IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo

    И аз съм забелязъл, че когато трябва да се паркира джипа в гаража, трябва да стане на момента, веднага, без много приказки и без отлагане........

    почне ли да се отлага, се прецаква работата.

    С една госпожица от морето, с която контактувахме в рамките на 3 години и започнала да се влюбва в мен, така и не станаха нещата. И ми е губила ценното време много, с безкрайна комуникация по ф.б., имаше и 5 срещи на живо по ресторанти. Още е мома, по нейните приказки, почти не е правила секс, не искаше да ходим заедно на плаж (не обича плажа), където щеше да има физически контакт, щеше да идва на гости в София, но се отметна, само баламосва бабичките в нейния град и слуша родителите си - еснафи.

    Мечтаеше за недвижими имоти и искаше да куса само от лютеницата на майка си. А аз проявих безкрайно търпение, тъй като беше младичка и щеше да свърши перфектна работа (макар и да е малко дебелогъза).

    Дано Полакс е доволен.
    Има и такива жени .И аз преди да се оженя излизах няколко пъти с една зъболекарка ,ама тя даде заден като видя,че работата отива за повече от среща на кафе.Още е мома,вече на 45 години и според мен беше девствена и се плашеше от контакти с мъж.Ама така и не ми даде шанс да я предразположа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

      ЕВго, дали аз съм доволен или не, няма абсолютно никакво значение, за никой тук.
      Питах те понеже пишеш за номера от жените и исках да разбера, какво влагаш в "номера"?
      За мен номера е друго...
      Ако за 3 години сте имали 5 срещи смятам, че вината е единствено твоя. Ти си мъж и ти трябва да поемеш инициативата, още повече, че казваш, че се е влюбвала в теб. Ако "номера" е че не ти е пуснала на първа среща - бъркаш. Не може да очакваш всяка жена да ти скача в леглото при първото излизане. Жените искат сигурност и внимание и от първа среща едва ли ще ги получат.
      Това не са "номера", това е нормално поведение на жена, която не е сигурна в човека отсреща.
      През тези три години трябваше всеки месец да си при нея поне по няколко дни. След третия месец тя сама щеше да поиска да ти гостува в София.
      Евго не купуваш стока на пазара. Търсиш човек с който да си изкараш старините и да ти роди дете.
      Имаш ли колежки в работата?
      Коледен банкет имахте ли?
      Колежката ми вика:
      - Днес се чувствам направо смачкана.
      - Еее, да те опъна тогава?
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo

        И аз съм забелязъл, че когато трябва да се паркира джипа в гаража, трябва да стане на момента, веднага, без много приказки и без отлагане........

        почне ли да се отлага, се прецаква работата.

        С една госпожица от морето, с която контактувахме в рамките на 3 години и започнала да се влюбва в мен, така и не станаха нещата. И ми е губила ценното време много, с безкрайна комуникация по ф.б., имаше и 5 срещи на живо по ресторанти. Още е мома, по нейните приказки, почти не е правила секс, не искаше да ходим заедно на плаж (не обича плажа), където щеше да има физически контакт, щеше да идва на гости в София, но се отметна, само баламосва бабичките в нейния град и слуша родителите си - еснафи.

        Мечтаеше за недвижими имоти и искаше да куса само от лютеницата на майка си. А аз проявих безкрайно търпение, тъй като беше младичка и щеше да свърши перфектна работа (макар и да е малко дебелогъза).

        Дано Полакс е доволен.
        ЕВго, дали аз съм доволен или не, няма абсолютно никакво значение, за никой тук.
        Питах те понеже пишеш за номера от жените и исках да разбера, какво влагаш в "номера"?
        За мен номера е друго...
        Ако за 3 години сте имали 5 срещи смятам, че вината е единствено твоя. Ти си мъж и ти трябва да поемеш инициативата, още повече, че казваш, че се е влюбвала в теб. Ако "номера" е че не ти е пуснала на първа среща - бъркаш. Не може да очакваш всяка жена да ти скача в леглото при първото излизане. Жените искат сигурност и внимание и от първа среща едва ли ще ги получат.
        Това не са "номера", това е нормално поведение на жена, която не е сигурна в човека отсреща.
        През тези три години трябваше всеки месец да си при нея поне по няколко дни. След третия месец тя сама щеше да поиска да ти гостува в София.
        Евго не купуваш стока на пазара. Търсиш човек с който да си изкараш старините и да ти роди дете.
        Имаш ли колежки в работата?
        Коледен банкет имахте ли?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Като им е криво, да почнат да пускат лесно и да спрат да правят номера на мъжете. Както на мен са ми правили, цялата палитра от номера, дори неща, които не съм ви споделял.

          Единствено със зачеването не са ми правили номера.
          В подобна ситуация директно си искаш секс.Тръгнеш ли да уреждаш среща впоследствие нищо няма да стане. Естествено има и вариант да не ти пусне същата вечер ,но поне вече ще знае,че си е...ч ,а не разводач ,така че следващият път като се видите ще е готова.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Като им е криво, да почнат да пускат лесно и да спрат да правят номера на мъжете. Както на мен са ми правили, цялата палитра от номера, дори неща, които не съм ви споделял.

            Единствено със зачеването не са ми правили номера.
            Ввго, какво означава номера. Как го разбираш това? Дай пример...моля.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Като им е криво, да почнат да пускат лесно и да спрат да правят номера на мъжете. Както на мен са ми правили, цялата палитра от номера, дори неща, които не съм ви споделял.

              Единствено със зачеването не са ми правили номера.
              Жените пускат, когато се доверят Евго. Нещо правиш ти и те усещат, че после ще ги третираш като парцали. И си спестяват преживяването.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Точно по празниците на жените им е много криво,че са самотни и вероятността да правят секс с непознат мъж е доста висока.Обикновено такива жени запазват маса в някое заведение с приятелки или с компания и уж се кефят много на празника,ама им е много гадно,че нямат мъж до себе си.Така че,който мъж иска да хване жена било за секс,било за сериозна връзка точно тогава е най-подходящият момент.
                Като им е криво, да почнат да пускат лесно и да спрат да правят номера на мъжете. Както на мен са ми правили, цялата палитра от номера, дори неща, които не съм ви споделял.

                Единствено със зачеването не са ми правили номера.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                  Изразил съм се двусмислено...с черпака да сипваш имах предвид, не винцето
                  Но едното не пречи на другото.
                  Наздраве на вас. Язе съм болен, а бирата прекалено ледена
                  Бира на -3 градуса по Целзий!? Браво, същински баварец!
                  Имам колега от Бавария, натюр дойчланд, дойчланд юбер алес. Стриктен, точен и донякъде скучен.
                  Идва една пролет, ама не у хабитата, а у Болярия - смачкан, направо центрофугиран. Подсмърча, киха.
                  Ходил да плува в езерото, което било близо до неговото местообитание, но било малко студено, та настинал. Ама така бил свикнал. Ич не го е еня от минусовите температури. График си имал.
                  От 1-ви април до 31-ви октомври се плацикал в локвата.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                    Не така пораженчески де, на мен пък в ергенските ми години ми се случвало, не един път. Едва ли съм изключение. Отиди с някоя компания на място в което се танцува, най-добре пиано бар, не дискотека, избирай и по възможност просто бъди забавен...
                    Точно по празниците на жените им е много криво,че са самотни и вероятността да правят секс с непознат мъж е доста висока.Обикновено такива жени запазват маса в някое заведение с приятелки или с компания и уж се кефят много на празника,ама им е много гадно,че нямат мъж до себе си.Така че,който мъж иска да хване жена било за секс,било за сериозна връзка точно тогава е най-подходящият момент.
                    Last edited by mirodes; 15.12.2022, 08:58.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Имам планове за празниците, но жена не се задава на хоризонта.

                      На Нова година не ми се ходи по заведения да търся зрели госпожици.



                      Не вярвам някоя непозната да ми пусне в заведение ....точно на Нова година и да правим новогодишен секс.
                      Не така пораженчески де, на мен пък в ергенските ми години ми се случвало, не един път. Едва ли съм изключение. Отиди с някоя компания на място в което се танцува, най-добре пиано бар, не дискотека, избирай и по възможност просто бъди забавен...

                      Коментар


                      • Click image for larger version

Name:	jena.jpg
Views:	1
Size:	46.3 КБ
ID:	4001333
                        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Ще го пробвам този вариант.

                          Прав е Миродес за това, че трябва да е твърд и да излъчва мъжество.

                          Имам 2-ма познати изглеждат много добре - единят играе лоши момчета във филмови продукции без реплики и срещу малко пари. Другият кара тир в чужбина, но е много чист , стегнат, с хубава кола и спортува много, с як бицепс и продава добавки като втора работа.

                          И двамата нямат приятелки и не могат да си хванат. Този от филмовите продукции беше забил някаква дебеланка за морето. И после не искаше да се занимава с нея.
                          А бе по-добре е да си естествен, че като излъчването не е отвътре, по зле става.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            Мани ги заядливците. Техният основен недостатък е, че не са аристократи, а ние с теб сме от благородническа жилка и лесно ще махнем с ръка. Преди дни ти бях написал това:

                            Свато, пиши ми ги на лични тия работи, че тука много завистници
                            Гледах скоро "Скъперникът", с Луи дьо Фюнес, където убеждаваше щерка си да се жени за 50г. маж, богат аристократ, който даже не искал dot /зестра/. А, ти хем си аристократ, хем младо и кльощава 1/3 ми предлагаш Каква оферта.......за снаата, гони 20 и гони също "Михаля", занимава се с QA и записа първи курс в СУ. От ануари ще записва и отомейшън.
                            [/QUOTE]

                            лордче, винаги съм знаел, че си и благородник
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Виното го наляхме
                              Наздраве!
                              Изразил съм се двусмислено...с черпака да сипваш имах предвид, не винцето
                              Но едното не пречи на другото.
                              Наздраве на вас. Язе съм болен, а бирата прекалено ледена

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Свато, снахата взема ли още уроци по пиано, че поне него го знам как изглежда? Щото тези работи, де ми ги пишеш ме фърлят в огън - тотално неизвестни са ми. Точно като на бъдещия ти зет джавата и другите програмирания. Манииии, мани!
                                Наздраве![/QUOTE]

                                Важното е те, да се разбират за какво иде реч. И днес един колега ме пита какво е това отомейшън и аз взех да мигам на парцали, ама то само това да беше, едно пиле в хотела за новогодишния купон, не можах да разбера какво е това пиле! Никоя дама с, която съм имал съвместен живот не ми е готвила или аз не съм й готвил подобно пиле с толкова завъртяно англо-испанско име. Ей, Бога ми, ако не го прочета внимателно или не го снимам, не мога да го цитирам посмъртно
                                Наздраве!

                                Коментар

                                Working...
                                X