IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
    Бай стамен още от обяд се е подхванал с алкохола и опиатите. Не знам какво взима ама явно е някакъв нов материал.
    Няма никакво значение какво ще напише бай Стамен оттук нататък.Той вече се е промотирал като опитен е..ч.А за жените това има значение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

      онемях
      цялата настръхнах
      ти ..........
      изпратих ти на лични съобщения имейла си, там пиши вече
      в събота мога да дойда до Търново
      на имейла ми пиши
      Пиши на Prectical.

      Той е младо и готино лъвче, за какво ти е някой дърт,

      Коментар


      • Бай стамен още от обяд се е подхванал с алкохола и опиатите. Не знам какво взима ама явно е някакъв нов материал.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

          И ще слеем 2 пламъка в едно и ще изгорим в общия огън и вятъра ще разнесе пепелта ни по всички краища на света и като Феникс от пепелта отново ще разцъфтят розите на любовта и ние отново преродени на грешната земя ще се търсим и няма да се боим от това, което ще видим. Ще бъде трудно и ще е дълго, но ще се търсим. Ще те търся, защото знам, че ще те намеря и ще ме търсиш и ще си страдала и ти, но ще се намерим отново и заедно ще бъдем едно във Вечността на времената.
          преиграваш

          Коментар


          • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

            И ще слеем 2 пламъка в едно и ще изгорим в общия огън и вятъра ще разнесе пепелта ни по всички краища на света и като Феникс от пепелта отново ще разцъфтят розите на любовта и ние отново преродени на грешната земя ще се търсим и няма да се боим от това, което ще видим. Ще бъде трудно и ще е дълго, но ще се търсим. Ще те търся, защото знам, че ще те намеря и ще ме търсиш и ще си страдала и ти, но ще се намерим отново и заедно ще бъдем едно във Вечността на времената.
            Във безкра-а-а-а-йността!

            https://www.youtube.com/watch?v=sd-O5GAF9xE

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

              ОВЕЕЕН
              Ужас...
              Е, поне с вас овните е забавно и не е скучно
              И как ще съвместим Скорпион с Овен?
              И ще слеем 2 пламъка в едно и ще изгорим в общия огън и вятъра ще разнесе пепелта ни по всички краища на света и като Феникс от пепелта отново ще разцъфтят розите на любовта и ние отново преродени на грешната земя ще се търсим и няма да се боим от това, което ще видим. Ще бъде трудно и ще е дълго, но ще се търсим. Ще те търся, защото знам, че ще те намеря и ще ме търсиш и ще си страдала и ти, но ще се намерим отново и заедно ще бъдем едно във Вечността на времената.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                ОВЕЕЕН
                Ужас...
                Е, поне с вас овните е забавно и не е скучно
                И как ще съвместим Скорпион с Овен?
                Като ги пишеш тия постове, ше ги триеш ли пак?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                  А ти коя зодия си?
                  Овен, расов чистокръвен овен

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                    Крисито е готова и с трите дупки за бай стамен. Другите включително и мен ни остави на заден план. Развратница е кристинка
                    Картите отиват при играчите,жените отиват при е...те

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение
                      Докарай с трактора на банкета и кака ти Кристина.
                      Крисито е готова и с трите дупки за бай стамен. Другите включително и мен ни остави на заден план. Развратница е кристинка

                      Коментар


                      • Тези дето имат момичета имат понякога и голям +. Може да ви доведът богат и да се сродите с някое хубаво и заможно семейство. И да има живот като по филмите, барбекюта семейни събирания
                        Лошото е когато се хванат с някое пиянде и наркоман или ви докарат кофти хора престъпници и утрепки.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

                          Аз пия тук, ти пиеш там, я да се съберем да си направим един здрав банкет с 1 яка софра
                          Докарай с трактора на банкета и кака ти Кристина.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            Един така имаше 2 момичета и вика айде още един път да пробвам - близнаци момичета. Колегата му с 2 момчета и викат да се разменят да си направят каквото искат.
                            След 5-6 години пак момиче та му станаха 5 + жената . Поне има пари и няма проблем да ги издържа финансово. За другото не знам ...
                            Е какво по-хубаво от пет деца?Няма значение какви са .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              А ще им бъде ли позволено да изневеряват без да влагат чувства?

                              П.П. Независимо дали възпитаваш момче или момиче, трябва да си наясно, че това същество след време ще стане човек със собствено светоусещане, а не твой или на съпругата/съпруга ти клонинг. Постарай се да я/го направиш самостоятелен, решителен и с що годе нормални морални устои, всичко друго е въпрос на късмет.
                              Е мен какво ме бърка дали мъжа ще изневери?Въпросът е да не се увлече и да не хаби финанси по любовници,които може да си даде за децата и семейството.Аз досега не съм дал и една стотинка по чужди жени.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                И ти много ме кефиш Бай Стамене..Много ми напомняш на моят стар приятел Космо..ДА СИ ЖИВ И ЗДРАВ.. То става обяд вече..Ще си сипя един BERGER- PASTIS- МНОГО ХУБАВА ФРЕНСКА МАСТИКА от БОРДО..Много отваря апетита..Ха наздраве..
                                Аз пия тук, ти пиеш там, я да се съберем да си направим един здрав банкет с 1 яка софра Ама не съм Космонавта бе, нали говорихме за това преди месец, и Кристина не съм, тука разни на детективи се правят, аз съм си аз, бай Стамен най- лошия измежду лошите

                                Коментар

                                Working...
                                X