IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    в лабораторни условия е възможно

    и както казваше един мой познт,
    -к*рчо, /така се обръщаше към всички мъже/ аз с колко жени съм бил
    и на всяка съм и втория, след мъжа и.
    Аз пък не разбрах защо е статистически невъзможно мъж с 1-3 бройки да се събере с жена със същата бройка?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      ние поне имаме 2 и си избиране неправилния в повечето случаи, а вие с ко си избирате?
      е, техният избор се свежда само до правилния
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

        Жена с 1-2-3 бр. и мъж с толкова е статистически почти невъзможно да се съберат
        в лабораторни условия е възможно

        и както казваше един мой познт,
        -к*рчо, /така се обръщаше към всички мъже/ аз с колко жени съм бил
        и на всяка съм и втория, след мъжа и.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Божке, смях!!!
          То не бяха команди, то не беше скърцане със зъби, уволнение... Уважаеми господа, питам аз, кои ви е виновен, че когато си избирате партньорка в живота, в повечето случай мислите с гръбначния, а не с главният мозък!?
          Липсата на възпитание, в което се изграждат търпимост и уважението към човека до теб, няма как да се скрие. Той, конят отишъл в реката още в началото, вие се опитвате да налагате ред и дисциплина.
          Наздраве!
          ние поне имаме 2 и си избиране неправилния в повечето случаи, а вие с ко си избирате?
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Наскоро си говорих с един пич, който е опитен и вероятно е играч.

            Каза, че всичките жени, с които се занимава, са курви. Ако я остави за 2 дни и отиде на село, като нищо ще си повика любовник.

            А аз му казах: "Такъв риск има винаги. Дори да вземеш някоя скромна."
            Евго колко пъти ти казвам че там където търсиш има само шафрантии или па уникални смотанячки дето си мечтаят да са шафрантии.
            Е как да си намериш там жена да ти върти къща
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Божке, смях!!!
              То не бяха команди, то не беше скърцане със зъби, уволнение... Уважаеми господа, питам аз, кой ви е виновен, че когато си избирате партньорка в живота, в повечето случай мислите с гръбначния, а не с главният мозък!?
              Липсата на възпитание, в което се изграждат търпимост и уважението към човека до теб, няма как да се скрие. Той, конят отишъл в реката още в началото, вие се опитвате да налагате ред и дисциплина.
              Наздраве!
              Last edited by tnm; 29.03.2023, 12:29.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                Виж сега, ако той е ку*вар и привлича само ку*ви, нормално така да мисли. Той реално в такава ситуация е нямал досег със свестни момичета, с висок морал и достойнство. Един мой познат също овърша всички леки жени в радиус от 20км и вика всички жени са ку*ви.

                Аз, от друга страна познавам много жени, които са били през целия си живот само с един, двама или най-много трима.
                Жена с 1-2-3 бр. и мъж с толкова е статистически почти невъзможно да се съберат

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  По принцип се опитвам да те накарам да виждаш и другата гледна точка.
                  Смях в залата
                  В коя вселена ще се случи това, питам аз, знаейки вече отговора.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Сигурно. Щом му кряска публично в нейните очи е путьо.Така че най-добре да се разделят.
                    Не ти говоря за конкретния случай.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      защо ставай тръгваме си?
                      ставай, сдавай и се уволнявай
                      това са думите
                      И аз така си мисля, че следва да е.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                        Кога?
                        Па ти ми знаеш програмата. Или тази седмица в София или по идната в Мадрид. Новата не те ли глези? Не пропускай момента.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Наскоро си говорих с един пич, който е опитен и вероятно е играч.

                          Каза, че всичките жени, с които се занимава, са курви. Ако я остави за 2 дни и отиде на село, като нищо ще си повика любовник.

                          А аз му казах: "Такъв риск има винаги. Дори да вземеш някоя скромна."
                          Евго, един френски драматург /не си спомням името му/, беше казал, бе когато един мъж твърди, че е уверен в жена си, то той действително е уверен в нея. Когато една жена твърди, че е уверена в мъжа си, тя е уверена в себе си. Нюанси от ежедневието.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Щот не си ял от мойте палачинки, пържени филийки и мекички .
                            Кога?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Наскоро си говорих с един пич, който е опитен и вероятно е играч.

                              Каза, че всичките жени, с които се занимава, са курви. Ако я остави за 2 дни и отиде на село, като нищо ще си повика любовник.

                              А аз му казах: "Такъв риск има винаги. Дори да вземеш някоя скромна."
                              Виж сега, ако той е ку*вар и привлича само ку*ви, нормално така да мисли. Той реално в такава ситуация е нямал досег със свестни момичета, с висок морал и достойнство. Един мой познат също овърша всички леки жени в радиус от 20км и вика всички жени са ку*ви.

                              Аз, от друга страна познавам много жени, които са били през целия си живот само с един, двама или най-много трима.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                защо ставай тръгваме си?
                                ставай, сдавай и се уволнявай
                                това са думите
                                Заповедта за уволнение се връчва у дома....

                                Коментар

                                Working...
                                X