IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
    Привет,

    да ви разкажа за един приятел, той е на 34г от малък провинциален град, завършил е икономика във Варна.

    Дипломната му работа е за възхода на китайската икономика и залеза на американската. Тъй като е огън мъж, още на защитата влиза в конфликт с дърт професор и му пишат кофти оценка (4 или 3).

    Мъжът не успява да си намери работа във Варна по специалността, защото в периода 2009-2014 имаше стагнация. Но отива да кара тир в САЩ и ЕС. И си изкарва хубави пари.

    Той е малко кибритлия и обича да коментира нещата от живота. Казва, че като бил в Амстердам забелязал как по витрините са масово българки, които се криели, като видели, че е българин. Че съвременната българка за нищо не става, хитра и меркантилна. А в НРБ жените бяха почтени (той го казва). Също е разказвал как български пичове са ставали гаджета на английски гейове, за да си уредят живота. И че било масова практика да се снимаш пред чужди коли и къщи и да качваш във фейсбук сред българските емигранти. И че вярвал в комунизма и социализма.

    От друга страна като на мъж ми е споделял, че много пъти е ходил на платено. Има си и мечта и финансов план, които гони.

    Също така езикът му е малко като на тираджия, което на мен не ми допада. Все пак е учено момче.


    Поздрави

    Евго, един бърз пример: ти си убеден в това, че с теб сме различни, нещо повече, добавям аз: ние с теб сме на два различни полюси.

    Нали си съгласен с подобна теза, Евгич?

    Ако е така, защо правиш генерални изводи за даден пол? Казваш, че споделяш извода на Карбовски, че "съвременната българка за нищо не ставаЛА".

    В това ти е проблемът: обобщаваш без да имаш достатъчен опит, т.е. - напълно неоснователно.

    ...... ..........

    А сега - върни се към твоите "връзки".

    Не мислиш ли, че и дамите, с които си бил, мислят точно като теб, самият - отнесено към всички мъже?

    И това се потвърждава у тях, след срещата ИМ с теб...

    .....................

    Нищо не ти препоръчвам, разбира се! Давам гледната точка на страничен наблюдател: всички ние, независимо - мъже или жени - много точно регистрираме и осмисляме сигналите, които излъчва противоположният пол.

    НЕ е задължително да правим НАШИЯТ прочит, според нечие друго мислене, напр. - "По Карбовски"... (не, че той няма правилни попадения, но опитът му не е такъв, че да му дава правото да обобщава!)

    Живот и здраве!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
      Tова да не е Мишо шамара?

      Точно пък във Варна съм се оте@ал на най-хубавите българки, без да плащам. Айде, едно-две излизания по заведения не се брои, а и се е случвало мацката да черпи.
      Не е Мишо Шамара.

      Кога е било това с мацките?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

        Жена му имаше всичко, каквото поиска. Пича можеше не тук, а в чужбина да си води любовниците по хотели. Но не знам защо искаше да унижава жена си. Естествено тя се изнесе. Даже чак в чужбина, явно дори само българския въздух й е напомнял "щастливия" живот с баровеца. Казах ти, в едно семейство само двамата си знаят какво е вътре. Отвън може да е цветя и рози, не се лъжи по видимото.
        Друг случай с един приятел. Стар ерген, 50+, не е постигнал кой знае какво в живота, щото го караше на куц крак. Запознал се в некъв сайт с една разведена, 4-5 години по-млада от него. Тя е с дете (20+), добра работа, има кинти, кола, апартамент (явно от бившия, който е баровец). Ама бившия бил фен на алкохолните запои, у тях било хан всеки ден, тая се побъркала. Сега му е забранила всякакъв алкохол на нашия човек, той от време на време като е с нас, пийва по някоя бира. И други правила му е наложила, мамата си трака, да не влизам в подробности. Ама и той е с изтичащ срок на годност, няма кой знае кво да предложи, и я слуша като кученце. А му е звъннала, а изчезва на секундата при нея. Оставял си е пиенето по средата като е с нас, и дим да го няма. И тва не е живот, брат, ама явно е по-добре отколкото да си сам (за конкретния човек става въпрос). Опичай си акъла навреме, щото годинките летят.
        Зная,

        Притеснил съм се както по времето на Хенри VIII. Времето напредвало, а той нямал мъжки наследник.

        Слугите казвали "Господарят е едва способен. И наследник няма, спукана ни е работата."

        И в края на царуването му, нямало и следа от красивия и атлетичен крал, а бил напълнял и едва ходел. Но все пак осигурил мъжки наследник - Едуард (от "Принца и просяка").

        ******
        Аз правя опити, но съм ви казвал как 5 мадами една след друга ми правеха серия от номера. Преди да срещна сегашното ми гадже.



        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
          Мъжът не успява да си намери работа във Варна по специалността, защото в периода 2009-2014 имаше стагнация. Но отива да кара тир в САЩ и ЕС. И си изкарва хубави пари.
          Tова да не е Мишо шамара?

          Точно пък във Варна съм се оте@ал на най-хубавите българки, без да плащам. Айде, едно-две излизания по заведения не се брои, а и се е случвало мацката да черпи.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            +1

            Голямото его на един мъж му пречи да има нормална и хармонична връзка с жена.

            Вероятно и сексът му е слаба работа (на мъжа с голямо его), колкото да задоволи себе си.

            Еми аз не живея в миналото. Опитвам се да правя нещата по модерно му.

            Разкажи за оня дето си водел гаджетата вкъщи, че съм забравил. Няма ли вили и хотели за него?
            Жена му имаше всичко, каквото поиска. Пича можеше не тук, а в чужбина да си води любовниците по хотели. Но не знам защо искаше да унижава жена си. Естествено тя се изнесе. Даже чак в чужбина, явно дори само българския въздух й е напомнял "щастливия" живот с баровеца. Казах ти, в едно семейство само двамата си знаят какво е вътре. Отвън може да е цветя и рози, не се лъжи по видимото.
            Друг случай с един приятел. Стар ерген, 50+, не е постигнал кой знае какво в живота, щото го караше на куц крак. Запознал се в некъв сайт с една разведена, 4-5 години по-млада от него. Тя е с дете (20+), добра работа, има кинти, кола, апартамент (явно от бившия, който е баровец). Ама бившия бил фен на алкохолните запои, у тях било хан всеки ден, тая се побъркала. Сега му е забранила всякакъв алкохол на нашия човек, той от време на време като е с нас, пийва по някоя бира. И други правила му е наложила, мамата си трака, да не влизам в подробности. Ама и той е с изтичащ срок на годност, няма кой знае кво да предложи, и я слуша като кученце. А му е звъннала, а изчезва на секундата при нея. Оставял си е пиенето по средата като е с нас, и дим да го няма. И тва не е живот, брат, ама явно е по-добре отколкото да си сам (за конкретния човек става въпрос). Опичай си акъла навреме, щото годинките летят.
            Last edited by Kildirim_Bei; 11.11.2020, 11:06.
            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

              Верно, че твоя приятел може да дава само мнение за родилен дом и детски ясли от НРБ (ако ги помни въобще).
              И все пак, хитрите и меркантилни българки от днешно време все някой ги еве и му раждат деца.
              Не се вързват нещата, няма как всички да са баровци. Другаде е истината, но тя конкретна за всеки отделен случай.
              А баровците, както ти ги разбираш, в масовия случай прецакват здраво жените, щото ако някоя е отишла само за кинтите, баровеца ще я накара здраво да се изпоти за тях. Нямам предвид кърска работа. Разправял съм ти за оня, дето си водеше любовниците в къщи. Халал да са й на жена му кинтите, дето има. Спри да робуваш на стереотипи от списанията и филмите.
              +1

              Голямото его на един мъж му пречи да има нормална и хармонична връзка с жена.

              Вероятно и сексът му е слаба работа (на мъжа с голямо его), колкото да задоволи себе си.

              Еми аз не живея в миналото. Опитвам се да правя нещата по модерно му.

              Разкажи за оня дето си водел гаджетата вкъщи, че съм забравил. Няма ли вили и хотели за него?
              Last edited by Evgo; 11.11.2020, 10:31.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                Привет,

                да ви разкажа за един приятел, той е на 34г от малък провинциален град, завършил е икономика във Варна.

                Той е малко кибритлия и обича да коментира нещата от живота. Казва, че като бил в Амстердам забелязал как по витрините са масово българки, които се криели, като видели, че е българин. Че съвременната българка за нищо не става, хитра и меркантилна. А в НРБ жените бяха почтени (той го казва). Също е разказвал как български пичове са ставали гаджета на английски гейове, за да си уредят живота. И че било масова практика да се снимаш пред чужди коли и къщи и да качваш във фейсбук сред българските емигранти. И че вярвал в комунизма и социализма.

                От друга страна като на мъж ми е споделял, че много пъти е ходил на платено. Има си и мечта и финансов план, които гони.

                Поздрави
                Верно, че твоя приятел може да дава само мнение за родилен дом и детски ясли от НРБ (ако ги помни въобще). И на мен дядо ми ми беше ментор, ама за него времената преди 9ти бяха №1. На всеки най-хубави са му времената, когато е бил млад и е ял, пил, и плющял наред. И ще ти разправя как днес е по-кофти от вчера. Ми ясно, че ще е по-кофти, ако само се облизваш като пес пред месарница.
                И все пак, хитрите и меркантилни българки от днешно време все някой ги еве и му раждат деца.
                Не се вързват нещата, няма как всички да са баровци. Другаде е истината, но тя е конкретна за всеки отделен случай.
                А баровците, както ти ги разбираш, в масовия случай прецакват здраво жените, щото ако някоя е отишла само за кинтите, баровеца ще я накара здраво да се изпоти за тях. Нямам предвид кърска работа. Разправял съм ти за оня, дето си водеше любовниците в къщи. Халал да са й на жена му кинтите, дето ги имаше. Спри да робуваш на стереотипи от списанията и филмите. Живей в днешната реалност, НРБ свърши преди 30 години.
                Last edited by Kildirim_Bei; 11.11.2020, 11:22.
                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  твоя приятел на 34 год, не познава жените от нрб, и някак мисленето му много плътно се припокрива с твоето.
                  нали не е измислен приятел?
                  Не е измислен. 100% ти го гарантирам.

                  Той казва, че неговият дядо му е бил ментор, че го е възпитавал и учил на всичко и от там знае какво е било по времето на НРБ.

                  А това за съвременната българка го казва и Карбовски.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                    Привет,

                    да ви разкажа за един приятел, той е на 34г от малък провинциален град, завършил е икономика във Варна.

                    Дипломната му работа е за възхода на китайската икономика и залеза на американската. Тъй като е огън мъж, още на защитата влиза в конфликт с дърт професор и му пишат кофти оценка (4 или 3).

                    Мъжът не успява да си намери работа във Варна по специалността, защото в периода 2009-2014 имаше стагнация. Но отива да кара тир в САЩ и ЕС. И си изкарва хубави пари.

                    Той е малко кибритлия и обича да коментира нещата от живота. Казва, че като бил в Амстердам забелязал как по витрините са масово българки, които се криели, като видели, че е българин. Че съвременната българка за нищо не става, хитра и меркантилна. А в НРБ жените бяха почтени (той го казва). Също е разказвал как български пичове са ставали гаджета на английски гейове, за да си уредят живота. И че било масова практика да се снимаш пред чужди коли и къщи и да качваш във фейсбук сред българските емигранти. И че вярвал в комунизма и социализма.

                    От друга страна като на мъж ми е споделял, че много пъти е ходил на платено. Има си и мечта и финансов план, които гони.

                    Също така езикът му е малко като на тираджия, което на мен не ми допада. Все пак е учено момче.


                    Поздрави
                    твоя приятел на 34 год, не познава жените от нрб, и някак мисленето му много плътно се припокрива с твоето.
                    нали не е измислен приятел?
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Привет,

                      да ви разкажа за един приятел, той е на 34г от малък провинциален град, завършил е икономика във Варна.

                      Дипломната му работа е за възхода на китайската икономика и залеза на американската. Тъй като е огън мъж, още на защитата влиза в конфликт с дърт професор и му пишат кофти оценка (4 или 3).

                      Мъжът не успява да си намери работа във Варна по специалността, защото в периода 2009-2014 имаше стагнация. Но отива да кара тир в САЩ и ЕС. И си изкарва хубави пари.

                      Той е малко кибритлия и обича да коментира нещата от живота. Казва, че като бил в Амстердам забелязал как по витрините са масово българки, които се криели, като видели, че е българин. Че съвременната българка за нищо не става, хитра и меркантилна. А в НРБ жените бяха почтени (той го казва). Също е разказвал как български пичове са ставали гаджета на английски гейове, за да си уредят живота. И че било масова практика да се снимаш пред чужди коли и къщи и да качваш във фейсбук сред българските емигранти. И че вярвал в комунизма и социализма.

                      От друга страна като на мъж ми е споделял, че много пъти е ходил на платено. Има си и мечта и финансов план, които гони.

                      Също така езикът му е малко като на тираджия, което на мен не ми допада. Все пак е учено момче.


                      Поздрави

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                        Не се е налагало. Генетично е .
                        Ау сори. Надявам се да се лекува.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Сигурно много са минали през теб, че да я развиеш Съболезнования.
                          Не се е налагало. Генетично е .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            В случая разликата в камбанарията не се определя толкова от обитаване на Марс или Венера, колкото на човека май му е паднало пердето и коси наред с косачката, без значение планетата ))
                            В крайна сметка, важно е общуването с хуманоиди. Или пък не...
                            Алтернативата е да броиш овце.
                            Last edited by Ender; 11.11.2020, 00:00.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                              На мен балъци , не ми трябват ! Имам непоносимост.
                              Сигурно много са минали през теб, че да я развиеш Съболезнования.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение


                                В случая разликата в камбанарията не се определя толкова от обитаване на Марс или Венера, колкото на човека май му е паднало пердето и коси наред с косачката, без значение планетата ))
                                Плевелите се изкореняват Паразитите - и те.

                                Коментар

                                Working...
                                X