IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Има и готини охранители - просто не са учили и само това могат да работят,
    Евго, много трябва да внимаваш. Почти почваш да се превръщаш в защитник на дамите.

    С инфото за охранителите подхранваш интереса към тях, а както знаем - на дамите малко им трябва. Вече почват да им текат слюнки... Лобираш - директно за дамския състав, като ги уверяваш, че може да докопат дори "готини охранители"?!? Отваряш им очите, грижиш се за тях и техните възможности.

    Бих казал, че сам се прострелваш в крака.

    .....

    И си много прав! Какво като "просто не са учили"? Нямат магистратури, но се говори, че "готините охранители" прилагали най-добър захват, когато завличат жената (или мъжа) в пещерата. Това е причината - тя/той да се овлажнят (подмокрят) най-качествено за следващите действия (движения)...


    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Да ти имам развинтената с/м фантазия.
      Ами ти я имаш, ама никога няма да я признаеш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Мечо-по принцип си прав и охранители стават хора, които наистина не стават за нищо друго (90 процента от тях са кандидатствали за служба в силовите структури,но са се провалили на приемните изпити).Само че разискваме какво искат жените, а за тях някой охранител на дискотека изобщо не е лош избор-яки мускулести момчета,с властно държане,които не третират жените като джентълмени.Достатъчни условия, за да се подмокрят жените.Когато се касае до избор на мъж жената търси безпардонният дивак,който я хваща за косата,завлича я в пещерата ,прави див секс с нея и я третира като робиня.Единствено в такива случаи жените са напълно щастливи. Статус,финансови възможности,облекло,външен вид са второстепенни за жените.
        Да ти имам развинтената с/м фантазия.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

          Тука оставям Ендер-а да каже на какво се дължи масовото, необосновано високо самочувствие на фуражките. И на мен ми е правило впечатление как слизат полицаи от патрулките...президента не слиза така от С-класата на НСОто

          Относно пукането, зависи в каква насока си решил да "се мериш" с някого. В твоя случай не са пари и имоти, но със сигурност има неща за които ти пука, и ако жена ти напипа мазола, че еди-кой си бил по-по - ще подскочиш. Всички сме така, не бой се
          Ами като си рискуваш здравето и живота професионално и знаеш,че всеки ден може да ти е последен, естествено, че ще имаш самочувствие.Щото тия дейности със страх няма как да се вършат.
          И какво разбираш под необосновано самочувствие?На кой трябва да е обосновано?Критериите ти за успех в живота може да се различават от тези на другите хора. Какво ако някой е по-богат от мен да му се кланям ли?И като ме обижда да му мълча ли?Е няма как да стане. Изобщо не ми пука кой колко пари има,а го преценявам по това какъв човек е.
          А че жените са способни да вбесят мъжа с глупости е вън от съмнение.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Чисто математически алфата на компанията е привилегирован пред останалите, затова е алфа. Което означава, че в йерархията стои над определен % от мъжете. Това е видно и отстрани, прибавяйки още потенциални кандидатки.

            Гледам си приравнил охраните с големите спортисти. Не знаех, че още има хора които считат утайката за алфа образи.
            Има и готини охранители - просто не са учили и само това могат да работят,

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              От твоя гледна точка може и да е така. Ама не всички мъже се депресират от това, че има по-богати и успели от тях. Имам един приятел военен с малко над 2000 лв заплата.Тоя пич не е някакъв ръководен фактор в армията (офицер е,не старшина,но не заема висока длъжност)и мога да ти кажа, че самочувствието му е по-високо от Еверест. Жените му се лепят и постоянно си сменя любовниците, жена му също е много красива и въпреки, че вече е на 50 години постоянно се поддържа във форма само и само да му се хареса.
              Да допълня ,че не е и висок(точно моята височина и структура има,даже понякога са ни бъркали),няма пари,няма статус в обществото, ама изобщо не му пука и си отговаря на определението алфа мъжкар.Тренира във фитнеса,доста е як и е специалист по оръжията като ходи по състезания в цял свят по стрелба.
              На мен също не ми пука кой колко пари има, коли ,имоти и така нататък .Гледам си единствено мен ,така че може да си сигурен, че дори и покрай мен да са само милиардери самочувствието ми няма да се накърни и на милиметър.
              Тука оставям Ендер-а да каже на какво се дължи масовото, необосновано високо самочувствие на фуражките. И на мен ми е правило впечатление как слизат полицаи от патрулките...президента не слиза така от С-класата на НСОто

              Относно пукането, зависи в каква насока си решил да "се мериш" с някого. В твоя случай не са пари и имоти, но със сигурност има неща за които ти пука, и ако жена ти напипа мазола, че еди-кой си бил по-по - ще подскочиш. Всички сме така, не бой се

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Бате, Ратко ти с какво привличаш жените?Имаш ли си твои трикове?
                абсолютно с нищо не ги привличам, мирко.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                  Бъркаш комплексарщината с властта. Говорим за хора със смешни доходи, които работата им е да гледат как се забавляват останалите - всеки ден! Колкото и здрава психика да имат, няма как да устоят във времето, гледайки как хората харчат месечния им доход за една вечер. И ти очакваш от такъв индивид да е алфа и властен? Единственото което може да изиграе е комична постановка. Което ме навежда на мисълта, че много се влияеш от филмите напоследък.
                  От твоя гледна точка може и да е така. Ама не всички мъже се депресират от това, че има по-богати и успели от тях. Имам един приятел военен с малко над 2000 лв заплата.Тоя пич не е някакъв ръководен фактор в армията (офицер е,не старшина,но не заема висока длъжност)и мога да ти кажа, че самочувствието му е по-високо от Еверест. Жените му се лепят и постоянно си сменя любовниците, жена му също е много красива и въпреки, че вече е на 50 години постоянно се поддържа във форма само и само да му се хареса.
                  Да допълня ,че не е и висок(точно моята височина и структура има,даже понякога са ни бъркали),няма пари,няма статус в обществото, ама изобщо не му пука и си отговаря на определението алфа мъжкар.Тренира във фитнеса,доста е як и е специалист по оръжията като ходи по състезания в цял свят по стрелба.
                  На мен също не ми пука кой колко пари има, коли ,имоти и така нататък .Гледам си единствено мен ,така че може да си сигурен, че дори и покрай мен да са само милиардери самочувствието ми няма да се накърни и на милиметър.
                  Last edited by mirodes; 25.07.2023, 19:44.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Мечо-по принцип си прав и охранители стават хора, които наистина не стават за нищо друго (90 процента от тях са кандидатствали за служба в силовите структури,но са се провалили на приемните изпити).Само че разискваме какво искат жените, а за тях някой охранител на дискотека изобщо не е лош избор-яки мускулести момчета,с властно държане,които не третират жените като джентълмени.Достатъчни условия, за да се подмокрят жените.Когато се касае до избор на мъж жената търси безпардонният дивак,който я хваща за косата,завлича я в пещерата ,прави див секс с нея и я третира като робиня.Единствено в такива случаи жените са напълно щастливи. Статус,финансови възможности,облекло,външен вид са второстепенни за жените.
                    Бъркаш комплексарщината с властта. Говорим за хора със смешни доходи, които работата им е да гледат как се забавляват останалите - всеки ден! Колкото и здрава психика да имат, няма как да устоят във времето, гледайки как хората харчат месечния им доход за една вечер. И ти очакваш от такъв индивид да е алфа и властен? Единственото което може да изиграе е комична постановка. Което ме навежда на мисълта, че много се влияеш от филмите напоследък.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                      Чисто математически алфата на компанията е привилегирован пред останалите, затова е алфа. Което означава, че в йерархията стои над определен % от мъжете. Това е видно и отстрани, прибавяйки още потенциални кандидатки.

                      Гледам си приравнил охраните с големите спортисти. Не знаех, че още има хора които считат утайката за алфа образи.
                      Мечо-по принцип си прав и охранители стават хора, които наистина не стават за нищо друго (90 процента от тях са кандидатствали за служба в силовите структури,но са се провалили на приемните изпити).Само че разискваме какво искат жените, а за тях някой охранител на дискотека изобщо не е лош избор-яки мускулести момчета,с властно държане,които не третират жените като джентълмени.Достатъчни условия, за да се подмокрят жените.Когато се касае до избор на мъж жената търси безпардонният дивак,който я хваща за косата,завлича я в пещерата ,прави див секс с нея и я третира като робиня.Единствено в такива случаи жените са напълно щастливи. Статус,финансови възможности,облекло,външен вид са второстепенни за жените.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                        Здравейте,

                        виждам, че тече интересна дискусия.


                        По мои наблюдения семейните "млади" двойки не канят много двойки вкъщи или почти не канят гости у дома. Това че мъжът е алфа в една компания няма кой знае каква тежест за жената, освен ако не е охранител или голям спортист. И всички го гледат и му се възхищават.

                        Една връзка може да се основава на различни неща - взаимно харесване и причливане, уважение при 3-тата възраст, меркантилен интерес и пари и т.н. Имам една позната на 30+, която смени първия си мъж (от когото има дете) с втори. И двамата й мъже са готини, не знам точно защо го смени, но вторият искарва добри пари. Първият дори е по-културен и по-образован.

                        Но женската логика е ирационална и жените много не харесват мъже от типа the best student in the class.
                        Чисто математически алфата на компанията е привилегирован пред останалите, затова е алфа. Което означава, че в йерархията стои над определен % от мъжете. Това е видно и отстрани, прибавяйки още потенциални кандидатки.

                        Гледам си приравнил охраните с големите спортисти. Не знаех, че още има хора които считат утайката за алфа образи.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Бате, Ратко ти с какво привличаш жените?Имаш ли си твои трикове?
                          На ратко само чувството за хумор е достатъчно оръжие за затапка и на най-суровата алфа

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            да!
                            Бате, Ратко ти с какво привличаш жените?Имаш ли си твои трикове?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                              Евго, продължаваш да напъхваш хората в много тесни калъпи. Няма никакъв проблем да си едновременно интелектуалец, говедо, да изкарваш прилични пари и да си простак. Някой от нещата ще работят при едни жени, други при други, а в комбинация могат едновременно и да привличат, и да отблъскват една и съща.
                              да!
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                                Здравейте,

                                виждам, че тече интересна дискусия.


                                По мои наблюдения семейните "млади" двойки не канят много двойки вкъщи или почти не канят гости у дома. Това че мъжът е алфа в една компания няма кой знае каква тежест за жената, освен ако не е охранител или голям спортист. И всички го гледат и му се възхищават.

                                Една връзка може да се основава на различни неща - взаимно харесване и причливане, уважение при 3-тата възраст, меркантилен интерес и пари и т.н. Имам една позната на 30+, която смени първия си мъж (от когото има дете) с втори. И двамата й мъже са готини, не знам точно защо го смени, но вторият искарва добри пари. Първият дори е по-културен и по-образован.

                                Но женската логика е ирационална и жените много не харесват мъже от типа the best student in the class.

                                Логично развита теза!

                                Все пак, не приемам, че ирационалността в логиката на някои дами може да бъде заменена с ирационалното поведение на някои групи мъже, пък били те дори и млади мачо, или алфа-мъжкари...

                                Коментар

                                Working...
                                X