IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Ъхъ, ъхъ!!! Дивото зове. Връзката с животинския свят е силна.
    Наздраве!
    Точно така. Важи и за мъжете,и за жените. Ако не зовеше дивото жените,най-много сексуални успехи сред жените щяха да имат милите,възпитаните и добри момчета. Ама други имат успехи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Истината, млади момко е малко по-различна. Има в живота всякакви хора с всякакви житейски фолософии. С различна култура, с различен мироглед, с различен финес.

      Тук агресивно ти се продава една от най-долнопробните версии за живота и за отношенията мъж-жена. Ти ако искаш купувай я, но нивото е отчайващо ниско. Забележи насмешката, с която останалите я оглеждат и се замисли. Ако си юрист е добре да се учиш да четеш хората.
      Къде видя агресия и продажба на каквото и да е?
      А кой как се отнася към написаното от мен ми е през еди какво си.Не живея заради хорското мнение. Казвам винаги като мъж какво мисля ,а не като мекотело да лицемернича.
      А истината е такава,каквато я пиша,колкото и да я отричаш.Твоето отрицание няма да я промени.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

        Нека се фокусираме само върху цитата, който съм болднал. Не си ли съгласна с него?
        Не. Има и абсолютно страстни, но егоистични и безчувствени жени нарцистичен тип. Хората са различни. Имаше една френска министърка - Рашида Дати ако не ме лъже паметта. Прегледай биографията ѝ. Тя е типична.

        Поствам ти нещо за нарцисизма:
         

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Истината, млади момко е малко по-различна. Има в живота всякакви хора с всякакви житейски фолософии. С различна култура, с различен мироглед, с различен финес.

          Тук агресивно ти се продава една от най-долнопробните. Ти ако искаш купувай я, но нивото е ниско. Забележи насмешката, с която пстаналите я оглеждат и се замисли.
          Нека се фокусираме само върху цитата, който съм болднал. Не си ли съгласна с него?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

            Кажи им, Мире, истината в очите.
            Истината, млади момко е малко по-различна. Има в живота всякакви хора с всякакви житейски фолософии. С различна култура, с различен мироглед, с различен финес.

            Тук агресивно ти се продава една от най-долнопробните версии за живота и за отношенията мъж-жена. Ти ако искаш купувай я, но нивото е отчайващо ниско. Забележи насмешката, с която останалите я оглеждат и се замисли. Ако си юрист е добре да се учиш да четеш хората.
            Last edited by Arana; 14.06.2023, 17:52.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Защото е мъж и има комплект Фаберже.
              Желанието да бъдеш с много женски индивиди от твоят вид е в резултат на инстинкта за размножение. Така е. Но при човека, за разлика от животните, разумът ти дава право на личен избор - за се поддадеш ли на този инстинкт или да си налягаш парцалите при вярната ти другарка в живота.
              Наздраве!
              Ааааа, молим, тука си е чист инстинкт. Досадното е, че ни се подава като висша ценност

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Няма как да го разбереш,щото си жена.Жената изневерява само ако има проблем в отношенията с мъжа до нея, докато мъжът може да изневери дори и да има прекрасни отношения с жена си.И жените винаги влагат чувства в изневярата, докато за мъжете в повечето случаи е просто секс и нищо повече.
                Кажи им, Мире, истината в очите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Няма как да го разбереш,щото си жена.Жената изневерява само ако има проблем в отношенията с мъжа до нея, докато мъжът може да изневери дори и да има прекрасни отношения с жена си.И жените винаги влагат чувства в изневярата, докато за мъжете в повечето случаи е просто секс и нищо повече.
                  Ъхъ, ъхъ!!! Дивото зове. Връзката с животинския свят е силна.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Защото е мъж и има комплект Фаберже.
                    Желанието да бъдеш с много женски индивиди е твоят вид е в резултат на инстинкта за размножение. Така е. Но при човека, за разлика от животните, разумът ти дава право на личен избор - за се поддадеш ли на този инстинкт или да си налягаш парцалите при вярната ти другарка в живота.
                    Наздраве!
                    Няма как да го разбереш,щото си жена.Жената изневерява само ако има проблем в отношенията с мъжа до нея, докато мъжът може да изневери дори и да има прекрасни отношения с жена си.И жените винаги влагат чувства в изневярата, докато за мъжете в повечето случаи е просто секс и нищо повече.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Ами,защото е мъж. В природата на жената е да намери идеалният мъж и да прекара живота си с него, а в природата на мъжа е да бъде с колкото се може повече жени.И в случаят не говорим за някой мъж тип Благо Георгиев, който прави деца на жените и ги изоставя, а за мъж,който се грижи за семейството си и много рядко изневерява при инцидентни случаи.
                      Защото е мъж и има комплект Фаберже.
                      Желанието да бъдеш с много женски индивиди от твоят вид е в резултат на инстинкта за размножение. Така е. Но при човека, за разлика от животните, разумът ти дава право на личен избор - за се поддадеш ли на този инстинкт или да си налягаш парцалите при вярната ти другарка в живота.
                      Наздраве!
                      Last edited by tnm; 14.06.2023, 17:36.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Един път - инцидент, втори път - случайност, от там нататък - неравномерна закономерност. Дори да е без каквито и да било последствия, измяната е факт. Защо не си прави просто секса със съпругата, а търси за това компанията на друга жена?
                        Наздраве!
                        Ами,защото е мъж. В природата на жената е да намери идеалният мъж и да прекара живота си с него, а в природата на мъжа е да бъде с колкото се може повече жени.И в случаят не говорим за някой мъж тип Благо Георгиев, който прави деца на жените и ги изоставя, а за мъж,който се грижи за семейството си и много рядко изневерява при инцидентни случаи.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          И как точно ще разбере като са били инцидентни случаи,а не системно?Без никакви негативни последици за семейството, финансите или връзката.
                          А и много жени предпочитат да ядат агнешко съвместно с други жени,отколкото постни картофи сами.Още повече,когато мъжът е отдаден изцяло на тях и семейството, а с другите жени е просто за секс и дотам.
                          Един път - инцидент, втори път - случайност, от там нататък - неравномерна закономерност. Дори да е без каквито и да било последствия, измяната е факт. Защо не си прави просто секса със съпругата, а търси за това компанията на друга жена?
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Хехе , Миро, живей си живота и остави другите да си го живеят
                            Не си спомням да съм обсъждал подробно нечий живот ,както често се обсъжда моят живот.
                            Аз съм последният човек на света, който ще се бърка в живота на другите.Просто не ме интересува.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Сигурно ти си мечтаеш за мъж с престилка и ти да вземаш решенията в семейството ,а той само да ги одобрява. Не се и съмнявам, че е така.
                              Само дето разликата между теб и мен е,че аз пиша това,което мисля. За разлика от теб.
                              Хехе , Миро, живей си живота и остави другите да си го живеят

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Сакън! Мерси, че го отчиташ
                                Сигурно ти си мечтаеш за мъж с престилка и ти да вземаш решенията в семейството ,а той само да ги одобрява. Не се и съмнявам, че е така.
                                Само дето разликата между теб и мен е,че аз пиша това,което мисля. За разлика от теб.

                                Коментар

                                Working...
                                X