IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Това си е болестно състояние. В гроба ли ще ги носят тия пари и имоти?
    Човешкото око е ненаситно.

    Дори милионерите често пъти "нещо не са наред". Стиснати, не дават пари на децата си и в един момент някой ги изиграва и им взема парите чрез изпипана измамна схема.

    В имотната тема по цял ден се коментират линкове и хипотетични ситуации. И не се прави обективна оценка на цените и тенденциите, преекспонира се.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Ми тука се обсъждат имоти щото е такъв форума.
      Въпросът е отношението към имотите. Все едно са някаква свещена крава. Какво значение дали имаш пет или десет имота?Щом имаш къде да живееш за какво са ти повече.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Това си е болестно състояние. В гроба ли ще ги носят тия пари и имоти?
        Имам една теория за недоимъка в детството и последствията от него, но ми е малка базата за да категоризирам нещата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Това си е болестно състояние. В гроба ли ще ги носят тия пари и имоти?
          Ми тука се обсъждат имоти щото е такъв форума.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Аааа, ето какво било
            Я го питай какво мисли за съжителството с германка. Спокойните мъже в по-голямата си част обичат темпераментни и огнени жени. Но може и да си попаднала на изключението.

            п.с. видях, че си изтрила поста и махнах цитата.
            Да, не обичам да поствам излишни лични данни, но Евго е добро момче и по-добре германка, вярвай ми. И да позна, на луди, темпераментни жени им трябват спокойни мъже за баланс, но при Евго трябва не особено емоционална и по-скоро практична жена.

            Няма как да е друга. Друга ще го побърка, а той ще я направи нещастна.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Ти може и да си така, ама има хора ще издухат гарнитурата, ако споделят съкровището. От думата разходи им побелява брадата, а като чуят излишни харчове, все едно ги ритат по глезените.
              Това си е болестно състояние. В гроба ли ще ги носят тия пари и имоти?

              Коментар




              • Аааа, ето какво било
                Я го питай какво мисли за съжителството с германка. Спокойните мъже в по-голямата си част обичат темпераментни и огнени жени. Но може и да си попаднала на изключението.

                п.с. видях, че си изтрила поста и махнах цитата.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Постоянно се подиграваше и се правеше на остроумна, за моя сметка. Без дори да знае какъв е случая. Дано нейният намери 25-годишна и да ходят по хотели всяка седмица,

                  Много хора от форума са ми писали на личи, включително мъже на 60+, които могат да са ми баща, и казват: "Тези неща, които ги разказваш, са така. И ние имаме познати, не могат да си намерят свестна жена, в този меркантилен и объркан свят. Обаче спри да пишеш заради общия тон в темата. И трябва по някакъв начин да си решиш въпроса."

                  Това ми пишат.
                  Евго, ти ще решиш дали да пишеш или не.
                  Твой избор.
                  Ако спреш темата ще умре, но каквото и да решиш помисли върху някой от постовете, имам какво да извлечеш от тях. Темата, колкото и да ти се струва, че те осмива, може само да ти помогне.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Мдам, романтична връзка с гардероба би била по-нежна. Аз като Ви пиша, че му трябва германка …
                    Ех, все го дърпаш към зоната на комфорт

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Постоянно се подиграваше и се правеше на остроумна, за моя сметка. Без дори да знае какъв е случая. Дано нейният намери 25-годишна и да ходят по хотели всяка седмица,

                      Много хора от форума са ми писали на личи, включително мъже на 60+, които могат да са ми баща, и казват: "Тези неща, които ги разказваш, са така. И ние имаме познати, не могат да си намерят свестна жена, в този меркантилен и объркан свят. Обаче спри да пишеш заради общия тон в темата. И трябва по някакъв начин да си решиш въпроса."

                      Това ми пишат.
                      Наполовина вярно. Що? Щото въпреки гадната среда целокупния бг народ е задомен.

                      Как да ти кажа жената иска романтика.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                        Сигурен съм, че Евго харесва жени, куца му обаче комуникацията. Ако говори с тях, както пише в темата е обяснимо, защо не му връзват.
                        Мдам, романтична връзка с гардероба би била по-нежна. Аз като Ви пиша, че му трябва германка …

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                          Кво ти е направила чашата?
                          Постоянно се подиграваше и се правеше на остроумна, за моя сметка. Без дори да знае какъв е случая.

                          Много хора от форума са ми писали на личи, включително мъже на 60+, които могат да са ми баща, и казват: "Тези неща, които ги разказваш, са така. И ние имаме познати, не могат да си намерят свестна жена, в този меркантилен и объркан свят. Обаче спри да пишеш заради общия тон в темата. И трябва по някакъв начин да си решиш въпроса."

                          Това ми пишат.
                          Last edited by Evgo; 16.11.2022, 17:20.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                            Сакън и ти, ако го изяде преди да е "заплодил и произвел" поколение язък му за имотите и хвалбите.
                            Like the one nothing

                            same applies to miro …

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                              Сигурен съм, че Евго харесва жени, куца му обаче комуникацията. Ако говори с тях, както пише в темата е обяснимо, защо не му връзват.
                              евго не ги харесва, нито може да ги разбере, но ги възприема като необходимо средство за репродукция.
                              мисля, че това е грешен подход.
                              сигурен съм,че умее да води разговор с тях,
                              но не и да ги накара да споделят,
                              освен лудичкото. все за него си мисля.

                              как пише в темата е резултат на разочарованието му, че те някак не искат да ги забремени.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                имаше някъде такъв надпис
                                който не е луд, не е нормален
                                Ахаххахха

                                Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                                тя според мен е лудичка по неин си начин.
                                аз като бях млад, точно такива търсех
                                Предполагам за лечение, включващо доказано работещия метод с губерката.

                                Коментар

                                Working...
                                X