищо в тая област няма да ме учуди.
                              Бай Стамен, Космонавта, Репрезентативния и една жена Кристина бяха фейк профили, пишеха измислени неща, като по книга, за да се харесат на аудиторията. Много украсени, напудрени, но нереални.

                              Коментар


                              • След корабокрушение, на самотен остров оцелели 30 моряци и една жена. Минали 6 месеца и жената си казала "Стига толкова извращения" и се самоубила. Минали още 6 месеца и морящите си казали "Стига толкова извращения" и я заровили. Минали още 6 месеца и морящите си казали "Стига толкова извращения" и я изровили.

                                Коментар

                                Working...
                                X