IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Ще почнем да ги прилагаме. По време на пандемията беше трудно да се започне нова връзка. А миналата година имах друг проблем, за който не ми се пише тук.

    Въпреки това обаче, знам за 2 моми, 40+, бяха отписани, едната беше писала във ф.б., че търси забременител (но не искаше мен, аз я питах. Може да е ползвала и банка, защото никакви снимки не е качвала на мъж, а на детето е качила), а другата намери мъж и двете родиха и се радват на деца на 1-2 години,

    Поздрави
    Ти прайда ще ходиш ли да го гледаш тия дни? Било щура атракция.
    Last edited by Arana; 17.06.2023, 20:49.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      точно така, остави на младите и глупавите да си врат "безценното" в кви ли не мръсни дупки
      Прочее ботльо то при тебе още функционира ли “безценното”? Или само на вулгаризъм по форумите я караш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

        Одъртях и станах претенциозен.
        Хехе уж не отказваше, пък сега претенции. Мирроооуууу излагаш се.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

          Одъртях и станах претенциозен.
          точно така, остави на младите и глупавите да си врат "безценното" в кви ли не мръсни дупки
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

            Ти изразяваш мъжкото мислене, ама жените мислят различно.Жените не обичат да рискуват и за тях мъж, който е във връзка с жена има по-голям потенциал в техните очи от необвързан, защото е одобрен от други жени.Значи е подходящ и за тях.
            А трудно се пласират сред противоположният пол основно мъже.Щото не знаят какво искат жените.
            Тук им давам безплатно съвети,ама като гледам много не ги прилагат.
            Ще почнем да ги прилагаме. По време на пандемията беше трудно да се започне нова връзка. А миналата година имах друг проблем, за който не ми се пише тук.

            Въпреки това обаче, знам за 2 моми, 40+, бяха отписани, едната беше писала във ф.б., че търси забременител (но не искаше мен, аз я питах. Може да е ползвала и банка, защото никакви снимки не е качвала на мъж, а на детето е качила), а другата намери мъж и двете родиха и се радват на деца на 1-2 години,

            Поздрави

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Аууууу колко грубо. Как ще връщаш бря!?
              Одъртях и станах претенциозен.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                Специално ти други желания имаш.
                Подобни на тия, които вчера имаше една дама. Отидох снощи сам в един пиано бар и при мен дойде цветарка.И ми вика"Една дама търси кавалер, който да й подари роза и пита дали вие искате да сте тоя кавалер?".Гледам въпросната дама -имаше дълбоко деколте и на пръв поглед не изглеждаше зле.Викам й ок,ама нека дойде лично да й поднеса почитанията си.И оная дойде и се представи. Но в момента, в който я видях отблизо и изгубих всяко желание за комуникация с нея.
                Та толкова съм търсен,че вече и връщам дами по нощните заведения.
                Аууууу колко грубо. Как ще връщаш бря!?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                  Егати и приятелството-да открадне жената на приятелят си. Това може да го направи някоя отрепка,но не и истински мъж. Винаги гаджетата и жените на приятелите ми са били неприкосновени.
                  Няма как да ти разкажа и гадното продължение, а и е работа. Някой ден …

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Работя по много сериозен казус. Не мога да дам данни, но преди това точно това е станало.
                    Егати и приятелството-да открадне жената на приятелят си. Това може да го направи някоя отрепка,но не и истински мъж. Винаги гаджетата и жените на приятелите ми са били неприкосновени.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Никога не съм имала подобно желание, хеле пък когато си търсех съпруг.
                      Специално ти други желания имаш.
                      Подобни на тия, които вчера имаше една дама. Отидох снощи сам в един пиано бар и при мен дойде цветарка.И ми вика"Една дама търси кавалер, който да й подари роза и пита дали вие искате да сте тоя кавалер?".Гледам въпросната дама -имаше дълбоко деколте и на пръв поглед не изглеждаше зле.Викам й ок,ама нека дойде лично да й поднеса почитанията си.И оная дойде и се представи. Но в момента, в който я видях отблизо и изгубих всяко желание за комуникация с нея.
                      Та толкова съм търсен,че вече и връщам дами по нощните заведения.
                      Last edited by Vergil1975; 17.06.2023, 19:57.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                        Изобщо не си наясно с женската психология. Знам доста случаи, при които приятелки си крадат гаджето .А не съм чувал мъж да открадне жената или гаджето на приятелят си.
                        Женската и мъжката психика са много различни.
                        Работя по много сериозен казус. Не мога да дам данни, но преди това точно това е станало.
                        Last edited by Arana; 17.06.2023, 19:25.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                          Напротив-жените ,които ходят с женени мъже имат желание да се омъжат за тях. Не само,че не ги притеснява бракът на мъжа, но ги и привлича. И по себе си съдя-след женитбата станах атрактивен за жени,които преди ме пренебрегваха.
                          Никога не съм имала подобно желание, хеле пък когато си търсех съпруг.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                            Има опасност да сгрешиш, когато обобщаваш, че мъжете не знаят какво искат жените.и това е причината, за да се пласират трудно (мъжете).

                            Повече от мъжете се "пласират", дори, без да се замислят толкова по философския въпрос: какво (толкова) искат жените.

                            Какво пък толкова (трудно разбираемо) да иска една жена? Внимание, възхищение, добро отношение, ангажиран с проблемите на семейството - партньор, деца... (в тоя ред).

                            Мъжете, в общия случай поставяме на първо място секса, а всичко останало е второстепенно... Не, че мъжът не знае какво искат жените. По-скоро той желае да доминира от самото начало на връзката.

                            Какво развитие се очаква в една връзка е трудно да се прогнозира. Индивидите се сработват, или не - във времето.

                            Вече (ти) казах, че не в това е същността: жените по-малко "рискуват" с ангажирани (вече "проверени"), защото в общия случай на челото на мъжете не е написано, дали са ангажирани и никоя дама в една.връзка не почва с въпрос за това, дали мъжът е обвързан. Освен това, никоя дама не би се доверила на избора на друга (една дама е харесала теб, друга ще хареса Евго, трета..., стига някоя от тях да е видяла що-годе правилно подреждане на приоритети, които не започват задължително с "пускането"..., ама по-рядко и това може да се случи).....

                            По същия начин - никой мъж не би трябвало да поиска личната карта на своята партньорка, за да провери дали дейната възраст е максимум 29 години и 11 месеца (ако търси партньорка, под 30-те от примера ми по-долу)
                            Изобщо не си наясно с женската психология. Знам доста случаи, при които приятелки си крадат гаджето .А не съм чувал мъж да открадне жената или гаджето на приятелят си.
                            Женската и мъжката психика са много различни.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Не е вярно това обаче. Ако търси съпруг ще бяга от женените като дявол от тамян.
                              Напротив-жените ,които ходят с женени мъже имат желание да се омъжат за тях. Не само,че не ги притеснява бракът на мъжа, но ги и привлича. И по себе си съдя-след женитбата станах атрактивен за жени,които преди ме пренебрегваха.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                                Ти изразяваш мъжкото мислене, ама жените мислят различно.Жените не обичат да рискуват и за тях мъж, който е във връзка с жена има по-голям потенциал в техните очи от необвързан, защото е одобрен от други жени.Значи е подходящ и за тях.
                                А трудно се пласират сред противоположният пол основно мъже.Щото не знаят какво искат жените.
                                Тук им давам безплатно съвети,ама като гледам много не ги прилагат.
                                Не е вярно това обаче. Ако търси съпруг ще бяга от женените като дявол от тамян.

                                Коментар

                                Working...
                                X