IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Няколко пъти го циклихме след като поотрасна, но ... следите остават
    Наздраве!
    Възпитанието е насилие и граници ! В къщи не е навън ! :P
    ПП Под насилие нямам в предвид да му изкривиш кокалите !
    ПП В момента работя по въпроса ,че холът не е детската им стая и свободата върви под ръка с отговорности !
    ПП Разбира се за да възпитаваме децата трябва да възпитаваме и себе си !
    Last edited by pa4anga; 27.11.2022, 13:40.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

      Ох, ако знаеш какво става с паркета когато се подгонят с ролери ще ти стане лошо хахаха
      Наздраве и на теб !!!
      Няколко пъти го циклихме след като поотрасна, но ... следите остават
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

        Ох, ако знаеш какво става с паркета когато се подгонят с ролери ще ти стане лошо хахаха
        Наздраве и на теб !!!
        Или с бялата стена, когато имитират роналдо в хола. Тъкмо я боядисах и …. Вече не личи ….

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Нали и преди съм ти писала, че само доброто ми възпитание и средата, в която съм израсла ме възпират да изкажа мнението си за теб. Знам, че не всеки е имал щастието да попадне на такива родители и приятели, та затова не съм твърде критична.
          Ама, все пак внимавай с коментарите, щото както се правя на неграмотна и ниско образована , мога да се забравя и по инерция да напиша на кое стъпало от човешката еволюция си се спрял.
          Наздраве!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            на кое стъпало от човешката еволюция си се спрял.
            Смехът при мен продължава.....човешката еволюция...
            Имай малко милост, моля те, ще си изразходвам слъзния запас.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Мен има предвид. Аз съм фен на зелените камъчета, ама смарагди. Не тюркоази.
              Наздраве!
              Ще различи този смарагди от тюркоази колкото аз различавам кадилак елдорадо от който и да е кабриолет

              Най-смешното е, че едно “камъче” може да струва колкото 20 кабриолета, ама за него са “дрънкулки”.

              Обсолетен модел мъж, кво да се прави …
              Last edited by Arana; 26.11.2022, 00:09.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Не искам нито коте, нито куче да ми съсипва апартамента.

                Аз си имам хобита и занимания.
                Това е интересно, не си споменавал....би ли споделил.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Ти също си на доста семпло ниво като Пачангата, с твоите глупости за по-едрата, по-дребната....част от семейството.
                  Ти си на най "високото" ниво Евгич ! Дерзай ! А междудругото не бъди такъв цербер ,сръндза и пресметлив сухар, давай за да получиш ,това по повод жените . Която не е за тебе просто ще се задави с даденото/разбира се ако не си бунак/ !
                  ПП И чисовника тиктака , рискуваш просто да останеш дърт цербер, скръндза и пресметлив сухар .
                  Last edited by pa4anga; 25.11.2022, 23:45.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Ти също си на доста семпло ниво като Пачангата, с твоите глупости за по-едрата, по-дребната....част от семейството.
                    Нали и преди съм ти писала, че само доброто ми възпитание и средата, в която съм израсла ме възпират да изкажа мнението си за теб. Знам, че не всеки е имал щастието да попадне на такива родители и приятели, та затова не съм твърде критична.
                    Ама, все пак внимавай с коментарите, щото както се правя на неграмотна и ниско образована , мога да се забравя и по инерция да напиша на кое стъпало от човешката еволюция си се спрял.
                    Наздраве!
                    Last edited by tnm; 25.11.2022, 23:34.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Смея се с глас, Леонардо да Свинчи...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Настоящото ми куче е голям дзвер - разби кочинката за няколко месеца. Но такива поразии, каквито правеше сина ми и племенницата ми ... Добитъкът може само да им духа прахоляка.
                        Единият тренираше хвърляне на нож във входната ни дъбова врата, която струваше майка си и баща си, а другата го раздаваше Леонардо да Свинчи . Един ден я изтървах за кратко от поглед и целия коридор беше изрисуван като панорамен фототапет от 80 години на миналия век.
                        Наздраве!
                        Ох, ако знаеш какво става с паркета когато се подгонят с ролери ще ти стане лошо хахаха
                        Наздраве и на теб !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                          Не смея да му кажа ,че кучетата и котките са ангелчета пред децата Винаги съм живяла с куче ,котка и папагали и досега белите в къщи всичките са направени от децата не от животните
                          Настоящото ми куче е голям дзвер - разби кочинката за няколко месеца. Но такива поразии, каквито правеше сина ми и племенницата ми ... Добитъкът може само да им духа прахоляка.
                          Единият тренираше хвърляне на нож във входната ни дъбова врата, която струваше майка си и баща си, а другата го раздаваше Леонардо да Свинчи . Един ден я изтървах за кратко от поглед и целия коридор беше изрисуван като панорамен фототапет от 80 години на миналия век.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Ти също си на доста семпло ниво като Пачангата, с твоите глупости за по-едрата, по-дребната....част от семейството.
                            И това казано от.....празната част на "семейството" от един

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              То, и дете май не ти трябва. Директно ще ти разсипе бърлогата, ако се случи някое диване. Гипсовата шпакловка е идеално "платно" за рисунки с маркери, дъбовата врата е точното място да си пробва уменията за хвърляне на нож, а стъкларията издава невероятен звук като падне на теракота.
                              И това е само в началото.
                              Наздраве!
                              Ти също си на доста семпло ниво като Пачангата, с твоите глупости за по-едрата, по-дребната....част от семейството.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                То, и дете май не ти трябва. Директно ще ти разсипе бърлогата, ако се случи някое диване. Гипсовата шпакловка е идеално "платно" за рисунки с маркери, дъбовата врата е точното място да си пробва уменията за хвърляне на нож, а стъкларията издава невероятен звук като падне на теракота.
                                И това е само в началото.
                                Наздраве!
                                Не смея да му кажа ,че кучетата и котките са ангелчета пред децата Винаги съм живяла с куче ,котка и папагали и досега белите в къщи всичките са направени от децата не от животните

                                Коментар

                                Working...
                                X