IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    Е па той така си ги тълкува мойте “напеви”, от неговата си камбанария . Дали има общо с реалността е отделна работа.

    Никъде в поста си не казвам, че Мадона е испанка. Указвам конкретна детеродна възраст. Той обаче си чете както му отърва

    В случая разликата в камбанарията не се определя толкова от обитаване на Марс или Венера, колкото на човека май му е паднало пердето и коси наред с косачката, без значение планетата ))

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

      Нейните напеви , изглеждат по естествено , на фона на напевите , на някои от мъжете в темата , очакващи, те да са додурканите
      Е па той така си ги тълкува мойте “напеви”, от неговата си камбанария . Дали има общо с реалността е отделна работа.

      Никъде в поста си не казвам, че Мадона е испанка. Указвам конкретна детеродна възраст. Той обаче си чете както му отърва
      Last edited by Selena; 10.11.2020, 17:13.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Ми не са ми любими (с изключение на детството през 80-те години), днешният свят предлага повече възможности.
        Аха , които възможности , ти сам ограничаваш с безбройните си и безмислени изисквания и граници , които поставяш , в един безграничен и пъстър свят , какъвто е човешките отношения

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          Виж коментара ми към другата, за Мадона Пък дано успееш да излъжеш някой балък.
          На мен балъци , не ми трябват ! Имам непоносимост.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

            Мадона не е испанка ма наШта, вий всичките сте много далеч от Мадона Инак напевите ти са ясни - някой да ви дундурка докато сте се увесили на оная му работа и да не ви задава въпроси къде се веете и му харчите парите
            Нейните напеви , изглеждат по естествено , на фона на напевите , на някои от мъжете в темата , очакващи, те да са додурканите

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              Идеализмът , спокойно може да се вплете в реалността и да НЕ му резнат китарата За който го може
              Виж коментара ми към другата, за Мадона Пък дано успееш да излъжеш някой балък.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение


                Че това, не бяха ли любимите ти времена ? Явно съм останала с грешно впечатление.
                А иначе , за захаросаната , вечна любов ,не вярвам , някой да може да ти я ОБЕЩАЕ . Освен , ако не лъже теб и/или себе си , съзнателно .
                Ми не са ми любими (с изключение на детството през 80-те години), днешният свят предлага повече възможности.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  Идеализмът е хубаво нещо, ама редовно свършва на гилотината както оная дето им викала да ядат пасти, кат немат леб...
                  Идеализмът , спокойно може да се вплете в реалността и да НЕ му резнат китарата За който го може
                  Last edited by Lelq; 10.11.2020, 16:10.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Е тука ме заби. Ма пък опитай се да си нормален всеки божи месец в онези особени лунни дни ...
                    то аз в най-обикновен ден едва успявам
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Тези неща......за захаросаната любов, за голямата любов, да са заедно в добро и зло, да си пасват и да си ойдисват във всичко, е от едни отминали времена (от преди 25, 30 и 40 г.)

                      Сега светът е друг, а също и отношенията между мъжете и жените. Отделно сега има една мода на кифли и Джуконди (кухарки, ), която аз не харесвам и не одобрявам.


                      Че това, не бяха ли любимите ти времена ? Явно съм останала с грешно впечатление.
                      А иначе , за захаросаната , вечна любов ,не вярвам , някой да може да ти я ОБЕЩАЕ . Освен , ако не лъже теб и/или себе си , съзнателно .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                        Тя се държеше откачено и за това не я поканих и не я одобрих.

                        Просто приятелят потвърди мнението ми.
                        Фактът, че го споменаваш е показателен. Не ти е необходимо нечие потвърждение/валидация за взето твое решение. Замисли се над това.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          Асото , от позицията на жена ли е толко наясно , какво ни е важно ?
                          Абе и аз тоз въпрос си го зададох

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Т.е., приятелят ти е взел решение вместо теб. Следва да се позамислиш кой точно взема решенията в твоя живот.

                            Ти или насадените еснафски стереотипи на мястото, което обитаваш? Ти или твоите предразсъдъци? Ти или роднини, приятели, познати, форумци и шуренайки?

                            Под насадени еснафски стереотипи имам предвид следните неизчерпателни примери:

                            - На 41 г. на жената й изтича срокът на годност - глупости на търкалета - на 41 г. испанката ражда първото си дете (Мадона първото го роди на 44 г. и то преди бая време, ама айде Мадона е Мадона все пак);

                            - Тя непременно ще ме излъже - ако така разсъждаваш - направо се мятай някъде от десетия етаж;

                            - Тя трябва хем да носи пари, да ражда и да ме гледа в очите - е те такова животно нема ;

                            - Смотана е и не работи - но пък ще е добра домакиня и “ще те гледа в очите”;

                            И прочее и прочее и прочее ...
                            Мадона не е испанка ма наШта, вий всичките сте много далеч от Мадона Инак напевите ти са ясни - някой да ви дундурка докато сте се увесили на оная му работа и да не ви задава въпроси къде се веете и му харчите парите

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              какво се оплакваш, на вас ви е лесно да симулирате оргазми
                              но я опитай да симулираш ерекция.
                              Е тука ме заби. Ма пък опитай се да си нормален всеки божи месец в онези особени лунни дни ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Т.е., приятелят ти е взел решение вместо теб. Следва да се позамислиш кой точно взема решенията в твоя живот.

                                Ти или насадените еснафски стереотипи на мястото, което обитаваш? Ти или твоите предразсъдъци? Ти или роднини, приятели, познати, форумци и шуренайки?

                                Под насадени еснафски стереотипи имам предвид следните неизчерпателни примери:

                                - На 41 г. на жената й изтича срокът на годност - глупости на търкалета - на 41 г. испанката ражда първото си дете (Мадона първото го роди на 44 г. и то преди бая време, ама айде Мадона е Мадона все пак);

                                - Тя непременно ще ме излъже - ако така разсъждаваш - направо се мятай някъде от десетия етаж;

                                - Тя трябва хем да носи пари, да ражда и да ме гледа в очите - е те такова животно нема ;

                                - Смотана е и не работи - но пък ще е добра домакиня и “ще те гледа в очите”;

                                И прочее и прочее и прочее ...

                                Тя се държеше откачено и за това не я поканих и не я одобрих.

                                Просто приятелят потвърди мнението ми.

                                Коментар

                                Working...
                                X