IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
    Тоя стар лаф не го ли помните:
    На хубава жена и малка сметка - всички се натискат!

    А наш Евго само дудне, че жените вече не са по малките сметки... не са тъй скромни.
    От лек автомобил нагоре чЕкат за всеки рожд. ден... автопарк събират.
    За юбилей - минимум хеличоптер! ;-)
    +1

    Ако може въщо така, да не се занимаваш с мен и да не ме коментираш и анализираш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

      "Никога не съм открит пред глупавите и неинтелигентните. За тях Аз съм покрит от вътрешната Си сила и затова те не знаят, че съм нероден и непогрешим. "
      Матей 7:6.

      "Когато се следват стъпките на Майстора, ушите на онези, които са готови за неговото Учение, се отварят широко." - Кибалион.
      Last edited by Arana; 23.01.2023, 15:04.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Всичко е една голяма илюзия . Мая.
        "Никога не съм открит пред глупавите и неинтелигентните. За тях Аз съм покрит от вътрешната Си сила и затова те не знаят, че съм нероден и непогрешим. "

        Коментар


        • Тоя стар лаф не го ли помните:
          На хубава жена и малка сметка - всички се натискат!

          А наш Евго само дудне, че жените вече не са по малките сметки... не са тъй скромни.
          От лек автомобил нагоре чЕкат за всеки рожд. ден... автопарк събират.
          За юбилей - минимум хеличоптер! ;-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Според мен - да заложи на неандерталец. Едно е да те ударят с дърво по главата и да те да завлекат в най-близката пещера, друго си е да те разкарват по Седемте морета и да ти докарват морска болест. Праисторическият е по-вървежен.
            Наздраве!
            Накара ме да се позамисля

            Наздраве!
            Last edited by Arana; 23.01.2023, 14:43.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

              ЗорЪт е голям ама нейсе , нищо не съм решил , трябва четене с разбиране ако е възможно....
              Всичко е една голяма илюзия . Мая.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                И защо реши, че твоята илюзия е по-достоверна от моята ?
                ЗорЪт е голям ама нейсе , нищо не съм решил , трябва четене с разбиране ако е възможно....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                  Не смятам. Само реши в коя категория ще се състезаваш, че на места е доста обострена конкуренцията.
                  Според мен - да заложи на неандерталец. Едно е да те ударят с дърво по главата и да те да завлекат в най-близката пещера, друго си е да те разкарват по Седемте морета и да ти докарват морска болест. Праисторическият е по-вървежен.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Не си прочела коментарите от днес.
                    Четох ги по диагонал, че имах работа

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Леле, Евго, сега мъжете ли ги почна бре?
                      Не си прочела коментарите от днес.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                        Не смятам. Само реши в коя категория ще се състезаваш, че на места е доста обострена конкуренцията.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          +1

                          Евго си изплати кредита през 2018 г.


                          Българските мъже, в общия случай, КОИТО АЗ ПОЗНАВАМ, не са по плащането...
                          Леле, Евго, сега мъжете ли ги почна бре?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение
                            Предполагам, че Евго и брат му изплащат кредити на собствените си жилища, не на баща си.
                            +1

                            Евго си изплати кредита през 2018 г.


                            Българските мъже, в общия случай, КОИТО АЗ ПОЗНАВАМ, не са по плащането...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Българските мъже, в общия случай, не са по плащането.

                              Дори не плащат сметките вкъщи на 100% и не дават адекватна издръжка на децата си - ученици и студенти. Не купуват апартамент или кола на децата си. Тук говоря и за моя случай.

                              Да не говорим, че и навън, на заведение няма да почерпят стар приятел. Естествено, може да почерпят някоя въртиопашка, ако на хоризонта се вижда, че нещата ще станат.
                              Бих се съгласил с теб само ако беше написал:
                              Българските мъже, в общия случай, КОИТО АЗ ПОЗНАВАМ, не са по плащането...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                                Не смятам. Само реши в коя категория ще се състезаваш, че на места е доста обострена конкуренцията.
                                Що, то и в публиката също е нЕкакво участие.

                                Коментар

                                Working...
                                X