IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

    Разбирам те, но да ти го кажа като мъж на мъж - жена, чиито думи се отпечатват в съзнанието ти, придобива власт над тебе. Това относно натрупването което визираш. Нещата които Arana изрича по твой адрес са по-скоро тест да провери дали си напълно убеден в това което казваш. И понеже напоследък се прокрадва съмнение, започна иронично да ти вика котенце. Т.е. за нея ти играеш роля на мъжкар, в което се съмнява реално да е истина. С реактивността която проявяваш не си помагаш.

    Като опитен мъж съм сигурен, че ще намериш начин да се измъкнеш от капана и да вдигнем нивото на дискусията
    Виж сега-тая каквото и да кажа за себе си,го изкарва като недостатък. Ако кажа, че аз командвам вкъщи ме изкарва първобитен човек,който третира жените като парцал.Ако твърдя, че жената взима решенията вкъщи съм котенце и мъж под чехъл.
    Така че изобщо не ми пука това парвеню какво мисли за мен. Целта й е да ме унижи,не да води цивилизована дискусия. Ами като иска война,ще я има.Аз от битки не бягам.В крайна сметка е ясно,че ще ме баннат, щото мен като ме обиждат реакция няма,но като се защитя получавам бан. Но ще го преживея.
    Last edited by mirodes; 21.01.2023, 13:49.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Ами то е с натрупване,Мечо. Ако й извадя всички обиди само в последните няколко дни ще са над 10-"селска камбанария ","дефицити ","провинциално мислене ",отнасял съм се с жените като с парцал,интересувал съм се само от храна и спорт,малък свят.Без нито една обида от моя страна по нейн адрес. Откъде накъде ще си позволява подобни обиди?Както виждаш аз никого не обиждам заради мненията му и отговарям с обиди ЕДИНСТВЕНО ако първи съм бил обиден.
      И защо си мислиш, че на всички 25 годишни жени приоритет са им големите компании?На мен и на 20 и на 25 години никога не ми е било приятно да съм в голяма компания. И жените, с които съм бил тогава също не са ги харесвали.В голяма компания си като в стадо, принуден си да слушаш разговори,които не те вълнуват,ходиш на места, които не харесваш ,щото някой така е решил. Не, благодаря.
      За 20 годишни съм съгласен, че още са деца,ама една жена на 25 години вече има друго мислене.Завършила е университет, започнала е работа.Тя вече търси мъж за сериозна връзка и отношения,не само за купони. А и нищо не пречи да ходят двамата по заведения.Аз съм на 47 години и още ходя по нощни клубове и изобщо не ми пука от възрастта. Естествено не ходя по дискотеки с 18 годишни, я в пиано барове, където ходят по-зрели хора.А и не само там-може да ходят заедно през уикенда на спа хотел,а лятото и на морето. Още повече един мъж на 50 години в повечето случаи е материално осигурен.
      Е не съм аристократ да ходя в Мадрид, а само в провинциални заведения в Пловдив.Ама за Мадрид се иска класа като на форумната героиня, а такива като мен с провинциалното мислене я нямат.Признавам си,че нямам класата да се обвържа с 50 годишна разведена лелка.
      Разбирам те, но да ти го кажа като мъж на мъж - жена, чиито думи се отпечатват в съзнанието ти, придобива власт над тебе. Това относно натрупването което визираш. Нещата които Arana изрича по твой адрес са по-скоро тест да провери дали си напълно убеден в това което казваш. И понеже напоследък се прокрадва съмнение, започна иронично да ти вика котенце. Т.е. за нея ти играеш роля на мъжкар, в което се съмнява реално да е истина. С реактивността която проявяваш не си помагаш.

      Като опитен мъж съм сигурен, че ще намериш начин да се измъкнеш от капана и да вдигнем нивото на дискусията

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Факт. Тогава ще се налага да проведеш и разговор, както и да приемеш чужда гледна точка, а не само да плащаш
        И какво може да ми даде една 50 годишна жена?Първо няма да ми роди деца. Второ красотата й отдавна е отминала и ако дрешките прикриват това онова,та като се съблече истината лъсва. Трето влачи със себе си комплексите и бляновете от предишни мъже.Четвърто най-вероятно има деца,които винаги ще са й приоритет. Пето ще е някоя претенциозна принцеса с огромно самочувствие.Шесто-раждалите жени в повечето случаи са доста широки на определени места.
        А това колко е богата,имотна или професионално успяла изобщо не ме вълнува. Това са неща, които вълнуват жените в един мъж.На мъжете изобщо не ни дреме за това.И ти казах-научи какво искат и мъжете. Щото това,което е ценно за жените, не е ценност за мъжете.
        Last edited by mirodes; 21.01.2023, 12:44.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Ами то е с натрупване,Мечо. Ако й извадя всички обиди само в последните няколко дни ще са над 10-"селска камбанария ","дефицити ","провинциално мислене ",отнасял съм се с жените като с парцал,интересувал съм се само от храна и спорт,малък свят.Без нито една обида от моя страна по нейн адрес. Откъде накъде ще си позволява подобни обиди?Както виждаш аз никого не обиждам заради мненията му и отговарям с обиди ЕДИНСТВЕНО ако първи съм бил обиден.
          И защо си мислиш, че на всички 25 годишни жени приоритет са им големите компании?На мен и на 20 и на 25 години никога не ми е било приятно да съм в голяма компания. И жените, с които съм бил тогава също не са ги харесвали.В голяма компания си като в стадо, принуден си да слушаш разговори,които не те вълнуват,ходиш на места, които не харесваш ,щото някой така е решил. Не, благодаря.
          За 20 годишни съм съгласен, че още са деца,ама една жена на 25 години вече има друго мислене.Завършила е университет, започнала е работа.Тя вече търси мъж за сериозна връзка и отношения,не само за купони. А и нищо не пречи да ходят двамата по заведения.Аз съм на 47 години и още ходя по нощни клубове и изобщо не ми пука от възрастта. Естествено не ходя по дискотеки с 18 годишни, я в пиано барове, където ходят по-зрели хора.А и не само там-може да ходят заедно през уикенда на спа хотел,а лятото и на морето. Още повече един мъж на 50 години в повечето случаи е материално осигурен.
          Е не съм аристократ да ходя в Мадрид, а само в провинциални заведения в Пловдив.Ама за Мадрид се иска класа като на форумната героиня, а такива като мен с провинциалното мислене я нямат.Признавам си,че нямам класата да се обвържа с 50 годишна разведена лелка.
          Факт. Тогава ще се налага да проведеш и разговор, както и да приемеш чужда гледна точка, а не само да плащаш

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            Само някои са богопомазани да им разказвам.
            Па и не е нещо кой знае какво - почти всеки от моето поколение (70-те) е бил в тези простотии. Сега са други ама много се друсат и не помнят какви са ги вършили. Аз колкото и да пия все съм бил в съзнание
            Ако почна от края на 90-те мога цял месец да разказвам без да спирам. То всеки ден нови и нови простотии из така наречения БГ хай лайф, след 2-тата година почнах да излизам през ден - не можех да насмогна, на 5-тата тотално се отвратих. Ходих само да им се смея на наперените моми и ергени, на 10-тата загубих интерес и да се гавря с тях. А имам и набори които още се правят на вървежни
            Иначе тази рибарска е от 2015-2016 някъде
            Пикантно произведение ще излезе, усещам аз. Поне тука пускай спомени чат пат, че е голяма скука.

            Леко ми напомня на Христо Калчев светла му памет.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Замислял ли си се да напишеш своите мемоари? Всички тези ценни автентични спомени ще се изгубят заедно с теб, а епохата на прехода е неповторима от където и да го погледнеш.

              Разказвай повече такива случки.
              Само някои са богопомазани да им разказвам.
              Па и не е нещо кой знае какво - почти всеки от моето поколение (70-те) е бил в тези простотии. Сега са други ама много се друсат и не помнят какви са ги вършили. Аз колкото и да пия все съм бил в съзнание
              Ако почна от края на 90-те мога цял месец да разказвам без да спирам. То всеки ден нови и нови простотии из така наречения БГ хай лайф, след 2-тата година почнах да излизам през ден - не можех да насмогна, на 5-тата тотално се отвратих. Ходих само да им се смея на наперените моми и ергени, на 10-тата загубих интерес и да се гавря с тях. А имам и набори които още се правят на вървежни
              Иначе тази рибарска е от 2015-2016 някъде
              Last edited by bota156; 21.01.2023, 11:49.
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Не съм писал във форума досега, но го чета от много време, вкл. и тази тема. Без никой да ми е искал мнението, ще си позволя да го изкажа, защото днес ми е скучно и няма кво друго да правя.

                За мен главните герои в тази тема са Миродес, Арана и Евго. Другите са второстепенни.

                Миродес - много голямо и ранимо мъжко его, което яростно защитава. 90% от нещата, които говори са верни, или поне верни според моя мироглед, защото всеки пречупва фактите през своята призма(или както казва Арана през своята камбанария) и приема за истина различни неща.

                Арана- също като Миродес изглежда да е интилигентна жена доста над средното ниво. Това обаче повече ѝ пречи и според мен не ѝ върви особено с мъжете, защото критериите ѝ за мъж са доста високи. Както Миродес сподели, и аз подозирам, че няма мъж до себе си, а дори и да има, е направила някакъв компромис, колкото да не е сама. Наистина мъжете ги надушваме тези неща. Разбира се, вероятно е да е дала грешни сигнали и констатацията ми да е напълно погрешна, но се съмнявам това да е случая.

                Сега ще споделя и нещо, кооето си мисля от много време и може да ви шокира: Арана иска до себе си да има мъж точно като Миродес, затова са постояниите нападки и заяждания. Преди време имах подобно изживяване с една колежка, която се държеше с мен по същия начин, като Арана с Миро- все се заяждаше, опитваше се да покаже превъзходство и т.н. Впоследствие се оказа, че е искала просто един здрав се*с.

                Евго - Добър човек, но с крайно грешни разбирания за жените, което му пречи страшно много. Лошото е, че тези разбирания са се утвърдили многократно в неговия вътрешен свят и почти невъзможно да ги изкорени вече. Трябва да спре да мисли, че всяка жена иска да го преебе и да му върти номера и да му изхарчи парите. Няма как да имаш жена до себе си и да не харчиш пари по нея. Особено в началото. Стиснатите мъже изключително много отблъскват жените. Но има и граница, която не трябва да се преминава, защото тогава ще гледат на теб като на касичка и пак лошо. Трябва да намериш баланса. Отделно от това, напълно нормално е една жена да ти върти номера в началото, това показва, че има интерес към теб, но ако номерата продължават прекалено дълго - означава, че няма интерес. Нещата са мнгого относителни и човек трябва сам да си го усети.

                Във всяко ново запознанство между мъж и жена първите крачки ще са да платиш две-три вечери, да си повъртите номера няколко седмици или месец-два. Жените много често обичат да се правят недостъпни. Това е задължителната първа стъпка, няма как да я прескочиш. На тази стъпка трябва да гледаш единствено като инвестиция на време и пари. И не натискай да мачкаш чаршафите с нея на първа/втора/трета среща, ако тя иска ще ти покаже, ако не иска само ще я отблъснеш.

                И последно - стига си описвал във форума, как мъжете изглеждали добре, със стегната фигура, спортуващи, добре облечени и т.н. Едно такова описание за жени, които си срещал, не съм прочел. Макар,че в началото и аз, като повечето тук , подозирах, че клониш към другия бряг, сега по-скоро мисля, че просто се сравняваш с тези момчета и се успокояваш, че и те нямат половинки. Защото винаги констатираш имат или нямат жена до себе си.

                Най-накрая да кажа нещо и за мен - юрист по професия, живея и работя в столицата, обвързан. Няма да казвам на колко години съм. Ще кажа само, че завърших университет преди приблизително 5 години.

                Това бяха мойте 50ст. засега.

                Поздрави!



                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                  А бе като ви казвам, че сутрешното кафе е силничко, ма не ми вЕрвате

                  Мире, какво се настърви от нищото рано сутрин. Е, вчера стана дума за реактивността и днеска нагледна демонстрация. Дори думите на Селенка да са опит за накърняване на нечие достойнство, замисли се защо едни се жегват, а други не.




                  Ами ето още разминавания между поколенията, които показват, че няма да си паснат. Това е чара на младостта и на 20-те - излизания, различни компании, хора всякакви, човек изследва и опознава света. Вкусва от свободата, която някои родители не са давали на децата си до пълнолетие, и граби от живота с пълни шепи. Така си изгражда мироглед, че света не е черно-бял, има и цветове.

                  Къде в цялото уравнение е 50год. мъж, който да стои и да трепери, дали след някоя от поредните дискотеки 20год. мацка няма да срещне някой симпатяга, който ще я забие и ще го накичи едно хубаво с рога? Затова не ми се навлизаше по-дълбоко, но мъж на 50г., който се занимава да е във връзка с такива на 20г. отдалеч си личи, че го тресе страх и несигурност.
                  Ами то е с натрупване,Мечо. Ако й извадя всички обиди само в последните няколко дни ще са над 10-"селска камбанария ","дефицити ","провинциално мислене ",отнасял съм се с жените като с парцал,интересувал съм се само от храна и спорт,малък свят.Без нито една обида от моя страна по нейн адрес. Откъде накъде ще си позволява подобни обиди?Както виждаш аз никого не обиждам заради мненията му и отговарям с обиди ЕДИНСТВЕНО ако първи съм бил обиден.
                  И защо си мислиш, че на всички 25 годишни жени приоритет са им големите компании?На мен и на 20 и на 25 години никога не ми е било приятно да съм в голяма компания. И жените, с които съм бил тогава също не са ги харесвали.В голяма компания си като в стадо, принуден си да слушаш разговори,които не те вълнуват,ходиш на места, които не харесваш ,щото някой така е решил. Не, благодаря.
                  За 20 годишни съм съгласен, че още са деца,ама една жена на 25 години вече има друго мислене.Завършила е университет, започнала е работа.Тя вече търси мъж за сериозна връзка и отношения,не само за купони. А и нищо не пречи да ходят двамата по заведения.Аз съм на 47 години и още ходя по нощни клубове и изобщо не ми пука от възрастта. Естествено не ходя по дискотеки с 18 годишни, я в пиано барове, където ходят по-зрели хора.А и не само там-може да ходят заедно през уикенда на спа хотел,а лятото и на морето. Още повече един мъж на 50 години в повечето случаи е материално осигурен.
                  Е не съм аристократ да ходя в Мадрид, а само в провинциални заведения в Пловдив.Ама за Мадрид се иска класа като на форумната героиня, а такива като мен с провинциалното мислене я нямат.Признавам си,че нямам класата да се обвържа с 50 годишна разведена лелка.
                  Last edited by mirodes; 21.01.2023, 11:38.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                    А бе като ви казвам, че сутрешното кафе е силничко, ма не ми вЕрвате

                    Мире, какво се настърви от нищото рано сутрин. Е, вчера стана дума за реактивността и днеска нагледна демонстрация. Дори думите на Селенка да са опит за накърняване на нечие достойнство, замисли се защо едни се жегват, а други не.




                    Ами ето още разминавания между поколенията, които показват, че няма да си паснат. Това е чара на младостта и на 20-те - излизания, различни компании, хора всякакви, човек изследва и опознава света. Вкусва от свободата, която някои родители не са давали на децата си до пълнолетие, и граби от живота с пълни шепи. Така си изгражда мироглед, че света не е черно-бял, има и цветове.

                    Къде в цялото уравнение е 50год. мъж, който да стои и да трепери, дали след някоя от поредните дискотеки 20год. мацка няма да срещне някой симпатяга, който ще я забие и ще го накичи едно хубаво с рога? Затова не ми се навлизаше по-дълбоко, но мъж на 50г., който се занимава да е във връзка с такива на 20г. отдалеч си личи, че го тресе страх и несигурност.
                    +100

                    Коментар


                    • А бе като ви казвам, че сутрешното кафе е силничко, ма не ми вЕрвате

                      Мире, какво се настърви от нищото рано сутрин. Е, вчера стана дума за реактивността и днеска нагледна демонстрация. Дори думите на Селенка да са опит за накърняване на нечие достойнство, замисли се защо едни се жегват, а други не.


                      Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                      И защо трябва да излиза с компанията на гаджето си?На мен лично никога не са ми били приятни големи компании,в които се чувстваш като в някакво стадо и винаги съм предпочитал да излизам с един двама приятели, а когато е било с гаджета винаги сме били само двамата. За какво са ни други,да ни светят ли?
                      Ами ето още разминавания между поколенията, които показват, че няма да си паснат. Това е чара на младостта и на 20-те - излизания, различни компании, хора всякакви, човек изследва и опознава света. Вкусва от свободата, която някои родители не са давали на децата си до пълнолетие, и граби от живота с пълни шепи. Така си изгражда мироглед, че света не е черно-бял, има и цветове.

                      Къде в цялото уравнение е 50год. мъж, който да стои и да трепери, дали след някоя от поредните дискотеки 20год. мацка няма да срещне някой симпатяга, който ще я забие и ще го накичи едно хубаво с рога? Затова не ми се навлизаше по-дълбоко, но мъж на 50г., който се занимава да е във връзка с такива на 20г. отдалеч си личи, че го тресе страх и несигурност.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                        Пълна трагедия ! Не обръщай внимание

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Усещаш ли се, колко си комичен?

                          Хайде пак малко си почини.

                          Незнам какво включва категорията “преуспял” пречупен през твоята камбанария, но аз не го свързвам с факторите, с които го свързваш ти.

                          Известно време спирам да се занимавам с теб, за да не ти докарам някой бан.

                          Приятен уикенд.
                          Е как какво-няма ден да не твърдиш колко били цивилизовани испанците и колко изостанали били българите,мисленето им било провинциално, щото не искали да се обвържат с разведени 50 годишни лелки.И как ти като член на това напреднало общество просвещаваш ограничените провинциалисти.
                          За такива като теб Алеко Константинов е написал"Пази, боже, сляпо да прогледа ".

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Усещаш ли се, колко си комичен?

                            Хайде пак малко си почини.

                            Незнам какво включва категорията “преуспял” пречупен през твоята камбанария, но аз не го свързвам с факторите, с които го свързваш ти.

                            Известно време спирам да се занимавам с теб, за да не ти докарам някой бан.

                            Приятен уикенд.
                            Пълна трагедия ! Не обръщай внимание

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              В тази връзка се сетих за един случай на огоста. Загнездили сме се там за 10 дена и поркане, жени и риболов. Та разхождаме едни "клубарки" со лодката и онез селфита, сторита и след 1 час цъфват 2 ядосани жени и ни питат абе вие какво правите тука . Добре че се похвалиха пачите че са се изтипосали у сураттефтера и ги изгонихме овреме .... Не че за нещо повече от джакане на червото ставахме след огромни количества алкохол, трева че и наркотици някои. мани едната се оказа и злобна кучка та ни издаде на куките че сме имали наркотици, огнестрелно оръжие со заглушител и т.н. та и 2 патрулки идваха и разпитваха. Ама всичко живо ни знае и ни се обадиха да ни предупредят и от районното и от кметството . Намериха дедовия
                              Замислял ли си се да напишеш своите мемоари? Всички тези ценни автентични спомени ще се изгубят заедно с теб, а епохата на прехода е неповторима от където и да го погледнеш.

                              Разказвай повече такива случки.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes

                                Хахаха-участвал съм в"Стани богат",аристократке. И отговорих на въпрос за 10 хиляди лева .Така че моите интереси не се свеждат до спортни предавания ,както злобно се опитваш да манипулираш. Ама тъй като си злобна и незадоволена единствената ти радост в живота е да очерняш другите хора.
                                И парцал може да е някоя като теб, не и жените в моя свят.Егати и комплексарката-в анонимен форум до изтъкваш колко си преуспяла, щом те чукат испанци.Наистина голямо постижение.
                                И какво си мислиш, че ще ме обиждаш-и аз ще ти мълча ли?Ами Fuck off.Нещо си объркала човека -ако с някой мухльо испанец си позволяш такива обиди,аз на такива парвенюта не позволявам да ме обиждат.
                                Усещаш ли се, колко си комичен?

                                Хайде пак малко си почини.

                                Незнам какво включва категорията “преуспял” пречупен през твоята камбанария, но аз не го свързвам с факторите, с които го свързваш ти.

                                Известно време спирам да се занимавам с теб, за да не ти докарам някой бан.

                                Приятен уикенд.
                                Last edited by Arana; 21.01.2023, 09:21.

                                Коментар

                                Working...
                                X