IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    На мен ми е по-интелигентен от предишния. Да го подстрижат малко. От мацките има две три четири ок, другото си е обичайния силикон. Има една с теменужени очи, ако не са лещи и не е тъпа е ок.

    Самият формат е абсолютно унизителен за жените. Можеха да измислят нещо по-смислено като формат, а не да ни връщат в оманската империя с един петел и двадесет кокошки.

    Нейсе.
    Ако е като в Османската империя тия кандидатки щяха да са девствени. Тия са счупили по 50 к...,даже някои се хвалят колко добри били в секса.То няма лошо ако е за краткотрайна връзка, ама такава съпруга не бих препоръчал на никого.
    Но Меган ми се вижда свястна,скромна и интелигентна жена .Ако бях на негово място точно нея бих избрал.
    Last edited by mirodes; 22.02.2023, 23:24.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      На мен ми е по-интелигентен от предишния. Да го подстрижат малко. От мацките има две три четири ок, другото си е обичайния силикон. Има една с теменужени очи, ако не са лещи и не е тъпа е ок.

      Самият формат е абсолютно унизителен за жените. Можеха да измислят нещо по-смислено като формат, а не да ни връщат в оманската империя с един петел и двадесет кокошки.

      Нейсе.
      И на мен ми бие на по-ерудиран младежа, но да се държи малко по твърдо, без излагации. Мене, ако ме хванат така в кадър ще потъна от срам. И другото което е - седнали кокошките и той да отиде и да се насади при тях...

      Ти за една русичка с прическата с рогчетата ли говориш?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
        Сега като каза за момент го заслушахме!

        Едвам го изтраях 2-3 мин. Бая неадекватен ми се стори... не знам защо, но много силно ми напомни онова напушеното министърче? Как му беше заглавието?
        Ох остави Юлка, гледаме го с приятелката тука и се държа за главата през 2 мин...голяма излагация.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
          Малиии, не знам дали някой зяпа Ергена междувременно, но поведението му е много зле.
          На мен ми е по-интелигентен от предишния. Да го подстрижат малко. От мацките има две три четири ок, другото си е обичайния силикон. Има една с теменужени очи, ако не са лещи и не е тъпа е ок.

          Самият формат е абсолютно унизителен за жените. Можеха да измислят нещо по-смислено като формат, а не да ни връщат в оманската империя с един петел и двадесет кокошки.

          Нейсе.
          Last edited by Arana; 22.02.2023, 22:42.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
            Айде на визия да кажем, че се опитва да е различен. Приемам го. Обаче на първа среща с няква мадама там - при положение, че има още 20, да се натегне така, че да я отегчи...много зле. И чак я ядоса и изобщо не се усеща, че ако не беше камерата щеше да си грабне чукалата и чао. После що четем приказки, че нямало мъже
            Сега като каза за момент го заслушахме!

            Едвам го изтраях 2-3 мин. Бая неадекватен ми се стори... не знам защо, но много силно ми напомни онова напушеното министърче? Как му беше заглавието?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              абе много нули много нящу. Толкоз сперматозоида не е произвел Чингиз хан
              той само няколко стотин е наплодил
              а те са се размножили и по наши дни...
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                някъде бях мернал, че според изследване в около 16 000 000 000 /16 милиона/ човека има гените на чингис.
                та може и да си права.
                абе много нули много нящу. Толкоз сперматозоида не е произвел Чингиз хан .
                За ергена - 20 "жени" да ти се натискат и ти да не се изгавриш с тях. Те и за таквоз не стават - няма и да разберат даже
                Last edited by bota156; 22.02.2023, 22:31.
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                  Ама кат' ви казвам, че е насран...... .... майтап ви се струва! Одмах го оцених още вчера на прима виста!

                  Иначе преди малко като рацъкахме го мярнах - май беше с някакво сако и потник почти до пъпа и някакви косми тип родопско одеялно бяха цъВнали! Страшна мода! Ашколсун.......

                  И тая прическа все едно щраусово гнездо е поставено на главата му.
                  Айде на визия да кажем, че се опитва да е различен. Приемам го. Обаче на първа среща с няква мадама там - при положение, че има още 20, да се натегне така, че да я отегчи...много зле. И чак я ядоса и изобщо не се усеща, че ако не беше камерата щеше да си грабне чукалата и чао. После що четем приказки, че нямало мъже

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                    Малиии, не знам дали някой зяпа Ергена междувременно, но поведението му е много зле.
                    Ама кат' ви казвам, че е насран...... .... майтап ви се струва! Одмах го оцених още вчера на прима виста!

                    Иначе преди малко като рацъкахме го мярнах - май беше с някакво сако и потник почти до пъпа и някакви косми тип родопско одеялно бяха цъВнали! Страшна мода! Ашколсун.......

                    И тая прическа все едно щраусово гнездо е поставено на главата му.

                    Коментар


                    • Малиии, не знам дали някой зяпа Ергена междувременно, но поведението му е много зле.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Само като си помисля, че тези пет жени вървят в комплект с пет броя тъщи и ми става мъчно за Плъха. Честно
                        Наздраве!
                        ако ще и с бълдъзи да върват
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                          и как изведнъж аз останах да плащам за операции на корейките!?
                          като аз на беърчо ги предложих.
                          Така е в живота -едни чукат жените, а често други плащат масрафа.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                            и как изведнъж аз останах да плащам за операции на корейките!?
                            като аз на беърчо ги предложих.
                            От едно грешно цитиране стана инфекцията.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              А бе квото и да му е казала, вкара ли я в бърлогата...след няколко коктейла може рязко да смени курса. Сама жена качи ли се в колата и после у къщата, работата е ясна. Няма нужда от декларации и клетви.
                              Това се опитвам да му кажа, ама е непробиваема дебелокора тиква.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                Кака, на ратко така сладко му върви приказката, че едва ли ще му се наложи да плаща каквото и да било. По-скоро си го представям в образа на оня руснак с 5-те жени от на Миро историите. Да разделя и владее. Наздраве!
                                Не може да е като оня руснак. И аз не мога,нито пък ти.Щото не сме лоши момчета. А оня третира жените като парцали.Не работи, а три от жените работят, а другите две гледат всички деца .И тоя прибира всички пари от социални помощи за децата и от заплатите на жените. Даже и той им пазарува дрехите. Определя им режим коя къде ще ходи.И всички жени са ок с това,даже още му се натискат.
                                И хич не са грозни,нито необразовани.
                                Марио Пузо е прав, че един мъж никога не трябва да е добър с една жена.

                                Коментар

                                Working...
                                X