IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

    Междудругото , женското като се поотдалечи от същността си/в правилната възраст/ и заиграе и тестостерона , може да бъде много прямо и принципно ,но може и да бъде мръсник страшен !
    Демонизирането на женското начало, което хем привлича, хем плаши е стар, но не особено оригинален средновековен подход.

     

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Стига бе, първо “игнора” при мен не работи, второ, аз тук си се забавлявам, както и всички останали, което не пречи да си ги казваме в прав текст работите. Липсва ти мярка, а после се цупиш.
      Ами аз не отричам,че съм вулгарен.Майка ти не ти ли е казвала като малка да не си играеш с момчетата, които говорят мръсни думи?
      Ако не сме аз и Евго да раздвижим темата,тя замира.Няма тръпка.
      Last edited by Vergil1975; 16.04.2023, 13:17.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

        Която мома не иска да я щипят,не се хваща на хорото.Така че като смяташ, че някой се държи вулгарно го слагаш в игнора.
        Стига бе, първо “игнора” при мен не работи, второ, аз тук си се забавлявам, както и всички останали, което не пречи да си ги казваме в прав текст работите. Липсва ти мярка, а после се цупиш.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Разкошни се получиха великденските яйца и ще се употребят по предназначение според традицията и за радост на децата в семейството.

          Прочее проява на много лош и вулгарен вкус е да се правят шегички точно с тези неща.
          Която мома не иска да я щипят,не се хваща на хорото.Така че като смяташ, че някой се държи вулгарно го слагаш в игнора.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            По тънък лед вървиш. Първото успешно дело за клевета в социалните мрежи в България е ако не ме лъже паметта от съда в Пещера и адвокат на обвиняемият е един небезизвестен колега.

            Този наш небезизвестен колега, приключи делото със споразумение за солидно обезщетение.

            Имаш излишни пари за губене?
            Ти нещо хептен се самозабрави.Като казах,че харесвам думите на Андрю Тейт ме заплаши, че съм щял да бъда съден,сега пак ме плашиш със съд,затова че съм написал,че на някой са сложили рога.По-кротко го давай,щото някои твои твърдения за други участници във форума много повече отговарят да са обида и клевета.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

              Аз те попитах,ама ти така и не ми отговори дали ще се чукаш днес.А аз като ти отговорих на въпроса, моят отговор така и не те задоволи.Та кажи какво да направя, за да те задоволя.
              Разкошни се получиха великденските яйца и ще се употребят по предназначение според традицията и за радост на децата в семейството.

              Прочее проява на много лош и вулгарен вкус е да се правят шегички точно с тези неща.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                То за да се стигне до там жената да унижи мъжа, значи още преди това е загубила уважение към него. Вие със Селенка сте юристи и ще кажете, но законодателството не е ли така написано, че да "поощрява" изневярата? Давам пример - бракувани мъж и жена, жената изневерява на мъжа и той подава молба за развод. От имуществена гледна точка тя е защитена и не носи материални последствия. Възможно ли да я осъди за нанесени вреди, все пак това е удар по имиджа и достойнството му?
                Не. Не сме в 19ти век. То и тогава, ако се зачетеш в “Ана Каренина” е било сложна работа това с изневярата .
                Last edited by Arana; 16.04.2023, 12:55.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Хехе, ТИ мене ме попита първи. Или смяташ, че тук всички притежават памет от по пет секунди като наш Айщайн? Не ти се получи и па се пробваш .
                  Аз те попитах,ама ти така и не ми отговори дали ще се чукаш днес.А аз като ти отговорих на въпроса, моят отговор така и не те задоволи.Та кажи какво да направя, за да те задоволя.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение
                    Ленчето Бориславова чакала бебе от годеника си Мирослав Иванов. Тая му сложи рога пред цяла България, ама за него все едно нищо не е станало. Явно това са новите ценности. Само дето в такива случаи вероятността да повтори изневярата е огромна. Щото жените не уважават мъже,които са унижили и те са си затраяли. Имам един съученик,който учеше в чужбина заедно с гаджето си и живееха заедно на общежитие. И един ден я беше хванал на калъп в стаята им.Оная му се беше молила да й прости и той от любов й прости.Само дето след една година пак му изневери.И чак тогава скъсаха.
                    По тънък лед вървиш. Първото успешно дело за клевета в социалните мрежи в България е, ако не ме лъже паметта, от съда в Пещера и адвокат на обвиняемия е един небезизвестен колега.

                    Този наш небезизвестен колега, приключи делото със споразумение за солидно обезщетение.

                    Имаш излишни пари за губене?
                    Last edited by Arana; 16.04.2023, 12:56.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                      Честит Великден!

                      Учителката предлага на децата да играят на букви: тя казва буква, а децата казват дума, която започва с тази буква и я обясняват. Започнали... А, Б и т.н. Децата се поуморили. Стигнали до буква "П". Само Иванчо вдигал ръка. Учителката го посочила със свито сърце: - Кажи, Иванчо. - "Подсъзнание", госпожо. - Браво, Иванчо - отдъхнала си тя - И какво значи "подсъзнание"? - Ами, госпожо, представете си, че по улицата вървят две жени и ядат сладолед. Едната го ближе, а другата го смуче. Коя от двете е омъжена? - Ами - позачервила се учителката - тази, която го смуче... - Не, госпожо. Омъжена е тази, която носи халка, а това дето вие си го мислите - то е подсъзнание.

                      Христос Воскресе!

                      Коментар


                      • Христос Воскресе, форумци!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                          Хем ме питаш, хем си недоволна от отговора. Нямаш задоволяване.
                          Хехе, ТИ мене ме попита първи. Или смяташ, че тук всички притежават памет от по пет секунди като наш Айщайн? Не ти се получи и пак се пробваш .
                          Last edited by Arana; 16.04.2023, 12:57.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                            То за да се стигне до там жената да унижи мъжа, значи още преди това е загубила уважение към него. Вие със Селенка сте юристи и ще кажете, но законодателството не е ли така написано, че да "поощрява" изневярата? Давам пример - бракувани мъж и жена, жената изневерява на мъжа и той подава молба за развод. От имуществена гледна точка тя е защитена и не носи материални последствия. Възможно ли да я осъди за нанесени вреди, все пак това е удар по имиджа и достойнството му?
                            Може да я съди за причиняване на неимуществени вреди само дето нищо няма да постигне.Подобно дело е обречено на неуспех. Може да я осъди единствено в случай, че е разгласила позоряващи го факти -например, че е насилник,алкохолик,наркоман,които не са верни.Както Джони Деп осъди Амбър Хърд.
                            Last edited by Vergil1975; 16.04.2023, 12:29.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение
                              Ленчето Бориславова чакала бебе от годеника си Мирослав Иванов. Тая му сложи рога пред цяла България, ама за него все едно нищо не е станало. Явно това са новите ценности. Само дето в такива случаи вероятността да повтори изневярата е огромна. Щото жените не уважават мъже,които са унижили и те са си затраяли. Имам един съученик,който учеше в чужбина заедно с гаджето си и живееха заедно на общежитие. И един ден я беше хванал на калъп в стаята им.Оная му се беше молила да й прости и той от любов й прости.Само дето след една година пак му изневери.И чак тогава скъсаха.
                              То за да се стигне до там жената да унижи мъжа, значи още преди това е загубила уважение към него. Вие със Селенка сте юристи и ще кажете, но законодателството не е ли така написано, че да "поощрява" изневярата? Давам пример - бракувани мъж и жена, жената изневерява на мъжа и той подава молба за развод. От имуществена гледна точка тя е защитена и не носи материални последствия. Възможно ли да я осъди за нанесени вреди, все пак това е удар по имиджа и достойнството му?

                              Коментар


                              • Ленчето Бориславова чакала бебе от годеника си Мирослав Иванов. Тая му сложи рога пред цяла България, ама за него все едно нищо не е станало. Явно това са новите ценности. Само дето в такива случаи вероятността да повтори изневярата е огромна. Щото жените не уважават мъже,които са унижили и те са си затраяли. Имам един съученик,който учеше в чужбина заедно с гаджето си и живееха заедно на общежитие. И един ден я беше хванал на калъп в стаята им.Оная му се беше молила да й прости и той от любов й прости.Само дето след една година пак му изневери.И чак тогава скъсаха.

                                Коментар

                                Working...
                                X