IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Хараламп Разгледай мнение

    Що за "И"??

    Нито мен плаши, нито Евго.


    С този неточен език е добре, че не си юрист...
    Ми щото Евго си се уплаши

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      И теб ли те плаши конкуренцията?
      Що за "И"??

      Нито мен плаши, нито Евго.


      С този неточен език е добре, че не си юрист...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Предложих му аз на наш Евго хубава сочна грузинка владееща български. Уплаши се да си даде фейсбука. Миналата година грузинката се ожени и сега е бременна с първото си дете. Петима Петко не чакат.

        Зер понеже всички българки му бяха меркантилни и вероломни, му предложих грузинка, но не би …

        Целта е да се мрънка, не да се свърши работа. Толкова гейове в най-различни житейски конфигурации си направиха деца, че вече и това не е оправдание.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Хараламп Разгледай мнение

          Уха, забременяла е от петимата?

          Мчи Евго не е имал шанс срещу петима грузинци наведнъж...
          И теб ли те плаши конкуренцията?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Предложих му аз на наш Евго хубава сочна грузинка владееща български. Уплаши се да си даде фейсбука. Миналата година грунката се ожени и сега е бременна с първото си дете. Петима Петко не чакат.

            Зер понеже всички българки му бяха меркантилни и вероломни, му предложих грузинка, но не би …
            Уха, забременяла е от петимата?

            Мчи Евго не е имал шанс срещу петима грузинци наведнъж...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение

              Гледай как се променят нещата. Сега жените отказват да вземат мъж, който точи лиги по нацепени батки. Линее нашто поколениье и т.н.
              Предложих му аз на наш Евго хубава сочна грузинка владееща български. Уплаши се да си даде фейсбука. Миналата година грузинката се ожени и сега е бременна с първото си дете. Петима Петко не чакат.

              Зер понеже всички българки му бяха меркантилни и вероломни, му предложих грузинка, но не би …
              Last edited by Selena; 30.01.2022, 09:00.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Хараламп Разгледай мнение

                "Никой няма да се омъжи за теб."

                Това беше дежурен лаф на бабите едно време, когато учеха малките момичета на някаква женска работа, а те не успяваха или особено когато не се стараеха да се научат. По-често казваха "Никой няма да те вземе".
                Гледай как се променят нещата. Сега жените отказват да вземат мъж, който точи лиги по нацепени батки. Линее нашто поколениье и т.н.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Хараламп Разгледай мнение

                  "Никой няма да се омъжи за теб."

                  Това беше дежурен лаф на бабите едно време, когато учеха малките момичета на някаква женска работа, а те не успяваха или особено когато не се стараеха да се научат. По-често казваха "Никой няма да те вземе".

                  Явно и в Грузия е така и момето от клипа леко иронизира такава ситуация.

                  Спомням си симпатичен разказ на наш писател по повода.
                  Момиченцето, като чуло това, изпаднало в потрес и два дни плакало. Показано беше как за първи път идеята за обществена изолация влиза в представите на детето.
                  Детството е най-трудният период (по-скоро от думата "труд") в живота на човека.


                  Дразни ме малко, че грузинските моми горе пеят само чисто мъжки грузински песни.
                  Е, ясно е, че са по-динамични, ритмични и са по-лесно усвояеми от женските, но да беха изпели две-три женски, де.


                  ПП. Форца, Евго!
                  На мен пък Трио Мандили много ми харесва,попаднах на тях случайно в Ютубето. Правят си културата популярна.
                  Мелодични са песните им и ги представят много добре с минимум инвестиция,с една Гопро камера и 4 К видео.
                  Даже се поразрових малко ,тази с мандолината е израснала в Америка.
                  За 4 години от 0 в момента имат канал,издават дискове правят концерти и според клюката имат вече по няколко милиона в зелено..
                  Така че всеки може да успее ако е упорит,даже и в Грузия ,

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
                    https://www.youtube.com/watch?v=xPVh...rv=V3zX37HEBEQ

                    Чуйте разговора преди песента.
                    "Никой няма да се омъжи за теб."

                    Това беше дежурен лаф на бабите едно време, когато учеха малките момичета на някаква женска работа, а те не успяваха или особено когато не се стараеха да се научат. По-често казваха "Никой няма да те вземе".

                    Явно и в Грузия е така и момето от клипа леко иронизира такава ситуация.

                    Спомням си симпатичен разказ на наш писател по повода.
                    Момиченцето, като чуло това, изпаднало в потрес и два дни плакало. Показано беше как за първи път идеята за обществена изолация влиза в представите на детето.
                    Детството е най-трудният период (по-скоро от думата "труд") в живота на човека.


                    Дразни ме малко, че грузинските моми горе пеят само чисто мъжки грузински песни.
                    Е, ясно е, че са по-динамични, ритмични и са по-лесно усвояеми от женските, но да беха изпели две-три женски, де.


                    ПП. Форца, Евго!
                    Last edited by Хараламп; 30.01.2022, 07:57.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Лично аз от нищо не се оплаквам и се радвам на живота
                      Не зная дами, които да не се радват на Живота. Много би било разочароващо и връх на неблагодарността към Майката-природа, към Създателя, към Твореца, към Господ Бог ... - ако сме създадени, за да живеем - и дамите не се радват на Живота!

                      Встрани от темата, ми то и мъжете сме така - и ние не правим някакво изключение от общото правило и също сме от създанията, които се радваме на Живота!

                      В заключение: нищо ново и приоритетите ни, под Слънцето са такива, открай време... Радваме се на това висше благо, наречено Живот... , кратко, разбираемо, ясно... и още се радваме да получим по някой лайк, но все пак лайкът не е сравнимо благо с благото, наречено Живот...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                        Еее, вие си потърсете "истински" сред маникюристките и се оплаквайте, че ви конкурират "мъжеТЕ": ще откриете точно онова, което бленувате - с мека китка.
                        Еманципирани жени-офицери, летци, полицаи, кранисти ... и допълващи ги "нежни мъже" с маникюр...

                        От какво се оплаквате? Каквото повикало - това се и обадило! ))
                        Лично аз от нищо не се оплаквам и се радвам на живота

                        Коментар


                        • https://www.youtube.com/watch?v=xPVh...rv=V3zX37HEBEQ

                          Чуйте разговора преди песента.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Истинският мъж не се оплаква.
                            Точно. А истинската жена не се обяснява и оправдава.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Еее, вие си потърсете "истински" сред маникюристките и се оплаквайте, че ви конкурират "мъжеТЕ": ще откриете точно онова, което бленувате - с мека китка.
                              Еманципирани жени-офицери, летци, полицаи, кранисти ... и допълващи ги "нежни мъже" с маникюр...

                              От какво се оплаквате? Каквото повикало - това се и обадило! ))

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                                ТаА па! Моята майка би казала: "Намерила, та премерила!"
                                "Мъжете, с маникюр" едва ли са мъже. Това означава, че ще си чакаш реда на общо основание! Няма какво да протестираш. Ще се бориш за мъж!

                                Да видиш колко е лесно на мъжете, когато си "вирите носовете" и им отказвате! На това му се казва да оцелявате в конкурентна среда!

                                То и виц имаше за "оная", която предлагала нестандартен секс... И мъжът останал много доволен, защото жена му все му отказвала...

                                (Това е виц, разбира се) ))
                                Истинският мъж не се оплаква.

                                Коментар

                                Working...
                                X