IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    Ба си щях да падна от коня!!!!Селенка не така брутално някои все пак четем тези писания сутрин...И кво ти се падна метод на възловите потенциали или на контурните токове теорема на Тевенен или преходни процеси...Все пак се надявам да не си учила трифазни вериги и теория на полето...Изчисляваш ли вече магнитните вериги???Вече може да смяташ ел вериги с комплексни числа....Ба си не жена а вече колежка...С тебе мое си думаме за постоянно токови и променливотокови вериги кондензатори индуктивности капацитет импеданс проводимост...а не за жени...мани мани направо мое дръпнеш шалтера да бъдеш жестока като запреш тока

    Последното, с дърпането на шалтера ме заинтригува особено много! Има ли статистически данни, по кое време денЯ - се прави най-често, при което се и възприема най-добре от двете страни (от "дърпания", но и от "дърпащият" - за шалтера си говорим, де...,
    ​​​​​много груби термини (дърпащ/дърпан, но очевАдно, наложили се в професионалния жаргон...)...

    ​​​​​​​Мисля и аз да завърша една студия за силни и слаби токове..., защото професионалната лексика и начин на двусмислено изразяване иви ме се нрави особено много...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
      Добро утро,

      тъй като темата е за девойки, да ви разкажа за плановете на братовчед ми (той е 30+).

      Аз съм ви споделял как обича да се забавлява с ромейки, поради липсата на други жени в неговия регион и че били много весели и си знаели работата,
      И не чакали да ги подканяш. Но били мързеливи и не ставали за съпруга.

      Той си има апартамент в Севлиево, който отдава под наем, но смята да си го ползва сам. Да си намери работа в един от Севлиевските заводи и дано там срешне някоя девойка. От еснафско семейство, възпитана по старите правила, за предпочитане да не е имала мъж и деца. И да се вземат.

      Обаче ми се струва, че няма да може да намери такъв "идеален образ". Девойките в Севлиево като завършат средно и постъпят по заводите, се женят рано на 25-30г, а не над 35 г. Отделно са хитри хитри, ходят и по чужбина и по големите градове.


      Поздрави


      Свестни жени има навсякъде.Просто трябва да търси и ако не попадне на подходяща, да не се отказва.И най-вече да подхожда със самоувереност в срещите с жени.
      И с циганки по-добре да не се занимава,щото като нищо от апартамента му може да бъде извършена кражба или да дойдат някакви цигани да го изнудват.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


        Защото съм си патил от хитри лисици.

        Евго няма жена не лисица. Па то и ако не е такава за кво ти е. Вземи си плюжено мече да го мачкаш или силиконова кукла. Трябва да бъдеш ловец и да си снисходителен към една лисица
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

          Че разведените да не ги е газил влак?

          Хитри, какво е хитри?
          Ако си правят свои светки, това е нормално и може да е въпрос на договарящите се страни.

          Пък и мъжете си имат акъл, какво толкова те е страх от така наречената от теб хитрост на жените?

          Защото съм си патил от хитри лисици.

          Коментар


          • На 31 съм и продължавам да нямам идея какво искат жените.
            Аз искам добро, скромно и мило момиче, без претенции за голяма красавица и топ фигура, с която да създадем семейство.
            Търсенето продължава десета година.
            Притеснен съм дали ще имам деца въобще и дали няма да стана баща на 50.
            От друга страна нещата при нежния пол са абсурдни - яко претенции, емоции, ревности, свалките приличат на изброяване на чек-лист...

            Не знам, понякога се питам всички жени ли са луди или просто хормоните наистина избиват доста често и затова поведението им е необяснимо...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
              Да си намери работа в един от Севлиевските заводи и дано там срешне някоя девойка.

              Девойките в Севлиево като завършат средно и постъпят по заводите, се женят рано на 25-30г, а не над 35 г. Отделно са хитри хитри, ходят и по чужбина и по големите градове.
              Че разведените да не ги е газил влак?

              Хитри, какво е хитри?
              Ако си правят свои светки, това е нормално и може да е въпрос на договарящите се страни.

              Пък и мъжете си имат акъл, какво толкова те е страх от така наречената от теб хитрост на жените?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                Най полезното нещо на дистанционното обучение. Колко неща научават старите ученици
                Направо май единствената полза от тая вирусна история. И то в най-важния момент. Днес след малко имаме физика и айде - свърши годината. Даже на кафе вече може да се излезе - абе живот ме чака

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Не бе, изкласявам с един ученик . Закон на Ом, формулки за напрежение и т.н. Ако ни скъсат до теб ще допра .
                  Най полезното нещо на дистанционното обучение. Колко неща научават старите ученици
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Братовчед ти първо ще трябва леля ти и вуйчо ти да му запрат кинтата...Сега се забавлява с циганки а после искал свястна мома от заможен род.Ха ха ха ха по вероятно е да му се случи да забремени някоя циганка и после циганите да му вземат къщата...Ба си извратените хора ба си измамниците.....Да вършиш подобни простотии и да очакваш добър живот....Язък за леля ти и вуйчото
                    Леля ми и мъжът и са супер икономични, едни от най-икономичните хора, които познавам.
                    То за това синът им е малко развей прах и не може да държи пари, Няма депозит, а иначе работи и изкарва. Има няколко малки бизнеса (пчели, ракия, кара дървен материал, има и работа, работил е лятото и в чужбина). Кара старо BMW, на 14 г..

                    А на мен ми е казал.......да намеря някоя разкрепостена студентка (от платените) и да отида при нея, да се почувствам мъж,

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                      Ба си щях да падна от коня!!!!Селенка не така брутално някои все пак четем тези писания сутрин...И кво ти се падна метод на възловите потенциали или на контурните токове теорема на Тевенен или преходни процеси...Все пак се надявам да не си учила трифазни вериги и теория на полето...Изчисляваш ли вече магнитните вериги???Вече може да смяташ ел вериги с комплексни числа....Ба си не жена а вече колежка...С тебе мое си думаме за постоянно токови и променливотокови вериги кондензатори индуктивности капацитет импеданс проводимост...а не за жени...мани мани направо мое дръпнеш шалтера да бъдеш жестока като запреш тока
                      Не бе, изкласявам с един ученик . Закон на Ом, формулки за напрежение и т.н. Ако ни скъсат до теб ще допра .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                        Добро утро,

                        тъй като темата е за девойки, да ви разкажа за плановете на братовчед ми (той е 30+).

                        Аз съм ви споделял как обича да се забавлява с ромейки, поради липсата на други жени в неговия регион и че били много весели и си знаели работата,
                        И не чакали да ги подканяш. Но били мързеливи и не ставали за съпруга.

                        Той си има апартамент в Севлиево, който отдава под наем, но смята да си го ползва сам. Да си намери работа в един от Севлиевските заводи и дано там срешне някоя девойка. От еснафско семейство, възпитана по старите правила, за предпочитане да не е имала мъж и деца. И да се вземат.

                        Обаче ми се струва, че няма да може да намери такъв "идеален образ". Девойките в Севлиево като завършат средно и постъпят по заводите, се женят рано на 25-30г, а не над 35 г. Отделно са хитри хитри, ходят и по чужбина и по големите градове.


                        Поздрави


                        Братовчед ти първо ще трябва леля ти и вуйчо ти да му запрат кинтата...Сега се забавлява с циганки а после искал свястна мома от заможен род.Ха ха ха ха по вероятно е да му се случи да забремени някоя циганка и после циганите да му вземат къщата...Ба си извратените хора ба си измамниците.....Да вършиш подобни простотии и да очакваш добър живот....Язък за леля ти и вуйчото

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Какъв друг съвет би му дала?
                          Никакъв. Всеки си има съдба Евго. Нещата понякога и сами се нареждат

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena

                            Тъй тъй, аз съм от стааар севлиевски род . Умни хора. Да бърза твоя познат
                            Какъв друг съвет би му дала?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Мани ти торсионните генератори. Аз досега имах изпит по електротехника. Ей, ще пукна
                              Ба си щях да падна от коня!!!!Селенка не така брутално някои все пак четем тези писания сутрин...И кво ти се падна метод на възловите потенциали или на контурните токове теорема на Тевенен или преходни процеси...Все пак се надявам да не си учила трифазни вериги и теория на полето...Изчисляваш ли вече магнитните вериги???Вече може да смяташ ел вериги с комплексни числа....Ба си не жена а вече колежка...С тебе мое си думаме за постоянно токови и променливотокови вериги кондензатори индуктивности капацитет импеданс проводимост...а не за жени...мани мани направо мое дръпнеш шалтера да бъдеш жестока като запреш тока
                              Last edited by power grid; 03.06.2020, 09:51.

                              Коментар


                              • Добро утро,

                                тъй като темата е за девойки, да ви разкажа за плановете на братовчед ми (той е 30+).

                                Аз съм ви споделял как обича да се забавлява с ромейки, поради липсата на други жени в неговия регион и че били много весели и си знаели работата,
                                И не чакали да ги подканяш. Но били мързеливи и не ставали за съпруга.

                                Той си има апартамент в Севлиево, който отдава под наем, но смята да си го ползва сам. Да си намери работа в един от Севлиевските заводи и дано там срешне някоя девойка. От еснафско семейство, възпитана по старите правила, за предпочитане да не е имала мъж и деца. И да се вземат.

                                Обаче ми се струва, че няма да може да намери такъв "идеален образ". Девойките в Севлиево като завършат средно и постъпят по заводите, се женят рано на 25-30г, а не над 35 г. Отделно са хитри хитри, ходят и по чужбина и по големите градове.


                                Поздрави



                                Коментар

                                Working...
                                X